PDA

View Full Version : Имам да кажа няколко неща.



Един националист
08-20-2007, 15:55
1-во. Защо по дяволите не спрем с псуването на цигани и туркани в форумите / вбох7 и разни други нет пространства и не се съюзим и да избием тая сган?
2-ро. Много ме дразни като някой си заговори за Хитлер и ми дрънка фафли на немски. ХИТЛЕР го няма , няма да се възроди , няма да се върне и няма да ни оправи проблем с мангалите. 14/88 sux може би 14 но без 88. както и да е...
3-то. Как по дяволите има такива хора Българи който да твърдят , че е нямало Османско робство , а Турско присъствие......Присъствие в което Ние Българите сме били задължени да плащаме по големи данъци , били сме крадени , убиване и унижавани безразборно! Възмутен съм от това отношение към историята НИ!.
4-то. хаха няма четвърто

Ще дойде деня когато ще победим циганската сган!

Пс. Модератори и администратори , ако се имате малко българи поне не ми се обяснявайте , че поста ми е расистки и нацистки и такива лаина.
Не виждате ли какво става по родината ни?!?!
vbox7. com/play:58c0a942

MostHated
08-20-2007, 15:59
ооо maaaan и аз мисля по тос начин и аз днес гледах много клипове във вбокс! на едно мнение сме!

~*SILVER*~
08-20-2007, 16:02
расистки свине :) :smt006

Единия националист
08-20-2007, 16:04
We must secure the existence of our people and a future for White children.
демек Ние трябва да подсигурим съществуванети на нашите хора и бъдещето за Белите деца.
Горе долу е така превода. Кое не ти допада. Аз мисля , че е много добре казано. ДОри неможе да бъде сложено под общ знаменател със нацизма и скинарските обеждения.

SuNsEt
08-20-2007, 16:04
Абсолютно съгласна съм с тва,което казваш много си прав...ъъъ...аз пък нямам какво пове4е да кажа :-D

08-20-2007, 16:06
расистки свине :) :smt006

Боже.

Не съм сигурен дали си момиче или момче със тоя ник ~*Сребро*~ не , че не е дебилско но както и да е.
Та ти не виждаш ли какво беззаконие и хаос има в нашата държава ? Или просто си още със розовките очила от детството? Има време , ще разбереш нещата.

Guderian
08-20-2007, 16:08
расистки свине :) :smt006Ти от кой етнос си :lol: :lol: :lol:

~*SILVER*~
08-20-2007, 16:10
расистки свине :) :smt006

Боже.

Не съм сигурен дали си момиче или момче със тоя ник ~*Сребро*~ не , че не е дебилско но както и да е.
Та ти не виждаш ли какво беззаконие и хаос има в нашата държава ? Или просто си още със розовките очила от детството? Има време , ще разбереш нещата.
Моите розови очила са си мои и ако искам ще си ги нося. Циганите и турците ли са виновни, че българина е мързеливо говедо? Те ли са виновни, че сички мрънкат, че няма работа, а сайтовете за обяви бликат? Сеееее някой друг ви е виновен. Бойко е виновен, че улиците са мръсни, ама Ганьо не може да си мръдне трибуквието до кошчето, нали?
Айде, моля ти се - циганите са си цигани. На мен как не ми пречат да си живея нормално? На родителите ми как не им пречат да си работят и да си получават заслужените пари? Всеки сам си кове живота!

Най-мразя такива, които само ходят да обвиняват другите за собствените си недъзи...

~*SILVER*~
08-20-2007, 16:11
расистки свине :) :smt006Ти от кой етнос си :lol: :lol: :lol:
БГ чадо :-D

Guderian
08-20-2007, 16:14
расистки свине :) :smt006Ти от кой етнос си :lol: :lol: :lol:
БГ чадо :-DТогава като мислиш за родината си не пиши простотии от рода на "расистки свине", защото, ако не сме расисти, до 2 г няма да същестува България :!:

~*SILVER*~
08-20-2007, 16:16
расистки свине :) :smt006Ти от кой етнос си :lol: :lol: :lol:
БГ чадо :-DТогава като мислиш за родината си не пиши простотии от рода на "расистки свине", защото, ако не сме расисти, до 2 г няма да същестува България :!:
да, да, разбира се - и мърмота овива шоколада в станьол ... :roll: :lol:

08-20-2007, 16:17
расистки свине :) :smt006Ти от кой етнос си :lol: :lol: :lol:
БГ чадо :-DТогава като мислиш за родината си не пиши простотии от рода на "расистки свине", защото, ако не сме расисти, до 2 г няма да същестува България :!:
да, да, разбира се - и мърмота овива шоколада в станьол ... :roll: :lol:

яки лафове. Замълчи си неинформирано създание

MostHated
08-20-2007, 16:17
както си БГ чадо кой знае... дали не си некаф Али амет с бг гражданство!

