PDA

View Full Version : Момчета, харесвате ли пълнички момичета?



iv4oooooooo
08-21-2007, 15:07
mnogo mi e interesno kvo e va6eto mnenie za tqh!vie bihte li tragnali s debelo momi4e

Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!

thefreak
08-21-2007, 15:13
Ако има талия да.

Velsssy
08-21-2007, 15:29
iv4oooooooo... к'во разбираш под ,,дебела" ???? :smt017

MajeStic
08-21-2007, 15:32
mnogo mi e interesno kvo e va6eto mnenie za tqh!vie bihte li tragnali s debelo momi4e

Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!

Дебел или едър? :)

MakeMeLaugh
08-21-2007, 15:34
Не!
Даже са ми противни дебелите момичета и нехигичнични са.. :smt019
Пълните стават, ама не и да ходя с тях..

Като гледам звуча адски сурово.
Държа да кажа, че за мен е по-важен умствения багаж определено! И на второ място поставям външния вид... ама се пак.. нз дали бих се кефил на секса...(тук вече има значение първия коментар)..

А бе с дебела - твърдо не! Само прителство..
С леко пълна по-може ама бих се замислил...

А бе отслабни :lol: :-D

iv4oooooooo
08-21-2007, 15:35
emi pod debela imam predvid debela!6oto tuk edin friend se e hvanal s edno debeli4ko momi4e i si4ki mu se 4udqt.........ama tq e mnou pekana de....az nz dali bih tragnal s takava........moje bi ako mi dopadne.....

Conrad
08-21-2007, 15:38
Супер е.Има си от всичко по .........много .Има за кво да се хванеш аз лично нямам против как изглежда момичето стига да ми допадне като характер .......е признавам че все пак малко значение ще има и външността но не теглото и.

find_m3
08-21-2007, 15:38
Еми аз съм момиче ,но приятелките ми са по-едри отзад пък си имат супер гаджета.Не е кой знае какво :-)

iv4ooooooo
08-21-2007, 15:42
i te si imat predimstva!nqkoi sa mnou 4arovni!v biv6iq mi klas ima6e 1-2 debeli4ki.......i sam 4uval mn da im se podigravat!tva e malko kofti de.......az ne bih go napravil.......no ne mislq,4e vsi4ki takiva momi4eta sa nehigieni4no!moq friend ne e na tva mnenie1kazva,4e kat pravi sex s neq mu e mn gotino!

Erica
08-21-2007, 15:44
Е пълничките не са ли хора,не са ли човешки същества?

MakeMeLaugh
08-21-2007, 15:50
Е пълничките не са ли хора,не са ли човешки същества?

Оправдания..

Като искате да плюскате и да мързелувате така щее.. ще си свирите втората цигулка.
Правят изключения само "хронично" пълните, дето е почти не възможно да отслабнат..

`Death`Whore``
08-21-2007, 15:53
Един приятел е ценител на женското тяло и има татуси даже с голи мацки, а жена му е дебеличка...всеки си има вкус.

Erica
08-21-2007, 15:59
Е пълничките не са ли хора,не са ли човешки същества?

Оправдания..

Като искате да плюскате и да мързелувате така щее.. ще си свирите втората цигулка.
Правят изключения само "хронично" пълните, дето е почти не възможно да отслабнат..

Това какво общо имаше с моя въпрос?
И само не ми е ясно как реши и що си мислиш,че като едно момиче е пълно ще свири втора цигулка?

Conrad
08-21-2007, 16:01
Е пълничките не са ли хора,не са ли човешки същества?

Оправдания..

Като искате да плюскате и да мързелувате така щее.. ще си свирите втората цигулка.
Правят изключения само "хронично" пълните, дето е почти не възможно да отслабнат..

Усещам че ти много бой ще ядеш в живота

Q16Kd
08-21-2007, 16:02
какво точно не ви харесва в пълните бе.. на тях нищо им няма
1-во много по-свесни са от обикновените моми4ета дето са свикнали на внимание и си менкат гаджетата като носни салфетки
2-ро може да сте сигурни, че не са с лоша хигиена и дори да са били, когато видят, че дадено момче им обръща внимание, ще се стараят 9382473204723 пъти повече от едно обикновено момиче за да запазят връзката си
3-то няма шанс да ви изневерят
4-то ще ви обичат безкрайно
5-то умствения багаж е много повече от този на една барби с къса поличка и очила колкото половината лице
Така, че не виждам какъв ве е проблема с по-пълните момичета

Phoenixheart
08-21-2007, 16:03
ноуп

iv4ooooooo
08-21-2007, 16:06
abe i az ne sam saglasen za vtorata cigulka!malko e grubi4ko egati!az po princip sam hodil s momi4eta,koito se imat za paris hilton i 4estno kazano ne mi e bilo mn got s tqh!malko sa glupovati,samo se hvalqt s tva i onova i 4esto izneverqvat.....

Erica
08-21-2007, 16:15
Аз немога да разбера какво общо имат килограмите...всичко е въпрос на вкус.
А пък и за всеки влак си има пътници.
Всеки си има недостатъци няма идеален човек...кой е с повече килограми,кой с по-малко акъл,кой със крив зъб и прочие и прочие...

MakeMeLaugh
08-21-2007, 16:18
az po princip sam hodil s momi4eta,koito se imat za paris hilton i 4estno kazano ne mi e bilo mn got s tqh!malko sa glupovati,samo se hvalqt s tva i onova i 4esto izneverqvat.....

Затова съм напълно съгласен.
Аз лично харесвам нормални. Смисъл нито пълни нито някфо кльощи със самочувствия.

Иначе не съм казал, че не са точни и т.н. Даже са по-свестни от въпросните клющи в буквалния смисъл.

@Conrad, аз бой няма да ям, няма и за какво. ;)
Тук има 1 вярна приказка: Разни хора - разни идеали. Всеки си изказва предпочитанията :)

Не ме разбирайте погрешно - уважавам всякакъв тип момичета независимо размерите им. Просто относно да ходя с някоя предпочитам.. каквото казах горе.

Иначе, не виждам нищо лошо колкото и да е пълно или дебело 1 момиче да почне да малко от малко да си пооправи външния вид. Знам, че е трудно ама после ефекта ще е хубав и физически и психически* :)
*Щото ако нямаше този проблем.. сега нямаше да я има тая тема ;) :)

MakeMeLaugh
08-21-2007, 16:21
Аз немога да разбера какво общо имат килограмите...всичко е въпрос на вкус.
А пък и за всеки влак си има пътници.
Всеки си има недостатъци няма идеален човек...кой е с повече килограми,кой с по-малко акъл,кой със крив зъб и прочие и прочие...

Е да де. Това за влака и аз го употребявам и си е така.
Но не искаш ли все пак да отидеш на съседната спирка с повечето влакове. Пък и ще се чувстваш по-добре и по-удобно в кожата си :)

08-21-2007, 17:26
Божеее! Тука в тая тема няам думи! "секси" мадамите тук се държат като прости селянки а и този преди мен ..... простооо... silly!
Бати повърхностните хора!

DevilWish
08-21-2007, 17:30
Супер е.Има си от всичко по .........много .Има за кво да се хванеш аз лично нямам против как изглежда момичето стига да ми допадне като характер .......е признавам че все пак малко значение ще има и външността но не теглото и.
Евала :)

08-21-2007, 17:31
Прасетата в буркани за зимата...В леглото не...

08-21-2007, 17:39
какво точно не ви харесва в пълните бе.. на тях нищо им няма
1-во много по-свесни са от обикновените моми4ета дето са свикнали на внимание и си менкат гаджетата като носни салфетки
2-ро може да сте сигурни, че не са с лоша хигиена и дори да са били, когато видят, че дадено момче им обръща внимание, ще се стараят 9382473204723 пъти повече от едно обикновено момиче за да запазят връзката си
3-то няма шанс да ви изневерят
4-то ще ви обичат безкрайно
5-то умствения багаж е много повече от този на една барби с къса поличка и очила колкото половината лице
Така, че не виждам какъв ве е проблема с по-пълните момичета
точно така аз например съм много слаба и съм висока, но имам приятелка която е пълничка и си е много забавен човек и мен много ме дразнят такива с очила с сто тона грим(имам такава приятелка така нахалства на момчетата вече)

08-21-2007, 17:39
Е пълничките не са ли хора,не са ли човешки същества?

Оправдания..

Като искате да плюскате и да мързелувате така щее.. ще си свирите втората цигулка.
Правят изключения само "хронично" пълните, дето е почти не възможно да отслабнат.. То, ако беше толкова лесно нямаше да има дебели хора! Я да те видиме,ако беше 95 кг(не,че знам колко си :mrgreen: ) как бързо ще отслабнеш! Имам приятелка,която с мн мъки успя,ама едва не стана анорексичка!

sladko_dete
08-21-2007, 20:49
Ммм аз съм момиче, обаче държа да кажа, че е много гадно да се игнорират хората заради това, че някои тежат малко повече...
Повечето момчета харесват яките мацки със слабите крачка, обаче има и такива, които си падат по по- закръгленките.Аз например имах приятел, които ми казваше,че хич не го кефело тялото ми (аз съм нормална на кг), щото нямал кво да щипне :smt005 :smt005 :smt005

eleonoralove
08-21-2007, 21:40
zavisi :) kilogramite ne opredelqt choveka :)

LO6IQ
08-21-2007, 21:56
Амии.. бих да , защо не . :wink:
Е ... не с някоя 200 килограмова бъчва ,но ако е леко дебеличка няма да ми пречи . Ще ходим да бягаме на стадиона , какво толкова . :-D

live2beCooL
08-22-2007, 00:46
ne ne ....upsurt!nikoga s debela!

#Gravity Of Love#
08-22-2007, 07:44
Ахаа... ясно.. начи скоро няма да си фана гадже.. :(

Тука имам мн да пиша.. като за начало.. да дебела съм.. и си го признавам.. мн хора ми казват.. че като гледали.. др момичета.. дето колко по дебели били от мен.. аз всъщност не съм.. била дебела а закръглена.. ама не смея да им вярвам.. защото като се погледна в огледалото.. не се виждам така..
Докато четях мненията тук.. си затвърждавах.. мнението.. колко повърхностни хора има.. ноо голяма работа.. и аз винаги съм си казвала.. за всеки влак си има пътници.. но вече все повече се питам.. моя влак няма ли да дойде най накрая??? :(
А това за хигиената ще ви кажа нещо.. определено не е вярно.. най добрите ми приятелки.. и двете.. са дебелички.. но и двете мн добре.. се поддържат.. това че един човек.. е дебел.. въобще не значи че не се поддържа..
Сега за отслабването.. ами то на приказки да ви кажа е мн лесно.... аз ходя на фитнес.. но наистина е мн трудно.. пък и аз имам проблем.. с волята.. но това въобще не значи, че не искам да отслабна... напротив искам страшно мн.. но е мн трудно..
Не съм супер дебела.. но се нервя.. защото.. има страшно мн повърхностни хора.. никой не иска да ме види отвътре.. (хах е не буквално :-D )
Аз също не бих имала против.. да тръгна с пълно момче.. дори и дебело да е.. важното е да ми хареса отвътре :wink:
Замислете се малко... не бъдето толкова глупави..!

~BoRn^InLoVe~
08-22-2007, 07:53
момчета не казвайте моля ви че никога не бихте тръгнали с дебело момиче защото и аз си казвах че никога няма да тръгна с пълничко момче но елате ся вижте бъдещото ми гадже ( :-D )

08-22-2007, 18:37
Всеки си има вкус - на някой им харесва на други - не, а на трети не им пука ;)

50cent
08-22-2007, 19:41
не че съм някъв расист но не бих тръгнал , а и всички пълни момичета които аз познавам (не казвам че всичи са такижа) са наи лигави и с наи голямо самочувствие

sladurka_f
08-22-2007, 19:56
mi da si kaja...az nito s1m slaba,nito s1m debela...imam si kadeto mi trqbva...ob6to vzeto...imam si i na gorniq etaj i v zadniq dvor...az si se haresvam i drugite me haresvat...na momi4etata koito se smqtat za debeli 6te im kaja 4e vinagi VINAGI 6te ima takiva nedonos4eta koito 6te im kajat obidna duma za tqloto,oba4e tezi koiot 6te vi haresat 6te budat minimum dva puti pove4e...bqh gledala nqkade 4e s kakvato naglasa izlezesh za sebe si taka 6te te priemat i horata...izlezte krivi i si mislete"of...dali ne mi visi korem4eto...dali ne mi e golqm zadnikut..."i horata 6te vi gledat :x a ako izlezete i si mislete"uuuu dneska sum mn hubava" primerno govorq...horata 6te si mislqt :smt007 i 6te si kajat uooou a na vas 6te vi e \:D/ nadqvam se da s1m pomognala 8)

malakalmavt
08-22-2007, 20:13
не бих тръгнал, преди година бях поставен пред такъв избор и не приех такова момиче за близки отношения.

08-22-2007, 20:40
Не!
и ще кажа защо- всички пълнички момичета които познавам са, тъпи, грозни, дебели,свити, в гъза набити.Е как да ги харесваш, акто имат всички човешки недостатъци.Иначе наистина има някои симпатични, или поне интилигентни.

AFT
08-22-2007, 20:42
не че съм някъв расист но не бих тръгнал , а и всички пълни момичета които аз познавам (не казвам че всичи са такижа) са наи лигави и с наи голямо самочувствие

Расист? :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

KURorta
08-22-2007, 21:32
Дебели-слаби няма значение важното е да има СЕКС,пиене и наркотици

Velsssy
08-22-2007, 21:54
но това въобще не значи, че не искам да отслабна... напротив искам страшно мн.. но е мн трудно..
........ aха съгласна съм...и аз се мъча,трепа се и има някъв резулата вече си личи :-) ааа колкото до волята...при мен е само до определени неща...за диети не :mrgreen: :mrgreen:

w0sh
08-22-2007, 21:55
Блякс, блякс,блякс.

Как се праи секс с дебело момиче?
Порсъваш гос брашно караш го да пръдне и отдет фръкне брашно там ръгаш.
Бахти то от пласки нищо не се вижда.

GaNgStAz
08-22-2007, 23:09
не че съм някъв расист но не бих тръгнал , а и всички пълни момичета които аз познавам (не казвам че всичи са такижа) са наи лигави и с наи голямо самочувствие

Расист? :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Да.. и аз т'ва щях да попитам. :smt005 :smt005 :smt005

NerazreshenSimvol
08-23-2007, 09:29
Тази тема сигурно ще стане причина много норманли момичета да станат анорексички и булимички. Няма да е зле някои хора да се замислят колко негативно могат да повлияят коментарите, коита са написали на и без това обърканите и страдащи от ниско самочувствие тийнейджърки. Не може всички да са слаби и стройни. Ок, някои не харесват закръглени, но това не означава, че трябва да бъдат жестоки с тях и да обиждат! [-( Бахти кви кретени има на тоя сват :!:

Kaloyan_78
08-23-2007, 09:34
Ееее, че иска ли питане? Точно в такова момиче съм се влюбил страшно много сега, въпреки, че в началото не ми харесваше като за гадже. Веднага тръгвам с нея, ако и тя иска :) . Вече всичко ми хересва по нея, да си седи такава, каквато е :D ! Всъщност, тя е леко пълна, в никакъв случай не е дебала ама страшно й отива :-D .

CrazyWitch
08-23-2007, 09:41
Аз съм от клуба на дебеланките, но не се оплаквам от липса на мъжка компания.. нито те от миризмите ми ;).
Дори мога да кажа, че съм симпатична! Хуахуахуа...
Както и да е.
"Много по-добре слаб, отколкото дебел."
Хора.. по-средата е най-добре. То няма ли какво да се пипне.. Пфу! :)
Въпрос на вкус както се вика.
Разни хора, разни идеали.
Айде.

MoHuTo
08-23-2007, 09:49
какво точно не ви харесва в пълните бе.. на тях нищо им няма
1-во много по-свесни са от обикновените моми4ета дето са свикнали на внимание и си менкат гаджетата като носни салфетки
2-ро може да сте сигурни, че не са с лоша хигиена и дори да са били, когато видят, че дадено момче им обръща внимание, ще се стараят 9382473204723 пъти повече от едно обикновено момиче за да запазят връзката си
3-то няма шанс да ви изневерят
4-то ще ви обичат безкрайно
5-то умствения багаж е много повече от този на една барби с къса поличка и очила колкото половината лице
Така, че не виждам какъв ве е проблема с по-пълните момичета

=D> :smt023 =D>

Velsssy
08-23-2007, 09:49
Бахти кви кретени има на тоя сват :!:
Така е :-#

Sladinka_f
08-23-2007, 14:46
mi zna4i az se radvam na gore dolu dobre figura[ne se hvalq],no da vi kaja si e i vapros na strukrura..ne moje primerno roditelite da sa mn pulni a decata nqkvi ''kle4ki''taka da se kaje... :-s
ta po temata:momi4e sam,no vupreki tova ako bqh mom4e za6to puk da ne hodq s po-pulni4ka..i te sa hora dori i da ne kaja 4e po pulni4kite sa i po-svestni i po-zabavni.. :-s pulni bili golqm pras...moje bi tva im e 4ara..tupo e postoqnno da gleda6 nqkvi klio6ti da se razkarvat nasam natam s nekvi super kusi poli4ki i da se mislqt za ne6to pove4e ot ostanalite..izglejdat jalki.ot druga strana poglednato ne e mn hubavo i da si stra6no pulni4ak,no ako tova e bolestno sastoqnie trqbva da se priema 4oveka takuv kakuvto e..Gospod mu vzel edno,no mu dal drugo... ](*,)
i da kaja na teq mom4eta det ne haresvat po-pulni momi4eta i gi obijdat:prestanete!purvo e mn grozno i vtoro ne mojete da govorite lo6o za nqkoi sudeiki po vun6niq mu vid za6toto vsu6tnost pod tozi ''ne tolkova privlekatelen vid'' vsu6tnost se krie PREKRASEN 4OVEK I SUPER PRIQTEL!!! :-$

bqsna_teenagerka
08-23-2007, 15:52
:? ами според мен (аз съм момиче) ако момчето я харесва няма нищо лошо,но моми4ето би трябвало при положение че има гадже да отслабне за негова по голяма наслада а и за нея! не изглейда много красиво слабо мом4е и дебело моми4е...аз ли4но ако съм дебела няма да си хващам гадже докато не отслабна!

bqsna_teenagerka
08-23-2007, 15:54
[quote="Sladinka_f"]mi zna4i az se radvam na gore dolu dobre figura[ne se hvalq],no da vi kaja si e i vapros na strukrura..ne moje primerno roditelite da sa mn pulni a decata nqkvi ''kle4ki''taka da se kaje... :-s
не е нужно да са кле4ки стига да са в нормата! всеки може ако иска да поддържа форма! стига да има воля...може да има по едър кокал но това е много разли4но от дебел!

Erica
08-23-2007, 16:09
:? ами според мен (аз съм момиче) ако момчето я харесва няма нищо лошо,но моми4ето би трябвало при положение че има гадже да отслабне за негова по голяма наслада а и за нея! не изглейда много красиво слабо мом4е и дебело моми4е...аз ли4но ако съм дебела няма да си хващам гадже докато не отслабна!

a puk az ako razsyjdavah tolkova typo kato tebe shtqh da se grymna

GaNgStAz
08-24-2007, 13:53
:? ами според мен (аз съм момиче) ако момчето я харесва няма нищо лошо,но моми4ето би трябвало при положение че има гадже да отслабне за негова по голяма наслада а и за нея! не изглейда много красиво слабо мом4е и дебело моми4е...аз ли4но ако съм дебела няма да си хващам гадже докато не отслабна!

a puk az ako razsyjdavah tolkova typo kato tebe shtqh da se grymna

Erica.. и аз мисля така.. =D>
bqsna_teenagerka.. много си заблудена.. :smt017

08-24-2007, 14:45
Vsi4ko e vupros na tursene i predlagane. ako nqma6 hubava figura ( ne kazvam da si top model ama pone da si v nqkakva norma) ne moje6 da ima6 visoki iziskvaniq kum gajetata si. men li4no 6te mi e gadno da hodq s mom4e s gotina figura a az da sum nqkva debelana. ok, dori i da prenebregnem esteti4eskata strana na vuprosa mnogoto kilogrami sa vredni za zdraveto. ot grija za sebe si 4ovek trqbva da se starae da poddurja nqkakva normalna figura

^Sam90^
08-24-2007, 14:49
Нямам нищо против едри, слаби, високи, ниски.... гледам по-дълбоко от килограми и цвят на очите!!!

s3s
08-24-2007, 15:39
Ne! Otslabnete vsi4ki i 6te vi e haresvat !

sweeeeettt
08-25-2007, 03:33
и аз съм в клуба на приятно закръглените, но приятеля ми не ми дава да отслабвам, а трябва, заради тренировките, като почнах тренировките и свалих първата седмица 4 килограма, а след това продължих да свалям по 1-2 килограма седмично (и то без диета, просто преди тренировка 1 час не ям нищо и след тренировка също 1 час не ям нищо, тренировките са по 2 часа и половина - 3 - както дойде), приятеля ми обаче не иска да слабея повече, харесва как ми се очертават мусколите на краката и ръцете как ми се очертават, но не иска да имам стегнат корем, а с мойте тренировки е невъзможно да не се стегна ;) Е едва ли ще ме зареже, когато "влезна в клуба на стегнатите мацки", ама до тогава има доста време...

Болшевик
08-25-2007, 07:27
Точно такива народни жени харесвам 8)

#Gravity Of Love#
08-25-2007, 12:16
Не съжалявам дебелите хора.. а глупавите.. и повърхностните.. защото за един пълен човек ще е по лесно да отслабне от колкото на един ТЪП да поумнее :wink:

on_fire
08-25-2007, 12:51
ima razlika mejdu nabita,zakruglena i debela.puk i to si e do struktura.az ne vijdam problem po edro momi4e da si ima priqtel.daje 6e e super 4e ima takiva mom4eta,koito ne mislqt samo kolko qk zadnik ima6 ili kvo se krie pod polata ti.tva nqkoi da obijda debel/edur 4ovek spored men e izbivane na negovite kompleksi.az imam priqtelka,koqto e po edra,ima si priqtel,razbirat se 4udesno i ne mislq 4e tegloto(osven ako ne e naistina mnogo nadnormeno) i predstavlqva nqkakyv problem,nito navun ,nito v legloto.tova e ot men po tazi tema :)

joint_girl123
08-25-2007, 13:37
a pulni4kite momi4eta nemat li pravo da sa 6taslivi vse pak i te sa hora nali

w0sh
08-25-2007, 13:37
Нямат право. Има закон против дебелите хора.

on_fire
08-25-2007, 13:46
Нямат право. Има закон против дебелите хора.
i protiv tupite :wink:

monityY
08-25-2007, 15:11
mi zna4i az se radvam na gore dolu dobre figura[ne se hvalq],no da vi kaja si e i vapros na strukrura..ne moje primerno roditelite da sa mn pulni a decata nqkvi ''kle4ki''taka da se kaje... :-s
ta po temata:momi4e sam,no vupreki tova ako bqh mom4e za6to puk da ne hodq s po-pulni4ka..i te sa hora dori i da ne kaja 4e po pulni4kite sa i po-svestni i po-zabavni.. :-s pulni bili golqm pras...moje bi tva im e 4ara..tupo e postoqnno da gleda6 nqkvi klio6ti da se razkarvat nasam natam s nekvi super kusi poli4ki i da se mislqt za ne6to pove4e ot ostanalite..izglejdat jalki.ot druga strana poglednato ne e mn hubavo i da si stra6no pulni4ak,no ako tova e bolestno sastoqnie trqbva da se priema 4oveka takuv kakuvto e..Gospod mu vzel edno,no mu dal drugo... ](*,)
i da kaja na teq mom4eta det ne haresvat po-pulni momi4eta i gi obijdat:prestanete!purvo e mn grozno i vtoro ne mojete da govorite lo6o za nqkoi sudeiki po vun6niq mu vid za6toto vsu6tnost pod tozi ''ne tolkova privlekatelen vid'' vsu6tnost se krie PREKRASEN 4OVEK I SUPER PRIQTEL!!! :-$

евалкарка ти праа мацка =D> =D> :roll:

`Death`Whore``
08-25-2007, 15:12
Само ще кажа, че с мъжо тръгнах, когато бях по-пълничка от сега...и все още не съм перфектна, имам и доста целулит...а той обожава тялото ми. А и за някои хора пълно момиче е момиче над 45 килограма...

shivacheva
08-25-2007, 15:43
не че съм някъв расист но не бих тръгнал , а и всички пълни момичета които аз познавам (не казвам че всичи са такижа) са наи лигави и с наи голямо самочувствие
Ти расист знаеш ли кво е? :lol: :lol: :lol:

А по темата...не виждам проблем едно момче да ходи с по-пълно момиче...И дори "дебело",както щете го наричайте...
Дразни ме само това,че единствената ми...дебееела позната има по-голямо самочувствие от половината ми други френдове...без никакво покритие...и си има приятел от повече от 6 месеца,а дори повече е занемарила външния си вид,вместо да се поддържа... :shock: :smt017 :smt011 :smt018 ...И на всичкото отгоре е абсолютно...неначетена да го кажа...
Та идеята ми е,че когато един човек си е готин вътрешно и има самочувствие,което може да се опре на нещо,дори и малко,няма значение дали е дебел...и все пак не съм момче,а и всички имат различно мнение...та...всеки решава за себе си...Характера е много по-важен от килограмите... :wink: :)

malakalmavt
08-26-2007, 00:02
Гравити, а каква е причината да харесвам една потенциално инсулинозависима дебела кака или продължително лечение с атенолол? м? научно казано, затлъстяването е сериозен рисков фактор към доста болести. лично право на всеки е да прецени дали иска до себе си красиво, здраво и елегантно/стройно момиче или потенциално болно и пихтиеста маса. тренирайте, правете диети и така гонете нормалните границ, които са вместени в таблиците. и ти ме наричаш мен тъп? хах, какъв абсурд? значи ако предпочитам момиче с нормално тяло пред теб дебелата тлъста поничка, съм повърхностен и тъп!? страхотна логика!? според нея, ти ако предпочиташ бял човек пред циганин, си повърхностна и тъпа. е, честито! извода е, че всеки има право на личен избор и не можеш да заклеймяваш другите като "тъпи" или "повърхностни" само защото не те харесват теб или типа който си ти - пък и никой не е длъжен да те харесва! :smt008

patoka_dafi
08-26-2007, 04:46
:D \:D/ :smt050 :smt049 :smt055 :smt054 защо не :) стига да си паснем нищо друго няма значение

#Gravity Of Love#
08-27-2007, 18:39
Гравити, а каква е причината да харесвам една потенциално инсулинозависима дебела кака или продължително лечение с атенолол? м? научно казано, затлъстяването е сериозен рисков фактор към доста болести. лично право на всеки е да прецени дали иска до себе си красиво, здраво и елегантно/стройно момиче или потенциално болно и пихтиеста маса. тренирайте, правете диети и така гонете нормалните границ, които са вместени в таблиците. и ти ме наричаш мен тъп? хах, какъв абсурд? значи ако предпочитам момиче с нормално тяло пред теб дебелата тлъста поничка, съм повърхностен и тъп!? страхотна логика!? според нея, ти ако предпочиташ бял човек пред циганин, си повърхностна и тъпа. е, честито! извода е, че всеки има право на личен избор и не можеш да заклеймяваш другите като "тъпи" или "повърхностни" само защото не те харесват теб или типа който си ти - пък и никой не е длъжен да те харесва! :smt008

Хаха.. преувеличаваш нещата :wink:
Първо абсолютно никъде не съм казала, че някой трябва да ме харесва.. задължително... това, което се опитвам да кажа.. е че... щом не те харесат от вън.. не си правят труда да те видят къв си отвътре.. а това определено е повърхностно..!
Второ.. хората... които имат болести.. причинени от затлъстяване.. са супер дебелите.. дето.. кати направят 2 крачки вече... и земята се тресе... аз не говоря за тях.. говоря.. за пълните.. и повече от пълни хора.. но не за супер дебелите :wink:
Трето.. ти имаш ли представа колко е трудно да се отслабне.. ами естествено, че не след като не ти се е налагало.. я качи 5 кила.. само толква.. да те видя аз за колко време ще ги смъкнеш като толкоз мн знаеш...???? :evil:
Четвърто... ужасно тъпо е да се водиш по някви скапани таблици.. най малкото защото във всяка пише различно нещо... и ако тръгнеш.. да гледаш да отговаряш на всички... начи ще си ужасно болния човек... :wink: Например има пълнички хора на които им утива..
Пето мн изопачаваш думите ми... не съм казала, че щом избираш слабо момиче пред дебело.. значи си тъп.. казвам.. че повечето в днешно време са повърхностни... защото се интересуват САМООООО от външния вид.. въобще не ги интересува с какъв човек си имат работа... за тях е важно да излизат с барбита.. за да ги забележат другите което е ужасно ТЪПО И ПОВЪРХНОСТНО!!! и не е нужно да обиждаш, защото най малкото не си ме виждал.!!!! :smt012
И шесто (споко последно е :-D ) не успорвам, че всеки има право на личен избор.. напротив подкрепям го - така е! :wink: Но за да наричам.. някои хора тъпи и повърхности значи.. е така.. (убедила съм се) аз за разлика от теб.. слагам етикети.. когато знам каква е стоката!!! :smt012 + това винаги съл казвала, че има изключения.. жалко, че са толкова малко.. :?

Сори, че толкоз мн изписах, но просто си го заслужи!!!!! :twisted:

for_your_love{}
08-27-2007, 19:56
бозичка малко...аз да кажа,че ако ви пука толкова за ваншния вид на момичето и то да е да кажем дебеличко,ама ако е супер яка по характер и вие да не трагнете с нея само заради теглото вие сте сред най-големите тапънари...нищо лично ако има такива :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

08-27-2007, 21:45
mnogo mi e interesno kvo e va6eto mnenie za tqh!vie bihte li tragnali s debelo momi4e

Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!
ЦИГАНИТЕ,ТУРЦИТЕ,ГРОЗНИТЕ И ДЕБЕЛИТЕ НА САПУН!

Polinkaaaaa
08-27-2007, 21:48
Както момчетата,така и момичетата гледат външния вид на момчетата....Зависи от мн неща ако е забавен добър и мил може и да си помисля

hforce
08-28-2007, 09:00
ne bih trugnal s debelo momi4e
predpo4itam si kle4kite
167sm, 50kg <- sega6nata mi priqtelka <- kle4ka <- kato q vida i pobesneva
i koi vi izluga 4e pri slabite momi4eta nqma kvo da se pipne? ima dostatu4no kakvo da se pipne, no ne prekaleno
ne misla da pipam palaskite, ogromniq zadnik i uvisnalite gurdi na nqkva buca

sa 6e trugnete i s/u mene... i te sa 4ove6ki su6testva i ne znam si o6te kvo
za6to trqbva da hoda s nqkva ot sujalenie 4e ne moje da si hvane drug i si4ki da mi se podigravat (ne 4e 6te mi dreme ko mislat ostanalite ama i az 6e si se podigravam na sebe si kolko sum zle), na vmesto si4ki da mi zavijdat za priqtelkata (za tva ve4e me radva, prosto se radvam na 4ujdata zavist) i da hoda s neq za6toto mi haresva i na vun6en vid, pod4ertah "i" za6toto i na harakter mnogo si dopadnahme (tva 4e q obi4am e drug vupros)



mnogo mi e interesno kvo e va6eto mnenie za tqh!vie bihte li tragnali s debelo momi4e

Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!
ЦИГАНИТЕ,ТУРЦИТЕ,ГРОЗНИТЕ И ДЕБЕЛИТЕ НА САПУН!
tuk sum napulno suglasen

Gravity, horata koito opisa sa golqma 4ast, no ne vsi4ki sme takiva, primer: haresvam momi4eto po vun6niq vid, ako mi haresa q opoznavam, ako ne mi haresa po harakter ne se zanimavam s neq
ne mi li haresa na vun6en vid vuob6te nqma da si naprava truda da q opoznavam da, i kvo, povurhnosten sum taka li? 6tom kazva6 ok...

a i btw... 5 kilograma se svalqt za otricatelno vreme, ako imah ot kade da gi svala 6tqh da ti pokaja, trqbvat mi samo malko svobodno vreme (3-4-5 4asa v sedmicata) i malko pari (15 leva) i za 1 mesec gi svalqm
1 godina fitnes i moga da naprava kakvoto si iskam tqlo bez himii i takiva gluposti (zversko piuskane i uprajneniqta s mnogo kila i malko povtoreniq za masa ili nqkva vodno-vuzdu6na dieta s nqkvi plodove i uprajneniqta s malko kila ama mnogo povtoreniq za otslabvane/4istene)

#Gravity Of Love#
08-28-2007, 09:27
hforce аз го казах.. за всичко си има излкючения.. :wink: всеки с вкуса си.. не го успорвам.. :wink:

Пък и то нали се сещаш, че на приказки е мн лесно.. секи може да говори.. :wink:

=)
08-28-2007, 17:25
Не,не ги харесвам

KocMoHaBTa
08-28-2007, 21:05
Блякс, блякс,блякс.

Как се праи секс с дебело момиче?
Порсъваш гос брашно караш го да пръдне и отдет фръкне брашно там ръгаш.
Бахти то от пласки нищо не се вижда.



неееее, спуках се от смях :lol: :lol: :lol: :lol:

ZaHaRcHe
08-28-2007, 21:12
какво точно не ви харесва в пълните бе.. на тях нищо им няма
1-во много по-свесни са от обикновените моми4ета дето са свикнали на внимание и си менкат гаджетата като носни салфетки
2-ро може да сте сигурни, че не са с лоша хигиена и дори да са били, когато видят, че дадено момче им обръща внимание, ще се стараят 9382473204723 пъти повече от едно обикновено момиче за да запазят връзката си
3-то няма шанс да ви изневерят
4-то ще ви обичат безкрайно
5-то умствения багаж е много повече от този на една барби с къса поличка и очила колкото половината лице
Така, че не виждам какъв ве е проблема с по-пълните момичета
Napylno sym syglasna

Gothique&amp;#9835;
08-28-2007, 21:16
Всъшност ние в Бълагрия нямаме чак толкова дебели момичета под 18 оле вие да видите кво става в Америка и Швеция леле мале ще се отчаяте от живота направо там всеки 2 тийн е с наднормено тегло сигурно тука просто повечето им пука какво ще кажат за тялото им и прочие но има някой супер сладки и пекани момичета които са малко по закръглени тъй че не може всички да са еднакви и се пак различни хора различни идеали :)

08-29-2007, 15:13
tva 4e e debela ne bi mi popre4ila ako sexa e dobur.abe nai vaznoto e da e pe4eno momi4eto a vun6niq vid 6e go preziveem :-D

Nafarforiii
08-29-2007, 19:05
Мне.Мраза свинете тъпи ебал съм ги да слабеят

SeXy^BaBy
08-29-2007, 19:19
Забелязала съм че момчетата не подбират ако е само за секс...а ако е за връзка изобщо..така де едната ми приятелка е малко над нормалното и въпреки това много момчета я смятат за секси и чаровна ;-)

ReBeL
08-29-2007, 19:53
какво точно не ви харесва в пълните бе.. на тях нищо им няма
1-во много по-свесни са от обикновените моми4ета дето са свикнали на внимание и си менкат гаджетата като носни салфетки
2-ро може да сте сигурни, че не са с лоша хигиена и дори да са били, когато видят, че дадено момче им обръща внимание, ще се стараят 9382473204723 пъти повече от едно обикновено момиче за да запазят връзката си
3-то няма шанс да ви изневерят
4-то ще ви обичат безкрайно
5-то умствения багаж е много повече от този на една барби с къса поличка и очила колкото половината лице
Така, че не виждам какъв ве е проблема с по-пълните момичета

=D> =D> =D> =D> =D>

08-29-2007, 20:00
аре стига глупости моля ви се, имам малко опит в живота повече (бил съм и със слаби и с леко пълни, но пълните не ми допадат...)
сега ще ви обясня - така са устроени момчетата, искат най-хубавото, хубава кола, хубава жена, хубаво всико, за да се хвалят - гледай ква кола имам, гледай ква жена... колкото и да се залъгвате е точно така (друго е да отидеш на дискотека с много яка мацка с перфектно тяло и всички да ти завиждат, и ми идваше да се пръсна от кеф веднъж така. друго е с пълна, да не кажа дебела....

RAWRRR
08-29-2007, 20:06
ахах
ама такова..кой ви каза че слабите жени са тъпи?
много сте жалки
опитвате се да си намерите извинение за нещо очевидно (дебелината) с нещо относително и недоказуемо (умственият капацитет).
не всички слаби жени са глупави и не всички дебели са умни.
но за сметка на това дебелите са АДСКИ ЗАВИСТЛИВИ и зли.

08-29-2007, 23:03
Момче съм.

Мнение:
По-голямата част от мъжете харесват по-слаби жени. Факт. Въпреки това на едно доволно количество индивиди от силния пол им допадат и по-пълни девойки. Също факт.

Излизал съм както със слабички, така и с не толкова слабички момичета. Първо опровергавам това за интелигентността - няма нищо общо между теглото на тялото и възможностите на мозъка. Срещал съм страшно глупави парчета и сред пълните и сред слабите, говорил съм с удивително умни момичета и в "двата лагера". Да, самочувствието на пухкавите момичета може би е мъничко по-ниско, но човешките комплекси край нямат, така че го разкарваме тоя фактор.

На втора позиция наистина е въпросът с пропорциите и степента на затлъстяване. Има някои жени, които просто НЕ изглеждат добре, когато свалят килограми. Има жени, които ги мързи да се поддържат. Има жени, които са болни или затлъстяването им е наследствено. Има и "пълни" (това къде е - 60, 70 кг?) и "дебели" (над 80, да речем, грубо смятам). Въобще възможностите, причините за напълняването и външния вид на пълните момичета може да варират в огромни граници.

Ако въпросът е: Бих ли излязал с пълничко (в разумни граници) момиче, което полага грижи за себе си и ми допада като интереси и начин на мислене, отговорът ще бъде да, бих. И съм го правил.

Ако въпросът е: Бих ли излязал с дебела, неподдържана и изпълнена със съмнения, комплекси и т.н. жена, отговорът ще бъде не.

И накрая за онези, които се присмиват/обиждат/плюят по пълните момичета ще кажа само - има доста хляб да изядете, докато можете да наречете себе си мъже. Съжалявам, само пишката не е достатъчно. Както искате, така го разбирайте..

`Death`Whore``
08-30-2007, 06:50
Към горния пост ще добавя - по-добре пълничък и щастлив човек, отколкото кльощав, който не яде и е нервен постоянно. :)

08-30-2007, 12:32
Момиче съм.
Преди около година да кажем,имах наистина сериозен проблем с теглого ми,осъзнавах какво е положението и взех адекватни мерки за разрешаването му.Не говорим само от гледна точка на външния вид,а и за моето здравословно състояние,защото както знаете здравето на човек е най-важно.Започвах тренировки,бях много навита,и с воля,и постоянство успях да сваля 10 излиишни килограма.Сега се чувствам много по-добре в кожата си,по-здрава,по-жизнена и т.н.В момента съм си леко пухкавка,старая се да се поддържам и честно казано по-слаба не искам да ставам,просто защото няма да ми отива.За тези,които обиждат пълните момичета...какво да кажа...и през това съм минала,знам какво е...за мен те са адски елементарни и има още много да разбират за живота...не бъдете с тях гаджета,каквото ви дойде на акъла още,но не ги и закачайте...едва ли знаете колко е отвратително..не че ми пукаше де.Въпрос на личен избор е от страна на мъжкото съсловие дали харесват по-пухкави момичета(говорим за приятно закръглени девойки нали така)...за кой ли път всичко е въпрос на вкус.

Korni_ReSeRvE
08-30-2007, 12:47
abe na koito kvito mu haresvat.vijdala sum dvoiki deto mom4eto samo gleda kak da natup4e s hrana momi4eto ta da nadebelee malko,6toto mu haresvat po pulni4kite

BlueAvalanche
08-30-2007, 12:58
Момиче съм.
Преди около година да кажем,имах наистина сериозен проблем с теглого ми,осъзнавах какво е положението и взех адекватни мерки за разрешаването му.Не говорим само от гледна точка на външния вид,а и за моето здравословно състояние,защото както знаете здравето на човек е най-важно.Започвах тренировки,бях много навита,и с воля,и постоянство успях да сваля 10 излиишни килограма.Сега се чувствам много по-добре в кожата си,по-здрава,по-жизнена и т.н.В момента съм си леко пухкавка,старая се да се поддържам и честно казано по-слаба не искам да ставам,просто защото няма да ми отива.За тези,които обиждат пълните момичета...какво да кажа...и през това съм минала,знам какво е...за мен те са адски елементарни и има още много да разбират за живота...не бъдете с тях гаджета,каквото ви дойде на акъла още,но не ги и закачайте...едва ли знаете колко е отвратително..не че ми пукаше де.Въпрос на личен избор е от страна на мъжкото съсловие дали харесват по-пухкави момичета(говорим за приятно закръглени девойки нали така)...за кой ли път всичко е въпрос на вкус.

Леко пухкавите най ги обичам

cv3t3t0
08-30-2007, 14:51
Мне.Мраза свинете тъпи ебал съм ги да слабеят
боже колко си жалък само :smt011 не мога да повярвам че съществуват хора като теб! мога да те уверя че с по-пълна ще си по0щастлив отколкото с някоя скумрия , за която всеки миг ще си мислиш дали не ти слага руга с някой по-хубав от теб............ боже господи!!!!!!

Anaq
08-30-2007, 19:34
ахах
ама такова..кой ви каза че слабите жени са тъпи?
много сте жалки
опитвате се да си намерите извинение за нещо очевидно (дебелината) с нещо относително и недоказуемо (умственият капацитет).
не всички слаби жени са глупави и не всички дебели са умни.
но за сметка на това дебелите са АДСКИ ЗАВИСТЛИВИ и зли.


Така е

didi_g
08-30-2007, 19:59
Момиче съм.
Преди около година да кажем,имах наистина сериозен проблем с теглого ми,осъзнавах какво е положението и взех адекватни мерки за разрешаването му.Не говорим само от гледна точка на външния вид,а и за моето здравословно състояние,защото както знаете здравето на човек е най-важно.Започвах тренировки,бях много навита,и с воля,и постоянство успях да сваля 10 излиишни килограма.Сега се чувствам много по-добре в кожата си,по-здрава,по-жизнена и т.н.В момента съм си леко пухкавка,старая се да се поддържам и честно казано по-слаба не искам да ставам,просто защото няма да ми отива.За тези,които обиждат пълните момичета...какво да кажа...и през това съм минала,знам какво е...за мен те са адски елементарни и има още много да разбират за живота...не бъдете с тях гаджета,каквото ви дойде на акъла още,но не ги и закачайте...едва ли знаете колко е отвратително..не че ми пукаше де.Въпрос на личен избор е от страна на мъжкото съсловие дали харесват по-пухкави момичета(говорим за приятно закръглени девойки нали така)...за кой ли път всичко е въпрос на вкус.
Това съм аз...не,че е от чак толкова голямо значение,но все пак да си кажа... :wink:
А някои изказвания в темата наистина ме озадачиха...по дяволите защо въобще се учудвам... :shock:

sladkish_14
08-30-2007, 20:02
Е пълничките не са ли хора,не са ли човешки същества?

Оправдания..

Като искате да плюскате и да мързелувате така щее.. ще си свирите втората цигулка.
Правят изключения само "хронично" пълните, дето е почти не възможно да отслабнат..

:smt005 Ти ги закова!

cv3t3t0
08-30-2007, 21:54
Е пълничките не са ли хора,не са ли човешки същества?

Оправдания..

Като искате да плюскате и да мързелувате така щее.. ще си свирите втората цигулка.
Правят изключения само "хронично" пълните, дето е почти не възможно да отслабнат..

:smt005 Ти ги закова!
Просто не мога да разбера кое му е толкова смешното? Каде ти е човешката солидарност? А този, дето е написал тази тъпотия явно е достатъчно ограничен човек, който си мисли че света се върти около него и който няма достатъчно мозък в главата си, за да помисли върху това как би се почувствал той, ако е в същото положение(което не е изключено, защото както казват колелота на съдбата се върти) на така наречените - "ДЕБЕЛИ"

w0sh
08-30-2007, 21:58
Така е който е дебел На САПУН!! ( поне ще има достатъчно)

RAWRRR
08-30-2007, 23:34
В седми клас тежах 43 килограма
имах *приятелка* 125 кг,която и досега си е толкова.

Бях зубъра на класа,свито и скромно момиче,нежелаещо да се набива на очи,
а тя все се опитваше да се съревновава с мен-и като видя че изобщо на ниво външен вид няма място за сравнение,започна да разправя лъжи за мен и да прави интриги.

Накрая свършихме,като тя ме блъсна в стената на кабинета по физика и олющената мазилка от главата ми още не е залепена.

затова мога да твърдя,че дебелите жени за злобни към слабите.

didi_g
08-31-2007, 06:30
затова мога да твърдя,че дебелите жени за злобни към слабите.
До някъде мога да се съглася с теб....има такава тенденция наистина.Но понякога всичко опира и до човек...естествено...за пореден път. :-) Взаимното лошо отношение не е хубаво нещо...в твоя случай аз не разбрах ти да си я обидила по повод фигурата и`,а тя те е нападнала първа...лошо...и като се замисля озлоблението в повечето случаи идва именно от обидите на "ония слабите"(примерно де :-) ).
А те,ако наистина искат да отслабнат могат да го направят...стига да не им липсва постоянство и силно желание за успешни резултати.В повечете случаи те се опитват да парадират с фигурата си...и да си намират всякакви извинения...най-вероятно от сорта на нямам време и бля бля... :-) Но не се замислят,че вредят единствено и само на себе си...щом има желание ще се намери и начин,и жертви ще се правят,ако се налага...убедена съм в думите ми...можета да бъдете сигурни. :-)
Обаче обидите наистина са ужасни,въпреки всичко...пробвайте да се поставите на тяхно място...отстрани може да ви изглежда едно не чак до там тежко положение,но не е съвсем така,особено в крехката пубертетска възраст една обида срещу личността може да е фатална...
Не виждам с какво "те" могат да ви пречат...нека взимат мерки за себе си и прочие...,но нека живеят нормален живот без обиди...повярвайте ми нямате си представа колко е непоносимо и гадно... :smt018

RAWRRR
08-31-2007, 14:18
затова мога да твърдя,че дебелите жени за злобни към слабите.
До някъде мога да се съглася с теб....има такава тенденция наистина.Но понякога всичко опира и до човек...естествено...за пореден път. :-) Взаимното лошо отношение не е хубаво нещо...в твоя случай аз не разбрах ти да си я обидила по повод фигурата и`,а тя те е нападнала първа...лошо...и като се замисля озлоблението в повечето случаи идва именно от обидите на "ония слабите"(примерно де :-) ).
А те,ако наистина искат да отслабнат могат да го направят...стига да не им липсва постоянство и силно желание за успешни резултати.В повечете случаи те се опитват да парадират с фигурата си...и да си намират всякакви извинения...най-вероятно от сорта на нямам време и бля бля... :-) Но не се замислят,че вредят единствено и само на себе си...щом има желание ще се намери и начин,и жертви ще се правят,ако се налага...убедена съм в думите ми...можета да бъдете сигурни. :-)
Обаче обидите наистина са ужасни,въпреки всичко...пробвайте да се поставите на тяхно място...отстрани може да ви изглежда едно не чак до там тежко положение,но не е съвсем така,особено в крехката пубертетска възраст една обида срещу личността може да е фатална...
Не виждам с какво "те" могат да ви пречат...нека взимат мерки за себе си и прочие...,но нека живеят нормален живот без обиди...повярвайте ми нямате си представа колко е непоносимо и гадно... :smt018

Не не съм я обиждала.
С нищо не съм я предизвикала.

но ако някой ми каже,че съм дебела-не бих се обидила и те нямат право на съчувствие.Сами са стигнали до този хал,сега ще си носят последствията (разбира се изключвам хората със заболявания,които поради една или друга причина е трбявало да се захранят).
Но когато си дебел - Ти сам обиждаш тялото си с несериозното отношение към него и безотговорността си..така че няма какво да се сърдиш на другите че и те го правят .

angelovarna
08-31-2007, 21:54
Излизал съм с много кльощави, с нормални и с леко пълни ... не знам, за мен голяма разлика няма, макар че с кльощавите ми е малко тъпо в леглото ... където и да я пипна сякаш пипам скелет, а и се четат ребрата... абе кофти е..... по-добре е да си е нормално сложено момичето, пък дали има +-5кг. :) не е болка за умиране, дори е +.
По пълничките са и по-страстни(перверзни също).

Но за дебелите..... там съм пас.

StayClose
09-01-2007, 08:06
не съм съгласен само с това,че "дебелите" хора са злобни,определено си е до човека,все пак всеки може да надебелее и съответно да отслабне...

Erica
09-01-2007, 08:19
не съм съгласен само,че "дебелите" хора са злобни,това си опира до човека,все пак всеки може да надебелее и съответно да отслабне...

И аз така.

Не ми е ясно,защо от външният вид определяте характера на човека :?: :!: :?:Какво общо има характера с външния вид :?:
Ами както има дебели злобни,така има и слаби злобни,както има дебели добри ,така има и слаби добри ](*,).В крайна сметка мисленето на човек не се определя от това колко кила тежи :!:
Било то пълен,слаб,дебел,кльощав всеки човек си е индивидуален :!:

StayClose
09-01-2007, 08:26
не съм съгласен само,че "дебелите" хора са злобни,това си опира до човека,все пак всеки може да надебелее и съответно да отслабне...

И аз така.

Не ми е ясно,защо от външният вид определяте характера на човека :?: :!: :?:Какво общо има характера с външния вид :?:
Ами както има дебели злобни,така има и слаби злобни,както има дебели добри ,така има и слаби добри ](*,).В крайна сметка мисленето на човек не се определя от това колко кила тежи :!:
Било то пълен,слаб,дебел,кльощав всеки човек си е индивидуален :!:

ан така. :wink: :roll:

yuyuto
09-04-2007, 14:57
Не!
Даже са ми противни дебелите момичета и нехигичнични са.. :smt019
Пълните стават, ама не и да ходя с тях..

Като гледам звуча адски сурово.
Държа да кажа, че за мен е по-важен умствения багаж определено! И на второ място поставям външния вид... ама се пак.. нз дали бих се кефил на секса...(тук вече има значение първия коментар)..

А бе с дебела - твърдо не! Само прителство..
С леко пълна по-може ама бих се замислил...

А бе отслабни :lol: :-D
За идиот като тебе не бих отслабнала,въпреки че в момента не съм дебела,но дори и да бях за такъв като тебе никога нямаше да си направя труда! Бих го направила само и единствено заради себе си!
А и колко консервативно мислене имаш... Имала съм и по-пълничко гадже (не чак дебел,но пълен си беше) и ако искаш да знаеш беше мноу яко ходенето с него!Имаше супер як характер и се държеше страхотно с мен и никога не ми правил проблеми!А и кво,дебелите момичета не са хора ли? И нямат ли право да са щастливи? Пфуу! [-( [-( [-(

yuyuto
09-04-2007, 15:12
Е пълничките не са ли хора,не са ли човешки същества?
Оправдания..

Като искате да плюскате и да мързелувате така щее.. ще си свирите втората цигулка.
Правят изключения само "хронично" пълните, дето е почти не възможно да отслабнат..
Абе ти прост ли си или ДА? Не си ли чувал за едно понятие наречено МЕТАБОЛИЗЪМ ??? Естествено,че не си,кво и питам аз... Всичко зависи от метаболизма,ако ти е силен и много да ядеш пак си слаб,а ако ти е слаб дори съвсем нормално да се храниш пак надебеляваш!Така че хич не ми говори за оправдания и тем подобни!!! Имам приятелка,която почти всеки ден съм с нея и тя яде два пъти по-малко от мен,а аз направо си се тъпча сравнение с нея, и пак съм много по-слаба от нея!!!

FreakPk
09-04-2007, 16:18
ам при дибелите съм пас някак неме привлича има и хора където като видят дебело момиче и нз даже 1 приятеб ходи така да се каже дебело момиче всеки със вкус всеки с мнение при мен ПАС при дебелите

Sunarry
09-04-2007, 16:23
Момиче съм. И съм от "пухкавите". Е и? Спортувам и правя всичко, за да мога да си оправя теглото. Няма спор, че всеки има право на избор. Но теглото не определя нито характера нито умствения капацитет на човека. Няма АБСОЛЮТНО НИКАКВА ВРЪЗКА. А по въпроса, че дебелите са злобни само мога да ви се изсмея в лицето. Това, че ваши познати, които са дебели и злобеят срещу вас си е изцяло по ваша вина - вие сте задръстените идиоти, които със злобеене си го просят. Относно мен - аз абсолютно игнорирам всякви коментари по повод килограмите ми. И не злобея срещу никого за това, че бил по - слаб. Ето защо изглежда приятелите ми ме харесват каквато съм - мила и добричка. Както аз бих направила всичко за тях, така и те биха направили всичко за мен. \:D/

etka
09-04-2007, 17:36
iv4o gledai sega nema nikvo zna4enie kolko e pulno edno momi4e!vajnoto e da e 4arovna razgovorliva usmihnata!a ne nqkva nakontena barbi koqto ne moje da jivee bez ogledaloto i si misli samo kak da otslabne sled kato izob6to nqma nujda ot tova!!!!na kolko godini si ti?i kakva predstava ima6 za gotinoto gadje!!!ne vijdam za6to edno zakrugleno momi4e ne moje da bude gotino gadje! :wink:

iv4ooooo
09-05-2007, 10:45
ammmmm golemi gluposti se ipisaha tuka...i mnogo istini!predi da napi6a taq tema ne gi haresvah mnogo!ama sega hodq to4no s takova momi4e!stra6no 4arovna e,mila,zabavna,i vapreki 4e e palna e adski seksi....mn q obi4am i mi e mnoyyy got s neq

Erica
09-05-2007, 11:18
ammmmm golemi gluposti se ipisaha tuka...i mnogo istini!predi da napi6a taq tema ne gi haresvah mnogo!ama sega hodq to4no s takova momi4e!stra6no 4arovna e,mila,zabavna,i vapreki 4e e palna e adski seksi....mn q obi4am i mi e mnoyyy got s neq

честито :smt004

angel girl
09-05-2007, 13:23
Не съжалявам дебелите хора.. а глупавите.. и повърхностните.. защото за един пълен човек ще е по лесно да отслабне от колкото на един ТЪП да поумнее :wink:


Ей това е супер вярно и много ме кефят твоите мнения :smt041

20/сф
09-05-2007, 13:53
Момче съм.

Мнение:
По-голямата част от мъжете харесват по-слаби жени. Факт. Въпреки това на едно доволно количество индивиди от силния пол им допадат и по-пълни девойки. Също факт.

Излизал съм както със слабички, така и с не толкова слабички момичета. Първо опровергавам това за интелигентността - няма нищо общо между теглото на тялото и възможностите на мозъка. Срещал съм страшно глупави парчета и сред пълните и сред слабите, говорил съм с удивително умни момичета и в "двата лагера". Да, самочувствието на пухкавите момичета може би е мъничко по-ниско, но човешките комплекси край нямат, така че го разкарваме тоя фактор.

На втора позиция наистина е въпросът с пропорциите и степента на затлъстяване. Има някои жени, които просто НЕ изглеждат добре, когато свалят килограми. Има жени, които ги мързи да се поддържат. Има жени, които са болни или затлъстяването им е наследствено. Има и "пълни" (това къде е - 60, 70 кг?) и "дебели" (над 80, да речем, грубо смятам). Въобще възможностите, причините за напълняването и външния вид на пълните момичета може да варират в огромни граници.

Ако въпросът е: Бих ли излязал с пълничко (в разумни граници) момиче, което полага грижи за себе си и ми допада като интереси и начин на мислене, отговорът ще бъде да, бих. И съм го правил.

Ако въпросът е: Бих ли излязал с дебела, неподдържана и изпълнена със съмнения, комплекси и т.н. жена, отговорът ще бъде не.

И накрая за онези, които се присмиват/обиждат/плюят по пълните момичета ще кажа само - има доста хляб да изядете, докато можете да наречете себе си мъже. Съжалявам, само пишката не е достатъчно. Както искате, така го разбирайте..

:smt056 Жалко обаче, че на такива хубави и смислени постове не се обръща повече внимание. Поздравявам те за начина ти на мислене :) Жив и здрав :)

_Ana_Carenina_
09-05-2007, 18:08
емии не съм момче ,но не изключвам и да тръгна ако я оценя по други критерии