PDA

View Full Version : Дупките по улиците



find_m3
08-22-2007, 09:35
Абеомръзна ми живота.Едно време живеехме в провинцията на най-скапана улица в града ,която не е ремонтирана от милион години.Сега лятото бях малко при баба ми и ми се налагаше да бия из тия дупки 3 преки по-надолу за да отида в цивилизацията.Направо е лудница.И това не е в някой забутан, краен квартал ,а почти в центъра.Не можеш да викнеш едно такси ,защото не искат да си трошат колите и отказват да идват.То са едни три улици на едно върло дето с всеки дъжд се стича като маслко все по -надолу.Уж непрекъснато има някакви хора дето пренареждат павета в едно ъгълче на улицата ,но има и зейнали ями на средата оградени с чували пълни с пясък за да не се разбие някой.Просто е ад.Аз по-потрошена улица не съм виждала в живота си.Въпроса ми е какво правят политиците и пътното по въпроса и защо от както се помня таи улици си седят така.Не трябва ли вместо да кърпят като виждат,че не става да изкопаят всичко и да се направи нова настилка.Не съм професионалист ,ама май не е нужно да имаш много акъл за да го прозреш.Вчера спорихме с наще какво трябва да се направи и според мен това си е случай за "Господари на ефира" просто не виждам друг начин да се задейства решаването на проблема при многобройните оплакваня в общината.Щом за един пътен знак вдигат врява за това трябва да има съдени и не съдени ,ами пребити с камъни :smt011 :smt011

Как и кога ще се реши проблема с дупките по улиците където и да било в страната?Какво трябва да направят малките хора за да бъдат чути?

machoka
08-22-2007, 09:40
Напоследък в София ремонтираха много основни пътни артерии и то качествено, доволен съм.. остава проблема с крайните квартали, но той винаги е бил на дневен ред. Все пак няма пари за всичко.

Swinkenhoffer
08-22-2007, 09:43
пари има, ама отиват за друго. :lol:

ето, тъкмо казаха по новините - по Цариградско има неравности, въпреки че ремонтираха. смятай.

thefreak
08-22-2007, 09:48
Напоследък в София ремонтираха много основни пътни артерии и то качествено, доволен съм.. остава проблема с крайните квартали, но той винаги е бил на дневен ред. Все пак няма пари за всичко.
Има пари за всичко.
За всичко друго, но не и за това.
И под всичко имам предвид далаверите, които правят управляващите с тези пари.

machoka
08-22-2007, 09:55
Е хайде, това е постоянното оправдание на българина - далавери.. далавери има навсякъде по света, важното е кой ще далаверства по-малко и ще остави повече за такива като нас. Бойко се справя добре в това.

Guderian
08-22-2007, 09:57
Бойко се справя добре в това.Ами да, нали изпълни предизборното си обещание и закърп онази дупка :lol: :lol: :lol:

Mooo6no
08-22-2007, 10:00
Аз съм от Варна и въпреки че не съм шофьор съм забелязал, че дупките в града са намалели значително и се ремонтираха суматии главни пътища. И то оправиха точно улиците покрай нас (долната част на Кайсиева Градина), така че в това отношение не се оплаквам.

machoka
08-22-2007, 10:02
Аз съм от Варна и въпреки че не съм шофьор съм забелязал, че дупките в града са намалели значително и се ремонтираха суматии главни пътища. И то оправиха точно улиците покрай нас (долната част на Кайсиева Градина), така че в това отношение не се оплаквам.

Не се оплакваш, защото не те касят пряко.. когато шофираш по цял ден и щеш-не щеш трошиш колата и вадиш поне по 500 лв на 3 месеца за ремонт по ходовата част - няма да мислиш така.

Swinkenhoffer
08-22-2007, 10:02
Бойко се справя най-добре пред тв камерите, ако питаш мен.
а парите за наводненията къде отидоха? почистиха ли се коритата на реките... позакърпиха и айде. вярно е, че навсякъде има корупция и далавери, ама тука се оляха направо.
в тоя ред на мисли, аз ще гласувам за Тити Папазов. 8)

Mooo6no
08-22-2007, 10:05
Родителите ми плащат далеч повече пари на месец, защото колата е на лизинг. :lol: И бтв застрахователите направо да се откажат от нас, защото май ремонтираха за далеч повече от сумата от хиляда и колко годишно. :lol:

sh3_1s_7h3_0n3
08-22-2007, 10:08
Родителите ми плащат далеч повече пари на месец, защото колата е на лизинг. :lol: И бтв застрахователите направо да се окажат от нас, защото май ремонтираха за далеч повече от сумата от хиляда и колко годишно. :lol:

И ти казвам, че точно главните улици около нас отдолу, които са покрая Метро всичките са ремонтирани.

Аз ти казвам - кметът ни се подмазва! Иска още един мандат... 8)

Ина4е наистина някои дупки липсват :-k

machoka
08-22-2007, 10:08
ДА бе, тоз пък Тити къде се бута и той между шамарите.. може да е добър треньор, но политик?! За това се изискват връзки, познанства, предишен опит в политиката и т.н... той тръгнал да става кмет на европейска столица... :shock:
А най-лошото е, че доста запалянковци ще гласуват за него :?

Сега няма нужда да изтъкваме плюсове и минуци на Бойко, факт е, че направи много - няколко станции на метрото, ремонтира и цяла София, намери решение с боклуците, действа по ВиК инфраструктурата и т.н. Може да е мафиот, но поне прави нещо.

Mooo6no
08-22-2007, 10:13
Офф:
И аз бих гласувал за Тити, ако лях от София.

Иначе съжалявам, че не съм 10 месеца по-голям, за да мога да гласувам. Не искам да преизберат за 3 път тоя шибан комунист.

Guderian
08-22-2007, 10:13
Аз ти казвам - кметът ни се подмазва! Иска още един мандат... 8)

Ина4е наистина някои дупки липсват :-k Кирил Йорданов(варненския кмет) е човек на най-голямата групировка в града и в същото време подкрепян от кирливите комунисти. Той нито веднъж не направи едно свясно осветление по пътищата в крайните квартали! Това което показват по телевизията за него и осветлението в центъра на града е само заблуда за народа! Този човек не трябва да идва повече на власт!

Swinkenhoffer
08-22-2007, 10:16
нашето, ако е европейска столица... :lol:
а за Бойко кой гласува? разни фенки, дето го смятат за красив. :shock:

Тити прави впечатление на свестен човек, който не търси вниманието на журналистите, и не си гради имидж на як пич. за момента е най-доброто, което може да се пръкне за столичен кмет.

Guderian
08-22-2007, 10:19
Кой е Бойко Борисов :lol: Един пожарникар и бивш бодигард на бай Тошо :lol: :lol: :lol:
Да не говорим в колко съмнителни фирми е вземал участие през 90-те :roll:
За мен този човек е една висша мутра и нищо повече, а вие всички се надявате той ви измъкне от калта #-o
П.П. Сляпото доверие на народа продължава ](*,)
П.П.П. Не направим същото каквото хората направиха в началото на 1997 г сме обречени :|

sh3_1s_7h3_0n3
08-22-2007, 10:27
Офф:
И аз бих гласувал за Тити, ако лях от София.

Иначе съжалявам, че не съм 10 месеца по-голям, за да мога да гласувам. Не искам да преизберат за 3 път тоя шибан комунист.

Аз ще гласувам вместо теб! 8)

Guderian, именно...
само хвърля прах в о4ите с добре осветената Морска градина 8)

Swinkenhoffer
08-22-2007, 10:32
а тея ламБи са като в затвор... толкова силно светят, че те заболяват очите, а и няма никаква естетика. :? ужасни са.

Guderian
08-22-2007, 10:35
Офф:
И аз бих гласувал за Тити, ако лях от София.

Иначе съжалявам, че не съм 10 месеца по-голям, за да мога да гласувам. Не искам да преизберат за 3 път тоя шибан комунист.

Аз ще гласувам вместо теб! 8)

Guderian, именно...
само хвърля прах в о4ите с добре осветената Морска градина 8) Аз също вече имам право да гласувам и определено моя глас няма да отиде за бат Бойко :) нито пък за левите :twisted:

П.П. Очаквам АТАКА и БНС да се съюзят, за да имат по-голям шанс на изборите. Още от сега казвам, че съм за тях 8)

sh3_1s_7h3_0n3
08-22-2007, 10:44
а тея ламБи са като в затвор... толкова силно светят, че те заболяват очите, а и няма никаква естетика. :? ужасни са.

ве4е няма една скатана пейка пф :lol:
дори в моята махала вси4ко е осветено, което не 4е е лошо, де... или поне само понякога 8-[
но дупките са запълнени... 8)

RoyTheReaper
08-22-2007, 11:35
Дали ще има хубави улици зависи от това колко се краде в общината и как се разпределят парите от ЕС.

Трябва да отбележа, че в моя град улиците ги направиха доста добри в последната година.

sh3_1s_7h3_0n3
08-22-2007, 11:44
Дали ще има хубави улици зависи от това колко се краде в общината и как се разпределят парите от ЕС.

Трябва да отбележа, че в моя град улиците ги направиха доста добри в последната година.

а ти от кой град си?

LunaTriCk
08-22-2007, 11:47
наще дупки са запълнени....повечето.

п.п. варна

RoyTheReaper
08-22-2007, 11:48
Стара Загора

HopeLesss
08-22-2007, 14:36
И аз забелязвам, че в Търново улиците са далеч по-добре от миналата година... Ама пък покрай тоя газ разбиха всички тротоари и после така ги оправят, че да ти стане лошо... :x