PDA

View Full Version : за къната..



_`SoMeThInG_StRaNgE`_
08-20-2007, 17:20
Абе знаете ли за колко време горе-долу пада къната?Аз се къносах черна преди 2 седмици и забелязвам, че цветът вече почва да се губи.. :roll:

~BoRn^InLoVe~
08-20-2007, 17:28
хм апък аз съм чувала че издържа много.абе за косата незнам ама аз си къносах ръцете и вече втори месец няма оттърване :lol:

_`SoMeThInG_StRaNgE`_
08-20-2007, 17:57
хм апък аз съм чувала че издържа много.абе за косата незнам ама аз си къносах ръцете и вече втори месец няма оттърване :lol:

:shock: Кфо си праила бе? :-D

~BoRn^InLoVe~
08-20-2007, 18:01
хм апък аз съм чувала че издържа много.абе за косата незнам ама аз си къносах ръцете и вече втори месец няма оттърване :lol:

:shock: Кфо си праила бе? :-D ам бех на сватба.бтв на турска сватба щот съм тр :oops: и то всъщност е вечер преди сватбата къносват булката...ай мн зех да са обеснявам

teenage_drama_queen
08-20-2007, 18:18
хм апък аз съм чувала че издържа много.абе за косата незнам ама аз си къносах ръцете и вече втори месец няма оттърване :lol:

:shock: Кфо си праила бе? :-D ам бех на сватба.бтв на турска сватба щот съм тр :oops: и то всъщност е вечер преди сватбата къносват булката...ай мн зех да са обеснявам


и ти взе че си намаза ръцете ли :lol: дано нямаш много косми там :D

~BoRn^InLoVe~
08-20-2007, 18:20
хм апък аз съм чувала че издържа много.абе за косата незнам ама аз си къносах ръцете и вече втори месец няма оттърване :lol:

:shock: Кфо си праила бе? :-D ам бех на сватба.бтв на турска сватба щот съм тр :oops: и то всъщност е вечер преди сватбата къносват булката...ай мн зех да са обеснявам


и ти взе че си намаза ръцете ли :lol: дано нямаш много косми там :D :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 не нямам спокс :-D ама то аз да не би да съм искала те мажат насила :smt005 абе жсъщност мн му са кефя :lol:

_`SoMeThInG_StRaNgE`_
08-20-2007, 18:22
хм апък аз съм чувала че издържа много.абе за косата незнам ама аз си къносах ръцете и вече втори месец няма оттърване :lol:

:shock: Кфо си праила бе? :-D ам бех на сватба.бтв на турска сватба щот съм тр :oops: и то всъщност е вечер преди сватбата къносват булката...ай мн зех да са обеснявам


и ти взе че си намаза ръцете ли :lol: дано нямаш много косми там :D

:smt005

just_a_temptation
08-20-2007, 18:28
predi se kanosvah 4erna i pada6e byrzo posledniq pyt mn trudno i predstavi si kakaf tormoz be6e ot 4erna da q pravq rusa 2 sedmici tretirane :(
born in love mene mn me kefi urisuvani ryce s kana naprao poludqvam vednyj v edno predavane davaha

~BoRn^InLoVe~
08-20-2007, 18:48
яко е ама аз исках да кажа дланите не целите ръце :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 ина4е и целите ръце съм си къносвала 8-[

_`SoMeThInG_StRaNgE`_
08-20-2007, 19:38
яко е ама аз исках да кажа дланите не целите ръце :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 ина4е и целите ръце съм си къносвала 8-[

:smt005 Кво правиш ти с тая къна бе.. :smt005

nellllly
08-20-2007, 20:34
зависи и от къната.. цвета на индийската къна се измива по-бавно.. иначе си къносвам косата вече 2-ри път (не с индийска къна) и ми държи около 3-4 седмици без да се отмие.

AliceSw
08-20-2007, 20:35
колко добре ще хване и след колко време ще почне да пада зависи от косъма

08-20-2007, 20:42
Моята от май месец не се е измила още,а колко кафеви мацах отгоре... :(

_`SoMeThInG_StRaNgE`_
08-21-2007, 09:25
E явно наистина зависи от косъма.. :roll: Моята къна май няма да се задържи повече от месец.. 8-[

luckygirl92
08-21-2007, 09:34
predi se kanosvah 4erna i pada6e byrzo posledniq pyt mn trudno i predstavi si kakaf tormoz be6e ot 4erna da q pravq rusa 2 sedmici tretirane :(
born in love mene mn me kefi urisuvani ryce s kana naprao poludqvam vednyj v edno predavane davaha

az ve4e okolo 9-10 meseca se kunosvam 4erna(estestveniq cvqt na kosata mi e kestenqv) i to daje se otmiva ami prosto izrastva i korenite stavat po-svetli za tova gore-dolu sled okolo mesec i polovina q tretiram otnovo.

