PDA

View Full Version : късметлия ли съм



08-21-2007, 05:15
сега съм на 16 и никога съм нямъл акне, само от време на време по една 2 пъпки които бързо изчезват. Също така никога не са ми трябвали бракети или очила. Зъбите ми не са перфектно бели но са почти бели и не мога да надебелея колкото и да ям, също така не съм слаб и имам релефно тяло защото тренирам по малко всеки ден. Никога не ме е било срам и в училище ми въври с всички предмети освен биология.

Според вас късметлия ли съм?

mtg1992bg
08-21-2007, 05:28
Според мене си си нормален. Е, имаш малко повече късмет от останалите, заради това, че нямаш кожни проблеми и т.н, но това не може да те направи истински късметлия.
Аз съм момиче на почти 15, също не съм имала акне, само по няколко пъпки и то като бях на 12. Не нося очила, имам хубави зъби. Това прави ли ме късметлийка, или просто съм хубава? :lol:

iveto89
08-21-2007, 06:57
eeee sigurno ste kusmetlii...ako iskate da vi go kajem...az puk imah akne ...hodih na kozmetici,izpolzvam v momenta razli4ni preparati i si opravih kojata na liceto,na 18 sum ..i ako kusmetut vi se izrazqva v tova da ne nosi6 brekati,da ima6 relefno tqlo,zubite ti da sa beli......jalko za vas..tezi ne6ta sa popravimi..a kakvo e kusmetut..???emi toi se izrazqva v slednoto-da si zaobikolen ot iskreni i istinski priqteli,da ima6 prekrasno semeistvo,priqtel,da se realizira6 v jivota,da postigne6 celta si s lekota,da obi4a6 jivota si...i nai-ve4e da ima6 zdrave,za6toto bez nego..vsi4ko se obezsmislq...eto tova az nari4am kusmet,a ne va6ite pritesneniq za vun6niq vi vid

mtg1992bg
08-21-2007, 07:09
a kakvo e kusmetut..???emi toi se izrazqva v slednoto-da si zaobikolen ot iskreni i istinski priqteli,da ima6 prekrasno semeistvo,priqtel,da se realizira6 v jivota,da postigne6 celta si s lekota,da obi4a6 jivota si...i nai-ve4e da ima6 zdrave,za6toto bez nego..vsi4ko se obezsmislq...

А така! =D>
Само човек без голям късмет се надява, че е късметлия, заради това как изглежда.
Може да си доволен от външния си вид, но чак пък късметлия... [-X

Seducti0n
08-21-2007, 07:37
Здравей.Щом така ти харесва и щом така се възприемаш,значи се имаш за човек с късмет,но това не е всичко.Аз съм момиче на 15години и половина и имам проблемна кожа-не е акне.Налага ми се у дома да нося очила,а в училище лещи,тъй като имам късогледство.Скоро ще ми слагат брекети,а предя тях ще ми извадят цели 4 зъба.Тялото ми не като на модел,в училище не съм пълна отличничка и какво от това пак си мисля,че си имам късмет.Може би си просто едно момче,което съдбата е лишила от проблемите на съвременната младеж.Айде успех и дано за вбъдеще,късметът ти да е витаги с теб.Всичко хубаво. :wink:

08-21-2007, 08:48
Не си. Просто се самоубеждаваш...Я ходи си избели зъбите! :wink:

NerazreshenSimvol
08-21-2007, 09:34
сега съм на 16 и никога съм нямъл акне, само от време на време по една 2 пъпки които бързо изчезват. Също така никога не са ми трябвали бракети или очила. Зъбите ми не са перфектно бели но са почти бели и не мога да надебелея колкото и да ям, също така не съм слаб и имам релефно тяло защото тренирам по малко всеки ден. Никога не ме е било срам и в училище ми въври с всички предмети освен биология.

Според вас късметлия ли съм?

С нещо друго да се похвалиш? :-k

08-21-2007, 15:03
Според мене си си нормален. Е, имаш малко повече късмет от останалите, заради това, че нямаш кожни проблеми и т.н, но това не може да те направи истински късметлия.
Аз съм момиче на почти 15, също не съм имала акне, само по няколко пъпки и то като бях на 12. Не нося очила, имам хубави зъби. Това прави ли ме късметлийка, или просто съм хубава? :lol:

i az sum taka i na mislq 4e sum kusmetliika :):P:)

batkodoki
08-21-2007, 15:10
сега съм на 16 и никога съм нямъл акне, само от време на време по една 2 пъпки които бързо изчезват. Също така никога не са ми трябвали бракети или очила. Зъбите ми не са перфектно бели но са почти бели и не мога да надебелея колкото и да ям, също така не съм слаб и имам релефно тяло защото тренирам по малко всеки ден. Никога не ме е било срам и в училище ми въври с всички предмети освен биология.

Според вас късметлия ли съм?

само пишката си не си описал, както и N на обувките си. значи там ти е проблема!

щастлив не си! - ако беше, нямаше да искаш верификация от другите! вероятно описваш идеала си, но си пропуснал най-същественото: нормата във физическия статус нищо не значи когато не кореспондира със стауса на психиката, който при теб вероятно е проблемен!

09-09-2007, 17:35
По=скоро си тъп...

foreverr
09-09-2007, 18:34
извиняваи ама тази тема за втори път я пускаш и мястото и не е тук!!!! [-X :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt019

gabrielka@a
09-09-2007, 20:24
Ми браво-радвай се!

monityY
09-10-2007, 05:28
да

ZaHaRcHe
09-11-2007, 21:02
според мен не си късмет ами си някъв супер надут дет са мисли за най - красивия и най - перфектния земи са опраи малко

sexy_for_you
09-13-2007, 08:39
сега съм на 16 и никога съм нямъл акне, само от време на време по една 2 пъпки които бързо изчезват. Също така никога не са ми трябвали бракети или очила. Зъбите ми не са перфектно бели но са почти бели и не мога да надебелея колкото и да ям, също така не съм слаб и имам релефно тяло защото тренирам по малко всеки ден. Никога не ме е било срам и в училище ми въври с всички предмети освен биология.

Според вас късметлия ли съм?

само пишката си не си описал, както и N на обувките си. значи там ти е проблема!

щастлив не си! - ако беше, нямаше да искаш верификация от другите! вероятно описваш идеала си, но си пропуснал най-същественото: нормата във физическия статус нищо не значи когато не кореспондира със стауса на психиката, който при теб вероятно е проблемен!

=D> =D> =D> =D> =D> =D>

die_die_my_darling_
09-13-2007, 22:24
ти си самовлюбен....

rihannka
09-17-2007, 04:56
naduvko si ne si kasmetliq....putio s putio ](*,)

the_black_angel
09-17-2007, 13:44
И к'во?Аплодисменти ли искаш?