PDA

View Full Version : Любовта е измама може би



vani4ka
08-20-2007, 23:14
kak shte reagirate ako pr vi vi kaje 4e si lqga a vsa6tnost si pishe s nqkoe momi4e ot skype ili neshto ot roda flirt4e, elmaz i t.n.

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

Gabroveca
08-20-2007, 23:14
Текста четоха....
В ролите....



и накрая


БНТ 2007

Dianataaaaaaa
08-20-2007, 23:15
Shte mu pisha ot dr ime i posle 6e mu kaja 4e sam az i she mu iskam obqsnenie

Scared_Straight
08-20-2007, 23:18
Shte mu pisha ot dr ime i posle 6e mu kaja 4e sam az i she mu iskam obqsnenie
Гениална си. Тъпа путка. Амм да измама е някой е ударил 1 бутилка водка и е измисли любовта. А ти си прецаканата :D

MajeStic
08-20-2007, 23:30
kak shte reagirate ako pr vi vi kaje 4e si lqga a vsa6tnost si pishe s nqkoe momi4e ot skype ili neshto ot roda flirt4e, elmaz i t.n.

Ми, че пича му се живее и не мисли за сериозна връзка... това ще си помисля 8)

08-20-2007, 23:31
kak shte reagirate ako pr vi vi kaje 4e si lqga a vsa6tnost si pishe s nqkoe momi4e ot skype ili neshto ot roda flirt4e, elmaz i t.n.

Ми, че пича му се живее и не мисли за сериозна връзка... това ще си помисля 8)
zatova se u4udvam , zashtoto UJ e mn seriozen v namereniqta si

MajeStic
08-20-2007, 23:33
kak shte reagirate ako pr vi vi kaje 4e si lqga a vsa6tnost si pishe s nqkoe momi4e ot skype ili neshto ot roda flirt4e, elmaz i t.n.

Ми, че пича му се живее и не мисли за сериозна връзка... това ще си помисля 8)
zatova se u4udvam , zashtoto UJ e mn seriozen v namereniqta si

Ако наистина прави така значи не е сериозен:) Или просто му е омръзнала сегашната връзка.

08-20-2007, 23:38
kak shte reagirate ako pr vi vi kaje 4e si lqga a vsa6tnost si pishe s nqkoe momi4e ot skype ili neshto ot roda flirt4e, elmaz i t.n.

Ми, че пича му се живее и не мисли за сериозна връзка... това ще си помисля 8)
zatova se u4udvam , zashtoto UJ e mn seriozen v namereniqta si

Ако наистина прави така значи не е сериозен:) Или просто му е омръзнала сегашната връзка.


nz ve4e.... edinstvenoto koeto znam e 4e v momenta ne se 4uvstvam dobre - a kato se setq kak kazva nqkoga da sam te lagal ne... nqm a i da go napravq zashtoto nai mn mrazq da me lajat poradi tazi pri4ina i az ne go pravq

a az mu vqrvah kato glupa4ka zasjtoto izglejdashe naistina iskren

to4no zaradi tezi mu dumi mi e gadno v momenta

MajeStic
08-20-2007, 23:49
Нормално е. Когато загубиш доверието става доста кофти. Особено когато имаш фактите на лице... аз простих на моето гадже... само, че тя си призна какво е правила преди:) Е... все пак няма да има следваща прошка :Р

08-20-2007, 23:53
ne mi e 4e si e pisal s nqkfa ili nqkfi ok, no zashto trqbvashe da me laje 4e si lqga... vse edno mi kazva ne me zanimavai a uj me obi4a mamka mu

08-20-2007, 23:55
ne mi e 4e si e pisal s nqkfa ili nqkfi ok, no zashto trqbvashe da me laje 4e si lqga... vse edno mi kazva ne me zanimavai a uj me obi4a mamka mu
i tfa pri polojenie 4e mi e kazval nikoga nqma da te izlaja

e kak da znam 4e e iskren za dr ne6ta kato me izlaga dnes kak da mu vqrvam

MajeStic
08-20-2007, 23:56
ne mi e 4e si e pisal s nqkfa ili nqkfi ok, no zashto trqbvashe da me laje 4e si lqga... vse edno mi kazva ne me zanimavai a uj me obi4a mamka mu
i tfa pri polojenie 4e mi e kazval nikoga nqma da te izlaja

e kak da znam 4e e iskren za dr ne6ta kato me izlaga dnes kak da mu vqrvam

А ти все още му вярваш... #-o

Gabroveca
08-20-2007, 23:57
Мила, бий му шута, аз съм насреща! :D

08-20-2007, 23:59
ne mi e 4e si e pisal s nqkfa ili nqkfi ok, no zashto trqbvashe da me laje 4e si lqga... vse edno mi kazva ne me zanimavai a uj me obi4a mamka mu
i tfa pri polojenie 4e mi e kazval nikoga nqma da te izlaja

e kak da znam 4e e iskren za dr ne6ta kato me izlaga dnes kak da mu vqrvam

А ти все още му вярваш... #-o


ne napraotiv ne mu vqrvam, tam e problema nz kakvo da pravq

MajeStic
08-20-2007, 23:59
Мила, бий му шута, аз съм насреща! :D

И на теб ли искаш да ти бие шута :lol:

Gabroveca
08-21-2007, 00:00
А, не, аз съм за морална подкрепа :D :D

MajeStic
08-21-2007, 00:03
А, не, аз съм за морална подкрепа :D :D

И аз така 8) Не искам да си имам проблем с това момиче :Р

08-21-2007, 00:05
44е какви пр може да си имаш с мен хахах

Gabroveca
08-21-2007, 00:06
тя изглежда добра душа :)

MajeStic
08-21-2007, 00:08
44е какви пр може да си имаш с мен хахах


тя изглежда добра душа :)

"Тихите води са най-дълбоки." http://store4.data.bg/dungen/skype.AdiumEmoticonset/emoticon-0130-devil.gif

bloodranger
08-21-2007, 01:20
Tva 4ata ne dokazva ni6to moje prosto dsa si prai kefa s tqh kat si misli "Ei nali nqma da gi vidq pove4e" i vse pak O BOJE TOVA E PROSTO SKAIP (pri lipsata na koito 120 4oveka revaha kat ludi v edna tema no da ne se otklonqvam ot sujeta) ni6to ne ozna4ava za menene misli pribarzano

neverand
08-21-2007, 07:37
голяма работа като си пише с някой....

Krem4eto
08-21-2007, 07:53
Така беше с бившия ми...Повече не се видяхме!

08-21-2007, 08:01
голяма работа като си пише с някой....


ne mi e zaradi tfa... neka si pishe s kolkoto iska np

pri men vaprosa mi e "Zashto me laje? Zashto kazva 4e si lqga a vsa6tnost ne go pravi? Neka si psihe s tqh, no tfa lqgam si a vsa6tnost ne etaka za men e kato nmz sega

Zashto me laje? Np da si pishe s nqkoi...no zashto trqbva da me laje 4e si lqga

a kato se setq za tfa nqkoga da sam te lagal? i poludqvam

ami i ako za dr neshta laje???

sasha_90
08-21-2007, 08:01
:-s Всичко излиза на яве.

Satyr
08-21-2007, 08:08
Не го мисли, ако те кефи си остани с него, никой не може да ти гарантира вечна и сериозна връзка освен него. Всичко останало е безмислено, нашите съвети.. каквото и да е, прави каквото смяташ, че е най-добре за теб, късай, чакай, ревнувай, бъди сляпо влюбена, всяко едно чувство което изпитваш е нормално. Страхът поражда съмнение, страха е болест, така, че се отървете от страха, правете това което ви се прави, обаче се оглеждай, за да не изречеш после думите: "Пак сбърках, моля те прости ми!..."
Не съм съдник, не искам да съдя, това е мнението ми!

08-21-2007, 08:17
Не го мисли, ако те кефи си остани с него, никой не може да ти гарантира вечна и сериозна връзка освен него. Всичко останало е безмислено, нашите съвети.. каквото и да е, прави каквото смяташ, че е най-добре за теб, късай, чакай, ревнувай, бъди сляпо влюбена, всяко едно чувство което изпитваш е нормално. Страхът поражда съмнение, страха е болест, така, че се отървете от страха, правете това което ви се прави, обаче се оглеждай, за да не изречеш после думите: "Пак сбърках, моля те прости ми!..."
Не съм съдник, не искам да съдя, това е мнението ми!


ne iskam da sam s nqkoi koito me laje .... sega me e izlagal ami kak da znam 4e ne go e pravil i predi ili pyk 4e nqma da go pravi pove4e .... za men nqma smisal da si s nqkoi koito te laje nz moe mnenie ....zatova iskam mneniq... moje da napravq savsem razli4no ot tfa koeto ste me posavetvali no prosto iskam pove4e mneniq po vaprosa i nai ve4e strani4ni

alkobalko
08-21-2007, 08:22
Със сигурност няма да ми стане приятно. на другия ден ще поговоря с него. Ако му имам доверие, просто ще му кажа, че искам да е честен с мен. Може и да няма нищо между него и другото момиче, но самия факт, че го е скрил е гаден. По-добре да бъде честен, за да му имам доверие, а не да ме лъже.

MajeStic
08-21-2007, 08:49
Tva 4ata ne dokazva ni6to moje prosto dsa si prai kefa s tqh kat si misli "Ei nali nqma da gi vidq pove4e" i vse pak O BOJE TOVA E PROSTO SKAIP (pri lipsata na koito 120 4oveka revaha kat ludi v edna tema no da ne se otklonqvam ot sujeta) ni6to ne ozna4ava za menene misli pribarzano

Момичето казва, че гаджето й я лъже ти казваш да не пробързва... къде отиваш ти:) Не знам дали имаш гадже, но постави се в нейната ситуация. Гаджето ти казва, че си ляга, а остава за да си пише с някакви пичове:)... отделно а какво ли си пишат :) Един приятел разбра паролата на приятелката си в един такъв сайт... и там имаше "искам пак да те видя сладур", "искам отново да ме..." ... е тук може и да не е такъв случая, но да не изключваме нищо:) А според мен това е доста голяма работа някой да те лъже.

Angel4enebesno
08-21-2007, 09:43
Az li4no bih go popitala za kvo stava na vupros i glavnoto za6to me e izlugal!Postupkata my e glypava i detska!Ako mn zapo4ne da munka,zna4i naistina ne iska vruzka!Togava po-dobriq variant za teb e kolkoto i da e trydno da se razdelite!No po-dobre go napravete pri mirni ysloviq,a ne s kavga!