PDA

View Full Version : 16-17г пикльовци



pristrastenata
08-20-2007, 17:18
По принцип аз излизам със по-големи момчета 20-21(аз съм на 17),но мн. ме привлече едно момченце в кафето,където работя.В последствие се оказа,че е на 17,аз си казах ''ок,пак ще се пробвам може да им е дошъл акъла на тази възрастова група''(имам предвид само момчетата).
Няма да разказвам цялата история,защото е доста дълга,накрая разбрах от други,че се е събрал с бившата си пр. докато тои само ми овърташе и се чудеше как да ми каже.Според мен,когато имаш малко акъл в главата не е трудно да скъсаш с някой!
Та пак продължавам да държа на това,че момчетата се развиват доста по-бавно от момичетата,вие как мислите?Имали ли сте подобни преживявания с такива момчета,с които сте били на една възраст,но те са се държали детски?

monityY
08-20-2007, 17:20
По принцип аз излизам със по-големи момчета 20-21(аз съм на 17),но мн. ме привлече едно момченце в кафето,където работя.В последствие се оказа,че е на 17,аз си казах ''ок,пак ще се пробвам може да им е дошъл акъла на тази възрастова група''(имам предвид само момчетата).
Няма да разказвам цялата история,защото е доста дълга,накрая разбрах от други,че се е събрал с бившата си пр. докато тои само ми овърташе и се чудеше как да ми каже.Според мен,когато имаш малко акъл в главата не е трудно да скъсаш с някой!
Та пак продължавам да държа на това,че момчетата се развиват доста по-бавно от момичетата,вие как мислите?Имали ли сте подобни преживявания с такива момчета,с които сте били на една възраст,но те са се държали детски?

ми вси4ките,хах а и е нормално то са си о6те деца.. ](*,) :smt006 просто си4ки са некфи пиклиовци.. била съм с мом4ета и на 14,колкото мен и на 15,16,17,18,19 ... ;) остават си едни и съ6ти(поне пове4ето) така4е забрави тия истории и си намери някой над 25 години,дано поне той знае какво иска..

just_a_temptation
08-20-2007, 17:20
prava si drugo si e pi6kata na 21 godi6en

sexy_for_you
08-20-2007, 17:22
Не смятам,че това,че той се е върнал при приятелката си е проява на детинство.Пък и относно "16-17 годишните пикльовци" недей след като си срещнала един такъв според теб,да мислиш,че всички са такива.Зависи от човека.Има по-малки,които по-бързо са съзрели,а и такива,които и на 30 пак са си дечковци.

monityY
08-20-2007, 17:22
и бтв да наистина моми4етата се развиваме по бързо от мом4етата в тфа отно6ение.. аз например съм на 14 а мн хора ми казват 4е иам разум като на 18 годи6на ;) та така.. но и главно си зависи от 4овека .. но принципно мом4етата са си по тъпите съ6тества.. както казах има и изклю4ения :::

Dead`Paladin
08-20-2007, 17:25
prava si drugo si e pi6kata na 21 godi6en


"just_a_temptation" по тъпа от таз идиотка не съм виждал...баси говедото дето си КУРВО !


ПП. към авторката на темата МНОГО ПРЕТЕНСИОЗНИ ХОРА БЕ и гледаш пишката да е голяма нали....ша ви са :smt011 :smt013

cracken
08-20-2007, 17:27
Не смятам,че това,че той се е върнал при приятелката си е проява на детинство.Пък и относно "16-17 годишните пикльовци" недей след като си срещнала един такъв според теб,да мислиш,че всички са такива.Зависи от човека.Има по-малки,които по-бързо са съзрели,а и такива,които и на 30 пак са си дечковци.
:!: =D> =D>

pristrastenata
08-20-2007, 17:27
Не смятам,че това,че той се е върнал при приятелката си е проява на детинство.Пък и относно "16-17 годишните пикльовци" недей след като си срещнала един такъв според теб,да мислиш,че всички са такива.Зависи от човека.Има по-малки,които по-бързо са съзрели,а и такива,които и на 30 пак са си дечковци.
ооооо не,муци ти явно не ме разбра.аз нямам нищо против,че се е върнал при приятелката си,но можеше сам да дойде и да ми го каже,а не някой друг.а и не е само той,преди също съм излизала с момчета на моята възраст,но просто,когато си с някой по-голям разликата определено се осеща

hoseto_
08-20-2007, 17:30
нямах намерение да пиша тук но последното мнение на monityY ме накара да се замисля. та monityY следните неща са за теб
1. несмятам че мъжете сме цитирам "тъпите съ6тества" (да го беше написала като хората поне)
2. между развиване и да си 14 годишна к....ва има разлика

иначе по темата: върнал се е при приятелта си и е оставил теб. е и. преживей го

Dead`Paladin
08-20-2007, 17:35
:arrow: :!:



нямах намерение да пиша тук но последното мнение на monityY ме накара да се замисля. та monityY следните неща са за теб
1. несмятам че мъжете сме цитирам "тъпите съ6тества" (да го беше написала като хората поне)
2. между развиване и да си 14 годишна к....ва има разлика

иначе по темата: върнал се е при приятелта си и е оставил теб. е и. преживей го

Deskata_90
08-20-2007, 17:42
Не всичките на тая възраст са дечковци имам щастието да познавам някой такива еденици който са надраснали въздраста си и знаят какво искат от живота.А тва че в днешно време нашта младеж (включвам и себе си) предимно се лигавят е друг въпрос.

MayKyTy
08-20-2007, 18:21
тцк вий оък щот сте много умни и толкова надраснали възрастта си ..... пффф самият факт че вместо да преглътнеш постъпката му си написала тема и то с такова заглавие ме кара да си мисля че и ти си на техният хал !!!

EternalSilence
08-20-2007, 18:27
и бтв да наистина моми4етата се развиваме по бързо от мом4етата в тфа отно6ение.. аз например съм на 14 а мн хора ми казват 4е иам разум като на 18 годи6на ;) та така.. но и главно си зависи от 4овека .. но принципно мом4етата са си по тъпите съ6тества.. както казах има и изклю4ения :::

зависи само и единствено от човека.... аз съм на 16 а не веднъж са ми давали над 20....

Krem4eto
08-20-2007, 18:29
Нормално е момчетата да се развиват по-бавно!А после всички питат "Защо момичетата ходят с по-големи" , ами много просто : момичетата търсят момче,с което не само да се целуват и т.н.,ами и момче,с което да могат да водят нормален разговор!Искам да отбележа,че говоря единствено за себе си ;)

~*SILVER*~
08-20-2007, 18:54
До известна степен имаш право, но слагаш всички под общ знаменател, което е грешно.
Аз също предпочитам да ходя с момчета на по 18-19+, защото наистина се държат по-зряло, по-опитни са и като цяло са по-добра партия. Но това далеч не важи за всички мои връсници (16-17)
Има мн свестни момчета, които не получават шанса да го покажат, защото момичетата/момчетат ходят с големи. Това е малко кофти....

koalka
08-20-2007, 19:01
Не мисля, че се развиват по-бавно или поне има такива, които са много по-зрели от момичетата в това отношение.Това, че батковците допадат на едни...е друг въпрос.
Но е доста тъпо да поставяш всички под един знаменател, не за друго, а защото грешиш. :wink:

flowerlina
08-20-2007, 19:24
Много различно е.Познавам момчета на по 20,22 които се държат като много по-малки,но при всеки е различно :wink:

miloto_girl_4e
08-20-2007, 19:28
Честно казато когато ти прочетох поста не разбрах коя негова постъпка е детинска? :shock:
Това, че се е върнал при бившата си или това, че му е било неудобно да ти каже и е увъртал, защото се е страхувал да не те нарани?
Да ти кажа право лично мое мнение, но именно хората, които плюят по останалите, че се държат като деца и т.н .. се държат най-детински и разбират по-малко от останалите...
И момчетата не се развиват по-бавно, просто явно ти се мислиш за по-готина и по-пораснала като движиш с по-големи...

fillis
08-20-2007, 19:34
opredeleno twarde sre6tano i da te mom4etata nikoga nqma da porastnat twarde radko se sre6ta nqkoi na koito da mu e do6al akala pone mn dobre te razbiram

LO6IQ
08-20-2007, 19:35
prava si drugo si e pi6kata na 21 godi6en
Друго си е мозъка на една изкофяла курвичка като тебе... 8) (нищо лично , амаа.. явно нямаш хич сиво вещество в мухлясалата кофа. )
Няма да се оправите еййййй !

ДеЯТеЛкЪ
08-20-2007, 19:41
em i az ne obi4am da postavqm xorata pod ob6t znamenatel ama ne sum sre6tala mom4e na po 16 17 koeto da e zrqlo pove4eto sa mn strani nz kfo iskat ama kakto kazax vsqko pravilo si ima izklu4eniq :wink:

asdadasdsada
08-20-2007, 19:42
хахах кат търсиш по зряло ходи с някои 70 годишен те са едни от наи зрелите шматки... тва че някаф не е избрал теб а другото момиче не е причина да са правиш на умна и да определяш какви са всички момчета на 16-17 .. като са набутваш на тапаци тва си е твои проблем не на момчетата ... ходи си с 30 годишните ...

MajeStic
08-20-2007, 19:42
Имали ли сте подобни преживявания с такива момчета,с които сте били на една възраст,но те са се държали детски?

Момче съм и съм имал няколко такива случай. Но не и толкова колкото с момчета. Наистина има много пикльовци на по 16-17... :) В училище бъка от тях. Там всички на куп... ужасно #-o Не знам ама се радвам, че съм момче, което харесва момичета. Не ви е лесно на момичетата :D

ДеЯТеЛкЪ
08-20-2007, 19:48
хахах кат търсиш по зряло ходи с някои 70 годишен те са едни от наи зрелите шматки... тва че някаф не е избрал теб а другото момиче не е причина да са правиш на умна и да определяш какви са всички момчета на 16-17 .. като са набутваш на тапаци тва си е твои проблем не на момчетата ... ходи си с 30 годишните ...

spored men vie ne q razbraxte tq ne mu se surdi 4e e izbral drugata macka,a 4e ne e do6ul kat muj i da i kaje taka i taka a e ovurtal i se e durjal kat "putka" s izvinenie :roll:

mid_get
08-20-2007, 19:53
[quote=pristrastenata]Момче съм и съм имал няколко такива случай. Но не и толкова колкото с момчета. Наистина има много пикльовци на по 16-17... :) В училище бъка от тях. Там всички на куп... ужасно #-o Не знам ама се радвам, че съм момче, което харесва момичета. Не ви е лесно на момичетата :D
Това к'во общо има с темата?! :?

Иначе...както в много от постовете дотук беше заявено - няма значение възрастта. Може да си на 15 и да си съвсем зрял и точен човек, може да си на 25 и да си лигльо/лигла с детски акъл и разбирания. Всичко е до човека, а според мен, това съзряване зависи много и от средата, в която израстваш, развиваш се и общуваш

08-20-2007, 19:56
Абе мани, момчетата се оплакват че момичетата курви и ги загубват интерес след 1 седмица, момичетата се оплакват, че момчетата дечковци и търсят 50годишни дядовци, които ги изчукват и ги забравят...
С извинение, ебало си е майката...

mid_get
08-20-2007, 19:57
Абе мани, момчетата се оплакват че момичетата курви и ги загубват интерес след 1 седмица, момичетата се оплакват, че момчетата дечковци и търсят 50годишни дядовци, които ги изчукват и ги забравят...
С извинение, ебало си е майката...
Много умно заключение... :|

sladkish_14
08-20-2007, 20:04
"Имали ли сте подобни преживявания с такива момчета,с които сте били на една възраст,но те са се държали детски?"

Понякога всички се държим детски!Но не нямала съм такъв!И да момчетата се развиват малко по-късно от момичетата,такава им е природата,но мисля,че не трябва да имаме такова отношение към тях,каквото имат някой тук!Няма перфектни хора все се намира някой друг малък недостатък и това с времето и опознаването!Затова сме два пола,трябва да свикваме с недостаъците на другия пол,нали затова сме създадени да се допълваме!? :smt006

Ch0c0la73
08-20-2007, 20:10
Emi ima nai-razli4ni no naistina e o4evadno 4e mom4etata se razvivat kude kude po bavnoo .... izlizala sum ot 14 do 21 god i daaa ima razlika mn qsnooo :D emi predpo4itam da se dvija s mom4eta koito sa s pone 2 god po golemi ot men pak ne im e do6ul akula ama to na nqkoi hora nikoga ne im idva akula na kolkoto i da sa .. taka 4e bez ot4aqnie :-D :-D

LO6IQ
08-20-2007, 20:28
Sorry за офтопика ама @Ch0c0la73 ОПРАВИ СИ АВАТАРАААААААА !

08-20-2007, 21:00
a be vie momi4etata se imate za mnoo razviti :D mislite li 4e na nqkoe mom4e mmu se iska da slu6a ligavi istoriiki i drugi va6i si detski gluposti vie momi4etata ne mojete da se poglednete ot strani mislite se za zrqli no da izliza6 s 18+ godi6en ne te pravi zrqla a "tupa 6matka koqto 6te bude eb*na i izostavena"da si zrqla e mnogo pove4e ot tova da izliza6 s po-golqm da ima6 ukul na po-golqma a povqrvaite momi4eta za vas moje bi ste no ne i za nas i vse pak se privli4ame o t vas nezavisimo ot pri6tevkite vi i ligav6tenite vi no kakto i da e razbrahte me..momi4eta nadcqnqvate se.

kofti_nick
08-20-2007, 22:15
По принцип аз излизам със по-големи момчета 20-21(аз съм на 17),но мн. ме привлече едно момченце в кафето,където работя.В последствие се оказа,че е на 17,аз си казах ''ок,пак ще се пробвам може да им е дошъл акъла на тази възрастова група''(имам предвид само момчетата).
Няма да разказвам цялата история,защото е доста дълга,накрая разбрах от други,че се е събрал с бившата си пр. докато тои само ми овърташе и се чудеше как да ми каже.Според мен,когато имаш малко акъл в главата не е трудно да скъсаш с някой!
Та пак продължавам да държа на това,че момчетата се развиват доста по-бавно от момичетата,вие как мислите?Имали ли сте подобни преживявания с такива момчета,с които сте били на една възраст,но те са се държали детски?

Детска е майка ти ! :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|=

Gabroveca
08-20-2007, 22:31
Не си направих труда да чета темата, само първия пост, и ми стана ясно що за ограничено население от женския пол пишат...17г ПИКЛЬО, все едно аз да кажа нещо такова за 17г момиче - пикла, понеже съм на 18 и 1/2 ....

sherry
08-20-2007, 22:38
Не съм чела всички постове, дано не се повтарям.
От това, което казваш, разбирам, че ти си тази, която не е дораснала, а не той :wink: Момчето е избрало да се бори за любовта си, поради някаква причина е скъсакло с гаджето си, но е разбрало, че иска нея, а не теб. Може би това те наранява.
А ти от твоя страна(ако мога да съдя по подписа ти)имаш приятел от доста време и се занимаваш с "пикльовци", вместо да се радваш на сериозното си гадже. Значи малкият пикльо е достатъчно отговорен и зрял, че да прецени с кого иска да е, а ти ходиш много време с някой, а се занимаваш с други "лапета". Е, кой има проблеми с израстването?
Това, че те е отблъснал, не трябва да те озлобява. Не ти го е казал направо, защото не всички са такива. Може да се е страхувал да не нарани чувствата ти.

Scared_Straight
08-20-2007, 22:41
Друго си е малката курвичка да се покаже пред приятелките си с 20-21 годишният батко дето има голфара и я вози..Ти си точно от тоя тип тъпи путки. Аз съм на 17 и знам какво искам. Проблем?

Gabroveca
08-20-2007, 22:46
аз пък макар да си имам кола, няма да откажа някоя кака на 25 със С-Класса да ме разтиква из кафетата на София и да ме черпи :D

Scared_Straight
08-20-2007, 22:48
кафетата на София? оО че какво им е на кафетата в София?

LGPz
08-20-2007, 22:52
1.Не съм чел предишните постове.
2.Ти за каква се мислиш?Детски Гъзове?Ммм...това че ви използват заради секса и вие вече все едно сте с два килограма кикирица не значи,че ние сме детски гъзове...Вие просто се мислите за каки. ;)

Gabroveca
08-20-2007, 22:52
абе примерно говоря бе :D
айде - в мола :D

Scared_Straight
08-20-2007, 23:00
ахам... и да и цоцаш кинтите а? :-)

Gabroveca
08-20-2007, 23:09
и да и карам колата :D

Gabroveca
08-20-2007, 23:10
в същност, ако е и руса, 170-5 висока, 45-50кг, 60/90/60, сини очи и красива в лице - ох котееее...

bloodranger
08-21-2007, 01:55
EEEee mran mran 16-17 pikliovci kvi sa tez klasifikacii biva li takoz ne6to.
Az ako pusna tema momi4eta 12-15 pikli vednaga 6e q loknat ili ne6to podobno 6tot si4ki nali4ni moderatori sa moderatirki.
Puu aman ot diskriminaciq
--->po temata tui 4e vii karate s previ6ena skorost po magistralata na jivota ozna4ava li 4e i nii trqbva da naduim gazta o6te v ranna detska vazrast ](*,) [-X

alexxgold
08-21-2007, 06:09
.. аз например съм на 14 а мн хора ми казват 4е иам разум като на 18 годи6на ;) :::
Но кой ти го е казвал? Защото, ако са ти го казвали други 14-годишни, знаеш, че те няма как да определят, нали?... :roll:
********

... Може да си на 15 и да си съвсем зрял и точен човек, може да си на 25 и да си лигльо/лигла с детски акъл и разбирания.
Е не, не може да си на 15 и да си съвсем зрял. :roll: Може да си сравнително зрял за годините си.
********

... момичетата се оплакват, че момчетата дечковци и търсят 50годишни дядовци, които ги изчукват и ги забравят...
С извинение, ебало си е майката...
Нищо не разбираш, значи! :shock: Виж сега как става: първо им купуват близалки и тамагочита (вместо да купуват на собствените си деца, да кажем ;) ), чак след това останалото.
********
Наистина, момичета: това, че на 10-11-годишна възраст ви започва цикълът, ви прави по-отговорни от преди. Някъде тогава ви растат и гърди, и физически ставате с едни гърди пред нас, момчетата. Освен това, наистина в тази възраст сте и по-едри от нас, обикновено, и когато момчетата ви взимат несесерите в даскало, вие ги биете. :D Но тези неща не ви правят зрели. Съжалявам. :?
След това напоследък започвате полов живот на 13-14-годишна възраст. И това не ви прави зрели. Просто дефлорирани. И даже често ви захабява. Обикновено най-интересни са ви най-дивите момчета, зарибявате се, правите с тях каквото правите, после, като ви наранят, казвате, че ВСИЧКИ момчета били еди си какви. Много сте ми смешни. :)
Много по-мъдро е да казвате, че "все сте попадали на неподходящи", нали така? И след това, когато сте на 16 и имате 26-годишно гадже с кола и собствена квартира, И ТОВА не ви прави зрели. И особено пък умни.

