PDA

View Full Version : Аз пиша за пореден път, но...



LoveHim
08-20-2007, 14:57
Аз пиша за пореден път, но вчера научих нещо. Най-добрият ми приятел ме харесва, но аз харесвам друг. Той ми го написа в СМС че харесва негова приятелка и за това не обича да говори за момичета. Страх го е че ако трагне с това момиче и след като скъсат няма да сасъщите приятели, той не обича да губи приятели. Той не знае че аз подозирам че момичето за което говори съм аз. Но съм сигурна нещо ми подсказва негови приятели също са ми го казвали, но те не са главната причина да мисля така. Просто на приятели не вярвам той е единствения ми приятел и то истински. Не мога да разбера какво харесва в мене, не съм първа хубост нито съм някаква супер пекана.
Проблема е там че той знае кого харесвам познава го и даже са приятели. Може да пиша малко объркано обаче в момента в главата ми е страшен хаос. Той постоянно повтаря че не е пич и че не е хубав, а всъщност не е така той е голям сладур и ако иска може да има почти всяко момиче, наистина свясно момче е и искам някак си без да му го кажа да го накарам да си промени чуствата към мен, но не знам как
Ужас толкоз съм объркана че напрао не знам ако не ви е ясно нещо от темата питайте че съвсем се умотах. И моля ви не пускайте глупави коментари щото не ми е до това. БЛАГОДАРЯ!!!

Sladinka_f
08-20-2007, 15:04
:-s hm..dosta oburkano...ti izpitva6 li ne6to kam nego?--ako da prosto mu kaji i davaite,ako ne---}nai-dobre pogovorete nasame (kogato ti kaje 4e te haresva,ne predi tva)i mu obqsni kak stoqt ne6tata .. drug variant nqma ili pone az ne se se6tam ;)

~BoRn^InLoVe~
08-20-2007, 15:09
ми де да знам трагни с някое друго момче така той ще види че си много влюбена и ще се откаже.покажи му че много обичаш другото момче,а него искаш да го запазиш като приятел :roll:

Dead`Paladin
08-20-2007, 15:11
ако целта ти е да се отървеш от него.....повярвай няма да е лесно... :smt018

MostHated
08-20-2007, 15:12
еми ти как мислиш... слушай сърцето си

08-20-2007, 15:22
я пак обясни кой се мислил,че е тъп и грозен пък можел да има всяка мацка

LoveHim
08-20-2007, 15:44
Ami moite chustva sa samo priqtelski i toi znae kolko mnogo haresvam drugoto momche i celta mi ne e da se otarva ot nego a da go zapazq kato priqtel

Mementomori
08-20-2007, 15:49
Трябва да поговориш с приятеля ти и да му обясниш това,че към него изпитваш само дружелюбни чувства и че много държиш на него и не искаш в никакъв случай да го изгубиш като приятел!А и той самият знае,че харесваш друг!Дано се получи!Трябва да бъдеш максимално искрена,не бива да погубвате прекрасното си приятелство!Успех,Мила!

08-20-2007, 15:54
ахам разбрах говори с приятеля си и му ибясни,че знаеш за неговите чувства, но ти не изпитваш само приятелски към него..но трябва да запазите приятелството си.. успех миличка а ти на колко си и другите двама

LoveHim
08-20-2007, 16:14
Ами аз съм на 15, въпросното момче което харесвам исме на път да тръгнем е на 20, а най-добрият ми приятел е на 17. Ами и аз искам да му обесня проблема е че той е леко така срамежлив и си мисля да изчакам удобен момент не да му го тросна еи така изведнъж :)

MayKyTy
08-20-2007, 16:19
Трябва да поговориш с приятеля ти и да му обясниш това,че към него изпитваш само дружелюбни чувства и че много държиш на него и не искаш в никакъв случай да го изгубиш като приятел!А и той самият знае,че харесваш друг!Дано се получи!Трябва да бъдеш максимално искрена,не бива да погубвате прекрасното си приятелство!Успех,Мила!
И аз така мисля :)

just_a_temptation
08-20-2007, 16:40
of ebati obyrkanata istoriq.dai mu da te 4uka da se pouspokoi6 malko (po vyzmojnost analno ;} )

Dead`Paladin
08-20-2007, 17:43
of ebati obyrkanata istoriq.dai mu da te 4uka da se pouspokoi6 malko (po vyzmojnost analno ;} )

КОН ДА ТЕ ЧУКА АНАЛМО ДАНО !!!! ТЪПА КУРВА!!!