MostHated
08-20-2007, 16:20
харесва ми как се изразява Guderian ама е прав човека! според мен ако си бяха сидяли на насраните дупета а не да превземат БГ и да правят проблеми на такива като нас когато се прибираме след дискотека или да се правят на мъже когато 3ма идват а аз съм с приятелката си! как няма да съм против тях?! :smt013 и да ми кажат че съм расист не е съвсем вярно! кефят ма негрите например! имам приятели негри! мразя амунджите в БГ и не съжалявам а си ги мразя реално!

doomer
08-20-2007, 16:21
както си БГ чадо кой знае... дали не си некаф Али амет с бг гражданство!

Али амет йахаьххахаь браво приятел това ме изкефи хахаха

Среброто си до доле цялата.

LunaTriCk
08-20-2007, 16:24
Ще дойде деня когато ще победим циганската сган!


Кога ? За да мога да си го отбележа в календарчето ?

08-20-2007, 16:26
19 май 2008 година ще бъде сложен края на циганите. За час още звездите не са ми казало , но ние ще победим!

SuNsEt
08-20-2007, 16:27
мнеее не мисля,4е българина е мързелив (някой го беше казал по-нагоре):wink: ::: Пък да ви кажа мен циганите ме дразнят много :arrow: турците също,но циганите пове4е :wink: 8-[ ::: навсякъде на където погледна виждам поне най-малко по 4,5 :-s ето още една при4ина,поради която ги мразя :arrow: Циганите са не4истоплътни :-& Веднъж отидох на дискотека и тя беше бъкана с такива :smt011 :smt019 ](*,) не знам защо така...беше гадно :shock: Те имат гаден циганскоселски манталитет,който също ме нерви.Мразя,когато съм в градския транспорт и се ка4ват некви циган4ета( в множествено 4исло...нали семействата им са многодетни :smt011 ) с майка си и само гледат как да се набутат да откраднат на някой българин портфейла :smt014 на баба ми така много 4есто са и го крали :smt011 това са само няколко при4ини,поради които мразя тази напаст :wink: Българка съм и се гордея с това,не искам когато децата ми отраснат(има много време до тогава :lol: ) да дружат с циган4ета...който както иска да ми приема мнението казах това,което мисля :wink:

Disrespect
08-20-2007, 16:30
горе-долу съм съгласен.. ама и без 14-ката...

+1

................
08-20-2007, 16:36
Болни са ви мозъците-само това ще ви кажа-за това,че българите сме мързелива нация не ни е виновен никой-нито цигани,нито турци,нито патагонци....Вземете си седнете на злобните задници и се захванете с нещо смислено,а не да се чудите кой да правите на сапун и тем подобни!Докато ги има такива като вас,България ще е в това лошо положение!

SuNsEt
08-20-2007, 16:38
Болни са ви мозъците-само това ще ви кажа-за това,че българите сме мързелива нация не ни е виновен никой-нито цигани,нито турци,нито патагонци....Вземете си седнете на злобните задници и се захванете с нещо смислено,а не да се чудите кой да правите на сапун и тем подобни!Докато ги има такива като вас,България ще е в това лошо положение! добре,4е си вярваш :wink: :lol:

Disrespect
08-20-2007, 16:39
Болни са ви мозъците-само това ще ви кажа-за това,че българите сме мързелива нация не ни е виновен никой-нито цигани,нито турци,нито патагонци....Вземете си седнете на злобните задници и се захванете с нещо смислено,а не да се чудите кой да правите на сапун и тем подобни!Докато ги има такива като вас,България ще е в това лошо положение!

