PDA

View Full Version : губя го...а не мога без него..!



марчела
08-20-2007, 22:28
малко ми е странно че пиша във форум и ще ми отговарят на въпросите хора без да ме познават и без да знаят за вразката и жиеота ми..но съм адски отчаяна..с моя пр сме от 3 години..разделя ли сме се да..но наистина се обичаме..мн хубави и лоши моменти сме имали с него..но сам по влиубена от всякога..а той е толкоз безразличен.мн ме наранява..той живее негов си живот..аз мой си.излизаме вечер само на по едно кафе след тва ме изпраща и тръгва на някъде с неговите приятели.мн се е променил..има нови приятели наркомани с които излиза..той почна да се напуква често и това също ме тревожи.има профил във сайт за запознанства редовно се зарибява и ми казва че боло само бъзик.от 2 месеца само се караме...дори в момента не сме се чували 2 дни.не мога да го зарежа въпреки че ми се иска.на него му е добре така..никъде не ме зима с него..не знам какво прави с кой е ..нямам му мн вяра.ама знам че ме обича...той каза че не знае защо прави сичко това само знае че ме обича.бяхме се разделили но на 2 ден ме потърси той с обещание че ще се промени.да..но за 4дена беше тва..ся е пак същия.чудя се кво да правя..изгарям от желание да му се обадя..но ми намразна да давам сичко от себе си и да му се моля и да му падам в краката...може би и това го напраи толкоз силен..щот му паднах в краката.но ме е страх че ако го зарежа ще е краят..а не мога без него..липсва ми ужасно.много се страхувам да не го загубя..но той не ме прави щастлива а тъкмо обратното..но го обичам и за тва търпя..само и само съм с него :((

mr0b1
08-20-2007, 22:36
виж не бъди като гаджето на брат ми щот целия квартал яко е ебава...те ходят от 4 години и тои (брат ми) Яко я храни разбрираш ли ама тя дори не му се сърди... и всички я ебават кфа е жалка .. един път тоя е скъса и тя по цял ден и цяла нощ звъня на вратата да реве..не падай толко долу да ти пука за некъф дето те ебава...GOod Luck :]

w0sh
08-20-2007, 22:37
боли ме бечура за тебе мила

sherry
08-20-2007, 22:44
боли ме бечура за тебе мила
Поредният флуудър. Ако нямаш какво да кажеш, по-добре си замълчи.

По темата-дано се промени, но едва ли можеш ти да го промениш. Трябва самият той да го пожелае. Опитай да привлечеш отново вниманието му върху теб. Може би ако се виждате по-рядко, ще му липсваш. Може би ако се отдръпнеш от него, той ще оцени колко си му важна. Дано нещата се оправят, дано осъзнае наистина грешките си, дано се промени, както ти е обещал. 3 години са много време, дано не провали всичко ](*,)

[detEe]
08-20-2007, 22:58
Еххх миличка полужението ти е адски шибано и аз съм имала връзка 4 години .. обаче накрая всичко се обърка супер гадно .. адски мноо си обичах човечето до мене,но кфо стана прееба се всичко за 4 год. и ние сме се карали,но за сметка на това бяхме неразделни .. сигорно и ние имахме вина всичко да свърши,но подяволите хората се изменят в всяка една секунда.. а и найстина приятелчето ти е попаднало в кофти компания,която може да му мъти водата.Моя съвет е да поговориш с него и да му обясниш колко много значи ТОЙ за теб и че адски те боли като гледаш как тия 3 години рухват за малко времее.. после му кажи,че смяташ че компанията в която е попаднал не му тича и че рано или късно ще съжалява за тях.Покажи му че го обичаш повече от всякога,ако и това не го трогне остави го известно време сам,ако след това се върне би оправдал клетвите,че те обича!Обаче не очаквай да ти звънне на 2-я ден ако го направи да знаеш че не се е променил на такива хора им трябва минимум месец..но разбира се от тук идва въпроса ти готова ли си на това и заслужава ли си вичките нерви,болки и сълзи.btw ти на колко си и той на колко е ? Успехх!!

w0sh
08-20-2007, 22:59
боли ме бечура за тебе мила
Поредният флуудър. Ако нямаш какво да кажеш, по-добре си замълчи.