Btw kanata mi e"afrodita",a ne indiiska :)

08-21-2007, 09:48
Честно да ти кажа къната не пада бързо, може и години да минат, докато падне, дори май трябва да ти израсте косата, за да се каже че вече нямаш къна. Не може примерно след няколко седмици къносана коса да я боядисаш. Повярвай ми- ефектът й е по-дълготраен, отколкото очакваш!

Котарана
08-21-2007, 10:11
Майка се къносва от доста време и като гледам пада доста бързо къната.И то не изведнъж, а постепено и остават някви остатъци.А пък аз тъкмо се чудих понеже досега съм се боядисвала само веднъж и то преди 2-3 години, а сега искам да се къносам и да се направия с по-светла къна.Аз съм със светло кестенява коса, но иска да си направя още по светла, но не искам да си правя експерименти.Някои ако е пробвал да пише...

luckygirl92
08-21-2007, 10:17
Майка се къносва от доста време и като гледам пада доста бързо къната.И то не изведнъж, а постепено и остават някви остатъци.А пък аз тъкмо се чудих понеже досега съм се боядисвала само веднъж и то преди 2-3 години, а сега искам да се къносам и да се направия с по-светла къна.Аз съм със светло кестенява коса, но иска да си направя още по светла, но не искам да си правя експерименти.Някои ако е пробвал да пише...

rusa li iska6???

Котарана
08-21-2007, 10:21
Ами не точно руса малко по тъмно...

luckygirl92
08-21-2007, 11:07
da ti kaja 4esno ne mi se vqrva s kana da posvetlee mn mn,za6to ne opita6 s boq?

Котарана
08-21-2007, 11:17
Ами хич не ми се иска да си горя косата...Но може и да пробвам.

luckygirl92
08-21-2007, 11:28
miii vqrno e 4e se izdo6tava,no ako ne si q q boqdisvala do sega mislq 4e nqma da stane ni6to ;)

Btw min god si boqdisah kosata 4 puti za 5 dni,4udq se kak ne ostava v rucete mi,ama tfa sa podrobnosti :-D Ina4e ne be6e mn zle :)

CuRly_Doll
08-21-2007, 17:18
Btw min god si boqdisah kosata 4 puti za 5 dni,4udq se kak ne ostava v rucete mi,ama tfa sa podrobnosti :-D Ina4e ne be6e mn zle :)
tva si e 4isto iztezanie za kosata...4 pati za 5 dni...kvo prai6 ti be??? :-#

luckygirl92
08-21-2007, 17:25
Btw min god si boqdisah kosata 4 puti za 5 dni,4udq se kak ne ostava v rucete mi,ama tfa sa podrobnosti :-D Ina4e ne be6e mn zle :)
tva si e 4isto iztezanie za kosata...4 pati za 5 dni...kvo prai6 ti be??? :-#

miii korenite mi bqha rusi....i nqma da hodq taka,kfo da se pravi... :/

Axel_f
08-21-2007, 17:47
А пък аз тъкмо се чудих понеже досега съм се боядисвала само веднъж и то преди 2-3 години, а сега искам да се къносам и да се направия с по-светла къна.Аз съм със светло кестенява коса, но иска да си направя още по светла, но не искам да си правя експерименти.Някои ако е пробвал да пише...

Хах не става, от опит ти го казвам :? И аз бях светло кестенява, имах и руси кичури и от мерак да си изсветля косата се наклепах с къна Афродита-златно русо. След 1вия път нищо не стана, след 2рия косата ами беше червеникава, а русите кичури-оранжави. Ама честно казано на мен ми харесваше и се направих още 2 пъти, но косата ми все потъмняваше и затова се отказах....Сега ще чакам многоо дълго време да падне къната и да се изруся :roll:

sladkata_presi
08-22-2007, 13:37
Зависи от марката къна.Също зависи каква е-най-качествената и държаща къна е иднийската.
Също зависи от косъма,от вида на косата,което също оказва голямо влияние.
Не винаги обаче попадаме на качествени къни.
Моята майка си каносва косата черна и с индийска и държи около2-3 месеца :-s