=D> =D> =D> =D> =D>

~*SILVER*~
08-20-2007, 16:41
Болни са ви мозъците-само това ще ви кажа-за това,че българите сме мързелива нация не ни е виновен никой-нито цигани,нито турци,нито патагонци....Вземете си седнете на злобните задници и се захванете с нещо смислено,а не да се чудите кой да правите на сапун и тем подобни!Докато ги има такива като вас,България ще е в това лошо положение!
ех, един човек мисли трезво... стреснах се, че в темата ще вали само идиотщина :lol: Браво ;)

bG-forever
08-20-2007, 16:41
Болни са ви мозъците-само това ще ви кажа-за това,че българите сме мързелива нация не ни е виновен никой-нито цигани,нито турци,нито патагонци....Вземете си седнете на злобните задници и се захванете с нещо смислено,а не да се чудите кой да правите на сапун и тем подобни!Докато ги има такива като вас,България ще е в това лошо положение!

=D> =D> =D> =D> =D>

занимаваме се със много смислени неща примерно ходим в залата помпаме и после изпомпваме циганите.

Как може по дяволите да се наричате марда и боклуци не мога да разбра?!?!

Disrespect
08-20-2007, 16:43
Болни са ви мозъците-само това ще ви кажа-за това,че българите сме мързелива нация не ни е виновен никой-нито цигани,нито турци,нито патагонци....Вземете си седнете на злобните задници и се захванете с нещо смислено,а не да се чудите кой да правите на сапун и тем подобни!Докато ги има такива като вас,България ще е в това лошо положение!

=D> =D> =D> =D> =D>

занимаваме се със много смислени неща примерно ходим в залата помпаме и после изпомпваме циганите.

нищо не ви влиза в главите...
:smt011

bG-forever
08-20-2007, 16:46
Влиза ни , но ти едва ли някога ще разбереш.

08-20-2007, 18:10
[quote="_SL_"][quote=................]

занимаваме се със много смислени неща примерно ходим в залата помпаме и после изпомпваме циганите.


И стига вече с тия теми расистки-вземете измислете нещо по-интересно,че вече сте банални-уж не харесвате хората от различните етноси,а постоянно ги коментирате!Престанете,защ ото се излагате много лошо!

Disrespect
08-20-2007, 18:46
Влиза ни , но ти едва ли някога ще разбереш.

кое трябва да разбера по-точно??

08-20-2007, 18:58
ae ne moga da razbera kvo gi zashtitavate teq cigani..tolkoz li vii priqtno da gledate nqkva ciganska mahala s nekvi mizerni baraki ii mirizlivi cigani det ne sa kypqt i kradat kvot im padne!! bylgarite li sa vinovni che ciganmite sa bedni mrysni mirizlivi ii kradlivi i se mnojat kat...
Ne vijdam nikva dr prichina osven ako ste cigani ili prosto ne ste vijdali cigani prez jivota si za da gi zashtitavate..mn li sha vii priqtno da ima nqkvo ciganche v klasa i da ne mojesh da si ostaish neshtata u staqta ii postoqnno da ti izchezvat neshta..ili nekvi cigani da te iznasilqt na ulicata ili da te prebiqt..ae vyobshtee nqate ideq kvo zashtitavate,bylgarite moje da ne sa cvete ama...aee mlykvam che sa qdosah

Disrespect
08-20-2007, 19:02
аз не защитавам циганите..

SmurkamDoZori
08-20-2007, 19:20
добре , хора как мислите да решим проблема с етносите , това с бой просто неможе да стане !

Disrespect
08-20-2007, 19:22
те си мислят че като набият 5 циганина ще изчистят БЪЛГАРИЯ (!!!) от тях..

#Gravity Of Love#
08-20-2007, 19:32
Съгласна съм.. но не всичко се решава с насилие.. първо с добро.. всички начини трябва да се опитат.. и после със зло :wink:

Guderian
08-20-2007, 19:32
добре , хора как мислите да решим проблема с етносите , това с бой просто неможе да стане !Лагери, лагери и пак лагери! Нищо друго няма да реши проблема!

Goering
08-20-2007, 19:38
Добре, а къде ще построим лагерите? Аз предлагам до всеки голям град да се построи един за да няма объркване :wink:

Disrespect
08-20-2007, 19:40
защо 1 човек си прави по 4-5 акаунта? ахаа...тва е тайната на нацистите...така си мислите че изглеждате повече..

Goering
08-20-2007, 19:40
защо 1 човек си прави по 4-5 акаунта? ахаа...тва е тайната на нацистите...така си мислите че изглеждате повече..
Глупости!
Сега идвам :!:

#Gravity Of Love#
08-20-2007, 19:41
Добре, а къде ще построим лагерите? Аз предлагам до всеки голям град да се построи един за да няма объркване :wink:

И България да заприлича на бойно поле така ли??? :-s

Disrespect
08-20-2007, 19:42
защо 1 човек си прави по 4-5 акаунта? ахаа...тва е тайната на нацистите...така си мислите че изглеждате повече..
Глупости!
Сега идвам :!:

привет, ГудерЯн ;)

Goering
08-20-2007, 19:43
защо 1 човек си прави по 4-5 акаунта? ахаа...тва е тайната на нацистите...така си мислите че изглеждате повече..
Глупости!
Сега идвам :!:

привет, ГудерЯн ;)
Повече сме отколкото си мислиш :wink:

Disrespect
08-20-2007, 19:44
защо 1 човек си прави по 4-5 акаунта? ахаа...тва е тайната на нацистите...така си мислите че изглеждате повече..
Глупости!
Сега идвам :!:

привет, ГудерЯн ;)
Повече сме отколкото си мислиш :wink:

всъщност сте двама :>

Goering
08-20-2007, 19:45
защо 1 човек си прави по 4-5 акаунта? ахаа...тва е тайната на нацистите...така си мислите че изглеждате повече..
Глупости!
Сега идвам :!:

привет, ГудерЯн ;)
Повече сме отколкото си мислиш :wink:

всъщност сте двама :>
Отказвам се :smt012

Disrespect
08-20-2007, 19:46
8)

MostHated
08-20-2007, 19:49
ко ги гледате тез "мангаля от махалата" кой прави така че да им е хубаво в България? Нашите политици, които избираме и след 5-6 месеца се чудим как да се отървем от тях! Нали те правят живота на бг-циганина приятен! Не живея в голям град но всеки ден виждам цигани с каруца пълни с най различни бойлери и др лайна! е не знам за вас ама не вярвам да са тяхни :)
МРАЗЯ ГИ ТЕС ХОРА! трябва да си изпращам приятелката до у тях защото живеят много покрай нея! и ме е страх да я оставям сама да се прибира! не е това проблема! когато я изпращам те 4-5 човека се праят на мъже и пускат некфи гадни реплики в неин или мой адрес! понеже съм сам пък и не искам пред нея да се бия си мълча! когато се прибирах сам те ма чакаха там. и кфо почнаха да ме блъскат! фкарах 1 юмрук на лайното ама нали са повече! еми ядох тупалки. :smt013

Disrespect
08-20-2007, 19:53
ко ги гледате тез "мангаля от махалата" кой прави така че да им е хубаво в България? Нашите политици, които избираме и след 5-6 месеца се чудим как да се отървем от тях! Нали те правят живота на бг-циганина приятен! Не живея в голям град но всеки ден виждам цигани с каруца пълни с най различни бойлери и др лайна! е не знам за вас ама не вярвам да са тяхни :)
МРАЗЯ ГИ ТЕС ХОРА! трябва да си изпращам приятелката до у тях защото живеят много покрай нея! и ме е страх да я оставям сама да се прибира! не е това проблема! когато я изпращам те 4-5 човека се праят на мъже и пускат некфи гадни реплики в неин или мой адрес! понеже съм сам пък и не искам пред нея да се бия си мълча! когато се прибирах сам те ма чакаха там. и кфо почнаха да ме блъскат! фкарах 1 юмрук на лайното ама нали са повече! еми ядох тупалки. :smt013

ти не беше ли на 13-14? нямаш ли краченца да бягаш вместо да се мъчиш да удряш бай мангау?

