PDA

View Full Version : ТМЦ по време на море!!!



Kitana
08-21-2007, 18:37
здравейте нз дали има такава тема-ако има я изтрийте...

Проблемът е следният -ходих на гинеколог преди 2 седмици да ми изпише лекарства за да ми дойде мензиса по рано... пих въпросните хап4ета 5 дена и трябваше да ми дойде- цитирам гинеколога :"Максимум на 15"..
днес е 21 и все още ми го няма а на 23 трябва да съм на море!! нз какво да правя.. купих си хап4ета за спиране на мензиса (НО МЕ Е СТРАХ ДА ГИ ПИЯ -това са прекалено мн хормони за мн кратко време.. мога да полу4а кисти на яй4ниците)
Купих си и тампони ОБ. от 3 ,4 и 5 капки... но ме е страх да ползвам и тях защото досега не съм ползвала ,а отзад пи6е за някаква болест СТШ-синдром на токси4ния шок който се полу4авал от тях

КАКВО ДА ПРАВЯ !!!!!
благодаря предварително Smile

LedenaStrast
08-21-2007, 18:43
явно не са ти подействали хапчетата...
а иначе ползвай си тампоните...ако можеш да ги понасяш де, защото аз не мога :(
а ако спазваш опътването на опаковката (през колко часа да се сменят) няма да имаш проблем със СТШ!

_butterfly_
08-21-2007, 18:46
В никакъв случай не пий хапчета за спиране на цикъла както ти каза много ще ти дойде на организма.Едиственото решение са тампоните и не се притеснявай СТШ е нещо многооооо рядко срещано поради задържане на тампона за мн време.Нищо няма да ти стане от тампоните, но е важно до знаеш , че трябва да се сменят след като излезеш от водата за де не хванеш някаква инфекция.