PDA

View Full Version : Мнения???



MostHated
08-20-2007, 16:16
Какво мислите за момичета или момчета които ходят с турци или цигани? не съм расист имам приятели турци самия аз не съм, но има моммичета които са луди по тях, а те са некфи смотаняци, не ги разбирам... :smt011

вие какво мислите?

FelisDirus
08-20-2007, 16:18
омг, ти добре ли си? :-s

адски неадекватен тип, който дори не смятам да удостоя с отговор [-(

MostHated
08-20-2007, 16:19
ок, просто ми е интересно

Cvetito_master
08-20-2007, 16:19
e и аз познавам ама с циганин не бих тръгнала

MostHated
08-20-2007, 16:21
хах не завиждам по принцип :smt005 :smt005 :smt005 ама както и да е

Valar
08-20-2007, 16:26
Дам... завиждаш несъзнателно!
На мен не ми дреме!
Пък и резаняци чак с някви красавици не съм виждал към този момент .

~BoRn^InLoVe~
08-20-2007, 16:27
ми аз съм туркиня/ся ша ма заколите/и съм ходила и с българи и с турци.но изобщо не мисля че момичетата си падат по турци.даже напротив-повечето ги е едно такова как да кажа гнус... :roll: :?

08-20-2007, 16:34
еми аз лично не сам расистка,но с циганин не бих ходила.Колкото до турците защо не ,има много свестни хорица сред тях

MostHated
08-20-2007, 16:36
ае не ма е яд за нищо и не завиждам! аз си имам сериозна приятелка не гледам други. просто си говорихме с приятели и реших да споделя с вас а ако ви комплексарчета мислите да са праите в анонимен форум на голяма работа тфа си е ваш проблем! не мога да ви се сърдя вас господ ви е наказал! :smt005 :smt005 :smt005

MostHated
08-20-2007, 16:41
ооо боже неее!!! той ме разкри!! завиждам...завиждам на всички.... нееее
моля те недей повече недейй [-o< няма да мога да го понеса!

:smt011

аре да не спорим на тая тема а? свикнал съм да не обръщам внимание на тъпите "атаки" от хора които дори не познавам в чатове и форуми :) ай да сте живи и здрави

SuNsEt
08-20-2007, 16:45
Еми гаджето на брад4едка ми е тур4ин :roll: не съм го виждала,ама казаха 4е бил много хубав :roll: Аз не бих тръгнала с тур4ин,а камоли с циганин!

tuka6na
08-20-2007, 16:59
:lol: бах,ква е тая нужда да се бъркаме в нечий чужд живот.Ходи с турчин-жива и здрава да е,ходи с циганин-и двама да са,какво от това :-s Всеки за себе си. :arrow: Все едно ми е кой какво прави,ако не си допадаме с човека ' от различна порода' се правя на непукист,каквото такова.Иначе,не не бих тръгнала нито с турчин,тито пък с циганин.

~*SILVER*~
08-20-2007, 17:15
оф колко смислена тема #-o А кво мислиш за момичетата, които ходят с руси момчета??

SuNsEt
08-20-2007, 17:36
оф колко смислена тема #-o А кво мислиш за момичетата, които ходят с руси момчета?? :lol: :lol: :lol: що пък не? :smt005 ПП:аз си падам по тъмнокосите :-D

Reed
08-20-2007, 18:06
Аз пък се дразня.Тук е такава мода т'ва,че всяко трето момиче сигурно ходи с такъв./за цигани говоря,тук турци няма./и не,не завиждам,момиче съм ;)

krisi_bep
08-21-2007, 10:18
Абе има някой /най-вече туркини/ на които не им личи , че са такива. Не е важно какъв е по народнос и тем подобни. Лично мен това не ме интересува. Стига ми това да е свестен и по някакъв начин да се разбираме и да си подхождаме.

music_pirate
08-21-2007, 12:13
Какво мислите за момичета или момчета които ходят с турци или цигани? не съм расист имам приятели турци самия аз не съм, но има моммичета които са луди по тях, а те са некфи смотаняци, не ги разбирам... :smt011

вие какво мислите?
tiq det oharesvat cigani 6te gi izselim v afrika .. akt ne ni 6tut da sa mahat
:-D

Swinkenhoffer
08-21-2007, 12:24
сносен циганин не съм виждала, ама щом има луди, дето харесват такива... кво да се прави?
сещам се за един много красив турчин... висок, слаб, черна коса и светли очи, барнат, малййй. :D не беше от тея гнусари, дето ти подсвиркват почти на всеки ъгъл, бахти. :smt013

08-21-2007, 13:19
Автова супер зле си, чесно!
Щом даден човек, отговаря на изисквания на друг , без значение етноса, какъв проблем има?
Супер-глупави предобеждения.
Я си срежи вените най-добре, тъпо емо :x

TRAP
08-21-2007, 14:23
ми аз съм туркиня/ся ша ма заколите/и съм ходила и с българи и с турци.но изобщо не мисля че момичетата си падат по турци.даже напротив-повечето ги е едно такова как да кажа гнус... :roll: :?

отивай си в турция

MajeStic
08-21-2007, 14:27
Какво мислите за момичета или момчета които ходят с турци или цигани? не съм расист имам приятели турци самия аз не съм, но има моммичета които са луди по тях, а те са некфи смотаняци, не ги разбирам... :smt011

вие какво мислите?

Виж за цигани... е това съм напълно против... ако едно момиче ми каже, че предишното и гадже е бил циганин няма да я докосна дори:)... Ром... извинете :Р

Турчин... нямам нищо против тях... особено, ако е роден в България и си живурка тук :)

Blab
08-21-2007, 14:40
оппа, има прекрасни турци(всъщност какво значение има с каква националност си :-s )
Сърцето ми трепва като видя Неджат Ишлер, по-мъжествен тип едва ли съществува:))Ама като не знам турски няма как да се получи :smt005

Против ромите нищо нямам, стига да поддържат хигиена и да не ми пускат най-безцеремонно ръце в 79:))

krisi_bep
08-21-2007, 16:32
ми аз съм туркиня/ся ша ма заколите/и съм ходила и с българи и с турци.но изобщо не мисля че момичетата си падат по турци.даже напротив-повечето ги е едно такова как да кажа гнус... :roll: :?

отивай си в турция
Абе какъв ти е проблема с момичето ? Какво като е туркиня ? Ами ако и ти беше ? Едва ли тогава щеше да реагираш така .

`Death`Whore``
08-21-2007, 16:40
Какво мислите за момичета или момчета които ходят с турци или цигани? не съм расист имам приятели турци самия аз не съм, но има моммичета които са луди по тях, а те са некфи смотаняци, не ги разбирам... :smt011

вие какво мислите?
И според мен циганите в голям процент са доста грозни същества...но има хора, които ги харесват - дори и руси със сини очи. Смотани са според теб...има яки хора и неяки хора дори сред турците и циганите.

koalka
08-21-2007, 17:07
Честно казано не бих тръгнала с турчин или циганин, просто не искам.
Но иначе, всеки си има личен избор и може да си реши.

machoka
08-21-2007, 17:55
Теми с открита дискриминационна насоченост НЕ СЕ ДОПУСКАТ!!!