По темата-дано се промени, но едва ли можеш ти да го промениш. Трябва самият той да го пожелае. Опитай да привлечеш отново вниманието му върху теб. Може би ако се виждате по-рядко, ще му липсваш. Може би ако се отдръпнеш от него, той ще оцени колко си му важна. Дано нещата се оправят, дано осъзнае наистина грешките си, дано се промени, както ти е обещал. 3 години са много време, дано не провали всичко ](*,) Ми флудър съм я и кв'о да ме е срам ли

LoveHim
08-20-2007, 22:59
Of mila znam kolko go obichash imam edna sauchenichka koqto predi vreme beshe v takova polojenie i mn sajelqva che e plakala pred nego za vsichko i taka toi e razbral che e gotova na vsichko za nego i si pravi kvoto si iska bydi malko po stroga i skrivai chustvata si i govori za vsichko s nego

deni4kata333
08-20-2007, 23:06
не падай толкова ниско - в краен случай говори с него и му кажи всичко което написа тук а най добре го зарежи - нямаш бъдеще с него щом е наркоман.

марчела
08-20-2007, 23:07
мерси за отговора на всички ,,, [detEe] проблема е че съм направила всичко по силите си..дадох всичко от себе си..знае че го обичам..знае че не одобрявам това което прави и с хората които е..но той просто си живурка без мен.докато аз не мога..за това вече се чудя кво да права..никога не съм била толкоз зле.той в един момент ми казва че осъзнава всичко че не иска да е такъв човек че ме обича..че не иска да ме губи..и това е само за няколко дни след тва става пак същия.и го питам защо го прави.. казва:"не знам и аз що..щот ми е гот да се праа на интересен и не мога да спра"..честно аз не мога да го разбера тва нещо..верно че трябва да живее ся на мах ама мене ме забравя! а за възраста...аз съм на 17 той на 19

Scared_Straight
08-20-2007, 23:07
Срежи си венитее :-)

LoveHim
08-20-2007, 23:37
Срежи си венитее :-)
A be ti lud li si da q savetvash tova ti si nenormalen chesno

nofi
08-21-2007, 00:08
Да кажеш "Обичам те!" е много лесно, да го докажеш е много по-трудно! Ако прочетеш това, което си написала само ще разбереш, че вероятно неговите чувства са изчезнали и е време всеки да продължи по своя път!

neverand
08-21-2007, 07:39
каква е тази връзка,когато той дори не иска да те зима със себе си...и едва ли не,като ти чета поста,имам чуството че на него не му дреме за тебе...

love_actually
08-21-2007, 07:46
Спорем мен като обичаш някой по-добре го приеми такъв ИЛИ го остави завинаги.Той ОБЕДЕНА СЪМ също те обича но е момче и незнае как да го пакаже.Не се отказвай щом го обичаш мила и поговори с него може да му щтракне нещо и да се промени ако ли не или го приемаш такъв или го оставяш :!: ;-) Успех 8)

Krem4eto
08-21-2007, 07:50
Има два начина.Всъщност три.1во да говориш с него.2ро да не го търсиш известно време и да изчакаш той да те потърси и 3то да скъсаш с него,което не ти го препоръчвам!

Котарана
08-21-2007, 07:51
Никога не падай толкова ниско да му се молиш и подобни такива изпълнения.Това ти е грешката ти му се буташ в ръцете, всичко му е на готово..Той си мисли, че винаги ще си прави каквото иска, а ти ще му се молиш и ще правиш всичко възможно да се съберете.По този начин не си му интересна никак дори.Ако продължаваш по този начим наистина ще го загубиш.Отдръпни се, не му звани ти, покажи му, че си силна, че можеш да се справиш и без него.Тогава той ще те потърси ще видиш..От опит ти казвам...Успех!

Miss_Beauty_16
08-22-2007, 19:11
Men ako pita6 edin 4ovek ne se promenq lesno nqma smisul da opitva6 tupo e da kaja zabravi go ne si gubi dostoinstvoto ama si e taka makar 4e kogato 4ovek e vliuben ne slu6a nikoi nz kak da ti pomogna osven da pogovori6 s nego da go nakara6 da se zamisli nz probvai i uspeh