PDA

View Full Version : Защо само момичетата страдат...



only_hope_f
08-21-2007, 21:06
Замисляли ли сте се някога защо толкова много време отдаваме да мислим за дадено момче с което сме се разделили. Защо по цял ден страдаме и си мислим за него, а на него въобще не му пука. По голям процент са момичетата които след дадена връзка страдат за уж изгубената любов и съм се питала имали въобще момчета на които и на тях им е било гадно след раздяла и ако има нека да пишат.

`Death`Whore``
08-21-2007, 21:07
Един мъж няма да признае, че страда. И ще си даде вид, че не страда въобще. Но страда :)

MajeStic
08-21-2007, 21:11
Замисляли ли сте се някога защо толкова много време отдаваме да мислим за дадено момче с което сме се разделили. Защо по цял ден страдаме и си мислим за него, а на него въобще не му пука. По голям процент са момичетата които след дадена връзка страдат за уж изгубената любов и съм се питала имали въобще момчета на които и на тях им е било гадно след раздяла и ако има нека да пишат.

По голям процент били момичетата... е не знам ама в този форум циврьовците са повече момчета:]

Да... има такива момчета и аз съм един от тях. Смисъл било ми е гадно в минало число. Това, че не си признаваме се отразява на психиката. Натоварваме се допълнително:)

08-21-2007, 21:11
И ние имаме чувства както вас, но просто не ги показваме, или поне не пред други хора.
Може би отчасти защото някои смятат това за признак на слабост :::

Пп: А ти замисляла ли си се колко момчета страдат и си мислят за някое момиче докато то ги разиграва и ги сменя като гащи без хич да му пука?

М17
08-21-2007, 21:14
Аз точно тези дни страдам, защото момичето ми е далече от мен! :( Дано скоро я видя.

bloodfrozen
08-21-2007, 21:25
Момчетата също страдат, само че не го показват..трябва да си придават вид, че могат да преодолеят всяка трудна ситуация, която ги връхлети. Не мисля, че момчетата са безчувствени.. а това, че момичетата малко преиграваме понякога, нищо не значи..просто ние показваме това, което чувстваме, а не го скътаваме в себе си..

MajeStic
08-21-2007, 21:28
Момчетата също страдат, само че не го показват..трябва да си придават вид, че могат да преодолеят всяка трудна ситуация, която ги връхлети. Не мисля, че момчетата са безчувствени.. а това, че момичетата малко преиграваме понякога, нищо не значи..просто ние показваме това, което чувстваме, а не го скътаваме в себе си..

Ех... ще започна да си мисля, че съм момиче :P

MyLiVeStIlE
08-21-2007, 21:28
em az vinagi stradam sled dadena vruzka tfa mi e zapazena marka jenite da me naranqvat i posle az da stradam
P.S mom4e sam

morenita
08-21-2007, 21:39
Nali si chuvala che momchetata ne mogat da mislqt za poveche 1 edno neshto navednuj. Tova do golqma stepen e taka. Dokat rabotqt, uchat ili pravqt kakvoto i da bilo drugo te ne mogat da mislqt za bivshata, edva kogato ostanat sami bez nisho da pravqt se seshtat.A nie jenite ako shte i sus 100 neshta dase zahvanem pak shte mislim za liubimiq. V tova otnoshtenie pak sme oshteteni!

kofti_nick
08-21-2007, 21:42
Замисляли ли сте се някога защо толкова много време отдаваме да мислим за дадено момче с което сме се разделили. Защо по цял ден страдаме и си мислим за него, а на него въобще не му пука. По голям процент са момичетата които след дадена връзка страдат за уж изгубената любов и съм се питала имали въобще момчета на които и на тях им е било гадно след раздяла и ако има нека да пишат.

Как бе ! И ние сме хора със сърца и ние страдаме ! :-$ :smt011

`Death`Whore``
08-21-2007, 21:43
Nali si chuvala che momchetata ne mogat da mislqt za poveche 1 edno neshto navednuj. Tova do golqma stepen e taka. Dokat rabotqt, uchat ili pravqt kakvoto i da bilo drugo te ne mogat da mislqt za bivshata, edva kogato ostanat sami bez nisho da pravqt se seshtat.A nie jenite ako shte i sus 100 neshta dase zahvanem pak shte mislim za liubimiq. V tova otnoshtenie pak sme oshteteni!
Всъщност по женските списания пишат точно обратното. :)

eleonoralove
08-21-2007, 21:43
ne si prava :) :P

Q16Kd
08-21-2007, 21:48
ne sym stadala za mom4e ili ne to4no.. do edin moment ne go pozvolqvah, a posle se otpusnah i me precakaha i ot togava pak ne go pozvolqvam taa v otnosheniqta s polovinkata se dyrja pove4e kato mom4e :D

neverand
08-21-2007, 22:14
САМО МОМИЕТАТА СТРАДАТ>>....ТОва може да го каже само една егоистка! И неориентирана патка....

al3xSs
08-21-2007, 22:20
Nali si chuvala che momchetata ne mogat da mislqt za poveche 1 edno neshto navednuj. Tova do golqma stepen e taka. Dokat rabotqt, uchat ili pravqt kakvoto i da bilo drugo te ne mogat da mislqt za bivshata, edva kogato ostanat sami bez nisho da pravqt se seshtat.A nie jenite ako shte i sus 100 neshta dase zahvanem pak shte mislim za liubimiq. V tova otnoshtenie pak sme oshteteni!

една жена и трябват 1 година да се научи да натиска съединителя и да пуска мигача на колата :lol:

естествено че страдат , има ли любов има и страдание :smt019

flying_girl
08-21-2007, 22:39
Аз не страдам за такива тъпотии нямам намерение да отделям от скъпоценното си време да страдам за някой си на който не му изнася да си ходи и това е .... ама съм забелязала че много от момичетата се вземат на сериозно ... няма ко да се впрягате за мъже има тооооолкова много

blaaaa
08-22-2007, 04:02
Това не е вярно! Естестевно,че и момчетата страдат.Просто някои не го показват :wink:

Vikitooo
08-22-2007, 04:17
Аз не съм на същотото мнение. Мисля, че и момчетата страдат, но просто са добри артисти :lol:

Spork
08-22-2007, 07:15
ми...женска Ни работа :-D

защо съм се родила жИна,мамка му :-D :smt005

Leksi23
08-22-2007, 07:16
Абе и момчетата са хора, и те имат чуватва и те страдат :shock:
ИЗВОД: Всяко човешко същество страда, момичетата се превземат, защото искат да са героини от някой сапунен сериал или сълзлив роман :P

#Gravity Of Love#
08-22-2007, 07:17
И на момчетата им е гадно споко.. просто тяхната гордост е прекалено голяма.. за да го покажат..
Пък и по принцип момичетата са по чувствителни от момчетата :wink: (говоря по принцип.. иначе всяко нещо си има изключение :wink: )

`Death`Whore``
08-22-2007, 07:29
да,така е :-) ... аз имам един много добър приятел , с него много често си говорим по този въпрос,той е плакал пред мен и заради момичета и заради негови приятели,не мога да разбера за кфо се възприема така че, силният пол няма право да плаче и тфа се смята за слабост,де да знам и аз ... ама определено и момчетата страдат за връзки,повечето не го показват (шото се правят на кораваци) но вътрешно се побъркват ](*,)
Всъщност това не е лошо. Разбира се, че пред определени хора се размекват /например пред любимата жена/, но по-добре мъжът да се прави на безчувствен, отколкото да е лигльо. :)

~BoRn^InLoVe~
08-22-2007, 07:55
ne sym stadala za mom4e ili ne to4no.. do edin moment ne go pozvolqvah, a posle se otpusnah i me precakaha i ot togava pak ne go pozvolqvam taa v otnosheniqta s polovinkata se dyrja pove4e kato mom4e :D +1 =P~

CuRly_Doll
08-22-2007, 07:55
Аз не съм на същотото мнение. Мисля, че и момчетата страдат, но просто са добри артисти :lol:mnogo dobri daje :wink:

~*SILVER*~
08-22-2007, 07:58
Оооо това далеч не е вярно! Момчетата също стрдат - ама ти кво очакваш да ревнат и да се затръшкат по цял ден и да тичат да циврят на нечие рамо ли? Еми не, при момчетата не става така. Те си изживяват болката по техен си начин и не са длъжни да показват на света колко са нещастни.
Това, че момичетата си плачат, не значи, че и момчетата трябва.

Но всичко е доста индивидуално - не е уместно да разделяме така момчета и момичета....

SlAdKy_KoTi
08-22-2007, 07:59
нз според мен момчетата не влагат толкова много чуства...нз може и да не е така ама така мисля...пък и момичешката психика е мн по слаба и момичетата мн лесно се депресират от тея нешта :-s

sasha_90
08-22-2007, 08:09
Не е вярно,че само момичетата страдат.Просто може би сме по-емоционални и показваме това,което ни е на душата.При момчетата е по-различно.И те имат чувства,но рядко ги показват.Затова и не можеш да разбереш дали страда или не.

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-22-2007, 09:15
просто са малко по големи непукисти и не признават това което им е... :smt017 таа.. разбира се че страдат :)

sh3_1s_7h3_0n3
08-22-2007, 09:22
Замисляли ли сте се някога защо толкова много време отдаваме да мислим за дадено момче с което сме се разделили. Защо по цял ден страдаме и си мислим за него, а на него въобще не му пука. По голям процент са момичетата които след дадена връзка страдат за уж изгубената любов и съм се питала имали въобще момчета на които и на тях им е било гадно след раздяла и ако има нека да пишат.

Оби4аме да проявяваме висша форма на емоционалност изразена във ве4но мъмрене, самосъжаление и безспирно говорене за 'бившите'... докато 'мъжете' от гордост не си позволяват да стигат до такива 'крайности'...
искаш ли да забравиш някой, замени го с друг... (поне от тая максима се водят доста 'мъже') 8)

Naked in the wind
08-22-2007, 09:44
Доста момчета страдат,а и доста показват че страдат.Зависи кой кого е зарязал ..

Like the wind`
08-22-2007, 09:53
Въобще не е вярно,че мъжете не страдат. :) Просто го изразяват по различен начин,като се затварят в себе си,а не като нас с бурни емоции,ревове,оплаквания и т.н.Дори смятам,че на мъжете по-бавно им минава,защото не дават воля на чувствата си и ги преодоляват по-трудно.И се благодарете,че не са толкова чувствителни и ревливи,не знам за вас,но аз пикльовци не харесвам. 8)

MayKyTy
08-22-2007, 10:02
Замисляли ли сте се някога защо толкова много време отдаваме да мислим за дадено момче с което сме се разделили. Защо по цял ден страдаме и си мислим за него, а на него въобще не му пука. По голям процент са момичетата които след дадена връзка страдат за уж изгубената любов и съм се питала имали въобще момчета на които и на тях им е било гадно след раздяла и ако има нека да пишат.

Оби4аме да проявяваме висша форма на емоционалност изразена във ве4но мъмрене, самосъжаление и безспирно говорене за 'бившите'... докато 'мъжете' от гордост не си позволяват да стигат до такива 'крайности'...
съгласна съм :)
искаш ли да забравиш някой, замени го с друг... (поне от тая максима се водят доста 'мъже') 8)
съгласна съм :)

Mooo6no
08-22-2007, 10:12
относно страдането... има един лаф "За мъка сме родени ние мъжете". :lol:

aniezina
08-22-2007, 10:32
О момичета, аз съм на мнение че момичетата не страдат толкова колкото му отдават значение и преиграват-ако ги боли ще е ден два, а останалия месещ ще е самосъжаление и цирк, докато момчетата се правят че не им пука но страдат двойно повече защото го задържат във себеси а не го изливат црез сълзи или викове като момичетата и така се натрупва и дори те страдат повече, затова смятам че момчетата страдат даже иповече(май няколко пъти го казах но това е мнението ми)

Котарана
08-22-2007, 10:40
Много ясно, че не само момичетата страдат, а и момчетата само, че не си го показват и признават.Пък и така трябва на един мъж не му приляга да реве по цял ден и хленчи какъв мъж е тогава лично на мен не би направило добро впечатление...

lilit_666
08-22-2007, 11:43
Za6toto momi4etata go wzimat prekaleno na seriozno!
F sym,ama se imam za silen harakter-po wyprosa s mom4etata de-nikoga ne pokazwam na okolnite kakwo mi e-nai-mnogo da spodelq s 1,2 priqtelki,koito znam 4e nqma da izportqt kolko mi e my4no.

Phoenixheart
08-22-2007, 11:46
И ние имаме чувства както вас, но просто не ги показваме, или поне не пред други хора.
Може би отчасти защото някои смятат това за признак на слабост :::

Пп: А ти замисляла ли си се колко момчета страдат и си мислят за някое момиче докато то ги разиграва и ги сменя като гащи без хич да му пука?
x2

GaNgStAz
08-22-2007, 11:55
Един мъж няма да признае, че страда. И ще си даде вид, че не страда въобще. Но страда :)

да,така е :-) ... аз имам един много добър приятел , с него много често си говорим по този въпрос,той е плакал пред мен и заради момичета и заради негови приятели,не мога да разбера за кфо се възприема така че, силният пол няма право да плаче и тфа се смята за слабост,де да знам и аз ... ама определено и момчетата страдат за връзки,повечето не го показват (шото се правят на кораваци) но вътрешно се побъркват ](*,)

:smt023 Аз имам бая приятели ( момчета ), които са ми споделяли колко гадно се чувстват, примерно, когато некоя ги зареже ей така.. без особено голяма причина, говорили сме си много и дори са плакали пред мен за момиче.. Но наистина някои момчета гледат да не го показват, 'щото някак си мислят, че е тъпо да се правят на 'путки' пред момичетата.. поне така са ми казвали мои фр'с а и.. наистина си е така при някои ;) Има и по чувствителни, които просто са си емоционални и поне говорят за т'ва ( 'щото наистина много малко момчета плачат пред момичета... )

strastnata_moni
08-22-2007, 13:14
za6to momi4etata li?za6toto nie sa 4uvstvitelni i go priemame po vatre6no i stradame mnogo za 4oveka koito sme izgubili!!! :smt010 :smt009 :smt011 :smt012 :smt013 :smt014 :cry: