PDA

View Full Version : Искам да се запиша на лека атлетика



find_m3
08-21-2007, 16:21
Хора много търсих ,по сайтове рових какво ли не четох ,но нищо не намирам за записване на лека атлетика в София.Моляя ви спееееешно,ако някой е тренирал в Левски или някой друг клуб да каже телефон ,на който да се обадя или адрес ,на който да отида ,защото съм отчаяна вече.Мнооооооого ще съм благодарна,ако ме ориентирате.

Бтв тренирала съм лека атлетика и преди ,но в друг град и искам да продължа

Mainata ti
08-21-2007, 17:46
Тренирала съм в Славия, не бях мн доволна. На място отидох и се записах, но спортната база е ужасна, няма писта, нито съблекалния дори! На Васил Левски съм ходила по контроли и от време на време тренки и съм много доволна като цяло! За телефони и т.н. не мога да ти кажа, най-добре на място отиди. Късмет и браво за хубавия спорт!

find_m3
08-21-2007, 18:30
а имаш ли представа къде трябва да питам.рецепция или нещо такова нямам идея какво има по стадионите :roll: и си сигурна ,че на васил левски се провеждат тренировки?

Mainata ti
08-21-2007, 19:11
да напълно. ми на славия питах при охраната, на васил левски нямам си и идея.сори много :(

find_m3
08-22-2007, 07:11
Нищо мерси все пак :-) :-)

eu.hyricane
09-02-2007, 13:33
леката атлетика лежи в основата на всички останали спортове, и все пак е царицата :)
та... нз в София как е, и дали ще те приемат в Левски, мисля, че това си е спортен клуб, и трябва да те приемат с постижения... има и клубове за начинаещи и любители, там би трябвало да те приемат веднага..
много добър избор, gj ;)

аз съм от Сливен, и са страхотни и двата стадиона, Лечков поне там се е постарал да задоволи очакванията на хората :).. записването при старите ми треньори е безплатно, при другите трябва да си в спортното.. пък аз вече сега съм на специализирана програма, само 1 4овек се занимава с мен да ме подготви за републиканското през зимата :)