PDA

View Full Version : Какво мислите



08-21-2007, 19:55
zdraveite taka zna4i mom4e sam na 18 i iskam da si sloja obica na ednoto uxo est 4e liavoto , oba4e kvo milsite nali ne e mnoo pedalsko . pa i nz kva da e obicata , ma nai veroiatno teia kadet sa kato kamuni , ae pls kajete kvo mislite :lol: :D

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

LedenaStrast
08-21-2007, 20:02
в днешни времена едва ли някой се замисля кое е педалско и кое не :)
В доста демократична държава живеем все пак и много момчета носят обеци! Препоръчвам ти да не е като камъче.. а съвсем малка халкичка

08-21-2007, 20:03
mislq,4e halka e po-dobre.tiq diamant4eta mi se vijdat mnogo geiski.osobeno kato vidq nqkoi oble4en v rozovo s puh4eta,prilepnali pantalonki,izrusen i s diamantena obi4ka i mi se gadi.ina4e re6enieto si e tvoe ama te suvetvam da e nqkakva halka. :wink:

SuNsEt
08-21-2007, 22:33
zdraveite taka zna4i mom4e sam na 18 i iskam da si sloja obica na ednoto uxo est 4e liavoto , oba4e kvo milsite nali ne e mnoo pedalsko . pa i nz kva da e obicata , ma nai veroiatno teia kadet sa kato kamuni , ae pls kajete kvo mislite :lol: :D

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица! Еми познавам много мом4ета,дето са с обеци...Големи сладури са :smt007 Слагай и ти :wink: Тая с камъ4етата не е лоша идеа...НО зависи,коя ти стои по-добре :arrow: такава с камъ4ета или халка?Ако имаш най-добър приятел/ка или гадже,защо не я/го помолиш да дойде с теб,за да сондирате мнения :wink: Пък така всеки ще ти казва разли4но,щото никой не те е виждал :lol: :wink: :::

SmurkamDoZori
08-21-2007, 22:46
кой където иска там си слага аз имам две дупки и сигурно 50 вида обици , но нося само 2 3 вида , халки и etc.

Blab
08-21-2007, 23:58
на мен "диамантчета" не ми харесват, по-скоро нещо такова
http://i169.photobucket.com/albums/u235/felicity_bg/evgeni.jpg