Goering
08-20-2007, 19:58
ти не беше ли на 13-14? нямаш ли краченца да бягаш вместо да се мъчиш да удряш бай мангау?
Защо трябва да бяга и да се крие в собствената си държава?! :roll: :x

Deni4ka93
08-20-2007, 20:00
Абе хора за к'во защитавате тая сган?
Незнам как трябва да се обедите, че тези...създания трябва да се контролират или да се изтребят...Може би ако дъщерята на един от вас бъде изнасилена от някой циганин ще се обедите, че те не са никакви хора, а истински паразити...Не е никак приятно да минаваш по улицата и да чуваш мръсни обиди или пък подсвирквания...Веднъж видях в автобуса едно цигане с отрязани 3 пръста за може по-лесно да бърка в чантите...Те не вършат нищо,живеят за сметка на държавата.Осигуряват им помощи, имат по 2000 лева неплатен ток и вода...Незнам как, но това трябва да спре преди да е станало късно... =;
Това е моето мнение, съжалявам, че съм РЕАЛИСТ!

Disrespect
08-20-2007, 20:02
ти не беше ли на 13-14? нямаш ли краченца да бягаш вместо да се мъчиш да удряш бай мангау?
Защо трябва да бяга и да се крие в собствената си държава?! :roll: :x

щото се налага явно :)

Ziezi
08-20-2007, 20:16
ти не беше ли на 13-14? нямаш ли краченца да бягаш вместо да се мъчиш да удряш бай мангау?
Защо трябва да бяга и да се крие в собствената си държава?! :roll: :x

щото се налага явно :)
Заради такива духовно извисени личности като теб наистина се налага!

Disrespect
08-20-2007, 20:23
духовно извисените личности сме ви виновни...

Guderian
08-20-2007, 20:29
защо 1 човек си прави по 4-5 акаунта? ахаа...тва е тайната на нацистите...така си мислите че изглеждате повече..Просто ставаме повече и никой не може да ни спре :twisted:

MostHated
08-20-2007, 20:30
ко ги гледате тез "мангаля от махалата" кой прави така че да им е хубаво в България? Нашите политици, които избираме и след 5-6 месеца се чудим как да се отървем от тях! Нали те правят живота на бг-циганина приятен! Не живея в голям град но всеки ден виждам цигани с каруца пълни с най различни бойлери и др лайна! е не знам за вас ама не вярвам да са тяхни :)
МРАЗЯ ГИ ТЕС ХОРА! трябва да си изпращам приятелката до у тях защото живеят много покрай нея! и ме е страх да я оставям сама да се прибира! не е това проблема! когато я изпращам те 4-5 човека се праят на мъже и пускат некфи гадни реплики в неин или мой адрес! понеже съм сам пък и не искам пред нея да се бия си мълча! когато се прибирах сам те ма чакаха там. и кфо почнаха да ме блъскат! фкарах 1 юмрук на лайното ама нали са повече! еми ядох тупалки. :smt013

ти не беше ли на 13-14? нямаш ли краченца да бягаш вместо да се мъчиш да удряш бай мангау?


не по принцип съм на 16, и наистина защо трябва да "оцеляваме" а не да живеем в България? те са малцинство не ние?

Guderian
08-20-2007, 20:31
защо 1 човек си прави по 4-5 акаунта? ахаа...тва е тайната на нацистите...така си мислите че изглеждате повече..
Глупости!
Сега идвам :!:

привет, ГудерЯн ;)Имам само 1 акаунт, можеш да попиташ 8)

Disrespect
08-20-2007, 20:32
защо 1 човек си прави по 4-5 акаунта? ахаа...тва е тайната на нацистите...така си мислите че изглеждате повече..
Глупости!
Сега идвам :!:

привет, ГудерЯн ;)Имам само 1 акаунт, можеш да попиташ 8)

ок, ГудерЯн

Guderian
08-20-2007, 20:36
Добре, а къде ще построим лагерите? Аз предлагам до всеки голям град да се построи един за да няма объркване :wink:Абе ние ще си изготвим предварителна програма за управлението на страната, а строежите на трудовите лагери ще са част от нея :twisted:

Disrespect
08-20-2007, 20:43
чудя се как тея хора са направили такива прелестни песни след като са имали толкова проблеми помежду си :|

Disrespect
08-20-2007, 20:46
ами...нали затова се разпаднаха...имали са проблеми и се били по репетициите даже...

а при такива условия е доста трудно да се направят толкова хубави песни

MostHated
08-20-2007, 20:47
май почваме се отдалечаваме от темата, почваме да спорим помежду си когато има по голям проблем

08-20-2007, 20:51
@Guderian,любов,ти си тука,върна се!!
Много ме радваш с изказванията си!! :D :-)

MostHated
08-20-2007, 20:52
@Guderian,любов,ти си тука,върна се!!
Много ме радваш с изказванията си!! :D :-)

me 2 =D> =D> =D> =D>

Disrespect
08-20-2007, 20:52
друга ли :shock: Ремонт??

иначе...не, не знам
думай :-D

08-21-2007, 09:06
Абе колко от вас са със светли коси и сини очи в този форум ?

Сериозно питам ??

quench
08-21-2007, 09:15
как бе, всички сме такива!!!

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/c/cf/Young_blond_man.jpg/450px-Young_blond_man.jpg

тук още не съм си татуирал свастика на челото ;)

music_pirate
08-21-2007, 11:19
1-во. Защо по дяволите не спрем с псуването на цигани и туркани в форумите / вбох7 и разни други нет пространства и не се съюзим и да избием тая сган?
2-ро. Много ме дразни като някой си заговори за Хитлер и ми дрънка фафли на немски. ХИТЛЕР го няма , няма да се възроди , няма да се върне и няма да ни оправи проблем с мангалите. 14/88 sux може би 14 но без 88. както и да е...
3-то. Как по дяволите има такива хора Българи който да твърдят , че е нямало Османско робство , а Турско присъствие......Присъствие в което Ние Българите сме били задължени да плащаме по големи данъци , били сме крадени , убиване и унижавани безразборно! Възмутен съм от това отношение към историята НИ!.
4-то. хаха няма четвърто

Ще дойде деня когато ще победим циганската сган!

Пс. Модератори и администратори , ако се имате малко българи поне не ми се обяснявайте , че поста ми е расистки и нацистки и такива лаина.
Не виждате ли какво става по родината ни?!?!
vbox7. com/play:58c0a942
не се съюзим и да избием тая сган ????
are zemame lopatite i kirkite i po4vame da gi izbivame :-D ( te mnogo burzo se razmnojavat nqma da nasmognem :-D :-D :-D )
ina4e sum absoliutno saglasen

Абе колко от вас са със светли коси и сини очи в този форум ?

Сериозно питам ??
az nesum sus mnogo svetla kosa i sus sinio-zeleni o4i ... probelm ??

08-21-2007, 12:12
Абе хора за к'во защитавате тая сган?
Незнам как трябва да се обедите, че тези...създания трябва да се контролират или да се изтребят...Може би ако дъщерята на един от вас бъде изнасилена от някой циганин ще се обедите, че те не са никакви хора, а истински паразити...Не е никак приятно да минаваш по улицата и да чуваш мръсни обиди или пък подсвирквания...Веднъж видях в автобуса едно цигане с отрязани 3 пръста за може по-лесно да бърка в чантите...Те не вършат нищо,живеят за сметка на държавата.Осигуряват им помощи, имат по 2000 лева неплатен ток и вода...Незнам как, но това трябва да спре преди да е станало късно... =;
Това е моето мнение, съжалявам, че съм РЕАЛИСТ!
Видяла си ти!
Супер измислици.
После, като го видя той да не би да е излетял от автобуса, като ест с 1 движение е откраднал с 2та си пръста всички телефони,протмонета и т.н.?
И вероятно е носил Stelth Generator под формата на гривна и като е излетял и ви е запнал автобуса със светкавица, да не го разпознаете после , го е пуснал и е избягал? :smt005 :smt005 :smt005 (i am a sick sick person!)
i toq Mosthated, ти не беше ли някакво гадно емо? И с тоя подпис и тва да удариш 3ма който явно са били доста по яки от теб ми доказваш колко си тъп :) А като те набиха, разрева ли се едно хубаво? Или ти стана приятно (нали си емо :) )
М/у вашия човек 88 не е убил нито един циганин :) не знам що постояно го споменавате това но сте доста смешни. самото 14 е супер смешно(Европейските еврей са били БЕЛИ , йес? )
Тая тема е пълна с толкова простия , ЧЕ МИ СЕ ДРАЙФА.
Просто сте супер-зле, повечето писали "ДА СЕ ДИГАМЕ НА БУНТ ! БУНТ БУНТ !!!'
Гудерияна, сигорно е някой келеш висок ~175 тежащ ~60 кила, който като малак супер много са били и/или ебавали в училище всякакви хора и той взел че намерил къде да скрие тази наранена своя страна?
Гудерияне, като малак беше ли близък много с майка си? Или тя въобще не ти е обръщала внимание (както и баща ти) и затова си се намерил отеха в злобата и глупоста? Сигорно първата ти книга с която си се зарибил е била "Моята борба(или там както се казваше тази глупост)"
И ВСЕ ПАК ВИ МОЛЯ ПРОДЪЛЖЕТЕ С ГЛУПОСТИТЕ!
Сутрин как ставам? Ми смея ви се на темите!
Вчера едва си легнах към 4, щото нямаше нови постове който да ме счупят от смях тип "не се съюзим и да избием тая сган ????
are zemame lopatite i kirkite i po4vame da gi izbivame ( te mnogo burzo se razmnojavat nqma da nasmognem )"
Просто , вземете и станете реалисти. Стига живяхте в измислените си светове. Или заиграйте Dungeons and Dragons, тогава ще ви е простено ако не спрете да roleplay-вате.
Сега сте просто СМЕШНИ.
Някакви хора на по 18-20 години, киснат по форуми пълни с 12-16 годишни лапета, който без извинения са СУПЕР ЗЛЕ (незнаят как да си сготвят ГОТОВИ СПАГЕТИ!) и се правят на велики и к'ви националисти са.
Ест, щото лапета тип деничка93, мостхатед, който е с ума на 12 годишен ВИ СЕ КЕФЯТ СУПЕР МНОГО и ви ПОДКРЕПЯТ!
От това порасва ли ви още пишката? Тоест е-peen-a ? Гудеряне, твоя трябва километри да е?
Лова БАС, че ТОЧНО НИКОЙ ПИШЕЩО нази тук, няма да удари НИКОЙ ама НИКОЙ, който е в неговите габарити, без да има 20 човека зад него.
Просто сте смешки :).
И аз съм имал проблеми с цигани, главата ми е била счупена и други наранявания съм имал от разни "сблъсъци" (главната причина да ми оперират и ръката) , който за назитата тук са супер-яки, но ест да не забравяме , че те се бият по 20 в група срещо 2-3 НО НЕ КРЕЩЯ ПО ФОРУМИТЕ, кога някой ми удари 2 шамара? Или когато някой ме подгони и аз после в тийн форум "Е , един ме гонеше , аз се върнах ударих му един и избягах :smt004 ".
Просто, ПРОДЪЛЖАВАЙТЕ В СЪЩИЯ ДУХ!

