PDA

View Full Version : Защо момичетата са толкова повърхностни?



08-22-2007, 12:35
В тази тема ще напиша личните си наблюдения по темата:"От какво се интаресува 1 момиче?

1.От готино момче, което я сваля по просташки начин и се прави на идиот,а тя му се хили(в добрия
смисъл)
, което е поне 2-3 години по-голямо от нея
, което имам мускули и носи хубави дрехи
, което не се интаресува от нея, а само от тялото и
, което често и изневерява, но тя не прозира всичко това, защото е влюбена.

И другия вариант:
2.От интелигентно момче, което наистина е влюбено в нея, но не смее да и го признае,защото го е
страх да му
кажат за пореден път думите:" Аз не гледам на теб като момче, но все пак може да
останем приятели" и да чака няколко месеца(дори години), за да я забрави
, което не се интаресува само от тялото и
, на което се присмиват в час, зашото знае доста повече от другите и по този начин е
различно, а какво е да си различен в 1 група? - всички те отблъскват.
, което не е по-голямо от нея и не е много атрактивно на външен вид
, което всички го харесват с изключение на връсниците(демек почти никой) и прятелите,
а е трудно да се дефинира поняието приятел но все пак пак аз мисля,ч евсеки може
да има само 1 истински приятел

Просто аз съм от втория тип момчета и не мога да приема реалността, че момичетата са повърхнотсни(не всички), но вярвам, че някой ден ще намеря някое момиче, което да не се интаресува само от външния вид и просташкото държание и от другите глупости, които прави едно готино момче.

Случка №1: преди 1 год. На морето, групичка от 3 момчета(едното аз) дойдоха 2 момичета. Ще опиша начина, по който едното момче свал едното момиче:

Момчето пита: Как се казваш
Момчето: Мълчание
Момичето отново пита
Момчето: ЬЬ, Пеньо, понякога ми викат педала(и се прави на обратен)
Момичео се хили пита отново
Момчето казва: Мама не ми дава да си играя с големи какички, аз съм на 10(беше на 16)
Момичето продължава да се хили
Без да е научила възрастта тя му задава и други въпроси, на които той отговаря по подобен начин.

И след няколко часа се забиха, след което момчето ми вика: „Тая е мн куха, не ми трябва”

Без коментар...

Случка №2: По това време много си харесвах 1 момиче, даже бях влюбен в нея. Тя знаеше, но беше красавицата на даскалото и естествено, че няма да тръгне със „зубър” като мен. Тогава ме наричаха това. Тях(съучениците ми) не ги интересуваше, че бях най-добрия в класа по хиляди критерии. Не ги интересуваше, че бях шампион по шах или по бягане на 100 метра, че имах сертификати по англииски и немски а бях само на 15. На кратко – нямаше нещто в което да са по добри от мен с изключение на отношението към момичетата, простотията и пиенето.
Та, да се върнем към историята. Аз доста мило се държах с нея. Аз съм си романтик, но това умира в днешни дни. Мина време. След като не можах да направя нищо реших да се променя. Доста време ходих на фитнес, смених си стайлинга и поне на външен вид станах готин. Започнах да не се интаресувам от въпросното момиче, от време на време я обиждах(не просташки) и най-странното е, че тя започна да се интаресува от мен. Звъня ми, писа ми по скайп често. И какво излиза: когато се държиш мило с някое момиче, тя не се интаресува от теб, а когато се държиш по лошо- обратното. Странно племе сте т’ва момичетата.

Valar
08-22-2007, 12:40
когато се държиш мило с някое момиче, тя не се интаресува от теб, а когато се държиш по лошо- обратното.
Това е отговора на терзаниата ти!
Не можеш да промени нищо така стоят нещата!
Може само да се приспособиш,направил си го поздравления! :wink:

drfatt
08-22-2007, 12:41
Браток, гърците са превзели Троя със стратегия, не с тъпи оплаквания. На този етап нямаш голям успех, но ако продължиш да си интелигентен и изкараш яко образование, след 10 години тези, които ти се присмиват сега ще ти завиждат и ще ги е яд, че не са на твое място. просто трябва да избереш - да си блъскаш главата сега или да се забавляваш яко в бъдеще. А за привличането - направи първия си милион и няма да можеш да се отървеш от мацки.:)

MayKyTy
08-22-2007, 12:43
охх доста е дълго и аз забравих началото като стигнах до края :D та значи това че ти си попаднал само на тези 2 вида момичета не означава че всички са такива ... аз лично се определям като момиче което не харесва някой който ще и се лигави (1-вият случай), а бих тръгнала по скоро с момче от 2-рият тип :)

`Death`Whore``
08-22-2007, 12:44
когато се държиш мило с някое момиче, тя не се интаресува от теб, а когато се държиш по лошо- обратното.
Това е отговора на терзаниата ти!
Не можеш да промени нищо така стоят нещата!
Може само да се приспособиш,направил си го поздравления! :wink:
Мда...жените са малоумни същества. Искат мъжът да им ходи по гъза...нали си имат бащи, е баси...защо са им втори такива?

thefreak
08-22-2007, 12:56
Няма спор, колкото по пренебрежително и лошо се държиш с тях те толкова повече те търсят :D .
Трябва да знаеш само кога е паднала в капана достатъчно далече и да затегнеш примката.
Това е доста добре, такава слабост при момичетата може да бъде експлоатирана доста.

alkobalko
08-22-2007, 12:57
Не всички момичета са такива. Лично аз ненавиждам простаците, които парадират с парите си и грубото отношение.

MostHated
08-22-2007, 13:04
не всички са такива! стига с тес глупусти има и свестни!

Erica
08-22-2007, 13:05
Айде пак,едно разочарование и всички под общ знаменател 8)

Но че има такива има,спор няма.И аз винаги съм се чудила защо в повечето случаи бягаме след тези които ни отблъскват (това се отнася и за двата пола),ама немога да си отговоря и до ден днешен :-&

B.Davis
08-22-2007, 13:06
има много повърхностни момичета, но не всички са такива.. и със сигурност не са само тези 2 типа момчета, между които момичетата да избират и по този начин да определиш коя е повърхностна и коя не.. ще си намериш подходящото момиче, но не подхождай всеки път със страх, защото така едва ли ще се получи ;)

08-22-2007, 13:06
hm btw az sam f4e i tova koeto si napisal kolkoto i da ne mi se iska da go priznavam e vqrno az ne obi4a mom4eta koito se d1rjkat prosta6ki s men 6toto sam ot inteligetnite momi4e smeq da kaja i obi4am da komonikiram i s inteligetni mom4eta edna 4ast ot gadjetata mi sa bili p1lni idioti ama bukvalno za6to sam hodila s tqh i az nz no po golqmata polovina ot mom4etata s koito sam hodila sa bili takiva kato teb ne haresvam nqkvi zubari s koito da mi e sku4no obi4am intelligetni mom4eta dobre izgejda6ti s 4uvstvo zahumor ama ne kato kaja s 4uvstvo za humor da sa nqkvi prostaci i da mi r1sqt nqkvi t1pizmi ta po tvoq povod b1di tak1v kakv1top si u4i i sled vreme 6te vidi6 kak mackite sami 6te ti se lepqt i ne za tova 4e 6te b1de6 prostak a za tova 4e 6te b1de6 inteligenten tai 4e prostotiqta ne vodi do nik1de no umnite mom4eta postigat mn


teikaAa.aha.bg ako iska6 mi pi6i samo kaji 4e si ti bb be6e mi pr

LizZz
08-22-2007, 13:09
не всички са такива! стига с тес глупусти има и свестни!
Има,има :D

swords1010
08-22-2007, 13:15
Не всички момичета са такива. Има и трезво-мислещи. :wink:

drfatt
08-22-2007, 13:23
Не всички момичета са такива. Има и трезво-мислещи. :wink:
Мда, като станат на по 25-30 и ги зачука биологичния часовник се освестяват. 8)

sexy_for_you
08-22-2007, 13:25
Не всички момичета са такива. Лично аз ненавиждам простаците, които парадират с парите си и грубото отношение.

Да...Не слагай всички под общ знаменател.Срещнал си няколко,това не означава,че всички са такива.Има време.За всеки влак си има пътници.

w0sh
08-22-2007, 13:57
Добре че съм от първия тип.

Q16Kd
08-22-2007, 14:33
mom4etata ot pyrviq tip sa za momi4eta za edna ve4er, koito zabivash na nqkolko vodki v diskotekata, mom4etata kato teb si zaslujavat vnimanieto i staranieto da zapazish vryzkata, zashtoto ti si ot serioznite mom4eta, za koito si struva i ne se sreshtat 4esto, na takiva mom4eta ne vinagi se obryshta vnimanie, no ako nqkoi ti obyrne vnimanie shte byde naistina svqsno momi4e koeto te haresva zaradi samiq teb a ne zaradi oligofreniqta i izcepkite koito obiknoveno razsmivat vsi4ki ne zashtto sa smeshni, a zashtoto e smeshno kolko maloumen moje da e nqkoi za da gi kaje na glas

08-22-2007, 15:25
6to za tema e tova ne moge6 da sloji6 vsi4ki momi4eta pod ob6t znamenatel i da kage6 4e vsi4ki sa lekomisleni.ima gi vsqkakvi.po skoro se zamisli ti po kakvi momi4eta se zaglezda6

mir4ovski
08-22-2007, 15:28
fakta 4e si imal vreme i jelanie da izpi6e6 vsi4ki tiq gluposti koito ot marzel ne pro4etoh govori 4e ima edno re6enie za tvoq problem:zastrelqi se!!!
p.p i ne obijdai!!!!!!!!!!!!

flowerlina
08-22-2007, 15:48
Не е така не всички сме такива,а и преобладаващата част от момчетата могат да бъдат наречени повърхностни

belerofone
08-22-2007, 16:24
В тази тема ще напиша личните си наблюдения по темата:"От какво се интаресува 1 момиче?

1.От готино момче, което я сваля по просташки начин и се прави на идиот,а тя му се хили(в добрия
смисъл)
, което е поне 2-3 години по-голямо от нея
, което имам мускули и носи хубави дрехи
, което не се интаресува от нея, а само от тялото и
, което често и изневерява, но тя не прозира всичко това, защото е влюбена.

И другия вариант:
2.От интелигентно момче, което наистина е влюбено в нея, но не смее да и го признае,защото го е
страх да му
кажат за пореден път думите:" Аз не гледам на теб като момче, но все пак може да
останем приятели" и да чака няколко месеца(дори години), за да я забрави
, което не се интаресува само от тялото и
, на което се присмиват в час, зашото знае доста повече от другите и по този начин е
различно, а какво е да си различен в 1 група? - всички те отблъскват.
, което не е по-голямо от нея и не е много атрактивно на външен вид
, което всички го харесват с изключение на връсниците(демек почти никой) и прятелите,
а е трудно да се дефинира поняието приятел но все пак пак аз мисля,ч евсеки може
да има само 1 истински приятел

Просто аз съм от втория тип момчета и не мога да приема реалността, че момичетата са повърхнотсни(не всички), но вярвам, че някой ден ще намеря някое момиче, което да не се интаресува само от външния вид и просташкото държание и от другите глупости, които прави едно готино момче.

Случка №1: преди 1 год. На морето, групичка от 3 момчета(едното аз) дойдоха 2 момичета. Ще опиша начина, по който едното момче свал едното момиче:

Момчето пита: Как се казваш
Момчето: Мълчание
Момичето отново пита
Момчето: ЬЬ, Пеньо, понякога ми викат педала(и се прави на обратен)
Момичео се хили пита отново
Момчето казва: Мама не ми дава да си играя с големи какички, аз съм на 10(беше на 16)
Момичето продължава да се хили
Без да е научила възрастта тя му задава и други въпроси, на които той отговаря по подобен начин.

И след няколко часа се забиха, след което момчето ми вика: „Тая е мн куха, не ми трябва”

Без коментар...

Случка №2: По това време много си харесвах 1 момиче, даже бях влюбен в нея. Тя знаеше, но беше красавицата на даскалото и естествено, че няма да тръгне със „зубър” като мен. Тогава ме наричаха това. Тях(съучениците ми) не ги интересуваше, че бях най-добрия в класа по хиляди критерии. Не ги интересуваше, че бях шампион по шах или по бягане на 100 метра, че имах сертификати по англииски и немски а бях само на 15. На кратко – нямаше нещто в което да са по добри от мен с изключение на отношението към момичетата, простотията и пиенето.
Та, да се върнем към историята. Аз доста мило се държах с нея. Аз съм си романтик, но това умира в днешни дни. Мина време. След като не можах да направя нищо реших да се променя. Доста време ходих на фитнес, смених си стайлинга и поне на външен вид станах готин. Започнах да не се интаресувам от въпросното момиче, от време на време я обиждах(не просташки) и най-странното е, че тя започна да се интаресува от мен. Звъня ми, писа ми по скайп често. И какво излиза: когато се държиш мило с някое момиче, тя не се интаресува от теб, а когато се държиш по лошо- обратното. Странно племе сте т’ва момичетата.

Трети вариант.....Изкореняваш всяка форма на чувство от психиката си....Друдно е но не и непостижимо....Когато всичко те разочарова това е най-добрия изход....

Но си прав....Това е истината на днешните отношения и няма изгледи това да се промени....Но има едно просто обяснение на всичко....Когато изглеждаш готин...примитивното подсъзнание на момичето дава идеята , четова е подходящ генетичен материал....Ето ти го секса и интереса....Промени този факт и света ти е в краката....Има и още едно нещо....Започни да учиш психология....Ще забележениш неща , които ще ти дадат идеята как да предвиждаш реакциите на много от хората и защо хората постъпвата по определн начин....

Пич дерзай....надеждата умира последна едва след като е убила всчико по пътя си....

#Gravity Of Love#
08-22-2007, 16:38
И аз съм като теб.. НО КАТО СТАРОТО ТЕБ!!!
Не е трябвало да се променяш.. защото дълго време си бил лишен от това.. и сега когато го имаш.. ще ти хареса.. и ще забравиш.. че тези хора, които не си харесвал.. преди.. сега си един от тях.. :wink:
Иначе си прав да.. сега такива момичета колко искаш.. и аз мн искам да срещна някое свястно момче.. ноо уви.. все на камък удрям.. :(

lilit_666
08-22-2007, 16:55
Za 1 razkaz-momi4eto go e smetnalo za zabawen,a ka4estwoto,koeto se ceni wisoko pri nas e tiwa da umeqt da ni razsmiwat.Smetnala go e za 6ega,kakwoto si e!
2 razkaz-stanal si po-tyrsen,za6toto si promenil wyn6niq si wid,a ne za6toto si grub,ako si be6e ostanal samo s nowiq stailing,6te6e da si o6te po-jelan(ne stawa wypros da si 4ak sladnikaw i ligaw!)

lilit_666
08-22-2007, 16:59
A,i 6tom za teb powe4eto momi4eta iskat ....... mom4eta,kakwi sa "wyrwejnite"momi4eta 8-[

#Gravity Of Love#
08-22-2007, 17:00
Za 1 razkaz-momi4eto go e smetnalo za zabawen,a ka4estwoto,koeto se ceni wisoko pri nas e tiwa da umeqt da ni razsmiwat.Smetnala go e za 6ega,kakwoto si e!
2 razkaz-stanal si po-tyrsen,za6toto si promenil wyn6niq si wid,a ne za6toto si grub,ako si be6e ostanal samo s nowiq stailing,6te6e da si o6te po-jelan(ne stawa wypros da si 4ak sladnikaw i ligaw!)

Ясно, и ти си като тях! :wink:

Dead`Paladin
08-22-2007, 17:14
Квото и да си говорим момичетата си остават тъпи повърхнотни п*тки........... :smt011
За съжаление тва в истината....

yolina
08-22-2007, 17:20
Не си попаднал на точното момиче,огледай се по-добре и ще видиш,че има мн по-достойни момичета около теб,отколкото красавицата на даскалото.Аз примерно се питам защо момчетата не забелязват момичета като мен,а се чудят защо ги няма?!

love_enrique
08-22-2007, 18:34
Ще намериш твоето момиче,едва когато спреш да го търсиш сред"касавиците на училището" и по-добре не се превръщай в "простак" заради тях,не си струва! Приемат те за различен,защото много малко момчета мислят като теб,или не,по-скоро,много малко момчета МОГАТ да мислят като теб...Успех

#Gravity Of Love#
08-22-2007, 18:40
Квото и да си говорим момичетата си остават тъпи повърхнотни п*тки........... :smt011
За съжаление тва в истината....

В днешно време повечето са такива да.. но всяко нещо си има изключение :wink:

white_chik
08-22-2007, 19:27
Значи в много отношения съм съгласна.Може би единственото решение е да изчакаш малко,и на момичетата ни идва акълът в главата ама трябва време.Вярно е,че всички "готини" девойки се интересуват само от външен вид,пари,дрехи и обичат да се държат с тях като с парцал,може би защото наиситна са точно това,но и това ще се промени след няколко години имай вяра,ще бъдеш оценен[/b]

08-22-2007, 19:34
МОЛЯ? Моли4етата ли били повърхностни! Пхах! :smt005
А вие! Не е ли готина и секси - край! За боклука е! :smt011
Оплаквайте се вие - тва ви се връща! :wink:

malakalmavt
08-22-2007, 20:21
стигнал си до правилен извод доказал се от много време насам. но по мое мнение по-добре да си интелигентен отколкото простак :)

PINK_FLoyD
08-22-2007, 20:32
и аз нямам отговор на въпроса който е задал автора :?

neverand
08-22-2007, 21:51
Ами едно 16-17 годишно момче си търси баткотото,не шот му е по голям патлака,просто,пипа тук там,по палав,целува по добре :) И ест че ще търси него,споко,при сички е така,но това не значи че всички са еднакви :)

Пич,ти ако си Зубър и от онез интелигентни момчета,с по-различни морали от другите,просто си търсиш такова момиче,а не красавицата на даскалото :) или общото дупе(момиче дето сички момчета се редят) а си намираш своята подобна :) и тогава нещата стават лесни,цели се според възможностите :)
аз примерно,също не съм идеалния,за това не си търся идеалната :) тъй че :)

а иначе,факта че ти си харесваш се красавици,и не се заглеждаш по другите Зубърки(шот има такива) чисто и просто показва че и ти си повърхностен :)

kAdrOkoSkA
08-23-2007, 01:03
Нито момичетата, нито момчетата са само един тип! Но си има неща и черти в поведението и на двата пола, които са характерни и не се променят... Ние просто трябва да се научим да се справяме с тези неща по един или друг начин!
Кой начин ще избереш ти си е лично твоя грижа! Поради факта че избора е само твой, когато се провалиш нямаш право да съдиш всички и да ги поставяш под общ знаменател!!!
Аз се чувствам лично обидена! И се замисли ... кой е "кухия" сега ?! Кой се изумява от глупостта на другите, а сам не вижда ограничената си мисъл... и ето го и следствието :arrow: Всички са еднакви! Нали?!

_Imaginary_girl_
08-23-2007, 03:42
Виж сега,аз съм момиче на 15 и ще ти кажа,че ако
някой така да се каже "олигофрен",колкото и готин да е
дойде да ми се прави на интересен веднага го отрязвам [-X
Така че просто зависи от човека,на който попаднеш ..
а както знаеш,има ги всякакви :wink:
Не се отчайвай от опита си,ще имаш още много шансове..
А и още нещо,няма нужда да се променяш заради някой или
нещо ...бъди себе си :D

08-23-2007, 06:39
Не всички момичета са такива. Лично аз ненавиждам простаците, които парадират с парите си и грубото отношение.
и аз съм на същото мнение :evil:

Octofunk
08-23-2007, 07:16
Ами едно 16-17 годишно момче си търси баткотото,не шот му е по голям патлака,просто,пипа тук там,по палав,целува по добре :) И ест че ще търси него,споко,при сички е така,но това не значи че всички са еднакви :)

Пич,ти ако си Зубър и от онез интелигентни момчета,с по-различни морали от другите,просто си търсиш такова момиче,а не красавицата на даскалото :) или общото дупе(момиче дето сички момчета се редят) а си намираш своята подобна :) и тогава нещата стават лесни,цели се според възможностите :)
аз примерно,също не съм идеалния,за това не си търся идеалната :) тъй че :)

а иначе,факта че ти си харесваш се красавици,и не се заглеждаш по другите Зубърки(шот има такива) чисто и просто показва че и ти си повърхностен :)
Съгласен съм с това мнение. Автора просто не си знае мястото...

me4ka
08-23-2007, 12:50
Ами едно 16-17 годишно момче си търси баткотото,не шот му е по голям патлака,просто,пипа тук там,по палав,целува по добре :) И ест че ще търси него,споко,при сички е така,но това не значи че всички са еднакви :)

Пич,ти ако си Зубър и от онез интелигентни момчета,с по-различни морали от другите,просто си търсиш такова момиче,а не красавицата на даскалото :) или общото дупе(момиче дето сички момчета се редят) а си намираш своята подобна :) и тогава нещата стават лесни,цели се според възможностите :)
аз примерно,също не съм идеалния,за това не си търся идеалната :) тъй че :)

а иначе,факта че ти си харесваш се красавици,и не се заглеждаш по другите Зубърки(шот има такива) чисто и просто показва че и ти си повърхностен :)
Съгласен съм с това мнение. Автора просто не си знае мястото...
xaxaxaxaxa ако момичетата бяха като нас щяха да са нимфоманки и ти нямаше да имаш проблеми

08-23-2007, 16:06
Ами едно 16-17 годишно момче си търси баткотото,не шот му е по голям патлака,просто,пипа тук там,по палав,целува по добре :) И ест че ще търси него,споко,при сички е така,но това не значи че всички са еднакви :)

Пич,ти ако си Зубър и от онез интелигентни момчета,с по-различни морали от другите,просто си търсиш такова момиче,а не красавицата на даскалото :) или общото дупе(момиче дето сички момчета се редят) а си намираш своята подобна :) и тогава нещата стават лесни,цели се според възможностите :)
аз примерно,също не съм идеалния,за това не си търся идеалната :) тъй че :)

а иначе,факта че ти си харесваш се красавици,и не се заглеждаш по другите Зубърки(шот има такива) чисто и просто показва че и ти си повърхностен :)
Съгласен съм с това мнение. Автора просто не си знае мястото...

Аз пък съм съгласен с автора. Ние не избираме в кого да се влюбом.

08-23-2007, 16:07
А и той сигурно го е написал, за да каже,че красавиците са повърхностни.

neverand
08-23-2007, 17:47
Ами ние не сме избирали кого да влю'бим,значи онези повърхностни момичета,също не могат да си изберат в кого да се влюбят ;) И стига глупости,какъв е шанса,от първа срещша дас е влюбиш в непривлекателна личност?Почти 0...А той се влюбва в красавици...щом мисли другите за повърхностни,защо се бута при тях и се влюбва в такива ? а? Да ти дам ли отговора или сам ще се сетиш?

Ch0c0la73
08-23-2007, 18:10
Браток, гърците са превзели Троя със стратегия, не с тъпи оплаквания. На този етап нямаш голям успех, но ако продължиш да си интелигентен и изкараш яко образование, след 10 години тези, които ти се присмиват сега ще ти завиждат и ще ги е яд, че не са на твое място. просто трябва да избереш - да си блъскаш главата сега или да се забавляваш яко в бъдеще. А за привличането - направи първия си милион и няма да можеш да се отървеш от мацки.:) =D> pak za momi4etata: emi vij haresvai si "zubarki" i te imat su6tite probelmi kato tvoite i gotovo , zakvo zubarkite se kefqt na nai gotiniq pi4 ot daskalo i zakvo zubarite si haresvat krasavicata emii e dre6ki pari4ki samo4usvtvie piene kuponi se pak si na 16 godini vij ob6testvoto umen si - budi realist ! No kakto po gore pi6e ako iska6 sled tva cql jivot da 6traka6 s prusti i da si kara6 ferarity davai v su6tiq duh i zaebi mackite sled tva 6e ti se lepqt a oniq prostaci 6e ti zavijdat !

JuS7^YourS
08-23-2007, 18:14
много искрено си го написал наистина, но повярвай ми, момичетата не са повърхностни, както и мъжете не са свине. Просто ако искаш да бъдеш харесван от противоположния пол, трябва да имаш повече от постижения в училище. Ако едно момиче тръгне с теб, едва ли ще е заради сертификата ти по немски и английски, ти сам разбираш за какво става дума. А момичетата, на които си попаднал не са виновни, че са такива, те дори не осъзнават, че се държат тъпо. Те не са за теб, както и ти не си за тях, не сте сродни душички. По-лесно ще ти е да знаеш каква жена търсиш, тръгнал си по верния път - като игнорираш някого, естествено, че привличаш вниманието му. Само не се ставай женомразец заради неуспехите си досега, и никога повече не казвай, че сме повърхностни - не си срещнал толкова много жени, че да си позволиш такова заключение.

beyond_transience
08-23-2007, 19:09
Гонитба между момичетата и момчетата винаги ще има. Така е и по-интересно. И не че "момичетата са странно племе", те само се подчиняват на тази схема. И най-сладкото ястие, поднесено на готово, не е толкова сладко, колкото някое по-обикновено, но изработено с пот. Надявам се, си ме разбрал :wink:

Anaq
08-23-2007, 20:14
Според твойта тема ний сме глупавите според други вий...явно всички сме повърхностни,безмозъчни създания.

AFT
08-23-2007, 20:22
Защо момичетата са повърхностни (мн глупава дума!) !? Я вижте онази тема "Момчета, харесвате ли дебели момичета?" и виж колко са съгласни да тръгнат с по-пълничко момиче. #-o

class
08-23-2007, 20:29
Защо момичетата са повърхностни (мн глупава дума!) !? Я вижте онази тема "Момчета, харесвате ли дебели момичета?" и виж колко са съгласни да тръгнат с по-пълничко момиче. #-o


Извинявай , ако те засегна , но замислила ли си се защо сте на този свят? Отговора е прост : "Да ни красите живота". Защо винаги се стремите към нещо повече? На работното място се стремите да сте колкото нас , в къщата по същия начин , не се обиждайте просто Бог ( ако вярвате ... ) ви е създал да ни красите житова , колкото и да не искате да го повярвате , е точно така ... Защо жена, която има кариера , няма семейство ( или семейството не е толкова сплотено ... ) , защото вие сами правите този избор , който е направила и мойта майка : кариера или семейство ... 2те немогат , а и не би трябвало... Колкото и болезнено да е за нас , ние сме тези които трябва да се грижим за вас ЖЕНИТЕ , странно звучи , но е така ...

08-23-2007, 20:34
В тази тема ще напиша личните си наблюдения по темата:"От какво се интаресува 1 момиче?

1.От готино момче, което я сваля по просташки начин и се прави на идиот,а тя му се хили(в добрия
смисъл)
, което е поне 2-3 години по-голямо от нея
, което имам мускули и носи хубави дрехи
, което не се интаресува от нея, а само от тялото и
, което често и изневерява, но тя не прозира всичко това, защото е влюбена.

И другия вариант:
2.От интелигентно момче, което наистина е влюбено в нея, но не смее да и го признае,защото го е
страх да му
кажат за пореден път думите:" Аз не гледам на теб като момче, но все пак може да
останем приятели" и да чака няколко месеца(дори години), за да я забрави
, което не се интаресува само от тялото и
, на което се присмиват в час, зашото знае доста повече от другите и по този начин е
различно, а какво е да си различен в 1 група? - всички те отблъскват.
, което не е по-голямо от нея и не е много атрактивно на външен вид
, което всички го харесват с изключение на връсниците(демек почти никой) и прятелите,
а е трудно да се дефинира поняието приятел но все пак пак аз мисля,ч евсеки може
да има само 1 истински приятел

Просто аз съм от втория тип момчета и не мога да приема реалността, че момичетата са повърхнотсни(не всички), но вярвам, че някой ден ще намеря някое момиче, което да не се интаресува само от външния вид и просташкото държание и от другите глупости, които прави едно готино момче.

Случка №1: преди 1 год. На морето, групичка от 3 момчета(едното аз) дойдоха 2 момичета. Ще опиша начина, по който едното момче свал едното момиче:

Момчето пита: Как се казваш
Момчето: Мълчание
Момичето отново пита
Момчето: ЬЬ, Пеньо, понякога ми викат педала(и се прави на обратен)
Момичео се хили пита отново
Момчето казва: Мама не ми дава да си играя с големи какички, аз съм на 10(беше на 16)
Момичето продължава да се хили
Без да е научила възрастта тя му задава и други въпроси, на които той отговаря по подобен начин.

И след няколко часа се забиха, след което момчето ми вика: „Тая е мн куха, не ми трябва”

Без коментар...

Случка №2: По това време много си харесвах 1 момиче, даже бях влюбен в нея. Тя знаеше, но беше красавицата на даскалото и естествено, че няма да тръгне със „зубър” като мен. Тогава ме наричаха това. Тях(съучениците ми) не ги интересуваше, че бях най-добрия в класа по хиляди критерии. Не ги интересуваше, че бях шампион по шах или по бягане на 100 метра, че имах сертификати по англииски и немски а бях само на 15. На кратко – нямаше нещто в което да са по добри от мен с изключение на отношението към момичетата, простотията и пиенето.
Та, да се върнем към историята. Аз доста мило се държах с нея. Аз съм си романтик, но това умира в днешни дни. Мина време. След като не можах да направя нищо реших да се променя. Доста време ходих на фитнес, смених си стайлинга и поне на външен вид станах готин. Започнах да не се интаресувам от въпросното момиче, от време на време я обиждах(не просташки) и най-странното е, че тя започна да се интаресува от мен. Звъня ми, писа ми по скайп често. И какво излиза: когато се държиш мило с някое момиче, тя не се интаресува от теб, а когато се държиш по лошо- обратното. Странно племе сте т’ва момичетата.

звучиш като малкото разбрани момчета на тоя свят.
Много сладък характер имаш и наистина като се замисля излиза точно така...но рядко се среща момче с характер като твоя...жалко че не се познаваме.

AFT
08-23-2007, 20:43
Защо момичетата са повърхностни (мн глупава дума!) !? Я вижте онази тема "Момчета, харесвате ли дебели момичета?" и виж колко са съгласни да тръгнат с по-пълничко момиче. #-o


Извинявай , ако те засегна , но замислила ли си се защо сте на този свят? Отговора е прост : "Да ни красите живота". Защо винаги се стремите към нещо повече? На работното място се стремите да сте колкото нас , в къщата по същия начин , не се обиждайте просто Бог ( ако вярвате ... ) ви е създал да ни красите житова , колкото и да не искате да го повярвате , е точно така ... Защо жена, която има кариера , няма семейство ( или семейството не е толкова сплотено ... ) , защото вие сами правите този избор , който е направила и мойта майка : кариера или семейство ... 2те немогат , а и не би трябвало... Колкото и болезнено да е за нас , ние сме тези които трябва да се грижим за вас ЖЕНИТЕ , странно звучи , но е така ...

О, да. Значи жените/момичетата (все тая) трябва да са красиви, слаби и любезни, а мъжете/момчетата да са грозни, тъпи и дебели, така ли? Еми, да, ама не! Все искате хубави "мадами", но замисляте ли се, че и ние искаме хубави хора до нас? Нямам предвид някакви фешънчета с по-готини от моите крака, но защо ние да се поддържаме, след като вие не го правите? :-s А и това, че някой е по-пълен от останалите, не го прави по-малко човек или нещо подобно. Аз пък не познавам дебело момиче, което да е тъпо / задръстено или нещо подобно. Нужно ли е да се подиграват на някого, заради няколко кг повече? То, не е толкова лесно да се отслабне!

neverand
08-23-2007, 20:49
В тази тема ще напиша личните си наблюдения по темата:"От какво се интаресува 1 момиче?

1.От готино момче, което я сваля по просташки начин и се прави на идиот,а тя му се хили(в добрия
смисъл)
, което е поне 2-3 години по-голямо от нея
, което имам мускули и носи хубави дрехи
, което не се интаресува от нея, а само от тялото и
, което често и изневерява, но тя не прозира всичко това, защото е влюбена.

И другия вариант:
2.От интелигентно момче, което наистина е влюбено в нея, но не смее да и го признае,защото го е
страх да му
кажат за пореден път думите:" Аз не гледам на теб като момче, но все пак може да
останем приятели" и да чака няколко месеца(дори години), за да я забрави
, което не се интаресува само от тялото и
, на което се присмиват в час, зашото знае доста повече от другите и по този начин е
различно, а какво е да си различен в 1 група? - всички те отблъскват.
, което не е по-голямо от нея и не е много атрактивно на външен вид
, което всички го харесват с изключение на връсниците(демек почти никой) и прятелите,
а е трудно да се дефинира поняието приятел но все пак пак аз мисля,ч евсеки може
да има само 1 истински приятел

Просто аз съм от втория тип момчета и не мога да приема реалността, че момичетата са повърхнотсни(не всички), но вярвам, че някой ден ще намеря някое момиче, което да не се интаресува само от външния вид и просташкото държание и от другите глупости, които прави едно готино момче.

Случка №1: преди 1 год. На морето, групичка от 3 момчета(едното аз) дойдоха 2 момичета. Ще опиша начина, по който едното момче свал едното момиче:

Момчето пита: Как се казваш
Момчето: Мълчание
Момичето отново пита
Момчето: ЬЬ, Пеньо, понякога ми викат педала(и се прави на обратен)
Момичео се хили пита отново
Момчето казва: Мама не ми дава да си играя с големи какички, аз съм на 10(беше на 16)
Момичето продължава да се хили
Без да е научила възрастта тя му задава и други въпроси, на които той отговаря по подобен начин.

И след няколко часа се забиха, след което момчето ми вика: „Тая е мн куха, не ми трябва”

Без коментар...

Случка №2: По това време много си харесвах 1 момиче, даже бях влюбен в нея. Тя знаеше, но беше красавицата на даскалото и естествено, че няма да тръгне със „зубър” като мен. Тогава ме наричаха това. Тях(съучениците ми) не ги интересуваше, че бях най-добрия в класа по хиляди критерии. Не ги интересуваше, че бях шампион по шах или по бягане на 100 метра, че имах сертификати по англииски и немски а бях само на 15. На кратко – нямаше нещто в което да са по добри от мен с изключение на отношението към момичетата, простотията и пиенето.
Та, да се върнем към историята. Аз доста мило се държах с нея. Аз съм си романтик, но това умира в днешни дни. Мина време. След като не можах да направя нищо реших да се променя. Доста време ходих на фитнес, смених си стайлинга и поне на външен вид станах готин. Започнах да не се интаресувам от въпросното момиче, от време на време я обиждах(не просташки) и най-странното е, че тя започна да се интаресува от мен. Звъня ми, писа ми по скайп често. И какво излиза: когато се държиш мило с някое момиче, тя не се интаресува от теб, а когато се държиш по лошо- обратното. Странно племе сте т’ва момичетата.

звучиш като малкото разбрани момчета на тоя свят.
Много сладък характер имаш и наистина като се замисля излиза точно така...но рядко се среща момче с характер като твоя...жалко че не се познаваме.


Аз па съм сигурен,че ако се познавате и той си мълчи постояно,и си мисли че момичетата са повърхностни и ти ще му пуснеш,дълбоко се съмнявам някой да го нарпави...тъй че...

class
08-23-2007, 20:56
Защо момичетата са повърхностни (мн глупава дума!) !? Я вижте онази тема "Момчета, харесвате ли дебели момичета?" и виж колко са съгласни да тръгнат с по-пълничко момиче. #-o


Извинявай , ако те засегна , но замислила ли си се защо сте на този свят? Отговора е прост : "Да ни красите живота". Защо винаги се стремите към нещо повече? На работното място се стремите да сте колкото нас , в къщата по същия начин , не се обиждайте просто Бог ( ако вярвате ... ) ви е създал да ни красите житова , колкото и да не искате да го повярвате , е точно така ... Защо жена, която има кариера , няма семейство ( или семейството не е толкова сплотено ... ) , защото вие сами правите този избор , който е направила и мойта майка : кариера или семейство ... 2те немогат , а и не би трябвало... Колкото и болезнено да е за нас , ние сме тези които трябва да се грижим за вас ЖЕНИТЕ , странно звучи , но е така ...

О, да. Значи жените/момичетата (все тая) трябва да са красиви, слаби и любезни, а мъжете/момчетата да са грозни, тъпи и дебели, така ли? Еми, да, ама не! Все искате хубави "мадами", но замисляте ли се, че и ние искаме хубави хора до нас? Нямам предвид някакви фешънчета с по-готини от моите крака, но защо ние да се поддържаме, след като вие не го правите? :-s А и това, че някой е по-пълен от останалите, не го прави по-малко човек или нещо подобно. Аз пък не познавам дебело момиче, което да е тъпо / задръстено или нещо подобно. Нужно ли е да се подиграват на някого, заради няколко кг повече? То, не е толкова лесно да се отслабне!


Ти ще се чувстваш ли конфортно , ако си с 20 кг повече? Отговора е НЕ , аз не съм казал че момчета/ мъже , трябва да се къпят 2 пъти на месеца... или пък че не трябва да си слагат 1 парфум .. просто жената е розата при 1 двойка... колкото и красива да е , толкова и бодлива е... житова не е толкова прост , колкото ни се иска ... Погледни всяка 2ра тема , включително и мойте , ако беше толкова прост живота , нямаше и да обсъждаме този проблем ... виж и аз съм малко пълничък , но не ми личи , но пък се дразня когато се видя в огледалото и знам че имам корем ,като на някой дядо... Незнам какво гледате вие момичетата/жените в 1 момче , когато се видите за първи път с някой , но за вас е известно каквто ние гледаме... Би ли излязла с мен , ако мириша от километри , макар и да съм най-доброто момче в света , нито пък задръстеняк или там каквото ти пречи друго ... само ако смърдя , като прасе ... Би ли ? А ние защо да го правим , ако момичето е 3 пъти по-голямо от нас? ИЗВИНЯВАМ СЕ ако някой съм наранил , просто се дразня ... жената е цветето във всяка връзка , а не горилата ... ( надявам се го поясних)

AFT
08-23-2007, 21:04
И какво ако не се чувствам комфортно с 20 кг по-тежка? Все едно ще махна с ръка и хоп - ще отслабна! Еми, не става така! Не е толкова лесно. И не, не бих излязла с някой, който мирише от километри и т.н., защото има лоша хигиена, но бих излязла с по-дебело от мен момче. Дори и да бях момче, пак щях да изляза с по-дебело момиче. Ами, представи си, че тежиш 90кг, а си 170? Хората ще те отбягват, ще те сочат с пръст, ще ти се подиграват. Ти ще се помъчиш да отслабнеш, но ако не стане номера? Ако нямаш силна воля? Ако не можеш да отслабнеш? За бесилото ли си, ако не си перфектен? Е, няма перфектни хора. Глупаво е да определяш някого по килограмите му!

Velsssy
08-23-2007, 21:05
[quote] когато се държиш мило с някое момиче, тя не се интаресува от теб, а когато се държиш по лошо- обратното.
Тва е така...Обаче защо класифицираш момичетата на 2групи...мн повече са и не всички са повърхностни :!: :!: :!: Колкото до типа момчета,които харесваме-не са само такива момчета... :wink: А от др страна нима повечето момчета не се кефят на 2дълги крака в къса пола и с к*рвенско държание???? :-k :-k

Себе си...
08-23-2007, 21:07
Ima momicheta i momicheta , nali znaesh ? Tova , che ti ne si popadnal na svqstno momiche ,a tochno obratnoto - na povurhnostno , kakto sam go narichash , ne znachi nishto . Ne slagai vsichki pod edin i susht obsht znamenatel . Ne vikai "momicheto na mechtite si" , to samo shte doide pri teb pri tova povqrvai mi v nai-neochakvaniqt moment . Da , vseosbhta taina e , che jenite , na koito im se obrushta vnimanie ne se vulnuvat ot obekta , koito se opitva da privleche interesa im ... dokato ne stane taka , che mujete veche ne izpitvat nujda da go pravqt i togava ivednuj te reshavat da huknat sled tqh . Ironiq na sudbata , no kakvo da se pravi ? Davai smelo napred ... i bez tova lichno az sum na mnenie , che mujete kato teb veche pochvat da izchezvat ... taka che poloji vsqkakvi usiliq da ne se prevurnesh v edin ot mnogoto i potursi momiche , koqto da ne e sushto chast ot plemeto "Az sum №1" ... Kusmet ;)

class
08-23-2007, 21:28
И какво ако не се чувствам комфортно с 20 кг по-тежка? Все едно ще махна с ръка и хоп - ще отслабна! Еми, не става така! Не е толкова лесно. И не, не бих излязла с някой, който мирише от километри и т.н., защото има лоша хигиена, но бих излязла с по-дебело от мен момче. Дори и да бях момче, пак щях да изляза с по-дебело момиче. Ами, представи си, че тежиш 90кг, а си 170? Хората ще те отбягват, ще те сочат с пръст, ще ти се подиграват. Ти ще се помъчиш да отслабнеш, но ако не стане номера? Ако нямаш силна воля? Ако не можеш да отслабнеш? За бесилото ли си, ако не си перфектен? Е, няма перфектни хора. Глупаво е да определяш някого по килограмите му!


Не определям хората по килограмите , просто ми е интересно , защо трябва да се тъпче даден човек , когато няма позла ... Гледам сестра ми , та тя с 2 години е по-малка от мен , а пък е колкото мен като килограми ... знам неприятно е да ти се натяква , че не си с идеално тяло , но защо трябва да не се постарае... а пък тя не се вглежда какво яде ... вярно и аз не се вглеждам ама сигурно по-добре смилям хараната и има къде да я изразходвам ( а и съм момче...) Гледам сега започнала да яде разделно , евала има успех досега ... незнам ще видя занапред , но защо трябваше да се напъва да яде , колкото мен ... да не остане назад? Сегашното момиче , което харесвам , гледам го финно , стройно , гледам всеки ден закусва с плод ... и яде по-малко ... не защото е на диета , просто защото това е достатъчно за нея( но и тя не се харесва... което ме очудва , то винаги не се харесвате каквито и да сте...)... Ами къде иде волята ... волята всеки я има ... ако искаш да ставаш за нещо ,трябва да си наложиш воля, ако не успееш , значи това нещо не си го искал много ... Не съм от момчетата, които са само за бройката или пък ако е по-дебело от дърво нестава... Излизам с който ми харесва, не ги подбирам по кг , а по характер. Защо ли , защото 2-3 пъти излезнах с кухи лейки , които си брояха колко калории ще изядат и тн , и какво , та те немогат да завържат 2 думи на кръст... АФТ искам да кажа , че ако желаеш нещо го постигаш... килограмите се топят... И дадох лош пример , когато се сетя за по-добър ще го постна ;)

08-24-2007, 07:51
И какво ако не се чувствам комфортно с 20 кг по-тежка? Все едно ще махна с ръка и хоп - ще отслабна! Еми, не става така! Не е толкова лесно. И не, не бих излязла с някой, който мирише от километри и т.н., защото има лоша хигиена, но бих излязла с по-дебело от мен момче. Дори и да бях момче, пак щях да изляза с по-дебело момиче. Ами, представи си, че тежиш 90кг, а си 170? Хората ще те отбягват, ще те сочат с пръст, ще ти се подиграват. Ти ще се помъчиш да отслабнеш, но ако не стане номера? Ако нямаш силна воля? Ако не можеш да отслабнеш? За бесилото ли си, ако не си перфектен? Е, няма перфектни хора. Глупаво е да определяш някого по килограмите му!
Поне да отслабнеш е възможно.Представи си ,че си момче , високо 1.55.После че момичетата не били повърхностни.Така че по-спокойно.

class
08-24-2007, 07:52
Мерси ... това е точния пример

`Death`Whore``
08-24-2007, 07:55
Всеки е повърхностен, деца. И това трябва да е така, защото не можем да избираме бащата/майката на децата си ей така, защото е мил...въпреки това, че е 300 килограма, мързи го да мръдне и мирише например. Жената търси сила и гледа високите и евентуално силни мъже, а мъжът търси жена, която може да роди нормално дете. Природата ни е направила придирчиви и това е нормално.

