PDA

View Full Version : плс помощ че нз вече ко да правя



mi az
08-20-2007, 19:22
здравеите на всички :smt006 Та значи моят проблем е следния:ходех с 1 момче от драд близък до моя и всичко си беше точно,но замина за морето за 1 месец близо,нито ми зжанеше нито ничо беше с др карта и по скупе се репчеше и аз приех че всичко е сваршило,но сега се вурна и ме покани на дискотека там,попитаме дали ще отида за да знае дали и тои да ходи? И съм мн объркана дали иска пак да стане нечо или си играе с мен. ](*,) Плс дайте ми съвт ко да правя [-o<

miloto_girl_4e
08-20-2007, 19:24
Да, играе си с теб..
Бил е много време на морето, зарибявал се е с разни мацки, забивал се е сигурно с тях и кой знае още какви неща ...
Тогава ти не си му била нужна, не си му била интересна и затова се е държал така и не е поддържал никакъв контакт с теб.
Сега вече си е у дома, ти си най-хубавото момиче според него в града(или съседният град)и затова иска отново да те има.. :?

KRaLiCa_na_OrGaZmA
08-20-2007, 19:52
Да, играе си с теб..
Бил е много време на морето, зарибявал се е с разни мацки, забивал се е сигурно с тях и кой знае още какви неща ...
Тогава ти не си му била нужна, не си му била интересна и затова се е държал така и не е поддържал никакъв контакт с теб.
Сега вече си е у дома, ти си най-хубавото момиче според него в града(или съседният град)и затова иска отново да те има.. :?

Съгласна съм с мнението на miloto_girl-4e. Ако не искаш нищо сериозно не пречи и ти да си играеш с него щом ти е приятен. Ако си настроена за сериозна връзка, за която той очевидно не е... по-добре се откажи от него за да не бъдеш неприятно изненадана.

MostHated
08-20-2007, 19:52
не се занимавай с него, просто му се е приискало още и мисли че си лесна! тегли му шута и не го допускай вече в живота си :smt006

mid_get
08-20-2007, 19:56
Отсвири го :roll: Ти да не си детска играчка - винаги на разположение :smt011

Dead`Paladin
08-20-2007, 19:59
Отсвири го :roll: Ти да не си детска играчка - винаги на разположение :smt011


мхм.... :smt018

GaNgStAz
08-20-2007, 20:10
не се занимавай с него, просто му се е приискало още и мисли че си лесна! тегли му шута и не го допускай вече в живота си :smt006

:smt023

sladkish_14
08-20-2007, 20:16
Отсвири го :roll: Ти да не си детска играчка - винаги на разположение :smt011

Точно така!

Sladinka_f
08-21-2007, 12:29
:roll: govori s nego i si izqsnete ne6tata za6toto ne moje ve4no da si igrae s teb i da te misli za mn lesna :smt017

CrazyWitch
08-21-2007, 12:36
Отсвири го :roll: Ти да не си детска играчка - винаги на разположение :smt011

Има нещо такова.
Поне да ти беше обяснил, а той си е казал, че може да те пренебрегне да те остави в невидение и като се прибере пак да си е с теб.