08-21-2007, 06:20
мисля, че на мен лично проблемите ми идват точно от там, че излизам с момчета все на моята възраст или до 2 год по-големи от мен... наскоро взех да осъзнавам, че колкото и пораснали да са момчетата до 20годишна възраст, те все пак си остават незряли.

alexxgold
08-21-2007, 06:47
Какво разбираш под "зрялост"? М? Въпросът ми е и към всички останали...

hforce
08-21-2007, 07:01
и бтв да наистина моми4етата се развиваме по бързо от мом4етата в тфа отно6ение.. аз например съм на 14 а мн хора ми казват 4е иам разум като на 18 годи6на ;) та така.. но и главно си зависи от 4овека .. но принципно мом4етата са си по тъпите съ6тества.. както казах има и изклю4ения :::
spored mene ima6 razum na 10 godi6na ama karai
(dostatu4no mi be6e da pro4eta to4no 2 tvoi mneniq, za da go razbera)
otnosno 17 godi6niq "piklio" moje bi ne e iskal da bude sus 17 godi6na pikla i za tva se e vurnal pri biv6ata si priqtelka koqto moje i da e pod 17 primerno ama da ne e pikla
za tva 4e mom4etata sme bili po-tupite su6testva...... MOLQ?! awe ne 4e ne6to ama po4ti si4ki momi4eta koito poznavam sa po-tupi i ot nai-tupiq mi priqtel
suglasen sum 4e ima mnogo mom4eta na 16-17 koito sa jalki i sme6ni, no ne mi se vijda redno da slaga6 si4ki pod ob6t znamenatel.

VeSinCe
08-21-2007, 07:04
Мн се дразня от такива изказвания тип "аз познавам всички мом4ета" :smt012 Те са тъпи ..те са идиоти ....те са простаци...и т.н. Еми ок срещнала си един такъв...двама..ама кво, тва всички ли са ?!?! Недей ги слага под общ знаменател :!: Пък и мога да ти кажа че познавам мн момчета на моята възраст и те са си супер свестни :smt019 Тва че ти имаш лош късмет не значи че всички момчета са такива :!: :smt011

08-21-2007, 07:09
Да прекръстим темата на Библията на курвите?

VeSinCe
08-21-2007, 07:11
Само да кажа, че аз съм на 16 :mrgreen: :P

iveto89
08-21-2007, 07:28
vsi4ko e individualno,ne slagaite vsi4ki pod ob6t znamenatel,za6toto kakto ima mn svestni mom4eta na 16,17 ,taka i ima mn golemi deca na 20,21.....prosto ne6tata sa mn otnositelni i ne budete pristrastni.az imam priqtel na 16,koito oktomvri 6te napravi 17,a az sum na 18 e i???toi e izklu4itelno zemen ,hodim ot godina i ne bih si pomislqla za drugo mom4e,za6toto toi si e nadrasnal vuzrastta.tove,4e vie samite ne ste prejivqli ne6to takova,ne ozna4ava 4e trqbva da izklu4vate tezi vuzmojnosti

Phoenixheart
08-21-2007, 07:45
така е но все пак общо взето като цяло признавам че момчетата узряваме бая по-бавно

08-21-2007, 07:52
Четейки постовете се убеждавам, че момичетата са наивните и глупавите. Оплакват се, че момчетата на тяхната възраст били дечковци. Добре. Обаче като тръгнете да ми излизате с простотии от сорта "аз съм на 14-17 и моят приятел е на 21+" вече ставате смешни. Наистина ли мислите, че съответните мъже имат някакви други чувства към вас освен желанието да ви изчукат? И след това ми излизат с "ама той ме обича", да-да!!! Да не мислите, че един 21 годишен не може да излъже някаква 15 годишна пикла?! Та то е толкова лесно и просто.

Тъй че, момичета, вие сте наивните с ваште гаджета с по 5 години по-големи от вас, с кола, квартира и прочие.

П.П визирам момичетата <18

Phoenixheart
08-21-2007, 08:37
о я стига аз пък съм на 20 и досега не съм излизал с момиче по-малко от мен заради секса. това че ти го правиш не означава че и при другите е така

08-21-2007, 08:46
не,аз съм далеч от мисълтта,че всички на тази възраст се държат по този начин.разбира се,че има изключения.А всъщност цялата история е доста по-дълга и заплетена,просто тва го дадох като пример,а не за да разисквате защо се е върнал при приятелката си и т.н.Просто аз съм останала с впечатление,че и те не знаят какво искат,тва са си мои наблюдения де.

pristrastenata
08-21-2007, 08:47
не,аз съм далеч от мисълтта,че всички на тази възраст се държат по този начин.разбира се,че има изключения.А всъщност цялата история е доста по-дълга и заплетена,просто тва го дадох като пример,а не за да разисквате защо се е върнал при приятелката си и т.н.Просто аз съм останала с впечатление,че и те не знаят какво искат,тва са си мои наблюдения де.
тва бях аз

alexxgold
08-21-2007, 09:21
1. Колкото момичетата знаят какво искат, толкова и момчетата.
2. Голям пример си дала, Пристрастена, няма що. :roll: МНОГО ясно, че повечето хора не са много откровени. Това не е нито само при момчетата, нито само при 16-17-годишните. Огледай се.

