PDA

View Full Version : Какво ги питате зайците бе??? :D



quench
08-22-2007, 08:36
Мишоци националистически, какво питате зайчетата в 8 и 9 клас, "одобрявате ли гвардията" "уважавате ли хитлер".....???

те не знаят от коя страна на гащите им е жълто и от коя е кафяво, вие за политика ги коткате,а?

много е лесно тука и по националистическите форуми,а? ;)

HopeLesss
08-22-2007, 08:47
И аз това казах снощи на TheNightRider. Тук е фрашкано с политически теми, а 98% от форума не разбира от политика :wink:

LunaTriCk
08-22-2007, 08:54
то и те не знаят от коя страна на гащите им е жълто и от коя е кафяво :roll:

quench
08-22-2007, 08:57
И аз това казах снощи на TheNightRider. Тук е фрашкано с политически теми, а 98% от форума не разбира от политика :wink:

по-малко от 2% са.... :smt011

например Гудериан казва, че НС е дясна политическа формация....

Spork
08-22-2007, 08:59
И аз това казах снощи на TheNightRider. Тук е фрашкано с политически теми, а 98% от форума не разбира от политика :wink:

уф...да...забелязва се....набива се на очи напрао :shock: :shock: :shock:

HopeLesss
08-22-2007, 09:04
Е, нормално е ;) И на мен на 12-13 не ми пукаше кой е на власт... Тогава си играех с куклите, а не се интересувах от политика :)

08-22-2007, 09:06
Ама вие знаете ли, че Воленчо ще забрани ЕМО-тата, хаус музиката, чалагатаи големите очила, а? :lol: :lol: :lol:

~*SILVER*~
08-22-2007, 09:08
Еми аз съм на повече от 12-13 ама пак не ми пука ..... за кво да ми пука - сички са си измамници и говеда. Единствено се кефя на Бойко :lol:
А що се отнася до тея теми - мисля, че са жалък опит да покажат колко много "разбират" и да си излеят разбиранията за света пред някого, защото извън Интернет никой не иска да ги слуша. :-k Просто подминавам такива теми, не ме бъркат - имат право да си пускат, каквито искат теми, стига да не подклаждат спорове, както става обикновено :roll:

HopeLesss
08-22-2007, 09:15
Еми аз съм на повече от 12-13 ама пак не ми пука ..... за кво да ми пука - сички са си измамници и говеда.

Колко имена на политици знаеш? С колко от идеите на различните партии си запознат, че даваш оценка за "всички"???

quench
08-22-2007, 09:16
Еми аз съм на повече от 12-13 ама пак не ми пука ..... за кво да ми пука - сички са си измамници и говеда.

Колко имена на политици знаеш? С колко от идеите на различните партии си запознат, че даваш оценка за "всички"???

всъщност е прав и аз мога да го заместя в прилагането на доказателства

Shadow_Walker
08-22-2007, 09:16
И аз това казах снощи на TheNightRider. Тук е фрашкано с политически теми, а 98% от форума не разбира от политика :wink:

по-малко от 2% са.... :smt011

например Гудериан казва, че НС е дясна политическа формация....ми аз не разбирам от политика - факт.
не ми и трябва всъщност....ама нали знаете, българина разбира от всичко :-$

HopeLesss
08-22-2007, 09:18
Еми аз съм на повече от 12-13 ама пак не ми пука ..... за кво да ми пука - сички са си измамници и говеда.

Колко имена на политици знаеш? С колко от идеите на различните партии си запознат, че даваш оценка за "всички"???

всъщност е прав и аз мога да го заместя в прилагането на доказателства

Давай :twisted: Цялата съм в слух :twisted:

find_m3
08-22-2007, 09:21
Еми аз съм на повече от 12-13 ама пак не ми пука ..... за кво да ми пука - сички са си измамници и говеда.

Колко имена на политици знаеш? С колко от идеите на различните партии си запознат, че даваш оценка за "всички"???

я ги кажи ти тия толкова изтъкнати и пълни със разум идеи? ](*,) идеите йм са да си пълнят гушите и много ясно и аз да съм ще си гледам живота

~*SILVER*~
08-22-2007, 09:21
Еми аз съм на повече от 12-13 ама пак не ми пука ..... за кво да ми пука - сички са си измамници и говеда.

Колко имена на политици знаеш? С колко от идеите на различните партии си запознат, че даваш оценка за "всички"???
Достатъчно. Виждам резултатите - виждам как ние сме с горе-доло най-скъпите стоки в цяла Европа, същевременно с най-ниски заплати. Виждам как стотици и хиляди хора гладуват и мизеруват. Виждам как улиците са като след война. Виждам как всичко върви надоло. Също така виждам как няма политик без лъскава кола. Няма политик без скъп костюм.
Това ми стига.

HopeLesss
08-22-2007, 09:26
Аз пък да ти кажа ли какво виждам?!? Виждам разглезени момиченца, които пръскат всеки ден парите си по кафенца и за цигарки. Виждам готини татковци, които след работа остават по 3 часа в кръчмата, за да изпият и последния лев. Виждам майки, които стоят по цял ден във фризьорския салон, а не знаят, че щерка им лапа на всеки срещнат. Виждам мързела, комплексарщината и вечното оплакване във всеки срещнат!!! Докато в България не почне да се работи, както в другите страни, нищо няма да стане! И стига сте обвинявали политиците за вашия собствен живот!!!

Spork
08-22-2007, 09:30
Ама вие знаете ли, че Воленчо ще забрани ЕМО-тата, хаус музиката, чалагатаи големите очила, а? :lol: :lol: :lol:

ауу..кога тфа бе... :-D :-D :-D ....

08-22-2007, 09:30
Аз пък да ти кажа ли какво виждам?!? Виждам разглезени момиченца, които пръскат всеки ден парите си по кафенца и за цигарки. Виждам готини татковци, които след работа остават по 3 часа в кръчмата, за да изпият и последния лев. Виждам майки, които стоят по цял ден във фризьорския салон, а не знаят, че щерка им лапа на всеки срещнат. Виждам мързела, комплексарщината и вечното оплакване във всеки срещнат!!! Докато в България не почне да се работи, както в другите страни, нищо няма да стане! И стига сте обвинявали политиците за вашия собствен живот!!!
Мислиш ли, че в другите страни няма такива татковци, такива момиченца и такива майки?
Има, просто те сса си в долната прослойка на обществото. Dumb. ДНешните новобогатащи са 50% от утрешната утайка.

quench
08-22-2007, 09:31
ами, като за начало, нямаме ляво, дясно, център; радикално и умерено

левите провееждат дясна политика, защото лобират за богати чужд. инвеститори и обслужват техните интереси (а би трябвало да е обратното)

десните пък провеждат лява политика, за да отнемат електорат от левите ;) и обслужват местни капиталисти (а би трябвало да е обратното)

центристите пък са "център" само доколкото могат да прехвърлят гласове наляво или надясно

радикално и умерено в България няма - защото т. нар. радикални бушуват, докато не ги вкарат във властта, а после стават умерени, за да ги пуснат в голямата пералня за пари

спвен това, нямаме и гражданско общество - имаме го само на хартия, но самите политици се стараят да го разбият, дори да е в зародиш

медиите, които би трябвало да подкрепят гражданското бощество, пеят на ушенцето на политиците

самите управялващи от всяко правителство работят само за следващият мандат, а не изпълняват дори собствените си планове, махнете обещанията - та казвам, че те работят така, че спонсорите им да са доволни и да осигурят повече стабилен електорат - като последният винаги е обвързан със спонсорите

и така, самият демократичен процес на хартия е създаден, за да бъдат избирани и контролирани от гржданското общество политиците

в действителност, демокрацията е създадена, за да могат не-аристократичните капиталисти да влезнат в горните камари на монархиите - и принципа се е запазил до ден днешен

~*SILVER*~
08-22-2007, 09:32
Аз пък да ти кажа ли какво виждам?!? Виждам разглезени момиченца, които пръскат всеки ден парите си по кафенца и за цигарки. Виждам готини татковци, които след работа остават по 3 часа в кръчмата, за да изпият и последния лев. Виждам майки, които стоят по цял ден във фризьорския салон, а не знаят, че щерка им лапа на всеки срещнат. Виждам мързела, комплексарщината и вечното оплакване във всеки срещнат!!! Докато в България не почне да се работи, както в другите страни, нищо няма да стане! И стига сте обвинявали политиците за вашия собствен живот!!!
Аз не се оплаквам от живота си, мила. Моят живот си го харесвам. И да - ще ги обвинявам, защото на всяко стадо му трябва пастир.

Mooo6no
08-22-2007, 09:33
Попринцип е добре младите да се интересуват от политика, за да не гласуват само възрастните или някакви старци, които гласуват за една и съща партия и са толкова изкуфели, че 8, 9 клас разбират повече от политика. Старците също не разбират от гащите.

Ама лошото е, че се прекалява и се коментира една и съща, и то баш най-тъпата и пошла идеология.

08-22-2007, 09:35
Аз не се оплаквам от живота си, мила. Моят живот си го харесвам. И да - ще ги обвинявам, защото на всяко стадо му трябва пастир.Ако гледаш на себе си като овца...

thefreak
08-22-2007, 09:36
Аз пък да ти кажа ли какво виждам?!? Виждам разглезени момиченца, които пръскат всеки ден парите си по кафенца и за цигарки. Виждам готини татковци, които след работа остават по 3 часа в кръчмата, за да изпият и последния лев. Виждам майки, които стоят по цял ден във фризьорския салон, а не знаят, че щерка им лапа на всеки срещнат. Виждам мързела, комплексарщината и вечното оплакване във всеки срещнат!!! Докато в България не почне да се работи, както в другите страни, нищо няма да стане! И стига сте обвинявали политиците за вашия собствен живот!!!
Какво да се работи бе шматка такава?
Ти кога последно си търси работа, не като сервитьорка, барманка или нянаква във заведение?
Къде мислиш, че има работа за да работят хората?
Колко хора са частници защото няма как да работят другаде, освен сами за себе си?
Каква работа какви 5 лева...

machoka
08-22-2007, 09:39
ъ.. да.. и така :)

приятен ден )