PDA

View Full Version : Остра коса, помощ!



08-21-2007, 08:06
zdraveite, az sym mom4e s ujasno ostra kosa, koqto postoqnno star4i na vsqka posoka...i efektat e 4e prili4am na taralej :smt009

puskal sym si q vednuj po-dylga, no pak ne e dostaty4no gyvkava; ako nqkoi znae na4in, bilo to 4rez himiq ili ma6inki da kaje kak po dqvolite moga da se spravq s ostrata kosa?

ps: sry za latinicata, no imam problemi s FlexType-a

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

08-21-2007, 08:12
пробвай да я залижеш с гел

08-21-2007, 08:36
пробвай да я залижеш с гел
problemat e 4e taka stava na bodli4ki i pak star4i nagore :-k

sega smqtam da si q pusna malko da poraste, puk 6te vidim kak 6te se oformi...

_PuNk`PrInCeSs_
08-21-2007, 10:51
и мойта е така, ама съм жива нали? радвай се, 4е имаш такава, малко сме късмтлиите :wink:

08-21-2007, 11:06
и мойта е така, ама съм жива нали? радвай се, 4е имаш такава, малко сме късмтлиите :wink:
da ama edno momi4e kato si q pusne do ramenete i po nadolu vse nqkak se ponasq...moita ni taka ni inak!

mn mi e interesno ako si q pusna donqkade dali ne moje nqkoi po-opiten frizior da si poigrae s nqkoq djadja i pone vremenno da ne e tolkova ostra i prava :roll:

[* Elfen Lied *]
08-22-2007, 09:48
Има едни малки които са точно за това омекотяват косата и я правят мн гъвкава.Питай в някой салон да ти кажат точно каква да си вземеш.

sladkata_presi
08-22-2007, 10:28
Отиди при някой фризьор,но да не е вчерашн-нека има опит и да знае как се парви прическа.Попитай го дали ще може да ти я уформи и дали има някакви продукти за оформяне. \:D/

08-22-2007, 11:52
ами твърда ли ти е косата?Ако е така предполагам че ако използваш шампоан и маска за мека коса ще се оправи.Препоръчвам ти продуктите на Елсев.

sladkata_presi
08-22-2007, 12:08
ами твърда ли ти е косата?Ако е така предполагам че ако използваш шампоан и маска за мека коса ще се оправи.Препоръчвам ти продуктите на Елсев.
Ще застърчи още повече. :roll: Трябва да използва шампоан за омекотяване на косата,да си я пусне и ако трябва да отиде на фризьор и той да му оформи прическата

08-23-2007, 21:00
благодарско за отзива :P
пробвал съм разни там балсами за омекотяване ама мн мн не ми действат :-k ...ако някой може да препоръча някоя марка

пп: я кажете някой свестен фриз. салон във Варна!
(ма да не е само за дамски прически :oops: )