PDA

View Full Version : tupi cigani



08-22-2007, 06:43
u4a v 4ugbina ta ne gledam mn novini ma sa razbrah kvo stanalo v krasna polqna pisna mi s tiq cigani i tehnite tupotii i sa tiq gluposti pravqt

6e razkaga za edna slu4ka s edna moq priqtelka. btw az sum mom4e i ne sum skinar

zna4i tva stana predi 2 godini, bqhme az i edin priqtel az bqh 16 toi 18 i dvamata bqhme s dobro teloslogenie

I vigdame edna ot nai dobrite priqtelki s koqto sme izrasnali za6toto sme edna grupa ot 6 4oveka koito sme izrasnali zaedno ot malki.

ta q vigdame i tq izliza ot edno kato dvor to e po skoro kato smeti6te i razkusana bluzata i ti4a i kre6ti i izleznaha 4 cigani i q podgoniha i nie se vturnahme i se zbihme ediniq s edin udar padna i posle 3mata sre6tu nas men me naruga v rukata 6toto izvadi maketno nog4e no gi nabihme i posle se obadihme na priqteli da doidat da pomognat da gi durgim dokato doide policiqta. ta ob6to vzeto te samo sa q hvanali 4rimata i zadurpali pri smeti6teto ama tq uspqla da se izmukne zamalko. posle ni vikaha v suda samo kato svideteli ama ne ni kazaha ni6to za tva 4e sme nabili ciganite

nie i predi tva imahme problemi s cigani ta bqhme mugete ot 3 semeistva da izgonim edni cigani deto kradqha i pluha po edna druga priqtelka.

i sa tiq gluposti v krasna polqna dobre be kvi sa tiq gluposti ebat se pravqt pove4e ciganeta giveqt po bedno i pravqt pove4e gluposti da si hodqt v indiq ili ot kudeto i da sa do6li 6toto sa ni dostatu4ni turcite s tehnite gluposti v parlamenta

08-22-2007, 08:03
подкрепям , може да имаме известна вина ,че сме допуснали "циганския проблем" , но истината е , че не сме виновни за циганския манталитет...................

quench
08-22-2007, 08:38
така е! когато българин се опита да изнасили момиче, това е престъпление срещу личността, а когато циганин се опита да изнасили българка - това е престъпление срещу нацията!!!

не бива да го допускаме! нека да се съберем с вили и факли пред катедралата, където попа ще даде благолсвоията си и да се отправим към гетата, за да избием мръсната сган!!!

find_m3
08-22-2007, 08:56
така е! когато българин се опита да изнасили момиче, това е престъпление срещу личността, а когато циганин се опита да изнасили българка - това е престъпление срещу нацията!!!

не бива да го допускаме! нека да се съберем с вили и факли пред катедралата, където попа ще даде благолсвоията си и да се отправим към гетата, за да избием мръсната сган!!!

:lol: :smt005 добре бе прзинах те :smt023

blaaaa
08-22-2007, 09:27
така е! когато българин се опита да изнасили момиче, това е престъпление срещу личността, а когато циганин се опита да изнасили българка - това е престъпление срещу нацията!!!

не бива да го допускаме! нека да се съберем с вили и факли пред катедралата, където попа ще даде благолсвоията си и да се отправим към гетата, за да избием мръсната сган!!!
Подкрепям :wink:
Ами аз какво да кажа като точно до моя квартал има циганска махла и вечер даже ме е страх като се пребирам защото е пълно с тес шибани мангали :smt013
Явно няма как да се отървем от тея боклуци.. :smt012

quench
08-22-2007, 09:37
ах тази ирония 8)

Шишарка
08-22-2007, 16:16
quench, направо цар(ица :lol: ) на интелигентността.
Чудя се някога дали мангал е напдал някога теб или някой твой близък,да е заплашвал живота ти/му/й...

Ziezi
08-22-2007, 20:57
така е! когато българин се опита да изнасили момиче, това е престъпление срещу личността, а когато циганин се опита да изнасили българка - това е престъпление срещу нацията!!!

не бива да го допускаме! нека да се съберем с вили и факли пред катедралата, където попа ще даде благолсвоията си и да се отправим към гетата, за да избием мръсната сган!!!

А когато група цигани те изнасилят теб,това е чудото на майката природа-най-после се е намерил някой,който да иска да прави секс с теб!

sladko_momi4e
08-22-2007, 21:29
така е! когато българин се опита да изнасили момиче, това е престъпление срещу личността, а когато циганин се опита да изнасили българка - това е престъпление срещу нацията!!!

не бива да го допускаме! нека да се съберем с вили и факли пред катедралата, където попа ще даде благолсвоията си и да се отправим към гетата, за да избием мръсната сган!!!

А когато група цигани те изнасилят теб,това е чудото на майката природа-най-после се е намерил някой,който да иска да прави секс с теб!
+1 za ziezi!!!
po edno vreme mislix 4e te nqma!lipsva6e mi tuk! 8-[

quench
08-23-2007, 06:09
ми и аз съм бил скенарчйе, в люлин са ме нападали цигани и после сме търчали да се бием с тях....

но много примитивно мислите

08-23-2007, 18:50
@quench
Какъв скинар си бил бе, мазен мангал такъв?

morenita
08-23-2007, 22:44
Hey az sum 19 godishna bulgarka i estestveno me trevoji problema s ciganite, vupreki che ne jiveq v BG. No izobshto ne sum suglasna s mneniqta izkazani vuv foruma. Smqtam che ciganite si imat mnoooogo nedostatuci no ne mislq che da gi izbiem e nai-humannoto reshenie. Po-skoro mi se struva che trqbva da gledame losho na provinilite se, a ne na vsichki kato cqlo. Vsqko stado si ima mursha, tqhnoto si ima povechko, no ne zabravqite che i sred tqh ima svestni hora koito prosto iskat normalen jivot.Vse pak te ne sa izbrali sami da sacigani.

quench
08-24-2007, 07:54
@quench
Какъв скинар си бил бе, мазен мангал такъв?ю

както всички останали - бръснат и уверен, че 2 шамара оправят всичко

08-24-2007, 08:00
@quench
Какъв скинар си бил бе, мазен мангал такъв?ю

както всички останали - бръснат и уверен, че 2 шамара оправят всичко

Някой те е излъгал че си скинар бе батъе :smt005 :smt005 :smt005

gabrielka@a
08-25-2007, 17:14
И на мен а ми супер гадни и като си помисля,че след години ще станат повече от българите....... :smt011

08-25-2007, 17:51
da si hodqt v indiq ili ot kudeto i da sa do6li 6toto sa ni dostatu4ni turcite s tehnite gluposti v parlamenta

08-25-2007, 17:53
не бива да го допускаме! нека да се съберем с вили и факли пред катедралата, където попа ще даде благолсвоията си и да се отправим към гетата, за да избием мръсната сган!!!

Guderian
08-25-2007, 17:54
така е! когато българин се опита да изнасили момиче, това е престъпление срещу личността, а когато циганин се опита да изнасили българка - това е престъпление срещу нацията!!!

не бива да го допускаме! нека да се съберем с вили и факли пред катедралата, където попа ще даде благолсвоията си и да се отправим към гетата, за да избием мръсната сган!!! :D :D :D :D

sh3_1s_7h3_0n3
08-25-2007, 20:17
С темата дотук!