PDA

View Full Version : вие как мислите



08-21-2007, 18:40
Zdraveite!
Ta zna4i.. s moqta nai-dobra priqtelka se skarahme i edvali pak 6te si progovorim,ili 6te budem v priqtelski otno6eniq.Ami kvo da vi kaja tova momi4e mnogo go obi4am,no ve4e i nqmam doverie,nito moga da raz4itam na neq i tq ve4e ne me razbira kakto be6e predi..... Edinstvenoto koeto me kara da syjalqvam za tova 4e sme skarani e obi4ta mi kym neq,ina4e az samata ne iskam da sme pr-ki,za6toto ne moga da buda s 4ovek na kogoto nqmam vqra i koito ve4e ne me razbira. Vie kvo mislite po-vyprosa.Samo da oto4nq bqhme nai-dobri pr-ki! Blagodarq!

Moderated by [B]a[N]D[i]T[k]a
т.1 и заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

LaDy_DaQnA
08-21-2007, 18:44
za kfo ste se skarali po to4no?

honey_girl
08-21-2007, 18:55
И аз преживях сащото нещо,точно преди една година.И до ден днешен не си говрим.Да ти кажа мацка още не сам го преживяла ,много ми е трудно. Едни савет от мен намери си нови истински приятели,на които да имаш доверие,те ще ти помогнат много.
П.П.Първо опитаите да се изясните,защото аз не го напражих и сайалявам.Успех! :smt006

08-21-2007, 19:01
I az ne go napravih no i ne smqtam nqma smisyl.Do predi tq be6e priqtelka me4ta! Samo tq edinstveno me razbirashe i vyv vseki 1 moment znae6e kak se 4uvstvam,Ama sq se promeniha mn ne6tata za tva se skarahme.I kato i nqmam doverie ve4e nqma kak da go vyrna... No nz az o6te q obi4kam.... kxx

bloodfrozen
08-21-2007, 19:02
Ти самата казваш, че сте били приятелки..а приятелството ви по неизвестна на нас причина, е ударило на камък. Щом ти стигаш до такива изводи, едва ли ще ти притрябва за приятелка подобно момиче..вие може да се сдобрите, но не мисля, че ще е същото между вас двете. Все пак..приятел е този, който във всякакви ситуации ти помага, подава ти ръка да се изправиш, когато имаш нужда, на когото можеш да имаш доверие и да не те предава.
Обмисли ситуацията и прецени кое е най-добре, защото не ние имаме тоя проблем, а ти..Айде, успех!

CuRly_Doll
08-21-2007, 19:30
emi vij sq...nezavisimo,4e ste skarani,nqma6 i doverie i si4ko ostanalo,nai dobre e pone da se izqsnite......otidete na kafe ili nz po skype ili po telefona(no az mislq,4e trqq da stane li4no) i pone da si kazvate po edno "zdrasti"...nai dobri frendki i nakraq dori nqma da si progovorite poi4e,tva e syper detsko..... :|

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-21-2007, 20:19
или не сте били толкова добри приятелки или просто ще се сдобрите :) а бтв за какво се скарахте? 8-[

sladkata_presi
08-22-2007, 06:08
Аз също със моята френдка съм преживявала такова нещо,но с времето си върнахме доверието и приятелството една към друга.
Ами седнете и поговорете спокойто,опитайте се да се промените :smt057