PDA

View Full Version : Мега странно.



08-20-2007, 15:28
Абе хора някакво мега странно е ,как всимки момичута ,с който контактувам си имат приятели ,ама не им пречи принципно да са съгласни да излезем.Е да ,ама да излезем сега или да си чакам златният шанс?!Ако излезем сега - може да бъде ,че си има приятел и ще и бъда безразличен ,но пък + може да бъде ,ме някак си по ще и направя впечатление и би размислила.Какво мислите?!

AFT
08-20-2007, 15:30
Ъъъъ? Щом си има приятел, не може да излиза с други момчета? :?

Erica
08-20-2007, 15:36
Много яко разсъждение имаш пич,направо ще ме побъркаш от смях (нищо лично)

MayKyTy
08-20-2007, 15:38
А пък аз не разбрах почти нищо :smt017 :smt017 :smt017

Mementomori
08-20-2007, 15:43
Прекалено неясно обясняваш дадената ситуация!Дори и да има приятел,може да излезе с теб,приемайки те като приятел!Но предполагам,че ти я искаш не само за приятелка,а и за нещо повече.Не знам дали ще си й безразличен(само тя си знае).Но защо се бъркаш в нечия връзка?

MostHated
08-20-2007, 15:48
не те разбрах нещо и не мога да помогна! :smt012 :smt017

08-20-2007, 16:00
Не просто всички момичета ,с които контактувам демек си пиша с тях по скайп ала бала си имат приятели.Но те са принципно съгласни да излезем някъде на кафе.Та мисълта ми е ,да излеза с тях сега или да изчакам за когато няма да имат гаджета...От една страна може да е минус ,че докато си имат приятел ще гледат на мен небрежно ,а като плюс ,че като се запознаем така ,ще ме чувстват някак по-близки.

пп-Memento mori! , еми те ако съм и безразличен и неискат да им се бъркам ,много лесно биха казали имам си приятел ,остави ме на мира :?

sladkish_14
08-20-2007, 16:16
не те разбрах нещо и не мога да помогна! :smt012 :smt017

Дори и след пояснението ти,което =D> по-добро е,виждам че сам си отговори!

Dead`Paladin
08-20-2007, 17:17
тва, че има приятел не означава ,че не може да излиза с фр ....

pristrastenata
08-20-2007, 17:21
ами щом са навити излизай с тях,може пък да предпочетат теб пред гаджетата си.нищо не пречи да опиташ веднъж,може и да се получи

monityY
08-20-2007, 17:25
пове4ето са курви и не им пука 4е си имат гажета,излизат си с кой си искат :roll:

koalka
08-20-2007, 19:08
Не просто всички момичета ,с които контактувам демек си пиша с тях по скайп ала бала си имат приятели.Но те са принципно съгласни да излезем някъде на кафе.Та мисълта ми е ,да излеза с тях сега или да изчакам за когато няма да имат гаджета...От една страна може да е минус ,че докато си имат приятел ще гледат на мен небрежно ,а като плюс ,че като се запознаем така ,ще ме чувстват някак по-близки.

пп-Memento mori! , еми те ако съм и безразличен и неискат да им се бъркам ,много лесно биха казали имам си приятел ,остави ме на мира :?Може би са съгласни да излезете на кафе, защото може би те не приемат това като среща с някой, с когото имат връзка, а с приятел.Или просто не са сериозни нещата с техните приятели.

miloto_girl_4e
08-20-2007, 19:32
Не виждам нищо странно :-k Това, че мацката си има приятел, не значи, че не може да излезне с някое момче като я покани на кафе или разходка. Може би в повечето случаи мацката ще те приеме като приятел, но не е изключено да има някакъв интерес към теб и затова да иска да излезнете някъде.