PDA

View Full Version : От ранното изрусяване



Gab4etoo
08-21-2007, 11:43
Да попитам аз съм на 14 и вече се изрусявам има ли шанс ако продължа след време това да доведе до оплешивявяне питам защото няколко човека ми казаха така и аз много се уплаших.PLS HELP

sexa_na_kompleksa
08-21-2007, 11:48
Еми разбира се.Как я мислиш ти тая работа, да използваш разни химии и после нищо да ти няма ? :wink:

LedenaStrast
08-21-2007, 12:39
Да попитам аз съм на 14 и вече се изрусявам има ли шанс ако продължа след време това да доведе до оплешивявяне питам защото няколко човека ми казаха така и аз много се уплаших.PLS HELP

Да, определено след време ще има огромни последствия върху косата ти!
Ако толкова искаш да си със светла коса... По-добре си прави кичури... че поне те се правят веднъж на 6 месеца...

christina_aguilera
08-21-2007, 14:16
Това са глупости, невъзможно е да оплешивееш от изрусяване!! Оплешивяването обикновено е или ако някой в рода ти (жена) има такъв проблем, или в следствие на някаква болест. Вярно, че от много ранното изрусяване ще ти се развали малко косата, може би ще почне да цъфти и да се къса, но не и да оплешивееш :wink: Също така не е добре да се използват всякакви преси, маши или сешоари, а ако го правиш, то поне да е максимално рядко. Успех :P

vanesenceto
08-21-2007, 14:32
mi spored men sus sig ti vredi!No ako durji6 da produlgi6 s izrusqvaneto si pravi nqkvi podhranva6ti maski!

N0_feAR
08-21-2007, 15:36
ся каквото и да си говорим боята за коса си вреди. Не знам дали ще се стигне до оплешивяване, но ако се грижиш добре за косата (шампоани, балсами, маски) и поспреш машата, пресата, сешоара не би трябвало да имаш кой знае какви проблеми. От боята за коса косата става суха и цъфти по-бързо...за оплешивяване не знам, майка ми се изрусява от няколко години и нищо й няма, освен че е с по-суха коса.

CuRly_Doll
08-21-2007, 16:52
Това са глупости, невъзможно е да оплешивееш от изрусяване!! Оплешивяването обикновено е или ако някой в рода ти (жена) има такъв проблем, или в следствие на някаква болест. Вярно, че от много ранното изрусяване ще ти се развали малко косата, може би ще почне да цъфти и да се къса, но не и да оплешивееш :wink: Също така не е добре да се използват всякакви преси, маши или сешоари, а ако го правиш, то поне да е максимално рядко. Успех :P
palni gluposti :smt011 ...tva si e boq,izto6tava kosata ima vreda tva si e 4ista himiq :smt013 ....4ak da ti opada se samnqvam,ama se pak kosama 6e stane mn tanak,kosata ti 6e po4ne da pobelqva po otrano i nz o6te kvi vredi moje da ima :smt017 ...i se pak na 14 si,predstavi si,ako prosalji6 q izrusqva6 o6te 10-15 godini,4e i pove4e.....misli6 li 4e 6e si ostane takava kvato e v momenta...samnqvam se..... :wink:

sladkata_presi
08-22-2007, 11:21
Сега ще ви споделя.Като бях на 8-9 тогава се изрусих и съжалявам за това и то много.То изтощи ужасно косата ми,направи я като някаква слама,появи ми се пърхут и още подобни проблеми.Сега се постригах,махнах русото и съм съществено много добре.
Затова те съветвам-внимавай,не се изрусявай много защото не знаеш последствията и може да сгафиш яко. :?

eMiLLy
08-22-2007, 19:57
Имам приятелка която се изрусява от 7-ми клас...сега ще бъде 12-ти и косата и е много здрава и гъста...но на всеки косите са различни такаче...сигорно ефекта при теб може да е др...