PDA

View Full Version : Да ви кажат обичам те в очите ?!



08-21-2007, 11:51
Polojenieto e slednoto, 4e se zapoznah s 1 mom4e ot neta i toi me popita kak da mi dokaje 4e me obi4a..i az mu kazah kato doide i mi go kaje v o4ite toi kaza 4e 6te doide, no vaprosa mi e ako naistina mi go kaje v o4ite vie kak mislite kvo 6te si pomislite :-k

tuka6na
08-21-2007, 11:56
:lol: Ако се стигне до там,субект от нета да ми казва ,че ме обича,а аз да се филмирам сериозно, ще си помисля ,че мнооого грубо пренебрегвам социалното общуване ; )

Phoenixheart
08-21-2007, 11:59
no shit

Котарана
08-21-2007, 12:04
хаха това ме разсмя...Е и какво? Това ти го е казал някакъв си непознат, а в чата всеки говори каквото му е кеф.И на живо да ти го каже все тая това са просто думи.Много си наивна май.Мен ако ми се случи ще си помисля, че нещо се ебава с мене и , че е някакъв келеш.....

Sladinka_f
08-21-2007, 12:05
puskah podobna temi4ka i pri men e su6toto..edin ot 4ata tvardi 4e me haresva i me obi4al no...ne moga da vqrvam na takiva..i kakto mi kazaha na men:purvo go opoznai i togava ako ima6 ne6to kam nego davai ina4e.. =;

08-21-2007, 12:12
Az veche mislq che sam go opoznala v smisul poznavam go kato harekter i mislq che e mn chestn chovek..ako imahte takva situaciq i vi popitat "KAK DA TI DOKAJA CHE TE OBICHAM" vie kak bihte otgovorili ?

CrazyWitch
08-21-2007, 12:54
Възможно е и да е така, защото например с приятеля ми се запознахме в чата. Водихме и дълги разговори, но не ми е казвал, че ме обича (освен когато един негов приятел ми звънна, а приятеля ми беше пиян и се провикваше, че ме обичал, но то не се счита), но на скоро ми призна, че си ме обикнал още преди да ме види.
И така...
Но не изключвай варианта, че за някой да кажеш думичките "Обичам те" е като да кажеш "Яж лайна"...
Така де. Не намират дълбок смисъл в това.

morenita
08-21-2007, 13:10
Az veche mislq che sam go opoznala v smisul poznavam go kato harekter i mislq che e mn chestn chovek..ako imahte takva situaciq i vi popitat "KAK DA TI DOKAJA CHE TE OBICHAM" vie kak bihte otgovorili ?

Milichka spored men liubovta se pokazva, a ne se kazva. Oburni vnimanie na tovakak se otnasq s tebi t.n. vij v saita ima edna statiq deto obqsnqva kak da kajesh na nqkogo che go obichash bez dumi. Vqrvam na nqkoi che me obicha edva kogato deistviqta mu go pokazvat, a ne kogato mi go kaje na dumichki.

MajeStic
08-21-2007, 13:22
Polojenieto e slednoto, 4e se zapoznah s 1 mom4e ot neta i toi me popita kak da mi dokaje 4e me obi4a..i az mu kazah kato doide i mi go kaje v o4ite toi kaza 4e 6te doide, no vaprosa mi e ako naistina mi go kaje v o4ite vie kak mislite kvo 6te si pomislite :-k

Че няма да има нищо сериозно в това, което казва...

IKisseDAGirL
08-21-2007, 13:27
Ако ме попитат "Как да ти докажа, че те обичам", ще се изсмея. Това става с времето, зависи от държанието, отношенията ви, постъпките, от много неща.. но определено не и от разговорите по чата.

Ти к'во искаш - да му кажеш "направи това и това, за да ми го докажеш", той да отиде и да го направи, и веднага хоп, обича ме, щастлива съм. =;

MajeStic
08-21-2007, 13:29
Ако ме попитат "Как да ти докажа, че те обичам", ще се изсмея. Това става с времето, зависи от държанието, отношенията ви, постъпките, от много неща..
Ти кво искаш - да му кажеш "направи това и това, за да ми го докажеш", той да отиде и да го направи, и веднага хоп, обича ме, щастлива съм. =;

Подкрепям:))) И да ми каже някое момиче обичам те аз все пак трябва да го виждам по някакъв начин. Не само да си говори там нещо... =']

Sladinka_f
08-21-2007, 13:32
Ако ме попитат "Как да ти докажа, че те обичам", ще се изсмея. Това става с времето, зависи от държанието, отношенията ви, постъпките, от много неща..
Ти кво искаш - да му кажеш "направи това и това, за да ми го докажеш", той да отиде и да го направи, и веднага хоп, обича ме, щастлива съм. =;

Подкрепям:))) И да ми каже някое момиче обичам те аз все пак трябва да го виждам по някакъв начин. Не само да си говори там нещо... =']


To4no!!!!!!!! \:D/

MoHuTo
08-21-2007, 13:40
Ми ако ми го каже изобщо няма да му повярвам...невъзможно ми се струва :::

GaNgStAz
08-21-2007, 13:55
Възможно е и да е така, защото например с приятеля ми се запознахме в чата. Водихме и дълги разговори, но не ми е казвал, че ме обича (освен когато един негов приятел ми звънна, а приятеля ми беше пиян и се провикваше, че ме обичал, но то не се счита), но на скоро ми призна, че си ме обикнал още преди да ме види.
И така...
Но не изключвай варианта, че за някой да кажеш думичките "Обичам те" е като да кажеш "Яж лайна"...
Така де. Не намират дълбок смисъл в това.

И т'ва е верно ( и аз бях преди така ).
Но също подкрепям и мнението на valantain_love

sexy_for_you
08-21-2007, 14:47
:lol: Ако се стигне до там,субект от нета да ми казва ,че ме обича,а аз да се филмирам сериозно, ще си помисля ,че мнооого грубо пренебрегвам социалното общуване ; )

:-D Много ме зарадва този коментар :-D И моето мнение е такова.Всъщност не знам как ще реагирам,защото не ми се е случвало и дано не се случи.Аз не вярвам в нет-любовта,ако я има изобщо.

MayKyTy
08-21-2007, 14:52
Възможно е и да е така, защото например с приятеля ми се запознахме в чата. Водихме и дълги разговори, но не ми е казвал, че ме обича (освен когато един негов приятел ми звънна, а приятеля ми беше пиян и се провикваше, че ме обичал, но то не се счита), но на скоро ми призна, че си ме обикнал още преди да ме види.
И така...
Но не изключвай варианта, че за някой да кажеш думичките "Обичам те" е като да кажеш "Яж лайна"...
Така де. Не намират дълбок смисъл в това.
Абсолютно съм съгласна!!!

tuka6na
08-21-2007, 14:57
:lol: Ако се стигне до там,субект от нета да ми казва ,че ме обича,а аз да се филмирам сериозно, ще си помисля ,че мнооого грубо пренебрегвам социалното общуване ; )

:-D Много ме зарадва този коментар :-D И моето мнение е такова.Всъщност не знам как ще реагирам,защото не ми се е случвало и дано не се случи.Аз не вярвам в нет-любовта,ако я има изобщо.
Мхм...попринцип с много хора съм се запознала в нета.Това няма лошо.Но поне се виждаме ,знам за какво става дума.Другото вече е повече от странно... :-s

DivoTo_KoTe
08-21-2007, 23:19
ама виждали ли сте се с въпросното момче?!? шот ако да е възможно да те обича и да го е срам да ти каже на живо и е избрал скайп-а ,но ако не сте тука вече става на ? за влюбване в душевната красота на човек

Охх взе да ми се спи и не осъзнавам кви почнах да ги дрънкам ....сори :smt015

#Gravity Of Love#
08-22-2007, 16:46
Не се надявай.. тея виртуални връзки.. са голяма лъжа..
Винаги си има изключение обаче.. и ако все пак стане.. ами.. тук вече зависи ти какво изпитваш към него.. но щом искаш да ти го докаже.. ще приема.. че го харесваш.. ами.. тогава го целуни.. :-D хах ми тук вече нямам представа.. сори.. :?
Се пак успех.. и не забравяй.. не влагай.. надежди.. защото ще се разочароваш.. ако почне с оправданията.. забрави.. че ще дойде :wink:
Пък и е по хубаво да не вярваш.. защото ако не стане.. няма да си наранена.. а ако все пак.. стане.. ще си по още по щаслива :wink:

ArTanDra
08-22-2007, 16:56
И аз мога да ти кажа в очите , че те обичам нищо работа. Не се занимавай с виртуални момчета - те са си само виртуални , а в действителност не са тези хора за които се представят. Като толкова искаш момчета излез от вас харесай си някой и го заговори , както ги заговаряш в скайп , нищо сложно няма ;)

koalka
08-22-2007, 18:10
Е, то и аз мога да излъжа непознат в очите, че го обичам.Не е в това въпроса.Въпроса е в това наистина да го е доказал.То така на думи е лесно...

GaNgStAz
08-24-2007, 14:02
Еми ще си помисля че ми казва истината!


Верно ли ? :o

w0sh
08-24-2007, 14:10
:lol: Ако се стигне до там,субект от нета да ми казва ,че ме обича,а аз да се филмирам сериозно, ще си помисля ,че мнооого грубо пренебрегвам социалното общуване ; )

:-D Много ме зарадва този коментар :-D И моето мнение е такова.Всъщност не знам как ще реагирам,защото не ми се е случвало и дано не се случи.Аз не вярвам в нет-любовта,ако я има изобщо.
Ако човек от нета ми каже,че ме обича ще припаткам да се хиля. Вероятно много грубо но важното е че ще е много смешно.

abvgdejzi
08-24-2007, 14:23
puskah podobna temi4ka i pri men e su6toto..edin ot 4ata tvardi 4e me haresva i me obi4al no...ne moga da vqrvam na takiva..i kakto mi kazaha na men:purvo go opoznai i togava ako ima6 ne6to kam nego davai ina4e.. =;
+1
AZ SA6TO IMAH EDIN TAKAV V 4ATA AMA NE SI PADAM MN PO TIQ INTERNET GLUPOSTI ZA6TOTO MI E STRANNO OT DVA REDA DA SE VLUBI MALKO E PRESILENO :smt017

slavito007
08-24-2007, 20:01
Въпросът е ТИ какво ще си помислиш,не ние.

Mementomori
08-25-2007, 11:57
Човек трябва да внимава какво си пожелава!

LaDy_DaQnA
08-25-2007, 12:00
хаха това ме разсмя...Е и какво? Това ти го е казал някакъв си непознат, а в чата всеки говори каквото му е кеф.И на живо да ти го каже все тая това са просто думи.Много си наивна май.Мен ако ми се случи ще си помисля, че нещо се ебава с мене и , че е някакъв келеш.....

YesSs!!! i az taka

AFT
08-25-2007, 12:04
Глупаво е да кажеш на някого в интернет, че го обичаш, независимо дали се познавате на живо или не. Още по-глупаво е да повярваш на някой, който ти казва, че те обича В SKYPE. #-o

kobrichka
08-25-2007, 14:48
Ако ме попитат "Как да ти докажа, че те обичам", ще се изсмея. Това става с времето, зависи от държанието, отношенията ви, постъпките, от много неща.. но определено не и от разговорите по чата.

Ти к'во искаш - да му кажеш "направи това и това, за да ми го докажеш", той да отиде и да го направи, и веднага хоп, обича ме, щастлива съм. =;

Напълно съм съгласна с това мнение.
Все пак любовта не се показва с думи,а с дела.

`Death`Whore``
08-25-2007, 14:50
Мда...и той те обича, без да е говорил с теб на живо. :) Лесно е да общуваш и да говориш в нета...

Но да оставим това настрана. Човек може да каже всичко принципно...има много безскрупулни хора. Това, че го е казал в очите ти, не доказва нищо.