PDA

View Full Version : Одобрявате ли легализирането на Българска национална гвардия



Guderian
08-21-2007, 19:39
Време е да се обединим и да сложим край на безредиците които причинява ромския етнос! Аз съм ЗА легализирането на Българска национална гвардия!
П.П. По този начин ние националистите ще можем в рамките на закона да наказваме тези нечовешки прояви от страна на циганите!

~*SILVER*~
08-21-2007, 19:43
Против, естествено!

AnGeLwItHdEvILsOuL
08-21-2007, 19:49
За!

Котарана
08-21-2007, 19:53
ДА! Мразя мангалите...........

LunaTriCk
08-21-2007, 19:55
Я завършете първи гимназията и после си играйте на война.

LunaTriCk
08-21-2007, 20:01
ти некъв дет задава тъпи въпроси ли си кво...

Метоман
08-21-2007, 20:01
Я завършете първи гимназията и после си играйте на война.
ти некав медиум ли си кво...
Педераст е......

LunaTriCk
08-21-2007, 20:02
ядосан си, че не ти пуснах ли :?:

Impressive
08-21-2007, 20:08
И аз съм съгласен.
Даже бих се включил :roll:

Метоман
08-21-2007, 20:09
ядосан си, че не ти пуснах ли :?:
Да не ми пусна Nazi TV :D

08-21-2007, 20:12
Народна бих одорбрил, но виж национална...

Valar
08-21-2007, 20:13
ЗА!

Valentin123
08-21-2007, 20:20
ЗА!

Disrespect
08-21-2007, 20:38
за

Метоман
08-21-2007, 20:39
Създаването на милиция не вещае нищо добро...

А и не е ясно на точно какви интереси и разпоредби ще служат младежите...
Ще служат на извънземните :smt005

Disrespect
08-21-2007, 20:45
ще има последици обаче...и май няма да са добри

Guderian
08-21-2007, 20:48
ще има последици обаче...и май няма да са добриЕстествено :lol: За анархистите Българска национална гвардия ще е същия кошмар какъвто и за размирните цигани :twisted:

Метоман
08-21-2007, 20:49
Създаването на милиция не вещае нищо добро...

А и не е ясно на точно какви интереси и разпоредби ще служат младежите...
Ще служат на извънземните :smt005

ще служат на определени лица в битката им на интереси...

Хващат такива като теб- тъпи и предполагащо се яки, говорят ви за патриотизъм, национализъм, идеали и прочие и после ходите да им вършите мръсната работа...
Съгласен,има и такъв вариянт,но от къде разбра че съм тъп?

Ziezi
08-21-2007, 20:50
ДА!Естествено...Ако навсякъде почнем да разсъждаваме като ексочо тряа да се самоубием дружно!

vodafoneo
08-21-2007, 20:56
Смърт за мангалите!!! ЗА!!!

Disrespect
08-21-2007, 21:05
ще има последици обаче...и май няма да са добриЕстествено :lol: За анархистите Българска национална гвардия ще е същия кошмар какъвто и за размирните цигани :twisted:

по какъв бебешки начин да ти обясня че не съм анархист?

Vorphalack
08-21-2007, 21:10
ДА!!!
Крайно време е някой да предприеме конкретни действия срещу мангалския произвол, по възможност екстрадиране извън пределите на Република България, но тъй като това е малко вероятно - поне предотвратяване на подобни ексцесий и изстъпления като тези от преди няколко дни в София.,..

Ziezi
08-21-2007, 21:17
ДА!Естествено...Ако навсякъде почнем да разсъждаваме като ексочо тряа да се самоубием дружно!

ще поживеем и ще видим т.нар. гвардия какви ще ги сътвори..

Я да видим ти какво точно предлагаш,как можем да се справим с тая сган?Само не казвай "като властта почне да ги наказва"...

Guderian
08-21-2007, 21:21
ще поживеем и ще видим т.нар. гвардия какви ще ги сътвори..За всеки случай ще направят повече от мачото на аватара ти :wink:

Mooo6no
08-22-2007, 07:11
Абе принципно съм "За", ама много зависи какви точно ще са функциите и.

Всеки случай съм против гвардията да е на Боян Расате.

quench
08-22-2007, 07:31
лично аз се надявам, че с тази "гвардия" ще се получи на принципа "всяко чудо за 3 дни"

казах - ако например Расате има голямо обществено и политическо влияние, добре, нека да направи патрул с бележници и ГСМ-и в ръце, които да се обаждат в централата, а той да подпалва на полицията и на министерството задниците всеки път

но да ми хващаш шепа кухоглавци (тва, че единият е компютерджия, а другият е юрист, не значи, че имат акъл, знаем как е с ученето във ВУз в България)

а псоле да ги учиш да маршируват, да се кълнат във вярност, да тренират бойни изкуства и стрелба с оръжие

това е вече военна организация, която е забранена по КРБ

освен това е нелоялно към самите граждани - това, че е военна организация, не значи, че ще е по-различна от някоя партия и че ще оправдае надеждите ви/ни

с избиването на циганите няма да се подобри икономическото положение в страната - но ще се увеличи на разни боклуци престижа в очите на малоумните им последователи