Deni4ka93
08-21-2007, 12:53
Абе хора за к'во защитавате тая сган?
Незнам как трябва да се обедите, че тези...създания трябва да се контролират или да се изтребят...Може би ако дъщерята на един от вас бъде изнасилена от някой циганин ще се обедите, че те не са никакви хора, а истински паразити...Не е никак приятно да минаваш по улицата и да чуваш мръсни обиди или пък подсвирквания...Веднъж видях в автобуса едно цигане с отрязани 3 пръста за може по-лесно да бърка в чантите...Те не вършат нищо,живеят за сметка на държавата.Осигуряват им помощи, имат по 2000 лева неплатен ток и вода...Незнам как, но това трябва да спре преди да е станало късно... =;
Това е моето мнение, съжалявам, че съм РЕАЛИСТ!
Видяла си ти!
Супер измислици.
После, като го видя той да не би да е излетял от автобуса, като ест с 1 движение е откраднал с 2та си пръста всички телефони,протмонета и т.н.?
И вероятно е носил Stelth Generator под формата на гривна и като е излетял и ви е запнал автобуса със светкавица, да не го разпознаете после , го е пуснал и е избягал? :smt005 :smt005 :smt005 (i am a sick sick person!)
i toq Mosthated, ти не беше ли някакво гадно емо? И с тоя подпис и тва да удариш 3ма който явно са били доста по яки от теб ми доказваш колко си тъп :) А като те набиха, разрева ли се едно хубаво? Или ти стана приятно (нали си емо :) )
М/у вашия човек 88 не е убил нито един циганин :) не знам що постояно го споменавате това но сте доста смешни. самото 14 е супер смешно(Европейските еврей са били БЕЛИ , йес? )
Тая тема е пълна с толкова простия , ЧЕ МИ СЕ ДРАЙФА.
Просто сте супер-зле, повечето писали "ДА СЕ ДИГАМЕ НА БУНТ ! БУНТ БУНТ !!!'
Гудерияна, сигорно е някой келеш висок ~175 тежащ ~60 кила, който като малак супер много са били и/или ебавали в училище всякакви хора и той взел че намерил къде да скрие тази наранена своя страна?
Гудерияне, като малак беше ли близък много с майка си? Или тя въобще не ти е обръщала внимание (както и баща ти) и затова си се намерил отеха в злобата и глупоста? Сигорно първата ти книга с която си се зарибил е била "Моята борба(или там както се казваше тази глупост)"
И ВСЕ ПАК ВИ МОЛЯ ПРОДЪЛЖЕТЕ С ГЛУПОСТИТЕ!
Сутрин как ставам? Ми смея ви се на темите!
Вчера едва си легнах към 4, щото нямаше нови постове който да ме счупят от смях тип "не се съюзим и да избием тая сган ????
are zemame lopatite i kirkite i po4vame da gi izbivame ( te mnogo burzo se razmnojavat nqma da nasmognem )"
Просто , вземете и станете реалисти. Стига живяхте в измислените си светове. Или заиграйте Dungeons and Dragons, тогава ще ви е простено ако не спрете да roleplay-вате.
Сега сте просто СМЕШНИ.
Някакви хора на по 18-20 години, киснат по форуми пълни с 12-16 годишни лапета, който без извинения са СУПЕР ЗЛЕ (незнаят как да си сготвят ГОТОВИ СПАГЕТИ!) и се правят на велики и к'ви националисти са.
Ест, щото лапета тип деничка93, мостхатед, който е с ума на 12 годишен ВИ СЕ КЕФЯТ СУПЕР МНОГО и ви ПОДКРЕПЯТ!
От това порасва ли ви още пишката? Тоест е-peen-a ? Гудеряне, твоя трябва километри да е?
Лова БАС, че ТОЧНО НИКОЙ ПИШЕЩО нази тук, няма да удари НИКОЙ ама НИКОЙ, който е в неговите габарити, без да има 20 човека зад него.
Просто сте смешки :).
И аз съм имал проблеми с цигани, главата ми е била счупена и други наранявания съм имал от разни "сблъсъци" (главната причина да ми оперират и ръката) , който за назитата тук са супер-яки, но ест да не забравяме , че те се бият по 20 в група срещо 2-3 НО НЕ КРЕЩЯ ПО ФОРУМИТЕ, кога някой ми удари 2 шамара? Или когато някой ме подгони и аз после в тийн форум "Е , един ме гонеше , аз се върнах ударих му един и избягах :smt004 ".
Просто, ПРОДЪЛЖАВАЙТЕ В СЪЩИЯ ДУХ!


Мислех да ти отговора на тъпия пост, ама ти си супер ограничен и изобщо не допускаш, че различно от твоето мнение може да е ПРАВИЛНОТО!
Просто направи огромна услуга на всички от форума и на заобикалящия ни свят и се гръмни! :smt011

08-21-2007, 13:08
Ama 4e si originalna!
Napravo!
uslugi ne pravq, sujelqvam :>
i da, i'm always right in an argue, no matter what! Ti super ograni4ena i ne za4itashta 4ujdoto mnenie :(
A da i ne si misli 4e si razli4na ili originalna ot drugite, samo shtoto imash super mnenieto na Guderian. malkata, ti mnenie nqmash. Tvoeto mnenie e tova na nqkoi drug.

SmurkamDoZori
08-21-2007, 14:16
колкото и да го бистрите по форумите- нищо няма да излезе...


много , много правилно .. и да ги затвориме мислите ли , че комисията за права на човека ще остави тва така , кой знае колко гняв ще изсипе европа и света в/у нас , мисля , че най - добрия вариянт е да работят по ниви полета и там със заплащане и да се издаде закон да нямат повече от 2 деца , както в Китай ако не се лъжа

InitialD
08-21-2007, 15:04
Съгласен съм!!!
Не съм расист но имам "определени настроения" към някои етноси!

08-21-2007, 15:58
Съгласен съм!!!
Не съм расист но имам "определени настроения" към някои етноси!
Rasist si! :x

machoka
08-21-2007, 16:54
Подобни теми не се допускат.