PDA

View Full Version : just_a_temptation



08-20-2007, 16:55
Iskam da kaja 4e taq just_a_temptation e adski prosta....seki nein komentar e naebete se i pravete analen ili puk radvam se 4e analnata mi halka e tolkova 6iroka ili pravi analen sex za da go zadovoli6.....ADSKI SI PROSTA I TYPA I IZOB6TO NE E SME6NO....MNOGO SI PROSTAAAA EI ZA TFA SVETA PROPADA ZARADI TAKIVA KATO TEBE BOKLUCI SMET SKAPANA

just_a_temptation
08-20-2007, 17:00
ee po spokoino be macko :-D

monityY
08-20-2007, 17:00
Iskam da kaja 4e taq just_a_temptation e adski prosta....seki nein komentar e naebete se i pravete analen ili puk radvam se 4e analnata mi halka e tolkova 6iroka ili pravi analen sex za da go zadovoli6.....ADSKI SI PROSTA I TYPA I IZOB6TO NE E SME6NO....MNOGO SI PROSTAAAA EI ZA TFA SVETA PROPADA ZARADI TAKIVA KATO TEBE BOKLUCI SMET SKAPANA

скивах я кфа е... ужассс лелелелеее ](*,) то4но както я описва6 ама не е нужно да праи6 цела тема за да напсува6 некой ...

just_a_temptation
08-20-2007, 17:01
Iskam da kaja 4e taq just_a_temptation e adski prosta....seki nein komentar e naebete se i pravete analen ili puk radvam se 4e analnata mi halka e tolkova 6iroka ili pravi analen sex za da go zadovoli6.....ADSKI SI PROSTA I TYPA I IZOB6TO NE E SME6NO....MNOGO SI PROSTAAAA EI ZA TFA SVETA PROPADA ZARADI TAKIVA KATO TEBE BOKLUCI SMET SKAPANA

скивах я кфа е... ужассс лелелелеее ](*,) то4но както я описва6 ама не е нужно да праи6 цела тема за да напсува6 некой ... az pa mislq 4e ti pusna temata ama kakto i da e ne me ebe ni nai malko
preite analen toi she spasi sveta!!!!!!!!!!

monityY
08-20-2007, 17:04
Iskam da kaja 4e taq just_a_temptation e adski prosta....seki nein komentar e naebete se i pravete analen ili puk radvam se 4e analnata mi halka e tolkova 6iroka ili pravi analen sex za da go zadovoli6.....ADSKI SI PROSTA I TYPA I IZOB6TO NE E SME6NO....MNOGO SI PROSTAAAA EI ZA TFA SVETA PROPADA ZARADI TAKIVA KATO TEBE BOKLUCI SMET SKAPANA

скивах я кфа е... ужассс лелелелеее ](*,) то4но както я описва6 ама не е нужно да праи6 цела тема за да напсува6 некой ... az pa mislq 4e ti pusna temata ama kakto i da e ne me ebe ni nai malko
preite analen toi she spasi sveta!!!!!!!!!!


спри се с тоя анален бе,ти да не си побъркана 4е в главата да са ти само лайна и задници бе? ае ходи се 6ибай ](*,) ](*,) ](*,) :smt019

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-20-2007, 17:06
скъпи потребители.. за тази опция имате "лично съобщение.." възползваите се ! :lol: все още е безплатно :smt005
т.11!