08-21-2007, 09:41
за момичетата които се е.ете със по-големи и започвате сексуален живот на по 12-13 год. - не сте по-зрели от момчетата ,напротив момчетата са по-зрели от вас.Това ,че не уважавате чувствата на момчетата и не цените другия пол повече от себе си не ви прави по-висши същества.Много от момчетата са срамежливи и сдухани ,но само когато говорят с момичета ,защото момичетата значат много за тях и се страхуват да не развалят момента.
Вие момичетата явно никога няма да достигнете такова ниво...

08-21-2007, 09:41
E vie momi4eta kfo si mislite ? 4e na nas mom4eta ne nie e po hubavo s nqkoq 21-22 godi6na kaka otkolkoto s 16-17 godi6na pikla? Jestoko se lyjete..

Erica
08-21-2007, 09:45
1. Колкото момичетата знаят какво искат, толкова и момчетата.
2. Голям пример си дала, Пристрастена, няма що. :roll: МНОГО ясно, че повечето хора не са много откровени. Това не е нито само при момчетата, нито само при 16-17-годишните. Огледай се.
=D> =D> =D> =D> =D> =D>
напълно съм съгласна с теб

08-21-2007, 09:48
за момичетата които се е.ете със по-големи и започвате сексуален живот на по 12-13 год. - не сте по-зрели от момчетата ,напротив момчетата са по-зрели от вас.Това ,че не уважавате чувствата на момчетата и не цените другия пол повече от себе си не ви прави по-висши същества.Много от момчетата са срамежливи и сдухани ,но само когато говорят с момичета ,защото момичетата значат много за тях и се страхуват да не развалят момента.
Вие момичетата явно никога няма да достигнете такова ниво...

+1

Плюс единичка и на алексголд

08-21-2007, 09:51
ако постовете на момичетата, които излизат с по-големи момчета, значеха, че те са тъпи, момчетата просто нямаше да се засягат...

аз не си избирам момчетата, с които да излизам по възрастта, но приемете, че това е истина - излизала съм с момчета и на моята възраст, и по-големи, и по-малки. честно казано ако когато започнах да ходя по срещи знаех нещата, които сега знам, поне до 20 годишна възраст нямаше да излизам с никого. съвсем отговорно го заявявам! просто до една определена възраст момчетата, колкото и да са интелигентни, не са узрели.. не го приемайте толкова лично, това е природа, никой не иска да ви засегне. разбира се, хората се развиват различно, но за възрастта, на която са повечето потребители в тоя форум, наистина може да се каже, че не могат да имат сериозна връзка - просто не знаят какво искат, а момичетата търсят именно това - сериозно отношение и отговорност (не визирам пари).

class
08-21-2007, 10:27
и бтв да наистина моми4етата се развиваме по бързо от мом4етата в тфа отно6ение.. аз например съм на 14 а мн хора ми казват 4е иам разум като на 18 годи6на ;) та така.. но и главно си зависи от 4овека .. но принципно мом4етата са си по тъпите съ6тества.. както казах има и изклю4ения :::


Брей май си много горда с това ... много жалко , че 1 тъпо момче, като мен ти казва : "Пиши на български " . Хмм и какво като си на 14 , а си зряла ... то това е опасно за тебе... не за мен ... ако се чудиш кое му е опасното , пиши 1 ЛС и ще ти кажа..

class
08-21-2007, 10:31
ако постовете на момичетата, които излизат с по-големи момчета, значеха, че те са тъпи, момчетата просто нямаше да се засягат...

аз не си избирам момчетата, с които да излизам по възрастта, но приемете, че това е истина - излизала съм с момчета и на моята възраст, и по-големи, и по-малки. честно казано ако когато започнах да ходя по срещи знаех нещата, които сега знам, поне до 20 годишна възраст нямаше да излизам с никого. съвсем отговорно го заявявам! просто до една определена възраст момчетата, колкото и да са интелигентни, не са узрели.. не го приемайте толкова лично, това е природа, никой не иска да ви засегне. разбира се, хората се развиват различно, но за възрастта, на която са повечето потребители в тоя форум, наистина може да се каже, че не могат да имат сериозна връзка - просто не знаят какво искат, а момичетата търсят именно това - сериозно отношение и отговорност (не визирам пари).


Хмм тогава защо в повечето връзки , момичетата късат ... сигурно , защото искат дълга връзка или ... Ако ми кажеш момиче , което знае какво иска и го показва... ще се радвам да се запозная с нея...

GaNgStAz
08-21-2007, 10:37
По принцип аз излизам със по-големи момчета 20-21(аз съм на 17),но мн. ме привлече едно момченце в кафето,където работя.В последствие се оказа,че е на 17,аз си казах ''ок,пак ще се пробвам може да им е дошъл акъла на тази възрастова група''(имам предвид само момчетата).
Няма да разказвам цялата история,защото е доста дълга,накрая разбрах от други,че се е събрал с бившата си пр. докато тои само ми овърташе и се чудеше как да ми каже.Според мен,когато имаш малко акъл в главата не е трудно да скъсаш с някой!
Та пак продължавам да държа на това,че момчетата се развиват доста по-бавно от момичетата,вие как мислите?Имали ли сте подобни преживявания с такива момчета,с които сте били на една възраст,но те са се държали детски?

И к'во.. ? Мислиш, че повечето 16-17 годишни са пикльовци? Хмм.. Защо ли? Мога да ти кажа, че жестоко се лъжеш! Т'ва, че си попадала на определен брой такива момчета ( 'щото се пак ги има ), не означава, че всички са такива! Защо повечето момичета, винаги слагат момчетата под общ знаменател? Вижте се първо вас, бе.. и тогава чак говорете за другите! Много ви се дразня на този тип момичета ей! Вече като ходите с 20-21 годишни и к'во? Мислите се за голямата работа? Колата, парите, ала бала? Защо повечето момичета го гледат т'ва? Както и да е.. ае, че взех да се отклонявам от темата и да се дразня.. ае пийс!

ДеЯТеЛкЪ
08-21-2007, 10:41
ако постовете на момичетата, които излизат с по-големи момчета, значеха, че те са тъпи, момчетата просто нямаше да се засягат...

аз не си избирам момчетата, с които да излизам по възрастта, но приемете, че това е истина - излизала съм с момчета и на моята възраст, и по-големи, и по-малки. честно казано ако когато започнах да ходя по срещи знаех нещата, които сега знам, поне до 20 годишна възраст нямаше да излизам с никого. съвсем отговорно го заявявам! просто до една определена възраст момчетата, колкото и да са интелигентни, не са узрели.. не го приемайте толкова лично, това е природа, никой не иска да ви засегне. разбира се, хората се развиват различно, но за възрастта, на която са повечето потребители в тоя форум, наистина може да се каже, че не могат да имат сериозна връзка - просто не знаят какво искат, а момичетата търсят именно това - сериозно отношение и отговорност (не визирам пари).


Хмм тогава защо в повечето връзки , момичетата късат ... сигурно , защото искат дълга връзка или ... Ако ми кажеш момиче , което знае какво иска и го показва... ще се радвам да се запозная с нея...


ima mn takiva momi4eta i az sum gorada 4e sum edna ot tqx :wink:

08-21-2007, 11:21
prava si drugo si e pi6kata na 21 godi6en
ай спри да ръсиш глупости,че вече много ме нервиш

Phoenixheart
08-21-2007, 11:26
шо бе добър коментар си е. ако не знаеш това нешо расте а размера има значение :wink:

08-21-2007, 11:58
Честно казато когато ти прочетох поста не разбрах коя негова постъпка е детинска? :shock:
Това, че се е върнал при бившата си или това, че му е било неудобно да ти каже и е увъртал, защото се е страхувал да не те нарани?
Да ти кажа право лично мое мнение, но именно хората, които плюят по останалите, че се държат като деца и т.н .. се държат най-детински и разбират по-малко от останалите...
И момчетата не се развиват по-бавно, просто явно ти се мислиш за по-готина и по-пораснала като движиш с по-големи...


Най-доброто изказване в темата! Точно това мислех да напиша и аз, но ти ме изпревари... Иначе евала, че го каза, въпреки, че си момиче! 8)

08-21-2007, 13:03
class, ами само прочети темите из форума и виж колко момичета има, които искат приятелите им да им обръщат повече внимание или които изобщо пишат, че са нещастни в любовта... мисля, че е по-често явлението момче да зареже момиче - рядко съм чувала за момчета, които са самоубиват заради момичета... което искам да кажа е, че като едно момиче се влюби (не всички!) очаква сериозно отношение и едва ли не си представя вече сватбата им. при момчетата изобщо не е така.

08-21-2007, 13:41
prava si drugo si e pi6kata na 21 godi6en
Но и друго си е да си КУРВА. :)

class
08-21-2007, 16:05
class, ами само прочети темите из форума и виж колко момичета има, които искат приятелите им да им обръщат повече внимание или които изобщо пишат, че са нещастни в любовта... мисля, че е по-често явлението момче да зареже момиче - рядко съм чувала за момчета, които са самоубиват заради момичета... което искам да кажа е, че като едно момиче се влюби (не всички!) очаква сериозно отношение и едва ли не си представя вече сватбата им. при момчетата изобщо не е така.


А ти прочети и виж колко от тези момичета са над 15 години ... Не е ли малко нагло 15 годишна пикла да се мисли за нещо повече от 15 годишно момче? А аз мога да ти кажа , че в момента или по-точно преди 2 седмици , аз щях да скоча или имах такива помисли и то заради момиче... Просто защото тя беше и сега е Любовта на моя живот... знам какво представлявах преди 2-3 години и знам какво съм сега , когато се водя пълнолетен...

sashoTo
08-21-2007, 16:08
q se mahai kiflooooooooooooooo umna li si kwa si ? shto mislish che se e subral s starata ? moje bi shoto si tupa i/ili grozna ?

pristrastenata
08-21-2007, 16:14
q se mahai kiflooooooooooooooo umna li si kwa si ? shto mislish che se e subral s starata ? moje bi shoto si tupa i/ili grozna ?
е що така мислиш?нито съм тъпа,нито грозна.А на теб къв ти е проблема???

08-21-2007, 16:59
Просто момчетата над 21 лъжат по-добре от нас 17 годишните. :-({|= :mrgreen:

08-21-2007, 17:33
О, и аз съм се убедила,че 16-17 год. са пиклъовци! То от тях само простотии можеш да чуеш, и свестните са 1 на 1000 000! Сигурное от развитието! :lol:

JuS7^YourS
08-21-2007, 17:35
da, mn 4esto sre6tam podobni mom4eta, no za 6tastie ne se e slu4valo da si haresvam nqkakuv takuv

PINK_FLoyD
08-21-2007, 18:01
оуу колко мъдри "жени" имало тука [-o< Всички знаем,че си падате бо батковци.......все пак още към 12 почвате с Активния си сексуален живот.Честно казано мисля,че много от вас страдат от комплекса,че са вече Жени което е една дълбока заблуда.Един съвет-тъпака си е такъв и на 10 и на 50 години възрастта не е най-определяща за интелекта особено когато е мината една граница от 16 години,защото все пак не може да се очаква някой на 13 да не е дечко.

08-21-2007, 18:05
бе пинк флойд, вземи моля ти се направи разлика между 3 понятия - умен, интелигентен и зрял!!!

KURorta
08-21-2007, 18:25
И що момчетата се държат незряло,щото ви наебават и ви зарязват и за тях сте просто една бройка за тфа нали,а къф нещастник тряа да си за да си на 24 примерно и да ходиш с некфа пикла на 14-15 дето има домашни за утре.

CuRly_Doll
08-21-2007, 19:36
abe da ti kaja,4e ima i 30-godi6ni piklovci,a pak ima i mom4eta na po 16-17,koito sa mn po golemi za vazrastta si..pri seki e razli4no.... [-X

naMy4Ho_KoTe
08-21-2007, 19:41
По темата ще кажа само - Не питай старило, а патило.. Опита, мъдростта и развитието на интелекта не са строго установени от възрастовите граници. Това, че си попаднала на 17-годишен пикльо, не значи че всички са такива. Познавам хора, които на 15 успяват да впечатлят с всичките си добри качества, познавам и такива, които и на 30 са пълни пикльовци.
Аз не е водя по предразсъдъците, които авторката показа.

Th3MaN
08-21-2007, 19:44
А, бе да ти кажа тия на 50-60 години са много зрели. Що не излизаш с тях? Те ще са ти баш на акъла. Мани ги тия на 21 те са деца още.

CuRly_Doll
08-21-2007, 19:48
а къф нещастник тряа да си за да си на 24 примерно и да ходиш с некфа пикла на 14-15 дето има домашни за утре.голям! :lol:
mngoooOooo golqm :smt005 :smt005

08-21-2007, 21:09
оуу колко мъдри "жени" имало тука [-o< Всички знаем,че си падате бо батковци.......все пак още към 12 почвате с Активния си сексуален живот.Честно казано мисля,че много от вас страдат от комплекса,че са вече Жени което е една дълбока заблуда.Един съвет-тъпака си е такъв и на 10 и на 50 години възрастта не е най-определяща за интелекта особено когато е мината една граница от 16 години,защото все пак не може да се очаква някой на 13 да не е дечко.
напълно правилно
=D>

n0va_s1m_tYk
08-21-2007, 21:48
Това беше добро :-#

KURorta
08-21-2007, 22:02
Кур за куро,и 2 за сички тапаци и тапачки дето не знаят кфо искат

KURorta
08-21-2007, 22:08
ХАХАХххахахаахххаахахаХХХ ААХАХХА кфа е тая система бе,аз пишем КЮРО тея ми го пребравят на "мъжки полов орган" я се стегнете бе,кфи пиклиовци кфи посерковци,кой е*е си еб*е кой не не е магнат тфа е кфа е тая любов бе,тука в България нз що хората имат лошия навик,като се забиеш с някоя/някой най-обикновената симпатия и веднага му казваш обичам те,и нормално след некфо време си омръзвате и ЧАО,ама понеже узрелите 14 годишни жени повтарят "обичам те" и некфи такива за тфа от големи очаквания си остават с гол мъжки полов орган ххаахаха в ръка накрая и сички сте със разбити сърца после еми нормално като се правите на големи,как мислите че некой на над 20 години ще излиза с вас(14-15)годишни за да ви обича...са че ви кажем истината искат да ви ебат и да ви зарежат ама вие сте прекалено зрели и опитни за да го видите тфа,аре че написах цело стихотворение и ми свърши айряна и са нема с кфо да жулим ракия лека нощ

morenita
08-21-2007, 23:22
Tva vseki goznae che momchetata se razvivat po-bavno prosto izlziai s po-golemi ne se zanimavai s vrasnicite si shtom ne sa ti na akula.