PDA

View Full Version : Как да си направя сайт?



asdfgm))
08-20-2007, 19:58
znam 4e vuprosa mi e glupav i mnogo hora biha me narugali no bih iskala da razbera kak da si napravq sait s moi snimki muzika i pro4ie 6te se radvam ako mi pomoglete glagodarq predvaritelno

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

MostHated
08-20-2007, 20:00
много хора си правят сайт в www.piczo.com но да си направиш свой отделен сайт е доста трудна работа!

все пак успех :smt006

08-20-2007, 20:21
От dir.bg-там всичко е на български така,че ще ти бъде по-лесно!Първо си правиш регистрация,влизаш в акаунта си и следваш инструкциите!

Бунтар
08-20-2007, 22:02
и за какво ти е да имаш сайт?

няма нужда да цапаш нета, моля те, недей.

LGPz
08-20-2007, 22:20
Защото другите му приятели - "хакерчетата" вече си имат,а той не бива да изостава. ;)

LedenaStrast
08-20-2007, 22:36
znam 4e vuprosa mi e glupav i mnogo hora biha me narugali no bih iskala da razbera kak da si napravq sait s moi snimki muzika i pro4ie 6te se radvam ako mi pomoglete glagodarq predvaritelno

от www.glog.bg
по-просто то това не би могло да бъде :)

Eagle_13
08-21-2007, 00:36
Тва дето го давате на човека даже не са и сайтове а някви измислици.
За да направиш сайт трябва:
1.Сървар
2.Познания в HTML
3.Малко опит с Dreamweaver
Ми тва е :)
@LGPz и аз на времето исках да се развивам та виж ме къв съм станал от питане и опити :) Рялно като имаш сайт уж ставаш "харек" в очите на другите :)
И пич "От опит глава не боли"

_PuNk`PrInCeSs_
08-21-2007, 10:37
абе колко теми ще пускате? имаш ли понятие от java, html??? 4увал ли си за activeX, flash???... а слу4айно да си видял някъде да съм написала примерен код за проста страница??? мисля, 4е си за пикзо...

бтв давам ти най-лесните работи, с които може да се действа :wink:

Бунтар`
08-21-2007, 11:06
activex?

ааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааррррррррррр ррррррррррргггггггггггггг ггггггггххххххххххххххххх хххх!

дори това разтягащо страницата междумение е малко, за да опиша болката, която изпитах, прочитайки името на едно-от-онези,-които-не-бива-да-се-назовават.

swords1010
08-21-2007, 20:50
Значи хубаво е да си накупиш някои книги и да научиш някои езици (XHTML като за начало). Добре е да се сдобиеш и с подходящ софтуер. Аз лично използвам Macromedia Dreamweaver, не е голяма философия. Не е зле да се запознаеш и с графичния дизайн, поне от части, защото един уеб сайт все пак не е само текст на бял фон. :wink: