PDA

View Full Version : Помогнете ми!



08-22-2007, 11:43
az sum na 15 i sprqx cigarite poradi pri4inata 4e se zady6avam... no v na4aloto be6e mn gadno za6toto kato pomiri6a dima i na men mi se dopy6va6e ... kakto i da e daje i sega se zady6avam ve4e nemoga da ti4am za6toto nemoga da si poema vuzdyx... mislite li 4e mi ima ne6to nqkakva bolest kak moga da stana su6tiq 4ovek kakuvto bqx predi da si ti4am normalno?Ne po4vaite da py6ite tova e bavna smurt.Ve4e tova me otvra6tava... Molq vi iskam seriozni otgovori

Cvetito_master
08-22-2007, 11:49
колко време си пушил/а

Cvetito_master
08-22-2007, 11:49
колко време си пушил/а

08-22-2007, 11:50
1 g. no sega se razvivat drobovete i ne e xybavo da se py6i a az ...

Gre6ka_na_Prirodata
08-22-2007, 12:21
Вообще защо си запалила?
И аз пушех по няколко цигари на ден ама не бях толко пристастена...
Спрях ги за 1 седмица и после щом запалих ми беше много гадно...
Смисал от пушенето няма миличка....
Откажи ги докат е време
Пак и ще си спестиш разправия и едно огрмоно конско от родителите ти :D
И като видиш някой да пуши се замисли как той или тя се трови и как ще умре бавно и мачително само защото не е имал достатачно кораж да ги откаже...ако искаш да ги откажеш го направи и никога не пали освен ако не е супер наложително...
Неси мисли че другите щом пушат и ти трябва да пушиш...
Живей си живота без тях и ще видиш колко много ще спестиш на месец от тва че неси си купила цигари :D

"Flyer"
08-22-2007, 12:59
Вообще защо си запалила?
И аз пушех по няколко цигари на ден ама не бях толко пристастена...
Спрях ги за 1 седмица и после щом запалих ми беше много гадно...
Смисал от пушенето няма миличка....
Откажи ги докат е време
Пак и ще си спестиш разправия и едно огрмоно конско от родителите ти :D
И като видиш някой да пуши се замисли как той или тя се трови и как ще умре бавно и мачително само защото не е имал достатачно кораж да ги откаже...ако искаш да ги откажеш го направи и никога не пали освен ако не е супер наложително...
Неси мисли че другите щом пушат и ти трябва да пушиш...
Живей си живота без тях и ще видиш колко много ще спестиш на месец от тва че неси си купила цигари :D
Много вярно ;р
А по темата - карай, няма да се притесняваш и ще ти мине. А лекарите нищо няма да могат да ти кажат, единствено за алергии да се прегледаш ако не си досега, тва е и айде със здраве :wink:

08-22-2007, 13:01
az ne py6a ve4e ot na4aloto na mai.no iskam pak da si ti4am normalno i pod voda izdurjam ve4e 15 sekyndi a predi mojex 50.Neiskam drobovete mi da sa mi skapani iskam da sa 4isti ve4e mi se povru6ta ot cigarite mrazq gi.

Jenata`Na`Dqvola
08-22-2007, 19:35
КЪсно ми го казваш...А й да ми го беше казала преди да почна..гъзето си е гъзе и нямаше да те послушам.В момента ги отказвам от 2 месеца не пуша..Много зле ми влияе...Ръцете ми целите в рани ,щото от нерви направо си дера месото.Постоянно съм нервна и си го изкарвам на всички и вече не мога и да спортувам като хората..По - добре ми беше с цигарите от колкото сега ,но съм обещала на много хора и няма да ги разочаровам.

_Snow_
08-23-2007, 04:39
shte se opravish mn lesno ama ne trqbva da se vyrtish okolo cigarki [-X Receptata e :wink: : na den izpivash po edna kofichka kiselo mlqko i na sedmicata edin pyt moje da piivash malko ama malko rakiika za prichistvane i taka dokato ti mine \:D/ . nadqvam se da sym pomognal :-k

LuDa_FeNkA
08-27-2007, 15:27
hmm.. loshoooo.. vurvi na lekar;]moje da pomogne

?love_haTe!
08-27-2007, 16:18
Аз ще бъда кратка,няма да ти казвам защо си почнала и кво там..всеки иска да опита,а повечето се пристрастяят..харесвам им.Просто отиди на лекар ;]

BaByLisS
08-28-2007, 00:12
Мда .. Иди на лекар .. ;)

*(~)sTop-f0lLowiNg-mE{~}*
08-28-2007, 00:14
съгласна !
Лекар! :::

IdiOtKa
08-29-2007, 07:18
ами според мен това не е от цигарите ами от жегата, задухата и така нататък ....трудно да пушиш от 1 години и да стигнеш дотам ...випреки че всичко е възможно ... !

bLiNdchY
09-01-2007, 22:31
ni6to ti nqma trqq poe4e trening i taka 6e se oprai6 !

bai_brother
09-02-2007, 19:28
съгласна !
Лекар! :::


Мдаа , и аз съм съгласен с тях.
Трябва лекар.

antifreeze
10-29-2007, 19:04
ohh imah nqkude vkushti nqkva statistika s godinite kolko procenta se pochistvat drobovete.....obeche ne znam kude e :-| edinstnenoto neshto koeto pomnq e che ako si pushil ot polovin godina do 2 nqkude se izchistvaha za...kum 5 godini. no bi trqbvalo oshte 1 mesec sled koto gi spresh da se pochuvstvash po dobre \:D/ normalno e da se zaduhvash no ako naistina gi spresh sled vreme shte mojesh otnovo da tichash kakto predi \:D/ samo turpenie i volq ti trqbvat

sla_duranKa
10-30-2007, 13:34
pff spox ni6tu ti nqa s vremeto 6te se oprai6 az ve4e pu6a pove4e ot dve god i ni6tu mi nqa :wink: :wink: :wink:

XceSS
10-31-2007, 10:17
Ми виж сега пуших 3 години и 1 ден си викам аз за кво си давам парите за дим няма смисъл и ги спрях и на мен ми беше супер трудно да ги спра но винаги когато ми се допушваше си казвах ей сега ако запаля всички тея мъки да ги спра са били напразно и ги спрях де...за 3 месеца :D но все пак и това е нещо.Не вярвам заради цигарите да се "задушаваш" абе да не ти пука :D