PDA

View Full Version : косопад



08-22-2007, 10:16
zdraveite imam problem s kosata koito do sega sam nqmal. bqh na po4ivka v pamporovo no kogato si doidoh v sofiq kosata zapo4na da mi okapva kogato q re6a ddz kvo stava :smt017 dali e ot smqnata na temperaturata ili ot ne6to drugo. kosata mi e mazna izpolzvam shauma protiv mazna kosa ne izpolzvam so6oar 4esto ne sam se boqdisval molq vi kajete mi kak da spasq kosata si za6tot svirq v rock grupa :-({|= i ako zagubq kosata si ddz 6te se pobarkam :smt010

MostHated
08-22-2007, 10:17
в аптеката има специални шампоани питай там

sladkata_presi
08-22-2007, 10:30
Наистина в аптеката има специални шампоани против косопад и такива...
Може да попиташ.

08-22-2007, 11:49
Купи си шампоан и балсам за коса Пантасалмина от серията с протеини.Можеш да си вземеш и травитаминол от някоя ветеринарна аптека или кабинет.както и да се посъветваш с аптекаря.
С травитаминола трябва да седиш 2 часа след което с шампоана пантесалмина си измиваш косата.Измий я два пъти като използваш повече шампоан иначе няма да можеш да измиеш травитаминола и косата ти ще изглежда мазна.После слагаш маската.Надявам се да се справиш с проблема си който бтв имам и аз :(
При теб причината определено е от смяната на температурата!косата се изтощава при силно слънце или студ.И не забравяй-не я суши със сешоар!
травитаминола струва 5 лева,маската 3лв,за шампоана не знам.

М_Биг_Фен
08-22-2007, 11:51
Има ампули против косопад на "Виши".

SweetTeEscaPe
08-22-2007, 11:55
Щом си бил на Пампорово и си сменил атмосферата е нормално,но за всеки случай наистина по-добре си вземи нещо за косопад. :wink: