PDA

View Full Version : ХоРа,КаКвО Да Го ПрАвЯ?



monityY
08-20-2007, 16:43
#-o #-o #-o :smt017 на4и запознах се с 1 мом4е в една дискоте4ка...т.е в дискотеката бях пияна и се забих с поне 5.. ама тфа са няма зна4ение.. :| та... танцувахме с него и като дойде време да си тръгвам и си тръгнах с 1 мом4е което бе6е до6ло с мене на диското заедно с другите от компанията.. ама те си тръгнаха и той тръгна да ме изпрати 4е бях яко накиркана.. та.. "въпросния"от диското дет тънцувах с него тръгна след мене и дойде и той ме изпрати до нас,заедно с оня другия.. през целия път ме целува6е,прегъ6та6е абе мани... :smt011 и изпрати ме до нас и аз мъртво пияна си легнах... та на сутринта аз едвам ставам хах.. няма зна4ение и по някое време ми звъни тела и тоя въпросня(бтв името му е пепи) ми се обажда.. 4уда се от от де ми има тела.. а той го зел от оня другия дет съ6то ме изпрати до нас.. и са не спира да ми звъни иска да се виждаме,нз си кфо,мн ме бил харесал.. а проблема е 4е аз не го харесвам :smt012 и нз как да се отърва... ама аз мн не го бях запомнила ама ми се стори некаф дебел.. и си викам мани са къфто и да е не го 6та.. оба4е кат ми се обажда по тела в на4алото се криех от него ама са последните 2-3 дена си говорим по пове4ко и го опознах г/д 6то за 4овек е и ме кефи супер мн по характер.. а пък той са няма нет и няма как да си пи6ем примерно да ми прати пик4е.. да го видя дали 6е ми хареса.. и ре6их аз да се видим 6том толкоз настоява.. та видяхме се днес и си е то4но такъф къфто си го помня.. някаф едър и абе не ме кефи..оба4е по4нахме си лафим тфа онова опознахме се,той тръгна да ме целува ама аз неисках 6тото после си знаех 4е 6е го отрежа и са с целувките неисках да му давам напразни надежди.. ама той не може да се сдържа,вика ми 4е е вкюбен в мен иска да ме целува непрекъснато и просто не мога да се отърва.. а и да си призная целувките ми харесваха... :smt017 :smt016 и....стана на дума дали ходим и той ме пита дали го харесвам а аз не можах да му кажа в о4ите не ме кефи6.. просто не ми стиска6е да го нарана така гадно.. и си викам в скайпа утре(понеже утре ве4е 6е има нет) да му кажа да не се надява на не6то сериозно.. ама не ми стиска6е и му казах 4е "става" и той се зарадва ох... и ме пита дали ходим и аз му казах 4е 6е му кава утре... сега се колебая хора... търся си някое свестно мом4е и мисля 4е той е свястен... и ме кефи ама пък колкото и да не гледам вън6ния вид и той е от зна4ение? :smt017 а пък и в рейса като ме изпра6та после се държа супер нагло натиска6е ми се пред хората абе супер неприли4но се дуржа само некъф ме лигаве6е... ужас 6тях да умра от срам... :smt012 та нз,дано не е пък някой первезник който да ме иска само за секс или нз.. кофтито е 4е ме е страх от него 6тото нали знае къде живея като го отрежа утре(ако го отрежа) да не дойде да ми напрай некой проблем.. 6ото кфито ми ги говоре6е 4е 6тел да се побърка ако не е с мен и ако трябва 6е ме отвле4е за да е само с мене.. 4е не може без мене.. и нз са му казах и да не ми се оба6та 6тото той звъни непрекъснато.. просто злопотребява ве4е и ми прай проблеми с на6те тука заради него ми кре6тът..та нз кфо предлагате? да съм с него или не? ](*,) ](*,) ](*,) #-o :!: :!: :!: :? :( :smt017 :smt012 :smt011 :smt009

just_a_temptation
08-20-2007, 16:49
hihii kakva izmislena istoriq mali...ama ina4e bydi s nego za ediniq analen i go reji tfa e tainata na uspeha.sledva6tiq pyt kato ima6 zapek pone she boli po malko :)

monityY
08-20-2007, 16:51
hihii kakva izmislena istoriq mali...ama ina4e bydi s nego za ediniq analen i go reji tfa e tainata na uspeha.sledva6tiq pyt kato ima6 zapek pone she boli po malko :)

