PDA

View Full Version : Искате нещо, но не знаете какво?



beinlove
08-22-2007, 00:51
Дали това чувство е породено от самотата? А може би е просто едно чувство, което всеки в даден момент изпитва? Сигурно на повечето от вас им се е случвало не един път. Не знам как да ви го обясня... Тези, които са го изпитвали знаят какво имам в предвид. Дали е породено от самотата? От 3 години насам нямам сериозна приятелка. Излизам със други момичета но има нещо, което ми липсва. Мисля, че именно това нещо ме кара да се чувствам така. Като се замисля се сещам за красивите моменти, които съм имал с едно момиче, което успяваше да ме прави щастлив. Гледах на живота от съвсем друга страна и не обръщах внимание на подробностите, защото просто бях щастлив. Но както знаете всяка хубава приказка има и своя край. От тогава всичко е много различно. Бих дал всичко за да върна времето назад. Искам отново да я прегърна и да знам, че там има някой който наистина ме обича. Трудно е, защото знаеш, че никога повече няма да бъде както преди, каквото и да стане. След като скъсаш едно въже на две, можеш да го вържеш, но възела остава. Приемете историята ми като съвет, защото както знаете - човек осъзнава какво е загубил, чак след като го загуби.
Обичайте се!
:smt006

IKisseDAGirL
08-22-2007, 05:45
Просто меланхолия..
В момента няма човек до теб и първото, за което се сещаш, са моментите, в които си се чувствал най-добре. Но много добре знаеш, че не можеш да върнеш времето назад, така че.. :roll:

VeSinCe
08-22-2007, 06:53
Ами и аз така съм се чувствала и мога да ти кажа че наистина е от самотата :wink: Защото когато съм с приятели това чувство го няма....Спокойно тва са жременни състояния на депресия и меланхолия или там квото е.. Ще ти мине :P

#Gravity Of Love#
08-22-2007, 08:05
хахах.. всеки знае това чувство.. най вече тииновете :wink:
важното е да се справиш с него.. :wink: