PDA

View Full Version : Какво се случи...?



konsuela
08-22-2007, 11:18
Zdraveite, pi6e vi edno mn oburkano i samotno 17-godi6no momi4e.Nz ve4e kakvo da pravq i kakvo da mislq za tova i pi6a v tozi forum s nadejdata nqkoi da mi pomogne ili pone da dade suvet...Izminaha 6 dni ot nai 4erniqt den v jivota mi - denqt v koito sqka6 s 6amar me vurnaha v tujniq svqt na samotata."Sqka6 s 6amar" za6toto za polovin 4as be zahvurlen vs gradeno 11 meseca.Toi prosto me pogledna i kaza : "Krai!Neskam pove4e! Omruzna mi" I dvamata ostanahme na peikata nove4e po-4ujdi po-razli4ni, praveiki si 6egi i zaka4aiki se kato malki deca sqka6 ne osuznavahme 4e vs be svur6ilo.Popitah go za6to mi e kazval prez vs tova vreme 4e me obi4a a toi otvurna "Az vse o6te te obi4am i vse o6te imam 4uvstva kum teb" tova o6te pove4e me oburka...edva sdurjah sulzite si no ne plakah pred nego ne plakah dori kogato mi vurna snimkata...zaplakah edva kogato zatvori vatata sled men i slqzoh po stulbite burzaiki i az nz za kude.Togava se razbrahme da ne se tursim i da ne se vijdame do ponedelnik kogato toi mi pozvuni...za 1 put ot 4 dni 4uh glasa mu.Kaza 4e se obadil da razbere kak sum dali sum dore dali se opravqm popitah toi kak e a toi "ami i az se opitvam da se opravq" koeto mi se stori stranno za6toto toi sloji krai a sega se 4uvstva6e zle. Dori me popita dali imam ne6to protiv da piem kafe nqkoi put no ve4e kato priqteli....i tova ne razbrah kak da tulkuam.Znam 4e me obi4a-toi mi go kaza a i go vijdam po pogleda mu v jestovete mu v na4ina mu na durjanie-vse o6te se durji sladko s men. V4era otidoh da mu vurna nqkoi ne6ta koito si be zabravil vku6ti (ne podaruci)i kogato mu gi dadoh toi me popita dali 6te imam vreme za 1 cigara ako ne burzam posle mi vze telefona za da igrae tabla i kaza 4e ako zagubi 6tql o6te vednuj da igrae.Prez cqloto vreme i dvamata se durjahme kato de4kovci i se draznehme na vuprosa "za6to me drazni6 postoqnno?" toi kaza "za6toto samo ti se drazni6 po toq na4in i si mn sladka". Kvo mu stava na toq 4ovek?Za6to ei taka izvednuj sled 11 meseca bez lujii i izneveri samo s harakternnite za 1 vruzka karanici toi re6i da zareje vs pri polojenie 4e vse o6te misli za men a az ne si go izbivam ot glavata...?ZA6TO???? Vse o6te go obi4am....obojavam go i mn mn mi lipsvat celuvkite mu dumite mu pregrudkite mu i na4inut po koito me kara6e da se smeq dori kogato mi be tujno . Kude e sega za da me razsmee ??Imam nujda ot nego no ponqkoga si mislq dali ima smi da se subirame ako pak 6te e su6toto ako pak az 6te sum vinovna za vs problem i ako pak sled mesec 2 3 6te re6i da si trugne ....Molq vi pomognete mi s ne6to ako nqkoi ot vas e minal po tozi put daite mi suveti kakvo da pravq kakvo da mislq.MOLQ VI!!!

Shogi
08-22-2007, 11:32
Понякога чувствата и мислите на хората са една огромна загадка, отговор на която едва ли някой би могъл да намери...Като за начало да кажа - аз съм момче, преди месец и нещо приятелката ми ме остави без някаква особена причина..Да, мъчих се да я разбера, но уви..Все пак бяхме заедно година и 7 месеца...Бях сигурен че ме обича, но просто неискаше, а и все още неиска да е с мен..Успя да преобърне живота ми, сега и аз незнам точно на кой свят съм но някакси успявам да бутам напред...И на мен ми липсват ласките, времето прекарвано заедно, но уви....Колкото до теб, мило момиче, отговорът на твоят проблем се крие някъде в сърцето на момчето, което обичаш..Ако наистина искаш да разбереш причината ще е най-добре да попиташ него...Защото имай предвид, че когато си в неведение, това би могло да те държи адски много време и просто да не си намираш място и да се чудиш какво всъщност се е случило...къде си сбъркала...и естествено колко си виновна..Един добър разговор би ви дошъл добре.
П.П. Жалко е когато 2-ма души имат чувства един към друг, а немогат да бъдат заедно защото немогат да се преборят я с гордостта си, я не намират компромиси или просто не споделят на половинката си нещата, които ги притесняват във връзката йм. Успех мацка :)

MayKyTy
08-22-2007, 11:36
О миличка той е ужасен, как може да ти го причинява ?!? Виж, ако той е решил да играе така, поне ти не си го причинявай, скъсай сяка връзка с него - забрави го, намери си друг който ще те цени! Не знам дали го осъзнаваш, но той те е хванал за заложница, понеже знае колко много държиш на вашето минало и колко много искаш да имате бъдеще ....
Бъди силна, не му позволявай да си играе с теб .... Кажи му че повече не искаш да се виждате, поне докато не превъзмогнеш раздялата .. обясни му как те кара да се чувстваш поведението му .... УСПЕХ !!!

koli_nikoli
08-22-2007, 11:39
yeah..

GaNgStAz
08-22-2007, 11:39
Мацка, отлично знам к'во ти е.. ако искаш дай скайп или нещо такова, имаме почти един и същ проблем..... :?

Gre6ka_na_Prirodata
08-22-2007, 11:40
Мажете са странни саздания и никога неможеш да разбереш какво чустват или мислят....
Ето какво мисля аз...
Нейскам да те нараня още повече но можеби така е решила садбата
Може би той не е бил човека за теб...
А откаде знаеш че някой него е накарал да скаса с теб...
Него познавам....дори и теб не познавам но ми се струваш мило момиче...
Защо не проведете разговор на 4-ри очи и не изясните отношенията си?
Разбери какво изпитва той кам теб...
Но едно ще ти кажа...ако една вразка се разпадне повече от 2-пъти то значи няма смисал да продалжавате да се измачвате...
Ако наистина те обичаше трябваше още на другия ден да каже "извиняваи за вчера...неисках да скасаме"
Но както казах неви познавам...
Недейте да насилвате нещата...няма смисал
Изчакай малко време...осазнайте се...след което пак поговорете...
Надявам се че той е направил грешка...
Нз до колко са ти помогнали мойте думи но се замисли...и не прави грешки от който ще сажеляваш...

08-22-2007, 11:42
koli_nikoli, намали този отвратителен, пъпчасал гъз!

GaNgStAz
08-22-2007, 11:43
koli_nikoli намали малко тоя аватар... :roll:

minava6t 4i4ko :)
08-22-2007, 11:55
Незнам дали има еднозначен отговор на въпроса който поставяш и причините довели до сегашното състояние на отношенията ви.Днес в един вестник писаха за нас мъжете че трябвало да се гледат като кучетата в смисъл - хапване + разходка / второто по-скоро въплъщава свободата от която се нуждаем/, не казвам че трябва да сте постояно заедно , но възможно е приятеля ти да е искал да остане за известно време сам със себе си, така че дай му необходимото му време и след това той сам ще направи първата крачка да се съберете като преди. :wink: ..."Мъжете са от Марс , Жените от Венера"..но забравих автора интересно четиво.