мерси за съвета ](*,) ](*,) ](*,) :smt014 :smt070

just_a_temptation
08-20-2007, 16:52
byzikam se be emi nz shtom sa ti haresali celufkite prei si izvodite ko da prai6

roken
08-20-2007, 17:01
na men mi se struva 4e ti samata neznaesh kakvo iskash pomisli si dobre i pravi kakvoto smetnesh 4e e nai dobre

monityY
08-20-2007, 17:05
проблема е 4е незнам какфо е по добре и за тфа ви питам вас според вас кое 6е е най добре ... абе нз :roll: ](*,)

roken
08-20-2007, 17:07
проблема е 4е незнам какфо е по добре и за тфа ви питам вас според вас кое 6е е най добре ... абе нз :roll: ](*,) ne mu davai naprazni nadejdi a i nadali shte doide naistina ti pravi problemi ako go otrejesh kaji mu 4e vsi4ko si e bilo za onazi ve4er i 4e nemashnishto kam nego i nemogat stanat neshtata nasila

monityY
08-20-2007, 17:09
проблема е 4е незнам какфо е по добре и за тфа ви питам вас според вас кое 6е е най добре ... абе нз :roll: ](*,) ne mu davai naprazni nadejdi a i nadali shte doide naistina ti pravi problemi ako go otrejesh kaji mu 4e vsi4ko si e bilo za onazi ve4er i 4e nemashnishto kam nego i nemogat stanat neshtata nasila

да но аз тапа4ката ве4е се целувах с него и му казах 4е "става" са как да го отрежа... дадох му напразни надежди което е адски гадно... ](*,) ](*,) ](*,) кфа съм тъпа и са ако го отрежа може да поиска да си отмъсти.. и е в правото си мом4ето.. трябва6е да му кажа о6те в на4алото ама аз тъпа4ката НЕ ](*,) ](*,) ](*,) :smt009

just_a_temptation
08-20-2007, 17:11
apff taq ot 14 godi6nqa po4nala da se napiva mn zle ili lyje6 ili zlee.analeen

monityY
08-20-2007, 17:12
apff taq ot 14 godi6nqa po4nala da se napiva mn zle ili lyje6 ili zlee.analeen

ае трай бе.. в дне6но време кой не пие на 14 години бе? кфа си ти да ме съди6 и млъквай с тоя анален 4е нз... ](*,) ](*,) :smt013

roken
08-20-2007, 17:12
e ti si mu kazala 4e stava a ne 4e shte tragnesh s nego ikvo otmashtenie moje ti naprai prsto si mu kaji vsi4ko dokato e rano ako trebva i sms mu prati i mu kaji po dobre shte e i za dvamata

roken
08-20-2007, 17:14
apff taq ot 14 godi6nqa po4nala da se napiva mn zle ili lyje6 ili zlee.analeenkvo tolkoz si se pobarkal po tozi analen tolko li te kefi se ... analno

just_a_temptation
08-20-2007, 17:15
apff taq ot 14 godi6nqa po4nala da se napiva mn zle ili lyje6 ili zlee.analeenkvo tolkoz si se pobarkal po tozi analen tolko li te kefi se ... analnooff ne dumaii!luda sym po analni udovolstvia

roken
08-20-2007, 17:18
apff taq ot 14 godi6nqa po4nala da se napiva mn zle ili lyje6 ili zlee.analeenkvo tolkoz si se pobarkal po tozi analen tolko li te kefi se ... analnooff ne dumaii!luda sym po analni udovolstvia za tova si ima i razdel pishi si tam a ne floodi samo za analni odovolstviq kadeto ti padne

just_a_temptation
08-20-2007, 17:22
apff taq ot 14 godi6nqa po4nala da se napiva mn zle ili lyje6 ili zlee.analeenkvo tolkoz si se pobarkal po tozi analen tolko li te kefi se ... analnooff ne dumaii!luda sym po analni udovolstvia za tova si ima i razdel pishi si tam a ne floodi samo za analni odovolstviq kadeto ti padneem kvo da napraq tova ku4e ot avatara ti qko si vrytka zadnika qvno si go prosi

Dead`Paladin
08-20-2007, 17:27
apff taq ot 14 godi6nqa po4nala da se napiva mn zle ili lyje6 ili zlee.analeenkvo tolkoz si se pobarkal po tozi analen tolko li te kefi se ... analnooff ne dumaii!luda sym po analni udovolstvia za tova si ima i razdel pishi si tam a ne floodi samo za analni odovolstviq kadeto ti padneem kvo da napraq tova ku4e ot avatara ti qko si vrytka zadnika qvno si go prosi


тая сигурно вечерта даже сънува как я лашкам анално.....
да та еба в КУРВАТА :!:

marley
08-20-2007, 18:05
sujelqvam za ezika ma kato za na4alo tq e prava!pikla na 14 godina na jena mi se prai!emi neka ti e sa kato si ...

just_a_temptation
08-20-2007, 18:06
apff taq ot 14 godi6nqa po4nala da se napiva mn zle ili lyje6 ili zlee.analeenkvo tolkoz si se pobarkal po tozi analen tolko li te kefi se ... analnooff ne dumaii!luda sym po analni udovolstvia za tova si ima i razdel pishi si tam a ne floodi samo za analni odovolstviq kadeto ti padneem kvo da napraq tova ku4e ot avatara ti qko si vrytka zadnika qvno si go prosi


тая сигурно вечерта даже сънува как я лашкам анално.....
да та е** в КУРВАТА :!:to4no tebe i v nai golemiq si ko6mar ne bih te synuvala pilenceee

monityY
08-20-2007, 18:34
ae pomognete malko po temata we... sstiga s tiq obidi we.. iam nujda ot pomo6t ](*,)

08-20-2007, 19:58
Еми скъсай го! Първо пробвай да страниш от него, ако се усети и те пита нещо от сорта "Ти не щеш ли да си с мен" му казваш "Съжалявам, противен си ми, махай се от мен", ако пак не се откаже... има си и по-груби начини.

sladkish_14
08-20-2007, 20:26
Еми колкото и да не искам да те виня,няма как ти сама си си виновна и относно кой не се напива на 14?АЗ не се напивам на 14 и затова сега не ме е страх дали някав противен тип няма да доиде до нас да ме отвлича!И тъй като искам да ти помогна ще ти кажа да го отрежеш и да кажеш на ваще,ако имаш някви проблеми да знаят какво да правят.НЕдаи си Боже наистина ти посегне те трябва да знаят кой го е направил!Срежи го и спри няколко седмици да ходиш на диско,пази се от него и не излизайте заедно в една компания вечер!Успех :smt006

Nice Angel
08-20-2007, 20:40
verno sme6no e da si na 14 i da se napie6...moje da pie6 nqkoq bira rakiq ili kvoto i da e /kato men/ no 4ak do tam da se stigne...
ta po temata az podkrepqm sladki6

sladko_dete
08-20-2007, 20:41
Оф, закво лъжеш само момчето, което между другото е пълен тъпак... но няма значение... тъй и тъй си почнала с лъжите, що не му кажеш, че обичаш да си свободна, не обичаш да имаш "мъж" (ако мога така да го нарека) до себе си и искаш просто да сте си приятели, пък и от време да време можете да се целувате :smt005 така хем ще се радваш на целувките му, хем на приятелството му. Ай и умната с пиенето да няма скоро тема "бях пияна, бременна съм, незнам кой е бащата, хелп" ...

08-21-2007, 09:11
Моненце, какво да го правиш ли?
Да го ДУХАШ :!:

monityY
08-21-2007, 12:02
Моненце, какво да го правиш ли?
Да го ДУХАШ :!: :smt018 ](*,) ](*,) ](*,) :smt097

08-21-2007, 13:46
Мацо, тиквата ти е празна. Ти си една обикновена тъпа патка, която се напива, натиска се с половината дискотека, та тези места са се превърнали в публични домове, най-накрая се намира един млад господин, който все пак има малко съвест и не ти подава КУР, а ръка да те изпрати до вас, целувки, това онова - пука му на някой най-сетне за теб, а ти дебела, краво, викаш че е твърде дебел за теб, я се виж ти ма, пача. :-D


Оставиш ли го, дълго време няма да си намерип друг.

monityY
08-23-2007, 11:36
Мацо, тиквата ти е празна. Ти си една обикновена тъпа патка, която се напива, натиска се с половината дискотека, та тези места са се превърнали в публични домове, най-накрая се намира един млад господин, който все пак има малко съвест и не ти подава "мъжки полов орган", а ръка да те изпрати до вас, целувки, това онова - пука му на някой най-сетне за теб, а ти дебела, краво, викаш че е твърде дебел за теб, я се виж ти ма, пача. :-D


Оставиш ли го, дълго време няма да си намерип друг.


определено межу мене и него има разлика... и не е верно 4е ако го остава няма да си намеря друг,за тфое сведение не ми липсват канидати...и бтв разбрах от 2рата ми сре6та с него която бе6е в4ера 4е той е като останалите мом4ета... и целта му е била само секса... [-X

monityY
08-23-2007, 11:38
Алкохола прави чудеса, иначе ти си тъпа, разлегавена, пиянска кучка ... ае от мен ... пача ... ](*,)

бтв,пия адски рядко,не се бя напивала от няколко месеца.. сега съм ре6ила да си пиина малко пове4ко да си напраа купона.. а вие мене обвинявате... и не се натискам с половината дискотека.. в дискотеката няма 10 ду6и,6тото аз се целувах само с 5, и не 6тото съм курва,то4но обратното,просто 6тото бях пияна.. :::

mir4ovski
08-23-2007, 11:52
kato ti gledam pravopisa mai 4e kato si pisala oshte si bila martvo piqna :-D

MayKyTy
08-23-2007, 11:59
Алкохола прави чудеса, иначе ти си тъпа, разлегавена, пиянска кучка ... ае от мен ... пача ... ](*,)
олееее докторче се едно мене описа :smt005
по темата обаче смятам че докторчето е мноого прав ... мда ...
бтв може ли да спреш да пишеш еТо ТаКа ???