PDA

View Full Version : Обеца на пъпа?



Ice
08-22-2007, 07:34
Искам да попитам някой който има обеца на пъпа.Дали възможно от това да ми става лошо.Вчера ме втрисваше, беше ми лошо не знам как не повърнах.Пробих си пъпа преди 2 дена, казаха ми че е възможно и от обецата да е.Вие как мислите?

SunnyG
08-22-2007, 07:38
Ако си алергична към метали,да възможно е,но би трябвало този.който те пробива да те попита дали си и ако не знаеш да ти се напражи тест...

merilin1
08-22-2007, 07:49
е ако е алергична няма ли да се възпали или нещо такова...имала съм приятелки, при които се е зачервявало, гноясвало и сякви такиа гнусотии, дори наскоро една ми каза, че кожата и е изтъняла и обецата е паднала... някакси организма не я е приел...но за гадене и прилошаване от пиерсинг не бях чувала... мисля, че се филмираш ;) 8-[

SunnyG
08-22-2007, 07:59
Не се "филмирам" ,защото от 3 години нося обеца и аз имах възпаления,дори,когато бях със селиконова.Знам много добре какво говоря,ако организмът и не приема обецата,то е нормално да се чувства зле,защото иска да изхвърли токсините,които са влезли през раната!Иначе тези зачервявания могат да се образуват и от лоша хигиена,от факта,че сега е топло и се поти,от слънцето,от морската вода,от това,че се е напрашила....Причини колкото искаш за възпаление.Затова се препоръчва пробиванията да стават зимата,когато зарастването на раната няма да се влияе от външни фактори.

Ice
08-22-2007, 08:05
Не се "филмирам" ,защото от 3 години нося обеця и аз имах възпаления,дори,когато бях със селиконова.Знам много добре какво говоря,ако организмът и не приема обецата,то е нормално да се чувства зле,защото иска да изхвърли токсините,които са влезли през раната!Иначе тези зачервявания могат да се образуват и от лоша хигиена,от факта,че сега е топло и се поти,от слънц3ето,от морската вода,от това,че се е напрашила....Причини колкото искаш за възпаление.Затова се препоръчва пробиванията да стават зимата,когато зарастването на раната няма да се влияе от външни фактори.

Мда и аз така мисля, че може би нещо се е възпалило, вчера стоях на слънце цял ден, вечерта си слагах марля с йот абе не знам вече какво да мисля.Даже мислех днес да отида при тоя дето ми проби пъпа и да го питам ако трябва да махам обецата знам ли и аз вече.Иначе първия ден като ми я сложиха и повърнах, беше много кофти.

SunnyG
08-22-2007, 08:09
Алергична си към метала,скъпа.Според мен няма друга причина.Отиди при този,който те е пробил и му кажи всичко.Ще ти каже какво да правиш.

Ice
08-22-2007, 08:12
Мерси много.Ще отида днес. :-)

sladkata_presi
08-22-2007, 08:36
А искам да те питам,зоната около пъпа червена ли е,какъв цвят е?

N0_feAR
08-22-2007, 09:29
Съмнявам се да е от обицата, но пък знаеш ли....всичко е възможно. Би трябвало да не получаваш алергия от обицата ако е от титан. А с какво я промиваш. Има случеи, в който можеш да получиш алергична реакция и от самото лекарство.
пп:сигурна ли си че не си яла нещо развалено или нещо, което не ти е понесло?!?!

SunnyG
08-22-2007, 12:02
Абе тя по горе спомена,че се маже с йод,ама аз досега където и да съм се пробивала не са ми препоръчвали йод... :roll:

08-22-2007, 12:29
А искам да те питам,зоната около пъпа червена ли е,какъв цвят е?
Да червена е и ме боли като се сгъвам като клякам и т.н. (мързеше ме да се логна сори)

Jamalska
08-22-2007, 12:34
Абе тя по горе спомена,че се маже с йод,ама аз досега където и да съм се пробивала не са ми препоръчвали йод... :roll:
на мен едната обица ми сложиха йод и лепенка отгоре веднага след пробиването.после не съм се мазала ама йода не ми е създавал проблем

`Death`Whore``
08-22-2007, 12:34
Една приятелка си проби езика в студио...пичът И забил обецата точно във вената и няколко дни е била с температура...може и от това да е. Замисляла ли си се да отидеш при този, който те е дупчил??