PDA

View Full Version : Вежди...?!



ахххххх
08-21-2007, 15:23
Здравейте..значи понеже веждите ми не ми харесваха.. преди няколко месеца почнах да си ги скубя и все повече да ги изтънявам но на мястото от което съм ги махнала винаги излизат едни черни и твърди косъмчета,а докато се покажат до толкова че да мога да ги хвана с пинсетата седят няколко дена като черни точки под кожата и мн ме дразни защото лицето ми е страшно светло и вс се вижда ...какво не е наред и само при мен ли става така?Плс кажете как да не растат така..аз ли не ги махам правилно кво става?!

CuRly_Doll
08-21-2007, 16:53
emi..pri men ne e taka,pak nz.....otidi na kozmetik,6tom ne misli6,4e gi maha6 pravilno :wink:

LedenaStrast
08-21-2007, 16:55
Сигурно при теб си личи толкова много заото ти е много бяла кожата.. при мен не се личи толкова.. а и космите, които отсранявам не са никак много...

08-23-2007, 05:05
еми тоя козметик нито знае аз как искам,изобщо не е ясно как ще ми ги оформи и дали ще ме разбере,защото мои приятелки са ходили и повечето ги оставяха като омъкнати кокошки!

sexa_na_kompleksa
08-23-2007, 09:12
еми тоя козметик нито знае аз как искам,изобщо не е ясно как ще ми ги оформи и дали ще ме разбере,защото мои приятелки са ходили и повечето ги оставяха като омъкнати кокошки!

Или намери някоя друга козметичка,или помоли някоя приятелка/майка ти да ти ги махне.

_`SoMeThInG_StRaNgE`_
08-23-2007, 09:14
еми тоя козметик нито знае аз как искам,изобщо не е ясно как ще ми ги оформи и дали ще ме разбере,защото мои приятелки са ходили и повечето ги оставяха като омъкнати кокошки!

Или намери някоя друга козметичка,или помоли някоя приятелка/майка ти да ти ги махне.

:wink:

monityY
08-23-2007, 13:36
амм аз иам съ6тия проблем.. но пари за козметик няма да дам.. така4е си карам така ;)

VerryBerry
08-23-2007, 13:37
moite maika mi gi oformi,dobre sa,a za tvoq problem-dobriqt kozmetik nikoga nama da ti kaje nqkoi gre6en savet :wink:

08-23-2007, 16:59
znachi rqdko se poqvqat cherni malki kosymcheta zashoto ne gi skybesh kakto trqbwa ( ot korenite) . Ne izmykwash samiq kosym ot korena , a go kysash ;)

shadow4e
08-23-2007, 18:28
Може би ти е стара пинсетката и не ги захваща добре. Не ги махаш добре, трява да е на 90 градуса спрямо кожата, защото както ти казаха ги късаш. Иначе и на мен ми се появяват точки, но те се появяват поне 1 ден след това, защото израстват. Ако ми се появи такава, я махам все едно както се стиска пъпка, но това не важи не за всички косми, а само за повредени, те стоят като тъмно черни точки.