PDA

View Full Version : Продажното турско-циганско правителство



Valentin123
08-22-2007, 13:28
Долу предателското правителство!
Спрете геноцида срещу Българите!

Guderian
08-22-2007, 13:31
Смърт на размирните етноси и комунисти :!:

Valentin123
08-22-2007, 13:32
Смърт за Ахмед Доган,Сър-гей Станишефф и Кобурга!
Мръсни Българоубийци!

Valar
08-22-2007, 13:33
Ставате банални... :roll:

Guderian
08-22-2007, 13:33
Смърт за Ахмед Доган,Сър-гей Станишефф и Кобурга!
Мръсни Българоубийци!И нека не забравяме, че те са чужденци, а управляват България!!! Това не непростимо!!! Смърт на тройната коалиция :!:

renegade1990
08-22-2007, 13:34
Тука нещо нви се разминават частично мненията, смърт за циканите - ок, обаче какво пък са ви направили комунистити? (освен, че са ви поизбили)
Темата е конкретна, така, че не се отклонямайте от същноста.

Valentin123
08-22-2007, 13:34
Ставате банални... :roll:

Ти подкрепяш ли онези,който те доведоха до просешка тояга и заради който много Българи умряха или избягаха навън?

Valar
08-22-2007, 13:36
Ставате банални... :roll:

Ти подкрепяш ли онези,който те доведоха до просешка тояга и заради който много Българи умряха или избягаха навън?
НЕ разбира се!
Обаче с 1000-дната такава тема нищо няма да постигнете!

Guderian
08-22-2007, 13:36
Ставате банални... :roll:А вие с постоянните си критики към нас националистите :!:

Disrespect
08-22-2007, 13:38
нямате представа колко сте смешни

ArTanDra
08-22-2007, 13:40
Спрете с тея теми , като сте толкова против събирайте пари за оръжение и отивайте да ги убивате.

Guderian
08-22-2007, 13:40
явно теми от рода "имам цирей, как да го спукам?" са им по интересни :smt017Ами да, ние които можем да мислим ставаме неудобни! Няма да я бъде тая! Всеки трябва да каже какво мисли!

ScionOfStorm
08-22-2007, 13:42
Тея чукат ли се, че така се размножават бе... =О

Метоман
08-22-2007, 13:44
На вниманието на всички аполитични тиинове!Един ден ше ревете и съжелявате че сте били нихилисти!Когато мангалите станат повече от нас,тогава ще се сетите за тоя форум и нашите предупреждения!
България над всичко.....България на БЪЛГАРИТЕ!

Valar
08-22-2007, 13:47
На вниманието на всички аполитични тиинове!Един ден ше ревете и съжелявате че сте били нихилисти!Когато мангалите станат повече от нас,тогава ще се сетите за тоя форум и нашите предупреждения!
България над всичко.....България на БЪЛГАРИТЕ!
И с какво точно помагате с тези теми в форума по цял ден!?
Като толква искате промяна излизайте на вън и действаите! :idea:

Guderian
08-22-2007, 13:48
Тея чукат ли се, че така се размножават бе... =ОАбе лапе мръсно, точно от аполитични хора сме стигнали до тук! Когато такива като вас казват, че не ги е*е кой ще дойде на власт, турците и циганите избират вместо българите и ни определят съдбата за години напред :!:
П.П. Егати тъпото лапе дето си, мислех те за по умно :)

Guderian
08-22-2007, 13:50
И с какво точно помагате с тези теми в форума по цял ден!?
Като толква искате промяна излизайте на вън и действаите! :idea:Тогава съдействайте за легализирането на Българска национална гвардия и ще действам законно :!:

ScionOfStorm
08-22-2007, 13:51
Пич, днес и без това не ми е ден, не ме карай да споря ;)

Лапе аполитично? Казал съм, че не ме ебе кой е на власт? Я покажи къде съм го написал това?

Метоман
08-22-2007, 13:57
На вниманието на всички аполитични тиинове!Един ден ше ревете и съжелявате че сте били нихилисти!Когато мангалите станат повече от нас,тогава ще се сетите за тоя форум и нашите предупреждения!
България над всичко.....България на БЪЛГАРИТЕ!
И с какво точно помагате с тези теми в форума по цял ден!?
Като толква искате промяна излизайте на вън и действаите! :idea:
Като не искаш да ни слушаш,не влизай в тея теми да тои е*а маиката _|_
Ебал съм ти майката,жал ми е за Бг от такива като тебе!

Guderian
08-22-2007, 13:57
Пич, днес и без това не ми е ден, не ме карай да споря ;)

Лапе аполитично? Казал съм, че не ме ебе кой е на власт? Я покажи къде съм го написал това?Какви са ти политическите убеждения :)

Valar
08-22-2007, 14:00
На вниманието на всички аполитични тиинове!Един ден ше ревете и съжелявате че сте били нихилисти!Когато мангалите станат повече от нас,тогава ще се сетите за тоя форум и нашите предупреждения!
България над всичко.....България на БЪЛГАРИТЕ!
И с какво точно помагате с тези теми в форума по цял ден!?
Като толква искате промяна излизайте на вън и действаите! :idea:
Като не искаш да ни слушаш,не влизай в тея теми да тои е*а маиката _|_
е*** съм ти майката,жал ми е за Бг от такива като тебе!
Каруцар нещастен!
Не мога да не влизам на всякъде сте ги нацвъкали!
И на мен ми е жал като видя на вън такъв индивит като теб! :(

Метоман
08-22-2007, 14:07
На вниманието на всички аполитични тиинове!Един ден ше ревете и съжелявате че сте били нихилисти!Когато мангалите станат повече от нас,тогава ще се сетите за тоя форум и нашите предупреждения!
България над всичко.....България на БЪЛГАРИТЕ!
И с какво точно помагате с тези теми в форума по цял ден!?
Като толква искате промяна излизайте на вън и действаите! :idea:
Като не искаш да ни слушаш,не влизай в тея теми да тои е*а маиката _|_
е*** съм ти майката,жал ми е за Бг от такива като тебе!
Каруцар нещастен!
Не мога да не влизам на всякъде сте ги нацвъкали!
И на мен ми е жал като видя на вън такъв индивит като теб! :(
Ми еби си майката _|_
Hail Hitler!

Valar
08-22-2007, 14:10
Като не пиша кво ще правите! :roll:
Не може да се самонападате!

Guderian
08-22-2007, 14:15
И аз си мисля,че с теми от този род - "Долу","смърт","анти" и така нататък нищо няма да се постигне. Вместо да плюеме,трябва да се обединим срещу тази сган...

В случая е въпрос на психология - наблягайки на отрицателното (смърт,долу и прочее) много по-малко хора биха се впечатлили и вдигнали на крак за да се борят срещу турско-циганската инвазия в България,отколкото ако се наблгне на положителното (обединени и организирани Българи в името на родината)... Поне аз така си мисля...

Нека не ставаме като глупаците,които плюят сляпо по Атака и национализма,а като ги питаш кое е по-доброто от това,мълчат като риби. :wink:Така е, моята идея е да обединим АТАКА и БНС :wink:

ScionOfStorm
08-22-2007, 14:15
^ един умен, най-сетне...

Гудериане, длъжен ли съм да споделя какви са ми политическите убеждения? Ами ако не искам?

Сега очасквам да ми кажеш, че съм турчин, защото не искам да ги кажа, или нещо подобно...amusing ;)

Guderian
08-22-2007, 14:18
^ един умен, най-сетне...

Гудериане, длъжен ли съм да споделя какви са ми политическите убеждения? Ами ако не искам?

Сега очасквам да ми кажеш, че съм турчин, защото не искам да ги кажа, или нещо подобно...amusing ;)Спокойно, не съм казвал, че си от някакъв етнос(може и да си :twisted: ), а просто ме интересува накъде гледаш - наляво или надясно 8)

Метоман
08-22-2007, 14:18
^ един умен, най-сетне...

Гудериане, длъжен ли съм да споделя какви са ми политическите убеждения? Ами ако не искам?

Сега очасквам да ми кажеш, че съм турчин, защото не искам да ги кажа, или нещо подобно...amusing ;)
И ти попадав в тоя списък!Не се обосноваваш защо плюеш по НС и национализма!

ScionOfStorm
08-22-2007, 14:21
Защо плюя ли?
Защото 95 % от нацистите, включително и вие, които познавам, мислят по най-повърхностния и незадълбаващ начин. Естествено, има си и изключения, макар и да са малки във вашия случай.
Няма да ме разберете, прекалено сте се "вкарали" в крайните ви убеждения и това ви заслепява ;)

Гудериан, българин съм, и бих направи всичко за родината си. Но вие носите нещо чуждо с вас, не го ли усещате. Българи сте, тогава се борете за България, но не с нацистки идеи. А с български :)

Метоман
08-22-2007, 14:26
Защо плюя ли?
Защото 95 % от нацистите, включително и вие, които познавам, мислят по най-повърхностния и незадълбаващ начин. Естествено, има си и изключения, макар и да са малки във вашия случай.
Няма да ме разберете, прекалено сте се "вкарали" в крайните ви убеждения и това ви заслепява ;)

Гудериан, българин съм, и бих направи всичко за родината си. Но вие носите нещо чуждо с вас, не го ли усещате. Българи сте, тогава се борете за България, но не с нацистки идеи. А с български :)
Твърде заучени фрази говориш.......Да си ме видял да съм написал "Германия над всичко"
Просто национал социализма е нашата борба,а надявам се тя да не е напразна!Се едно да казваш на демократ,че е американофил :D
Щото там пройзлиза тая еврейска форма на управление !

Guderian
08-22-2007, 14:29
Гудериан, българин съм, и бих направи всичко за родината си. Но вие носите нещо чуждо с вас, не го ли усещате. Българи сте, тогава се борете за България, но не с нацистки идеи. А с български :)При нас в България никога не е имало краен национализъм и затова го отнасяме постоянно от чужденците! Научили са се да се качват на главите ни!
П.П. Прочети малко за унгарското въстание през 1956 г :wink:

ScionOfStorm
08-22-2007, 14:30
На аватарите и подписите ви виждам немски надписи, немски наци герои...къде са Левски?
Ботев?
З. Стоянов?
Къде са?
Защо из профилите ви няма българско, братя? Защо?

Valentin123
08-22-2007, 14:34
На аватарите и подписите ви виждам немски надписи, немски наци герои...къде са Левски?
Ботев?
З. Стоянов?
Къде са?
Защо из профилите ви няма българско, братя? Защо?

Това не означава,че не почитаме тези велики Българи! :!:

Guderian
08-22-2007, 14:37
На аватарите и подписите ви виждам немски надписи, немски наци герои...къде са Левски?
Ботев?
З. Стоянов?
Къде са?
Защо из профилите ви няма българско, братя? Защо?А ти като не си нацист, а си националист, защо слагаш на аватара си някакви смешни артисти от някакъв еврейски филм, а!? :evil:

SoulCrew
08-22-2007, 14:37
Mомчетаааааааа :( :( :( :( много се бъркате,гарантирам ви :) понеже вуйчо ми е общински съветник и познавам и други общински съветници и депутати даже,не искам изобщо да се хваля ама мога да кажа че разбирам от политика и педерастчетата от АТАКА начело с боклука волен действат заедно с ДПС :? :wink:

ScionOfStorm
08-22-2007, 14:38
Хубаво.
В моите очи означава, че почитате повече немските щуротии, щом тях сте избрали вместо НАШИТЕ, националните ни герои.
Поставяте по-напред немското вместо родното? Къде сте, българи? :)

Гудериане, не на място, мили мой ;) Никаква връзка.

Аз бия ли се в гърдите, че поставям България над всичко във всяка тема тук?
Не.
Аз я поставям, но го знам за себе си, и това ми стига. Внимание ли желаете, че разтръбявате така, че почитате родината си. Това го прави всеки нормален българин. Аз да направя тогава 34234 теми и да се бия в гърдите, че видиш ли, съм велик българин.

Евреите, евреите, а...заслепени сте :) дано го разберете, някога.

Метоман
08-22-2007, 14:41
На аватарите и подписите ви виждам немски надписи, немски наци герои...къде са Левски?
Ботев?
З. Стоянов?
Къде са?
Защо из профилите ви няма българско, братя? Защо?
Защото не са политици!
Знаеш ли как Ботев е наричал евреите-"Жълтите чифути"
Още от тогава са били мразени!
С удоволствие щях да си сложа някой Нс бг лидер,ама нямаме такива.....Има време!

Shadow_Walker
08-22-2007, 14:41
явно е модерно всеки да се прави, че разбира от политика и всеки втори да изповядва нацистки идеи...забавно.
Е, един ден сигурно ще видите вашия фюрер...в ада :lol: Лично ще говоря със рогатия да ви уреди среща 8)

machoka
08-22-2007, 14:42
Не думай..