PDA

View Full Version : Изневяра , Вина и край на едно приятелство....



08-21-2007, 18:21
Здравеите.За първи път пиша във този форум,искам да споделя историята си с вас не толкова защото има как да ми бъде помогнато ,но поне споделянето би премахнало огромната вина която изпитвам.Главните герои в историята са -най добрата ми приятелка,гаджето й, момчето в което сум влюбена ,и аз. През цялото време откакто се познавам с това момиче съм споделяла с нея няй личните си неща,много често свързани с човека който харесвам,но с когото не мога да бъда. И през цялото това време чуствам че между нея и него има игра ,има..нещо. Тя има приятел от 2 години..говорили сме мн пъти и ми се кълне че никога не би направила нещо,което да ме нарани. Но женската интуиция както знаете е чудно нещо..подозрението ми не преставаше..И множество пъти макар да не съм го видяла с очите си съм виждала неща,които показват че те не с асмао приятели. Напоследък отношенията й с гаджето й не вурвят,Тя е на морето от месец.. и ето,скоро разбирам че моето момче е с нея също..по случайност ,разбира се. Мисля че можете да се сетите какво псоледва..видях се с нейният приятел ,само за да поговорим/забравих да кайа че с него също сме мн близки отнощения/ и прекарахме нощта заедно. Не мога да опиша всички чувства които изпитвам сега ,от гняв до вина... не знам дали да й кажа истината ? Имам ли доказаателство че наистина не са само приятели ,не съм видяла с очите си да за заедно.Обичам я много ..тук сигурно ще кажете че съм лицемерка и лъжкиня ,но наистина държа на нея,просто желаниято да и го върна ме победи.Заслужава ли си да разваля едно наистина хубаво приятелсвто или истината понякога трябва да остане скрита?Наистина ли съм толкова ужасен човек,колкото се чуствам.Знам че сигурно ще чуя много лоши неща за себе си ,но ви моля да кажете истината - смятатае ли че трябва да призная какво направих...

cracken
08-21-2007, 18:23
Тука не виждам никви доказателства за това!

MayKyTy
08-21-2007, 18:35
Не я обвинявайте, понякога чувствата са по-силни от разума... Спокойно мила всичко ще бъде наред всеки е правил грешки ..... това че изпитваш вина сякаш я стопява, защото разбираш грешката си .... може би трябва да и кажеш нооо не знам как .... :|

pristrastenata
08-21-2007, 18:49
според мен тва,което си направила е ужасно.та ти си нямала никакви доказателства,че има нещо между тях.незнам дали,ако кажеш на приятелката си тя ще ти прости,но и с такава вина не се живее,а и има вариант гаджето й да се изпусне и тогава ще стане по-лошо.Моя съвет е да й признаеш какво си направила и защо!

BuBi008
08-21-2007, 18:58
Spokoino de sluchvat se i takiva neshta. Chuvstvala si se naranena i predadena i za tova e trqbvalo da napravish neshto po vaprosa sega dali e bilo pravilno ili ne e veche dryg vapros. Spored men bi trqbvalo da i kajesh no kato i kajesh trqbva da pokajesh i tova chuvstvo za vina koeto imash. Tq ako ti e priqtelka shte te razbere i shte preglutne a pak i moje da se kaje che i pravish usuluga zashtoto shtom neiniqt tolkova seriozen priqtel e sposoben da i prichini tova i da prekara nosht s nai-dobrata i priqtelka znachi te ne sa stignali do nikade i e po-dobre da se razdelqt vmesto da se muchat i zalugvat. Taiche i kaji no vnimavai kak i kazvash a neq shte q boli za izvestno vreme no shte go preudolee.

ZaHaRcHe
08-21-2007, 20:38
Ako naistena q obi4a6 i dyrji6 na neq kaji i istinata .. Ako tq ne e vliubena v priqtelq si 6te ti prosti ..Ne biva zaradi edno mom4e da se razvalq priqtelstvo.Tova koeto si napravila e naistena ujasno i malko hora go biha prieli normalno no i dai vreme da obmisli ne6ta6ta i ako iska da ste pak priqtelki 6te doide pri teb

BiTa_SmEtaNka
08-21-2007, 20:57
vseki pravi greshki..nqma bezgreshni hora..ako naistina ste tolkova blizki priqtelki i se obichate..tq shte ti prosti..ne se obvinqvai..stanaloto.stanalo..nishto ne mojesh da promenish..ne mojesh da se v1rnesh nazad..prosto se opitai da obqsnish na priqtelkata si i da opravish neshtata..uspeh!

sladko_dete
08-21-2007, 21:00
Ми в краен случай и кажи, че някой ги е видял да се целуват и ти си го направила на пук, ама се разкайваш и дран дран ... аи успех дано си останете приятелки

GaNgStAz
08-21-2007, 21:25
Най добре поговори с приятелката си сериозно. Трябва да се изясните от-до. Тя е с 'твоето момче' на морето, заедно са.. сигурна ли си в т'ва ?
Малко гадно си постъпила като си прекарала нощта заедно с нейния приятел, но донякъде те разбирам. А и наистина си й направила услуга, както някой по горе се беше изразил, 'щото щом той й е причинил такова нещо ( да спи с най добрата й приятелка ), не я обича истински.. По добре поговорете и я накарай първо тя да ти каже истината, к'во става с нея и 'твоя' и тогава вече й кажи за теб и 'нейния'. Щом я обичаш много, по добре не я лъжи, пък и без т'ва ако не й кажеш, ше ти тежи на съвестта. Най добре си е да го разбере от теб, а не от 'приятеля' й примерно.. Успех.

EternalSilence
08-22-2007, 14:40
Не я обвинявайте, понякога чувствата са по-силни от разума... Спокойно мила всичко ще бъде наред всеки е правил грешки ..... това че изпитваш вина сякаш я стопява, защото разбираш грешката си .... може би трябва да и кажеш нооо не знам как .... :|

с риск всички да ме помислят за много гаден - осъзнатата и непоправена грешка е по-лоша от неосъзнатата, ако мислиш, че това е било грешка, то трябва поне да се опиташ да я поправиш, или поне се поучи от нея;
колкото по-дълго криеш всичко, включително толкова по-лошо ще стане, когато тя разбере, прекалено наивно е да мислиш, че това няма да стане
най-добре възможно най-скоро да поговориш с приятелката си и да си изясните абсолютно всичко, БЕЗ да криете нещо; ако тя отрича, че има нещо между тях, а не е така, то поне твоята съвест ще е чиста

Valar
08-22-2007, 14:41
Имаш угризения на съвета по-скоро!