PDA

View Full Version : freelotto



lookatme
08-21-2007, 07:20
Хора имам огромен проблем!смятам ,че дължа 1 000 000$ а както и вие мислите и аз така-няма от къде да ги намеря
историята е следната:нали ги знаете тези реклами дето ви излизат на компа и ви пише "congratulations!" и натам нещо си и като цъкнеш иска да си въведеш данните и можеш да спечелиш пари и т.н.
е аз го направих!дадох си всичките данни {абсолютно точни} и ми излезна прозорче да въведа числа и написах набързо набързо нещо и пратих! сега всеки божи ден ми пращат някакви писма,отново с "congratulations" и тем подобни
вчера реших да погледна едно,но тъй като не разбирам мн мн от английски и май прочетох,че дължа 1 000 000${а може и повече} но не съм напълно сигурна
плс помогнете ми какво да правя?какво пишею?ужас,хелп

lookatme
08-21-2007, 07:22
ето и какво пише в едно от съобщенията:
Dear Monica Misheva,
You are receiving this message because you joined FreeLotto on 2007-07-06 13:42:26, from IP Address 91.92.5.215. When you registered you agreed to receive messages from FreeLotto. FreeLotto NEVER sends JUNK or SPAM messages. We never send mail to anyone unless they requested it when they registered. If you somehow didn't understand that you were agreeing to receive messages from us at the time you joined PLEASE CLICK HERE TO BE PERMANENTLY REMOVED FROM OUR LIST. In doing so you will also cancel your FreeLotto membership and you will no longer be eligible to play FreeLotto or receive up to $11,000,000.00 in daily prizes. We regret any inconvenience.
Thank you,
FreeLotto Member Services



ще сложа още няколко:
Monica, this is incredible - THE TOP LOTTOS ROLLED OVER
creating a combined jackpot of $493,000,000.00!


Yes, that's correct, FOUR HUNDRED AND NINETY-THREE MILLION DOLLARS

Don't have a ticket...? Well Monica, now you can win big anyway because FreeLotto has purchased:

100 Tickets Powerball $245 Million Draw Date: WED. 08/22
10 Tickets Mega Millions $171 Million Draw Date: TUE. 08/21
10 Tickets NY Lotto $3 Million Draw Date: WED. 08/22
10 Tickets CA SuperLotto $74 Million Draw Date: WED. 08/22

Monica, that's 130 chances to win and YOU can participate for FREE! Join FreeLotto's F.A.S.T. automatic entry service before 10pm EDT*, Tuesday, August 21st, 2007 and play along for your share of the jackpots.

Don't miss out on this once in a life time opportunity!


ето друго:
Dear Monica Misheva,
You are receiving this message because you joined FreeLotto on 2007-07-06 13:42:26, from IP Address 91.92.5.215. When you registered you agreed to receive messages from FreeLotto. FreeLotto NEVER sends JUNK or SPAM messages. We never send mail to anyone unless they requested it when they registered. If you somehow didn't understand that you were agreeing to receive messages from us at the time you joined PLEASE CLICK HERE TO BE PERMANENTLY REMOVED FROM OUR LIST. In doing so you will also cancel your FreeLotto membership and you will no longer be eligible to play FreeLotto or receive up to $11,000,000.00 in daily prizes. We regret any inconvenience.
Thank you,
FreeLotto Member Services

lookatme
08-21-2007, 07:24
а ето и там дето пише "click here"-> http://www.freelotto.com/util/unsub_user.asp?FID=129241914825&m=NM&mid=19326

LizZz
08-21-2007, 07:52
Тука ти казват,че ако кликнеш на линка ще те изключат от системата и няма да можеш да спечелиш 11,000,000,000$
Абе,глупости са т'ва :wink: Не се тревожи :)

lookatme
08-22-2007, 09:30
мерси много.нямаш представа каква услуга ми направи.никакво няказаниеееее \:D/ O:)

LizZz
08-22-2007, 09:37
мерси много.нямаш представа каква услуга ми направи.никакво няказаниеееее \:D/ O:)
Какво наказание бре? :-s

09-05-2007, 19:28
ummm...kak da se izrazq!?da kaja na na6e :"mamo,tati,dulja 1 000 000 $"
te taka 6e mi se usmihnat,taka 6e mi se zaradvat,4e sigurno 6qh da jiveq..nz,pri kofite otpred?dobre 4e ima hora det razbirat english!

kinesis
09-05-2007, 19:35
Искам да кажа нещо и аз. Що за хора сте, че си поствате личните данни из интернет току така ? Знаете ли до къде може да се стигне ?! :evil:
Относно тези pop-up прозорчета дето изкачат в нета, нарича се СПАМ! Целта им е да си попълнеш мейл-а и да ти го спамят всеки ден както и правят! Преди време бях пипнал много гадни spy-чета.. Трябваше да форматвам харда да се отърва от тях - нямате представа как разбъркаха регистрито! А това с единия милион, Вие така ли си мислите, че ще спечелите един милион... С два три клика в нета и опаааа милионерчета... Ако така ставаше, Бил Гейтс щеше да е никой! Помислете малко преди да се връзвате на такива глупости. С подобни реклами само ще си навлечете беля - малка или голяма не е от значение, но ще е беля. Пари не чакайте да спечелите от едното нищо. Успех!

Xanibal
09-05-2007, 20:01
Хора научете се да разпознавате тъпотиите в интернет те не са малко когато пише че си 999,999,999 посетител и си спечелил 1 милйон това е Глупост никой не ти дава ей така толкова пари да не живеете във Вегас та дори и там не може да се спечелят ей така. :D

_PuNk`PrInCeSs_
09-06-2007, 09:27
МНОООООО СТЕ ТЪПИ ВЕЕЕЕ!!! ТВА СА САМО ИДИОТСКИ PSHIHING MAILS
аве що за хора сте наистина, ко искате... да ви откраднат паролите за банковите сметки ли?