PDA

View Full Version : Можете ли да ми поставите диагноза?



08-21-2007, 11:53
Значи... мислех,че исках само приятелство. От отсрещтната страна разбрах, че изпитва любов към мен. Имаше период в който се целувахме и лежахме само заедно.... много дълго.... часове. Но размислих и когато казах, че не мога да отвърна... настъпи нещо ужасно, показа безразличие и отговаряше с по 1-2 думички на въпросите ми. Безразличието беше привидно, макар и фалшиво. След като разбрах, че това ме наранява супер много, аз се скарах жестоко с въпросния човек и се тръгнах, след това много ми се извинява и ме убеждава за огромната обич която изпитва към мен. Отново се събирхаме заедно без да има точно разяснение на чувствата. И един ден получих смс "с мен ли си Да или Не... конкретно" без да помисля написах ДА. Но има нещо което ни разделя... другиите хора... и това, че аз и тя сме... момичета. Не съм сигурна, че изпитвам любов към нея, но вече й го казах, тя е много щастлива, а това ме прави щастлива и мен... и не мога да си представя разочарованието й ако й кажа че не искам да съм с нея... това ще нарани и мен


Бихте ли ми разяснили ситуацията, защото не съм наясно със себе си и това ми тежи... :|

Phoenixheart
08-21-2007, 11:57
пфах очевадно си би

08-21-2007, 12:00
ne si bi prosto ti puka za priqtelkata ti i za 4uvstvata i.

bebi7o
08-21-2007, 12:00
пфах очевадно си би

mid_get
08-21-2007, 12:02
Живеем в 21 век, така че не виждам нищо нередно в това двама души, дори и от един пол, да се обичат... А пък за мнението и оценката на другите не трябва да ти пука. Това си е твоя живот. Щом те привличат момичета, изборът си е твой :roll: Ситуацията е наистина заплетена, може би именно мисълта какво ще кажат другите те спира да решиш окончателно...

Sladinka_f
08-21-2007, 12:07
пфах очевадно си би


\:D/

08-21-2007, 13:12
пфах очевадно си би


\:D/
А това лошо ли е...

Valar
08-21-2007, 13:14
Диагнози дават само на едни специализирани заведения сори!

08-21-2007, 13:22
Диагнози дават само на едни специализирани заведения сори!
Това не е ли от тях... :D

flowerlina
08-21-2007, 13:36
Живеем в 21 век, така че не виждам нищо нередно в това двама души, дори и от един пол, да се обичат... А пък за мнението и оценката на другите не трябва да ти пука. Това си е твоя живот. Щом те привличат момичета, изборът си е твой :roll: Ситуацията е наистина заплетена, може би именно мисълта какво ще кажат другите те спира да решиш окончателно... ] \:D/

marley
08-21-2007, 13:45
spored men puk tva e qko da si bi!zamisli se!imam edna priqtelka blizka koqto e bi!ima si priqtel i prqitelka!i e mn zabavnoooooo!

Sladinka_f
08-21-2007, 13:50
na men li4no ne mi dopada osobeno..no..kakto si preceni te...... :::

sexy_for_you
08-21-2007, 14:51
Живеем в свободно общество,но повечето хора са против подобни връзки.Ще срещнеш одобрение,но и много презрение.Ако я обичаш достатъчно и си готова да поемеш неудобрението на хората,бъди с нея и да не ти пука.Но първо се изясни сама със себе си дали си готова и дали я обичаш истински.Ако не е така,просто й кажи истината.УСПЕХ!

MayKyTy
08-21-2007, 14:55
Живеем в 21 век, така че не виждам нищо нередно в това двама души, дори и от един пол, да се обичат... А пък за мнението и оценката на другите не трябва да ти пука. Това си е твоя живот. Щом те привличат момичета, изборът си е твой :roll: Ситуацията е наистина заплетена, може би именно мисълта какво ще кажат другите те спира да решиш окончателно...
така мисля и аз :)

08-21-2007, 15:28
Бисексуалността увеличава шансовете да си намериш партньор в събота вечер двукратно. ;-)