PDA

View Full Version : моля ви кажете,не е ебавка темата



08-21-2007, 21:00
от 2 дена имам много гаден проблем..четох из форума и мисля че имам хемороид :oops: имах запек и след като отидох най после по голяма нужда ми се появи не6то като голяма пъпка на ануса :cry: сега ме боли .не мисля че е от най сериозните и искам да се излекувам вкъщи.моля ви кажете какво мога да направя сега??някакви билки,мехлеми,техники??

08-21-2007, 21:02
Ми,човек,незнам точно,но ако почне да кърви,означава,че наистина е хемороид и най-добре иди на лекар,малко е болезнена процедурата,но за 1 седмица се оправяш.

LedenaStrast
08-21-2007, 21:08
не е задължително да кърви!
Ами има разни мехлеми, с които може да го мажеш, за да не те боли!
има и по 7 лв има и по 2-3... отиди в аптеката и питай!
Ако не се лъжа и смрадликата помагаше за хемороиди ама не съм много сигурна!
Абе по-добре отиди за мехлемче, напр. Procto-glyvenol

MostHated
08-21-2007, 21:25
има много кремчета! питай в аптеката! :smt006

foreverr
08-21-2007, 21:29
ami neznam ne moje da si sigorna 4e e hemoroid(ne si lekar)po dobre otidi na lekar i taka 6te se opravi-a ako ne iska6 da hodi6 na lekar porovi se o6te za hemoroidite i ako si po sigorna 4e sa hemoroiidi si kupi mehlem i hap4eta bez lekarsko predpisanie-no moje i da ne ti pomognat!

Gabroveca
08-21-2007, 21:40
Не е страшно това, и голям процент от населението на земята имат, спокойно ;) ако си се напъвала много може и това да е, + това няма да умреш ;)

08-23-2007, 20:48
някой ползвал ли е медицински свещички anusol?прочетох в 1 сайт 4е уж били полезни ,ама нито цена знам,нито дали вършат работа :roll: за тва питам за вашето мнение

LedenaStrast
08-23-2007, 21:37
някой ползвал ли е медицински свещички anusol?прочетох в 1 сайт 4е уж били полезни ,ама нито цена знам,нито дали вършат работа :roll: за тва питам за вашето мнение

За хемороиди ли??? Те тези сигурно са за вътрешни хемороиди... вземи се крем да го мажеш... те също са много ефикасни!

а и друго.. не яж много люто! Наблягай на плодове и зеленчуци! Движи се повече... ако спортуваш нещо ще е най-добре!

Presley
08-24-2007, 07:48
Просто отиди в аптеката и попитай эа някакъв мехлем срещу хемеороиди.Не е толкова трудно.Преди време една приятелка иваше и доста бърэо мина.

batkodoki
08-24-2007, 16:46
това с мехлем не се оправя, той само купира болката най-често. оправя се с капсулки.

години?
анален секс?
друг секс?
хормонални лекарства някакви?
витамин "С" за да си "спреш цикъла"?

vaca
08-29-2007, 17:32
otidi v aptekata i pitay tam shte ti kajat nqma da e skapo sigurno do 10 12 leva

belerofone
08-29-2007, 17:48
Ако са хемороиди....макар от малкото инфо да не може да се определи...има много варианти за терапия...
Аке има болка използвай някакъв анестетик макар отва да се препоръчва при по късен стадии на развитие....
Използвай съдосвиващи средства т.нар вазоконстриктори....
Препоръчитлено е да използваш антисептици....Има добри на пазара...Потърси или пиши на ЛС предвид , че е против правилата на форума да се дават идеи за лекарства...

Успех

Exoras
08-29-2007, 19:21
бе той автора на темата го няма никакъв поне да каже кво става и да даде повече инфо. иначе мехлемчетата според мен не помагат много. най-добре е да се консултира с личния лекър. освен това тука има подобни теми и там съм давал съвети как да се справите с тоя досаден проблем. земете се размърдайте да потърсите малко :smt011

гост 2
08-30-2007, 01:50
здравейте на всички които са писали по темата.днес открих че имам същия проблем.пъпка до ануса.боли и е ужасно некомфортно!много се притесних и отидох на лекар но без преглед,само обясних какво ми е и умрях от срам.добре че беше жена.дадоха ми лекарство за свиване на кръвоносните съдове,хомеопатични,мас"арника",за през деня и шведска горчивка за компреси вечер и пиене.за първи път имам подобен проблем,и се чувствам ужасно!днес цял ден плаках като малко дете и още се притеснявам.някой излекувал ли се е вече от това нещо? :(

Exoras
08-30-2007, 22:35
да, аз 8) преди години ми беше станало от прецикляне пред компа :lol: за това и давам съвети, ама вече ще искам пари :mrgreen:

гост 2
08-31-2007, 02:45
:? моля те кажи ми по подробно колко време се лекува.от два дни пия лекарства и нищо :( много ми е притеснено.ще съм благодарна за повече инфо.благодаря! :smt089

SilverAngel
09-01-2007, 11:52
леле ще умра ако ми се появи такова нещо!!!

гост 2
09-02-2007, 03:23
е все още съм жива.не съм умряла,но ако до седмица не ми мине незнам!наистина е ужасно!пазете се!въпреки че на мене ми дойде като гръм от ясно небе!от къде се взе? :cry: