PDA

View Full Version : уж ме обича ама...



seksi_kote_f
08-21-2007, 08:01
С приятеля ми сме вече почти 3 месеца обичамесе и т.н,понякои път се караме,неделя се скарах ме и тои ми каза че съм му разбила малка част от сърцето :smt010 Аз работа както и тои,Аз съм 2 а тои 1 и се виждаме вечерта след работа.Аз работя на златните и автобуса се беше развалил и нямаше с какво да стигнем до Варна :smt013 и му звъня и му казвам и той "да добре ще те изчакам няма проблем в едно барче" и след 30 мн ми звъни и ме пита къде съм и аз му казвам че сега чакам да доидат да ме вземат с кола и той "няма смисъл сега да се виждаме стана късно а аз съм 1 смяна а ти 2 и ще се наспиш и искам да спа и вече съм пред нас :smt009 и не ми се чака още"аз му викам да ме изчака още 30 мн и ще съм в града и той не не не аз вече паркирвам :(.Преди това го попитах дали ще доиде да ме вземе от злтните той ми вика не нз си какво нз си що :( и ми стана бахти тъпото :smt012 (той няма книжка но може да накара някои да доиде да ме вземе но все пак не го направи :( )Самото му държание беше мн одръпнато и странно :( нз какво да си мисля.Моля ви помогнете ми ще съм ви много благодарна.И уж днес след работа ще се видим да видим колко ще си изпълни обещанието :-s

MostHated
08-21-2007, 08:04
май май всичко свърши при вас! :) търси друг

cracken
08-21-2007, 08:07
май май всичко свърши при вас! :) търси друг
Мани не го слушай....по добре изчакай да видиш ко ще стане днес!

sasha_90
08-21-2007, 08:07
Ако нещата продължат така,няма смисъл да продължавате.

seksi_kote_f
08-21-2007, 08:13
аз не искам да го загубя много ми е ценен :( обичам го.Ако се разделим има при кои да отида но не ми е за това :(

MostHated
08-21-2007, 08:14
Да бе! дори не иска да си исчака момичето 30 мин! за ко става дума... не може да отиде да я вземе, добре няма книжка ама нали може да уреди нещо!

seksi_kote_f
08-21-2007, 08:15
Да бе! дори не иска да си исчака момичето 30 мин! за ко става дума... не може да отиде да я вземе, добре няма книжка ама нали може да уреди нещо!
така си е мн си прав но .... ще видим днес какво ще стане :(

alkobalko
08-21-2007, 08:25
Може наистина да е бил много изморен и да не му се е чакало. Може и да не е имало кой да помоли, за да дойдат да те вземат. Никой не може да ти каже каякво точно е станало, говори с него.

seksi_kote_f
08-21-2007, 08:45
Може наистина да е бил много изморен и да не му се е чакало. Може и да не е имало кой да помоли, за да дойдат да те вземат. Никой не може да ти каже каякво точно е станало, говори с него.
права си може и да е така никои нз освен него

iveto89
08-21-2007, 08:50
abe kogato 4ovek e umoren,kolkoto i da obi4a nqkoi..ponqkoga ne moje da izdurji..kolko puti az taka sum rqzala moq priqtel i toi me e razbiral,ne se panirai,prosto priemi ,4e naistina e bilo taka ..ne budi 4ernogleda,6tom se obi4ate ..taka 6te bude i zanapred

08-21-2007, 08:55
С приятеля ми сме вече почти 3 месеца обичамесе и т.н,понякои път се караме,неделя се скарах ме и тои ми каза че съм му разбила малка част от сърцето :smt010 Аз работа както и тои,Аз съм 2 а тои 1 и се виждаме вечерта след работа.Аз работя на златните и автобуса се беше развалил и нямаше с какво да стигнем до Варна :smt013 и му звъня и му казвам и той "да добре ще те изчакам няма проблем в едно барче" и след 30 мн ми звъни и ме пита къде съм и аз му казвам че сега чакам да доидат да ме вземат с кола и той "няма смисъл сега да се виждаме стана късно а аз съм 1 смяна а ти 2 и ще се наспиш и искам да спа и вече съм пред нас :smt009 и не ми се чака още"аз му викам да ме изчака още 30 мн и ще съм в града и той не не не аз вече паркирвам :(.Преди това го попитах дали ще доиде да ме вземе от злтните той ми вика не нз си какво нз си що :( и ми стана бахти тъпото :smt012 (той няма книжка но може да накара някои да доиде да ме вземе но все пак не го направи :( )Самото му държание беше мн одръпнато и странно :( нз какво да си мисля.Моля ви помогнете ми ще съм ви много благодарна.И уж днес след работа ще се видим да видим колко ще си изпълни обещанието :-s
tl ; dr

Cvetito_master
08-21-2007, 09:09
и аз мисля кат iveto89

08-21-2007, 09:14
олеле.. и кво като не сте се видели? свърши светът? стига сте живели в някакви розови сънища. любовта не е някой, който да будува само за да се видите и да се намляскате малко.. любовта е разбиране към нуждите на другия - в случая спането. все едно ако се обичате толкова няма да се видите на другия ден или след няколко дена.. големи сте образи... ](*,)

Angel4enebesno
08-21-2007, 09:35
Kogato se sre6tnete budi spokoina i iz4akai da ti obqsni,predi da go napadne6,za6toto taka moje i da go izgybi6!mujete sa takiva i za sujalenie nie trqbva da si zatvarqme o4ite ponqkoga!Samo ne my pozvolqvai da ti se ka4i na glavata,no spored men tova ne e kraq!Prosto nqkoi go e iznervil i toi si go izkarva na teb!

LoveHim
08-21-2007, 12:07
Abe kak shte e kraq?!? Ne e zadaljitelno da se vijdate vseki den. Momcheto ne moje da prenbregva malkata si pchivka zaradi tebe, v kraina smetka da ne si se bavila.

MoHuTo
08-25-2007, 10:17
Може наистина да е бил много изморен и да не му се е чакало. Може и да не е имало кой да помоли, за да дойдат да те вземат. Никой не може да ти каже каякво точно е станало, говори с него.

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-25-2007, 10:54
http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=124494