LoveHim
08-20-2007, 22:17
of ebati obyrkanata istoriq.dai mu da te 4uka da se pouspokoi6 malko (po vyzmojnost analno ;} )
Vij kvo ne mi davai akali s koi da se chukam kato ne ti iznasq temata 4upkata ot tuka. A pak mislq che mn qko te podrediha v edna druga tema ama nqma da se zanimavam s tebe i bez tva ne mi e do tova v momenta

neverand
08-21-2007, 07:44
Тръгни с този,който ти харесваш,ако приятеля ти е приятел,ще те уважи ;) Ако се опиташ да стане нещо с приятеля ти,не сега,но след време ще го загубиш хептен,сега все пак има шанс да си запазите приятелството :)

LizZz
08-21-2007, 08:12
of ebati obyrkanata istoriq.dai mu da te 4uka da se pouspokoi6 malko (po vyzmojnost analno ;} )

КОН ДА ТЕ ЧУКА АНАЛМО ДАНО !!!! ТЪПА КУРВА!!!
Да...И аз имам същите пожелания за нея :lol: :lol: :lol:

LoveHim
08-21-2007, 11:05
Mersi za sega ako imate oshte mneniq shte priemma i tqh

RazbiramTe
08-26-2007, 19:44
Ами тя темата е малко стара, но нямаше как да не пиша нещо. Аз сам в същото, ама същото положение но в ролята на момчето дето ти е най-добрия приятел. Само годините на героите малко се разминават при мене ама все пак.. Та не знам какво да ти кажа, мен лично ми е мн кофти че момичето което аз харесвам не изпитва същото към мене, но дано да ми мине, не искам да я принуждавам по никакъв начин, не сам се и опитвал. А много искам да я запазя като приятелка. Надявам се и вие да намерите решение но вярвам че ще се справите. Писал сам и преди в тоя форум и докато стигна края на въпроса си понякога сам си отговарям и съответно не пращам въпроса тук :). Та вярвам че това което си прочела тук са смао съвети, но истинския отговор е в тебе и ти ще го разбереш някак си, дано и аз успея за себе си и своето положение. Успех и ще се радвам да отговориш на коментара ми, може би и аз ще намеря някакъв отговор за себе си :). Пак Успех :)

ZaHaRcHe
08-26-2007, 19:51
of ebati obyrkanata istoriq.dai mu da te 4uka da se pouspokoi6 malko (po vyzmojnost analno ;} )
puu kva siti ma prosto.. ti si ebati myr6ata
Bij sq 6tom toi zn 4e haresva6 dr mom4e
dobre
trqbva da mu kaje6 4e iska6 da ste samo priqteli ni6to pove4e
4e mn go uvajava6 no ne bi iskala da trygnete za d ane razvalite otno6eniqta si

TIMEX
08-26-2007, 19:53
еми ти как мислиш... слушай сърцето си
+1

CuRly_Doll
08-26-2007, 20:04
еми ти как мислиш... слушай сърцето си
+1
taka trqbva,pak v kraina smetka moje6 da pogovori6 s nego i da si izqsnite 4uvstvata.....plus tva toi ne ti e kazal,4e te haresva (pone nikade ne vidqh da go pi6e,razbrala si ot priqtelite mu i ot nameci),za6toto znae,4e si hlatnala po dryg i 4e nqma 6ans.... :wink: