PDA

View Full Version : Няма работа



08-21-2007, 16:56
Каква работа може да си намери момче на 19 години?
Гледах обявите и все търсят някакви специалисти :(
А за обикновенния, народен човек - дръжката :(
Как очаквате да си намеря работа, като то дори няма :(
Намерете ми някаква примерна работа, пари не ме интересуват мен :P
Една аверка ми каза че имало работа за всеки :smt005 :lol: тая с целия си ли е :smt005

sherry
08-21-2007, 17:30
Каква работа може да си намери момче на 19 години?
Гледах обявите и все търсят някакви специалисти :(
А за обикновенния, народен човек - дръжката :(
Как очаквате да си намеря работа, като то дори няма :(
Намерете ми някаква примерна работа, пари не ме интересуват мен :P
Една аверка ми каза че имало работа за всеки :smt005 :lol: тая с целия си ли е :smt005
Кажи от кой град си и ще потърся...

08-21-2007, 17:33
Който търси намира.Ти на 19 като неможеш да си намериш работа какво остава за 55 годишните да речем.
Намерете ми някаква работа - така нестава, трябва да се научиш, че трябва сам да си вършиш работата, никой нама да ти почука на вратата и да те помоли да отидеш да работиш за него/освен ако не си доказал се специалист, а на 19 малко ме съмнява/.
И така, от кой град си?

#Gravity Of Love#
08-21-2007, 17:59
Приятелката ти е права :wink:
Работа има колкото щеш... но като няма организация.. а има толкова корупция.. и затова.. никой не ти дава работа..
Аз мога да ти предложа една работа.. раздавай флайъри.. приятно е.. аз съм го правила :wink:

LunaTriCk
08-21-2007, 19:01
пхаха...нямало работа...
по черноморието хотелите едвам си намират минимален персонал само за да почнат сезона. има затворени ресторанти, точно заради липса на кадри. просто чакаш да дойде някой на вратата ти с оферта, затова няма работа... :smt011

Lestat357
08-21-2007, 19:27
Каква работа може да си намери момче на 19 години?
Гледах обявите и все търсят някакви специалисти :(
А за обикновенния, народен човек - дръжката :(
Как очаквате да си намеря работа, като то дори няма :(
Намерете ми някаква примерна работа, пари не ме интересуват мен :P
Една аверка ми каза че имало работа за всеки :smt005 :lol: тая с целия си ли е :smt005

Хахахаха! Нямало работа.. хахах. Особено пък щом не гледаш парите: 1)отвори ме (http://www.jobs.bg/) 2)и мен (http://www.hardwarebg.com/forum/forumdisplay.php?s=&daysprune=30&f=34). От кой град си? А из квартала пробва ли да се разходиш? В моя (от Сф съм) е пълно с обяви по магазините за набиране на персонал. На 21 съм, работя от 16-годишен (с прекъсвания, но в общи линии сам се издържам, особено последните 2 години), никога не са ме уреждали досега. За сегашната работа ми спомена един приятел, заедно ходихме да подам документи, но оттам нататък - потърсиха ме, когато им потрябваха хора, явих се на интервюто и ме наеха. Това да те навява на някаква мисъл? Е, добре поне, че търсиш, 'щото още имам познати, без един работен ден, а сме на едни години.. Но, то кранчето до един момент тече.;]
П.С.: Съвет - гледай да е с договор, че иначе могат каквото си искат да ти кажат неофициално за парите.. Осигуровки и т.н. също са предимство, защото ще ти трябва трудов стаж (после).
Успех!

~*SILVER*~
08-21-2007, 19:33
тц тц ... работа има и то много, ама и мързел има не по-малко.

~BoRn^InLoVe~
08-21-2007, 19:36
ела тука във фирмата на мама да работиш като наръчник :smt005 по 600 лева на месец :smt016

Impressive
08-21-2007, 20:05
И аз не си намерих работа тая година :(
Все някакви общи работници на строеж има, ама това не ми се нрави [-X Нееее

miloto_girl_4e
08-21-2007, 20:11
тц тц ... работа има и то много, ама и мързел има не по-малко.



Точно така е :!:
Аз дето съм на 17 години ми предлагат работа като кандидатствам по някоя обява, пък на теб няма да ти предложат.. стига глупости :lol:

Метоман
08-21-2007, 20:12
Има една да ми бараш мандаринките....

Blab
08-21-2007, 23:01
И аз не си намерих работа тая година :(
Все някакви общи работници на строеж има, ама това не ми се нрави [-X Неееетва е най-яката работа :lol:
не е нужно да си учил за да взимаш около 600 кинта :lol:
дам, един приятел строи къщи за англичаните в село до Ямбол и хиледарката не му мърда...

#Gravity Of Love#
08-22-2007, 07:00
Има една да ми бараш мандаринките....

Ти си ебаси кретена! :smt011

Spork
08-22-2007, 07:05
я си фани гъзъ и си потърси раута.... =; ......шото ако чакаш някой от некой тий форум да ти потърси....ша умреш гладен.... :-D


мързел :-D

machoka
08-22-2007, 08:58
Точно пък като си на 19 и имаш ЛК можеш да подхванеш веднага поне 20 различни работи, да не изброявам. Предимно в сферата на услугите, за които не се изисква специално образование.

Mooo6no
08-22-2007, 09:16
Аз не съм търсил работа, но един приятел на 17, които е от Шумен дойде във Варна по средата на юли и си намери работа за точно 3 дена. Това ли му викаш "няма работа"? Работа има, особено за квалифицирана работа ръка, където има абсолютен глад и май трябва да се внасят кадри от чужбина. Проблема е, че сме мързеливе - не че няма работа.