всеки път пък, когато в такива теми задам подобен въпрос, бивам обвинен в най-черни грехове и липса на национална доблест и пр.
та, викам, убиването на един циганин с колко процента увеличава БВП пер капита? щото мен ме интересува дали ще ми вдигне заплатата в краткосрочен план :)

Зиези, купи си валериан, пич

find_m3
08-22-2007, 07:52
лично аз се надявам, че с тази "гвардия" ще се получи на принципа "всяко чудо за 3 дни"

казах - ако например Расате има голямо обществено и политическо влияние, добре, нека да направи патрул с бележници и ГСМ-и в ръце, които да се обаждат в централата, а той да подпалва на полицията и на министерството задниците всеки път

но да ми хващаш шепа кухоглавци (тва, че единият е компютерджия, а другият е юрист, не значи, че имат акъл, знаем как е с ученето във ВУз в България)

а псоле да ги учиш да маршируват, да се кълнат във вярност, да тренират бойни изкуства и стрелба с оръжие

това е вече военна организация, която е забранена по КРБ

освен това е нелоялно към самите граждани - това, че е военна организация, не значи, че ще е по-различна от някоя партия и че ще оправдае надеждите ви/ни

с избиването на циганите няма да се подобри икономическото положение в страната - но ще се увеличи на разни боклуци престижа в очите на малоумните им последователи

всеки път пък, когато в такива теми задам подобен въпрос, бивам обвинен в най-черни грехове и липса на национална доблест и пр.
та, викам, убиването на един циганин с колко процента увеличава БВП пер капита? щото мен ме интересува дали ще ми вдигне заплатата в краткосрочен план :)

Зиези, купи си валериан, пич

Абсолютно съм съгласна.От къде на къде ще дават правото на една "сган" от тъпаци да тъпче друга сган?Хубаво съгласна съм ,че мангалите не си знаят масто,но къде сте видяли на улицата някой българин да се блъсне с циганин и циганина да се обърне с думите "ей българин нещастен да ти.....".Това обикновено го правим ние и така си изкарваме омразата на циганите и те си го връщат отвреме на време.После естесвено им срутят канчетата и те се озлобяват още повече,както и ние.

Те са едни мръсни,мизерни,мързеливи,п дли и крадливи хорица,но начина не е да се избият!Освен това,ако по принцип си стоите на страна от тях и не търчите като пуле пред майка да се доказвате какви се родолюбци като псувате по улиците ,изчезването йм няма да ви реши проблемите.Страшно е да.Та в България половината народ не е с български произход.1/7 са турци ,а за циганите не искам и да си помислям,но то и в Италия,щатите е пълно с българи.Какво ще стане ,ако тръгнат да ги избиват ,щото сме прости и искаме да взимаме парите йм?

quench
08-22-2007, 07:56
така е, няма значение дали избиването на циганите помага на България

важното е, че комплексираното хулиганче-скинарче бие циганина, защото си изкарва на него мизерията, която го залива

тва е като да те бият по-големите батквоци в училището - правят го за удоволствие

скрийте се, мишки!

Гудериане, престани да размахваш лозунги, в които никой не вярва - поне ги промени!!!

~*SILVER*~
08-22-2007, 08:01
Против, естествено!
и защо да е естествено ?!
Кое му е естественото?
Хах - банда пикльовци с грешни разбирания за света да хукнат да бият роми само щото са мургави? Хм... смислено звучи - но най-тъжното от всичко е, че някой всъщност обмисля това да се направи.... нямам думи.

quench
08-22-2007, 08:43
aбе вие тука нещо за големи мъже и жени ли се взехте ?
пикльовци...тва че на някой му пука , пък ти(вие) сте некви подлоги, си е ваш проблем...нещастници !

от гвардията ще преследвате ли педерасите,а?

~*SILVER*~
08-22-2007, 08:47
aбе вие тука нещо за големи мъже и жени ли се взехте ?
пикльовци...тва че на някой му пука , пък ти(вие) сте некви подлоги, си е ваш проблем...нещастници !

от гвардията ще преследвате ли педерасите,а?
тебе нещо само педерасти те влекат май?
мале кога сички зеха много да разбират от политкиа и да се правят на расисти - това ли е модерно сега?? #-o

quench
08-22-2007, 08:54
aбе вие тука нещо за големи мъже и жени ли се взехте ?
пикльовци...тва че на някой му пука , пък ти(вие) сте некви подлоги, си е ваш проблем...нещастници !

от гвардията ще преследвате ли педерасите,а?
тебе нещо само педерасти те влекат май?
мале кога сички зеха много да разбират от политкиа и да се правят на расисти - това ли е модерно сега?? #-o

много са члагарките, а те обичат скиновете ;)

Guderian
08-22-2007, 08:55
Абе quench, не разбираш ли, че такива организации съществуват в Швейцария, Франция и ред други страни в Европа и света! Какво толкова ти пречи съществуването и озаконяването на Българска национална гвардия!? Толкова ли ти е безразлично случащото се в страната с тези паразити!?
П.П. quench, ако не държим на нацията утре няма да има българи :!:

machoka
08-22-2007, 08:56
Ти може да си ЗА, но аз съм ПРОТИВ целенасочено пуснатите теми спрямо еди кой си етнос.

За това - край с тази.