PDA

View Full Version : Светлата страна на нещата



flyleaf
08-20-2007, 20:49
Напоследък имам чувството ,че всички съвсем са се отчаяли .Мрънкат ,колко им бил тежък живота за да печелят внимание ,а накрая и т самите започват да си вярват.Други им се случва нещо макар и дребно и те го обръщат на трагедията на живота си.Както всички знаете се навъдиха всякакви емо-та ,които се мъчат да претендират колко са трю като си измислят различни причини поради ,които да могат да се нарежат.
Някой измисли емо-то и от нямане какво да се прави всички станаха такива ,та аз искам да ви подканя или поне част от хората да създадем субкултура която вместо да насажда песимизма на хората да покаже светлата страна на нещата .Нещо като обратното на емо-то хора,ценящи всеки миг от живота ,показващи ,че все пак живота не е само мъка.
Всичко това звучи прекалено наивно знам ,но не е ли по-добре да тийновете /и не само те/ да се радват на живота и даващи пример на възрастните ,а не да се отчайват от всичко и всички

LunaTriCk
08-20-2007, 20:55
Leeeeeet the sunshine in...
:smt109

Disrespect
08-20-2007, 20:56
тя суб-култура ей така се създава.. :smt005

:smt011

MakeMeLaugh
08-20-2007, 20:58
Определено те подкрепям =D>

MostHated
08-20-2007, 20:59
и ти ще бъдеш водач на тази секта!

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Shadow_Walker
08-20-2007, 20:59
мързи ме да ти чета романа...прочетох началото...
Аз съм реалист-оптимист - гледам да мисля положително.Е, да, ама живота е гаден - това е положението.Вече който както може се оправя.И въпреки това обикновено съм позитивно настроен =]
----> ето ти я светлата страна на нещата :Р
П.П. абе в тая тема пак ли емото е намесено бе...

~*SILVER*~
08-20-2007, 21:11
мързи ме да ти чета романа...прочетох началото...
Аз съм реалист-оптимист - гледам да мисля положително.Е, да, ама живота е гаден - това е положението.Вече който както може се оправя.И въпреки това обикновено съм позитивно настроен =]
----> ето ти я светлата страна на нещата :Р
П.П. абе в тая тема пак ли емото е намесено бе...

еми ако не са им виновни "чалгарите", ше са емовците :roll:


:arrow: Съгласен съм, че трябва да се гледа от сладката страна на нещата (поздрав с Гергана), ама понякога не можеш просто да си сложиш розови очила, ако сичко е сиво....

flyleaf
08-20-2007, 21:16
[/quote]



:arrow: Съгласен съм, че трябва да се гледа от сладката страна на нещата (поздрав с Гергана), ама понякога не можеш просто да си сложиш розови очила, ако сичко е сиво....[/quote]

А всичко сиво ли е?

08-20-2007, 21:27
da be v4era6ni lapeta det se vika se oplakvat ot jivota na kyde vyrvi sveta ](*,)

~*SILVER*~
08-20-2007, 21:28
:arrow: Съгласен съм, че трябва да се гледа от сладката страна на нещата (поздрав с Гергана), ама понякога не можеш просто да си сложиш розови очила, ако сичко е сиво....[/quote]

A всичко сиво ли е?[/quote]

по принцип не, но има моменти, когато е

Boot
08-20-2007, 21:29
И кфо ви пречат като се оплакват?
Кой, по дяволите, е казал, че по-добрата страна на нещата е да си щастлив?

Swinkenhoffer
08-20-2007, 21:38
всяка възраст си има своите проблеми.. пуберите се побъркват, когато им излезе пъпка или гаджето, с което са ходили 5 дена, ги е заразяло, възрастните хора пък се притесняват, че няма да им стигнат парите за храна и лекарства... хората на средна въздраст не знам кво правят, мислят си за децата сигурно.
тва е един период, през който всеки минава, става голям, навлиза в реалния живот, който не е така безгрижен, както преди, дъра-бъра, депресира се, става смотан... и след някоя и друга година му минава.
елементарно е.

btw, по-младите хора също може да имат истински проблеми. не всички са някъв въздух под налягане, както си мислят повечето люде. :::

Shadow_Walker
08-20-2007, 21:40
всяка възраст си има своите проблеми.. пуберите се побъркват, когато им излезе пъпка или гаджето, с което са ходили 5 дена, ги е заразяло, възрастните хора пък се притесняват, че няма да им стигнат парите за храна и лекарства... хората на средна въздраст не знам кво правят, мислят си за децата сигурно.
тва е един период, през който всеки минава, става голям, навлиза в реалния живот, който не е така безгрижен, както преди, дъра-бъра, депресира се, става смотан... и след някоя и друга година му минава.
елементарно е.

btw, по-младите хора също може да имат истински проблеми. не всички са някъв въздух под налягане, както си мислят повечето люде. :::ей заради това ме кефиш :-D

Disrespect
08-20-2007, 21:42
всяка възраст си има своите проблеми.. пуберите се побъркват, когато им излезе пъпка или гаджето, с което са ходили 5 дена, ги е заразяло, възрастните хора пък се притесняват, че няма да им стигнат парите за храна и лекарства... хората на средна въздраст не знам кво правят, мислят си за децата сигурно.
тва е един период, през който всеки минава, става голям, навлиза в реалния живот, който не е така безгрижен, както преди, дъра-бъра, депресира се, става смотан... и след някоя и друга година му минава.
елементарно е.

btw, по-младите хора също може да имат истински проблеми. не всички са някъв въздух под налягане, както си мислят повечето люде. :::ей заради това ме кефиш :-D

+1
:smt040

Swinkenhoffer
08-20-2007, 21:46
всяка възраст си има своите проблеми.. пуберите се побъркват, когато им излезе пъпка или гаджето, с което са ходили 5 дена, ги е заразяло, възрастните хора пък се притесняват, че няма да им стигнат парите за храна и лекарства... хората на средна въздраст не знам кво правят, мислят си за децата сигурно.
тва е един период, през който всеки минава, става голям, навлиза в реалния живот, който не е така безгрижен, както преди, дъра-бъра, депресира се, става смотан... и след някоя и друга година му минава.
елементарно е.

btw, по-младите хора също може да имат истински проблеми. не всички са някъв въздух под налягане, както си мислят повечето люде. :::ей заради това ме кефиш :-D

+1
:smt040

:oops:

LunaTriCk
08-20-2007, 23:34
има такива субкултури...

пънк, скинхед, рудбойс (СКАААААААААААААААААААААА АА)

просто малко от вас са запознати с традиционните ценности на тези субкултури и вярват на градските легенди...

а всичко се свежда до 100% ФЪН

Обясни ми как ще съм щастлив като са ми избили 3-4 зъба в погото миналата вечер ?
"Живота го смаза...научи го да оцелява като улично куче"
Бъка щастието и радостта от живота направо...

08-21-2007, 01:18
има такива субкултури...

пънк, скинхед, рудбойс (СКАААААААААААААААААААААА АА)

просто малко от вас са запознати с традиционните ценности на тези субкултури и вярват на градските легенди...

а всичко се свежда до 100% ФЪН

=D>


п.п. Бих добавил и кежуалите - почти всичко е забавление,футбол,бира,лек наркотици,побоища и жени :)
Ebati varvaskiq na4in na jivot.

08-21-2007, 08:13
има такива субкултури...

пънк, скинхед, рудбойс (СКАААААААААААААААААААААА АА)

просто малко от вас са запознати с традиционните ценности на тези субкултури и вярват на градските легенди...

а всичко се свежда до 100% ФЪН

=D>


п.п. Бих добавил и кежуалите - почти всичко е забавление,футбол,бира,лек наркотици,побоища и жени :)
Ebati varvaskiq na4in na jivot.

най-добрия,но не е за всеки :wink:
Така е!
Не е за всеки!
Не е за цивилизовани хора.
Варварство, фор дъ уин!

SuNsEt
08-21-2007, 14:15
тя суб-култура ей така се създава.. :smt005

:smt011 :smt037 :smt011

Like the wind`
08-21-2007, 22:17
има такива субкултури...

пънк, скинхед, рудбойс (СКАААААААААААААААААААААА АА)

просто малко от вас са запознати с традиционните ценности на тези субкултури и вярват на градските легенди...

а всичко се свежда до 100% ФЪН

=D>


п.п. Бих добавил и кежуалите - почти всичко е забавление,футбол,бира,лек наркотици,побоища и жени :)
Ebati varvaskiq na4in na jivot.

най-добрия,но не е за всеки :wink:
Така е!
Не е за всеки!
Не е за цивилизовани хора.
Варварство, фор дъ уин!

Ъ :-s Majestic12 :? Цивилизовани хора?!Я пак!Я ми кажи защо тези така цивилизовани хора са вееечно намръщени,кисели и угрижени?Защо единствената мисъл на цивилизования човек е кога ще се настани пред телевизора?Ако такава ти е представата за цивилизация дай Боже повече варвари да има,ама със собствено мнение! :x И се научете малко на толерантност,всеки си има своите страсти и забавления.Respect за всички варвари с мозък в главата,а не с промита от наложени модели на живот глава!И по една бира :smt007

SmurkamDoZori
08-21-2007, 22:43
Stand your ground...

AND FIGHT , NO MATTER WHAT !

Swinkenhoffer
08-21-2007, 22:45
алкохол, музика, футбол, жени и понякога леки спречквания... какво по-хубаво... :)

храна и спане!!
безценно...

Swinkenhoffer
08-21-2007, 22:51
това са първични и физиологични нужди, докато другите са на по-високо стъпало в йерархията на желанията...

алкохолът и жените са високо в йерархията? не мисля... :lol:
за музиката, да.