PDA

View Full Version : Хора как да разкарам приятелката си?



aaaHaaa
08-20-2007, 16:40
Здравейте значи искам да отрежа приятелката си, ама като я видя как плаче и ми става жал и пак се сдобряваме... Искам един път завинаги да я одрежа но по какъв начин... дайте някакви предложения, без да я нараня много?

just_a_temptation
08-20-2007, 16:43
emi ve4e praihte li analen???ako da sig i e bilo qko priviknala e s formata na tvoq kur i she i e malku trudno se sboguva s nego i na negovo mqsto nqkoi po golqm i debel...a ako ne i nikoga ne e iskala i kaji "mila iskam da te 4ukam analno da ti blija dupkata na anusaa" she se otvrati i povqrvai mi nqma da reve haha :}:}:}

Presley
08-20-2007, 16:45
Еми поговори с нея и и кажи ,че нямаш чувства и искаш да се раэделите.Но не и го каэвай толкова грубо,посмекчи малко работата.Ще поплаче,пък ще и мине...по-добре да се раэделите,отколкото да си седите эаедно беэ единия да има чувства...в случая ти.

Th3MaN
08-20-2007, 16:45
emi ve4e praihte li analen???ako da sig i e bilo qko priviknala e s formata na tvoq "мъжки полов орган" i she i e malku trudno se sboguva s nego i na negovo mqsto nqkoi po golqm i debel...a ako ne i nikoga ne e iskala i kaji "mila iskam da te 4ukam analno da ti blija dupkata na anusaa" she se otvrati i povqrvai mi nqma da reve haha :}:}:}


По глупав коментар не бях чел :D

aaaHaaa
08-20-2007, 16:45
sega chestno otgovori zagorqla li si ili si adski tapa a?

Deskata_90
08-20-2007, 16:46
Ами прави неща който тя мрази или я ядосвай.Направи така че тя да те зареже понеже яко и лазиш по нервите примрно или нещо такова според мене винаги действа.

just_a_temptation
08-20-2007, 16:46
emi ve4e praihte li analen???ako da sig i e bilo qko priviknala e s formata na tvoq "мъжки полов орган" i she i e malku trudno se sboguva s nego i na negovo mqsto nqkoi po golqm i debel...a ako ne i nikoga ne e iskala i kaji "mila iskam da te 4ukam analno da ti blija dupkata na anusaa" she se otvrati i povqrvai mi nqma da reve haha :}:}:}


По глупав коментар не бях чел :Demi tfoi problem pi44 ako misli6 4e e glupav az davam syvet koito naistina she mu posluji a ti spami6............ :roll:

just_a_temptation
08-20-2007, 16:47
sega chestno otgovori zagorqla li si ili si adski tapa a?off ot kaf hui se zaeh i az pyk da ti pomagam....qvno se obidi kat ti kazah tfa za sledva6tiq po golem i plyten penis emi sig she si go izbere sledva6tiq s po golema pi6ka nqma da napravi gre6kata kuqto naprai s tebe :))

aaaHaaa
08-20-2007, 16:49
Еми поговори с нея и и кажи ,че нямаш чувства и искаш да се раэделите.Но не и го каэвай толкова грубо,посмекчи малко работата.Ще поплаче,пък ще и мине...по-добре да се раэделите,отколкото да си седите эаедно беэ единия да има чувства...в случая ти.
Ам тя толкова е привикнала към мен че се ме прегръща и реееев.... до скъсване, така че немога да и го кажа в очите, тя неможе да живее без мен... Ама и аз в какво се забърках

Deskata_90
08-20-2007, 16:49
emi ve4e praihte li analen???ako da sig i e bilo qko priviknala e s formata na tvoq "мъжки полов орган" i she i e malku trudno se sboguva s nego i na negovo mqsto nqkoi po golqm i debel...a ako ne i nikoga ne e iskala i kaji "mila iskam da te 4ukam analno da ti blija dupkata na anusaa" she se otvrati i povqrvai mi nqma da reve haha :}:}:}

Мама му стара и на мене ми казват, че съм вулгарна ама ти направо си уникум или си яко позасъхнала.Кое ли ще да е? :-k

just_a_temptation
08-20-2007, 16:51
emi ve4e praihte li analen???ako da sig i e bilo qko priviknala e s formata na tvoq "мъжки полов орган" i she i e malku trudno se sboguva s nego i na negovo mqsto nqkoi po golqm i debel...a ako ne i nikoga ne e iskala i kaji "mila iskam da te 4ukam analno da ti blija dupkata na anusaa" she se otvrati i povqrvai mi nqma da reve haha :}:}:}

Мама му стара и на мене ми казват, че съм вулгарна ама ти направо си уникум или си яко позасъхнала.Кое ли ще да е? :-kof ela da ti brykna v klitor4eto i anusa s ei tez dvata prysta = > \:D/ druga pesen she zapee6 {}

аа
08-20-2007, 16:55
sega chestno otgovori zagorqla li si ili si adski tapa a?off ot kaf "мъжки полов орган" se zaeh i az pyk da ti pomagam....qvno se obidi kat ti kazah tfa za sledva6tiq po golem i plyten penis emi sig she si go izbere sledva6tiq s po golema pi6ka nqma da napravi gre6kata kuqto naprai s tebe :))
Плс не пиши повече в тази тема... Много си глупава ето и аз си изказвам мнението може би си някое незадоволена курвентия, толкова грозна че през живота да не си виждала мъж, само за пишки в главата ти иди са наеби там с първия циганин пък може ти мине мерака... Въобще не съм се засегнал от глупавото ти изказване... Та ти дори не ме познаваш и правиш някакви тапи изказвания... За такива като теб просто няма място в тази тема,а може би и във форума ЗА ТОВА ТЕ МОЛЯ НАЙ УЧТИВО НЕ ПИШИ В ТАЗИ ТЕМА ПОВЕЧЕ !!! Та незнам на теб дали ти е влизал хуй в гъза аре като ти влезе ела и сподели впечатления сигурно на приятеля ти (ако имаш такъв) му е много малък и изпитваш супер комплекси ама какво да се прави ... Изчезни като пръдня...
П.П. Извинявам се на всички но просто малко граници да има !!!

Deskata_90
08-20-2007, 16:56
emi ve4e praihte li analen???ako da sig i e bilo qko priviknala e s formata na tvoq "мъжки полов орган" i she i e malku trudno se sboguva s nego i na negovo mqsto nqkoi po golqm i debel...a ako ne i nikoga ne e iskala i kaji "mila iskam da te 4ukam analno da ti blija dupkata na anusaa" she se otvrati i povqrvai mi nqma da reve haha :}:}:}

Мама му стара и на мене ми казват, че съм вулгарна ама ти направо си уникум или си яко позасъхнала.Кое ли ще да е? :-kof ela da ti brykna v klitor4eto i anusa s ei tez dvata prysta = > \:D/ druga pesen she zapee6 {}

Съмнявам се че точно подобна личност може да ме накара да пея друга песен.А и ако си толкова навита заповядай ела ти :wink: да видиме кой какво ще пее :smt018

08-20-2007, 16:56
just_a_temptation DA GO DUHA666 PA4AVRETINO GADNAA BOKLUK SKAPAAANNN IZRODKAA SKAPANAAAAAAAAAAAAAAAAAA KURVAAAA

Deskata_90
08-20-2007, 17:00
Еее чак толкова грубости не са нужни са в крайна сметка не можеме да виниме горките същества тя само и единствено природата е виновна.А ние можеме само да се молиме за спасението й [-o<

just_a_temptation
08-20-2007, 17:04
emi ve4e praihte li analen???ako da sig i e bilo qko priviknala e s formata na tvoq "мъжки полов орган" i she i e malku trudno se sboguva s nego i na negovo mqsto nqkoi po golqm i debel...a ako ne i nikoga ne e iskala i kaji "mila iskam da te 4ukam analno da ti blija dupkata na anusaa" she se otvrati i povqrvai mi nqma da reve haha :}:}:}

Мама му стара и на мене ми казват, че съм вулгарна ама ти направо си уникум или си яко позасъхнала.Кое ли ще да е? :-kof ela da ti brykna v klitor4eto i anusa s ei tez dvata prysta = > \:D/ druga pesen she zapee6 {}

Съмнявам се че точно подобна личност може да ме накара да пея друга песен.А и ако си толкова навита заповядай ела ти :wink: да видиме кой какво ще пее :smt018e pa s toq sredniq pryst det razmahva6 li she me nakara6 da zapeq ako da ida be 4ekai me

Deskata_90
08-20-2007, 17:07
Съмнявам се че точно подобна личност може да ме накара да пея друга песен.А и ако си толкова навита заповядай ела ти :wink: да видиме кой какво ще пее :smt018e pa s toq sredniq pryst det razmahva6 li she me nakara6 da zapeq ako da ida be 4ekai me[/quote]

Абе ти ела аз ще си преценя с кой прръст ше е

just_a_temptation
08-20-2007, 17:09
Съмнявам се че точно подобна личност може да ме накара да пея друга песен.А и ако си толкова навита заповядай ела ти :wink: да видиме кой какво ще пее :smt018e pa s toq sredniq pryst det razmahva6 li she me nakara6 da zapeq ako da ida be 4ekai me

Абе ти ела аз ще си преценя с кой прръст ше е[/quote]




ti znae6 li vyob6te kak staa

Deskata_90
08-20-2007, 17:10
Има няква възможност да съм по компетентна от тебе.Или по точно със сигурност е така

08-20-2007, 17:17
just_ ама ти наистина се побърка егати перверзната на колко си?

swords1010
08-20-2007, 17:17
А ние да не сме ти в главата. Кажи и какво искаш, какво мислиш и какви са ти доводите. :wink:

Dead`Paladin
08-20-2007, 17:18
emi ve4e praihte li analen???ako da sig i e bilo qko priviknala e s formata na tvoq "мъжки полов орган" i she i e malku trudno se sboguva s nego i na negovo mqsto nqkoi po golqm i debel...a ako ne i nikoga ne e iskala i kaji "mila iskam da te 4ukam analno da ti blija dupkata na anusaa" she se otvrati i povqrvai mi nqma da reve haha :}:}:}


По глупав коментар не бях чел :D


тая е много ама много тъпа ....в акъла си нищо не побира освен анален...... :smt011

koalka
08-20-2007, 19:06
Нормално е да плаче, изпитва чувства, но друго решение на проблема няма.Ти не искаш да си с нея, няма смисъл.Най-добре й кажи истината, обясни й всичко.

muhlqsal_4orap
08-20-2007, 21:18
emi ve4e praihte li analen???ako da sig i e bilo qko priviknala e s formata na tvoq "мъжки полов орган" i she i e malku trudno se sboguva s nego i na negovo mqsto nqkoi po golqm i debel...a ako ne i nikoga ne e iskala i kaji "mila iskam da te 4ukam analno da ti blija dupkata na anusaa" she se otvrati i povqrvai mi nqma da reve haha :}:}:}


По глупав коментар не бях чел :D


тая е много ама много тъпа ....в акъла си нищо не побира освен анален...... :smt011
Уууу О.о А твоят какво побира, освен въздух?

LoveHim
08-20-2007, 23:22
Нормално е да плаче, изпитва чувства, но друго решение на проблема няма.Ти не искаш да си с нея, няма смисъл.Най-добре й кажи истината, обясни й всичко.
I az sam na tva mnenie samo s govorene se opravqt rabotite inache nqma da stane po nikakav nachin shtom nqmash chustva kaji i go nqma smisal da jivee s nqkakvi iliuzii

08-23-2007, 14:47
emi ve4e praihte li analen???ako da sig i e bilo qko priviknala e s formata na tvoq "мъжки полов орган" i she i e malku trudno se sboguva s nego i na negovo mqsto nqkoi po golqm i debel...a ako ne i nikoga ne e iskala i kaji "mila iskam da te 4ukam analno da ti blija dupkata na anusaa" she se otvrati i povqrvai mi nqma da reve haha :}:}:}


leleeeeeeeeeeeeeeee kvi prosta4ki moze6 da nameri6 v toia forum ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) napravo ne e istina

`Death`Whore``
08-23-2007, 14:48
Не си безчувствен...това е хубаво...но си наложи да не оставаш с нея от жал. Кажи И, че не я обичаш и толкова.

Котарана
08-23-2007, 15:00
Прати един смс и й кажи да не те търси повече никога,че късате и не й звани повече нито и вдигай и се прави че не я познаваш. :-D Мале кви съвети давам...аххах

Deskata_90
08-23-2007, 15:02
Прати един смс и й кажи да не те търси повече никога,че късате и не й звани повече нито и вдигай и се прави че не я познаваш. :-D Мале кви съвети давам...аххах

Найстина колко мил съвет само :smt005 :smt005 :smt005 поздрав за него :smt023

Q16Kd
08-23-2007, 15:13
emi ve4e praihte li analen???ako da sig i e bilo qko priviknala e s formata na tvoq "мъжки полов орган" i she i e malku trudno se sboguva s nego i na negovo mqsto nqkoi po golqm i debel...a ako ne i nikoga ne e iskala i kaji "mila iskam da te 4ukam analno da ti blija dupkata na anusaa" she se otvrati i povqrvai mi nqma da reve haha :}:}:}

Мама му стара и на мене ми казват, че съм вулгарна ама ти направо си уникум или си яко позасъхнала.Кое ли ще да е? :-kof ela da ti brykna v klitor4eto i anusa s ei tez dvata prysta = > \:D/ druga pesen she zapee6 {}

Съмнявам се че точно подобна личност може да ме накара да пея друга песен.А и ако си толкова навита заповядай ела ти :wink: да видиме кой какво ще пее :smt018e pa s toq sredniq pryst det razmahva6 li she me nakara6 da zapeq ako da ida be 4ekai me

ти си много куха.. тъпо загорело барби... не само че си тъпа ама и проста... помня че бях чела някакъв твой пост как си пърдяла и си се уригвала на гаджето си.. абеее нямам думи.. чесно не си интересна,а само си показваш простотията



а по проблема - трябва да си твърд или я попитай чесно заслужава ли си да си с нея като нямаш никакви чувства.. питай я според нея дали си заслужава, нека тя сама да рразбере че няма смисъл

bqsna_teenagerka
08-23-2007, 15:29
ако има сериозни чувства към теб нараняването е неизбежно...скъсай с нея..кажи й че ве4е всичко е угаснало. ще й мине след време

monityY
08-23-2007, 15:34
kaji i prosto 4e iska6 da dade6 malka po4ivka na vruzkata vi... dano ne te razbere pogre6no...t.e dano ne razbere istinata de :mrgreen: xax i izvestno vreme ne q tursi i kaji da ne te tursi da preosmisli vruzkata i taka.. sled vreme se sre6tnete na po kafence.. i ako o6te izpitfa 4uvstva kum tebe i kaji 4e ti ne gi izpitva6 ve4e i q pitai naistina dali ima smisal da ste zaedno kato 1niq,suotvetno ti ne izpitva6 ni6to.. mini s stariq nomer da ostanete prosto fr-ta...

btw taq just_a_tempation ili kfato e tam... prosto ne razbirate li 4e se prai na interesna... oba4e izob6to NE E.. za mene e jalka... ili prosto maloumna... edva li ima nqkoi normalen 4ovek tolkova zajadnql za sex,i to za analen i da nqma ot kade da si go polu4i.. ili si prekaleno grozna.. nz... ama s tiq gnusotii det gi govori6,ako gi govori6 na mujete.. dori i da si mis bulgariq nqma da spe4elli6 ebane.. prosto gi otvra6tava6...