^Sam90^
08-24-2007, 08:02
Всеки е повърхностен, деца. И това трябва да е така, защото не можем да избираме бащата/майката на децата си ей така, защото е мил...въпреки това, че е 300 килограма, мързи го да мръдне и мирише например. Жената търси сила и гледа високите и евентуално силни мъже, а мъжът търси жена, която може да роди нормално дете. Природата ни е направила придирчиви и това е нормално.
Така е - не е казано, че трябва да се избира само по външен вид, но все пак има някои неща, които не могат да се пренабрегнат.
Факт е, че всяко момче би предпочело по-хубавата и всяко момиче - по-хубавия. Това не е повърхностно, не е и лошо. Лошо е да гледаш САМО това в един човек и да си затваряш очите за някой много по-достоен и свестен. Трябва да си намериш идеалната/ия - и хубав/а и умен/а и т.н т.н. т.н.

`Death`Whore``
08-24-2007, 08:07
Аз лично ще избера хубавия, ако и двамата са интелигентни ;) Не е до хубост всъщност, а до нещата, на които човек държи...бившият ми не е красавец, но ако беше нисък, нямаше да тръгна с него...разбира се, че характерът е по-важен, но...за да се започне връзка, трябва да има някакво привличане. :)

class
08-24-2007, 08:49
ATAKABG , всъщност не е така... в живота след 23-24 години , жената не гледа само красотата ... гледа бъдещето си ... Още не съм настъпил тази възраст , но замисли се , защо и е хубав мъж , който незнае нищо и няма високо платена работа ( ако има въобще работа). Дипломите не помагат особенно при късите връзки , хмм докато го пиша това , дори и аз не вярвам , но даже и при късите помагат... Както казваш , мъжкото поведение трябва да е силното , какво силно има в това да си 100 кг мускули , като най-важната ти част от тялото , няма нито 1 гънка... За къде е тръгнала, дадената жена ... , да те води по изложби и да се хвали , колко си оформен ?

`Death`Whore``
08-24-2007, 09:01
А кой ти каза, че силният характер няма да се държи добре с нея?

mir4ovski
08-24-2007, 09:06
Квото и да си говорим момичетата си остават тъпи повърхнотни п*тки........... :smt011
За съжаление тва в истината....
kvoto i da si govorim ti si palen tapanar ama sq kvo da se prai

bqsna_teenagerka
08-24-2007, 09:08
човече,не разбираш че всъщност ти си уникален...толкова рядко се намират момчета че й мъже като теб...все едно си уникат. ти си късметлия...това 4е не си първия гъзар с мусколи и големи черни очила ти дава предимство така ще си сигорен че ще си намериш свястна приятелка която да уважава и цени ка4ествата ти,а не някоя хлапа4ка която ще гледа само пло4ките на корема ти!
не променяй имиджа си! ще направиш най голямата грешка в живота си.
радвам се че все още има момчета като теб...вече се бях отчаяла дано остане някой и за мен докато порасна :P \:D/

bqsna_teenagerka
08-24-2007, 09:10
и още нещо всяко правило си има изключение...както ти си едно изключение така има и момичета като теб..

CrazyWitch
08-24-2007, 09:16
Да, това иска почти всяко 12-14 годишно момиче.
Ако мозъка му поднадлежи от там нататък на развитие ти гарантирам, че ще се запознаеш с момичета.. които биха ти се сторили различни (ако ги сравняваме с мнението ти сега).
Това за което говориш ти е.. някак си по детско.
Разни хора, разни идеали.

П.С. > И не знам ние какво племе сме момичетата..., ама колкото сме повърхностни и "ние" толкова и "вие"..
Кажи ми защо ли си се загледал в красавицата на даскалото?!?!
АМ?!?!
Така, че преди да обвиняваш се замисли малко, че нещо по-обикновенно излиза много по ценно!
АПФУ!

Krem4eto
08-24-2007, 09:20
В тази тема ще напиша личните си наблюдения по темата:"От какво се интаресува 1 момиче?

1.От готино момче, което я сваля по просташки начин и се прави на идиот,а тя му се хили(в добрия
смисъл)
, което е поне 2-3 години по-голямо от нея
, което имам мускули и носи хубави дрехи
, което не се интаресува от нея, а само от тялото и
, което често и изневерява, но тя не прозира всичко това, защото е влюбена.

И другия вариант:
2.От интелигентно момче, което наистина е влюбено в нея, но не смее да и го признае,защото го е
страх да му
кажат за пореден път думите:" Аз не гледам на теб като момче, но все пак може да
останем приятели" и да чака няколко месеца(дори години), за да я забрави
, което не се интаресува само от тялото и
, на което се присмиват в час, зашото знае доста повече от другите и по този начин е
различно, а какво е да си различен в 1 група? - всички те отблъскват.
, което не е по-голямо от нея и не е много атрактивно на външен вид
, което всички го харесват с изключение на връсниците(демек почти никой) и прятелите,
а е трудно да се дефинира поняието приятел но все пак пак аз мисля,ч евсеки може
да има само 1 истински приятел

Просто аз съм от втория тип момчета и не мога да приема реалността, че момичетата са повърхнотсни(не всички), но вярвам, че някой ден ще намеря някое момиче, което да не се интаресува само от външния вид и просташкото държание и от другите глупости, които прави едно готино момче.

Случка №1: преди 1 год. На морето, групичка от 3 момчета(едното аз) дойдоха 2 момичета. Ще опиша начина, по който едното момче свал едното момиче:

Момчето пита: Как се казваш
Момчето: Мълчание
Момичето отново пита
Момчето: ЬЬ, Пеньо, понякога ми викат педала(и се прави на обратен)
Момичео се хили пита отново
Момчето казва: Мама не ми дава да си играя с големи какички, аз съм на 10(беше на 16)
Момичето продължава да се хили
Без да е научила възрастта тя му задава и други въпроси, на които той отговаря по подобен начин.

И след няколко часа се забиха, след което момчето ми вика: „Тая е мн куха, не ми трябва”

Без коментар...

Случка №2: По това време много си харесвах 1 момиче, даже бях влюбен в нея. Тя знаеше, но беше красавицата на даскалото и естествено, че няма да тръгне със „зубър” като мен. Тогава ме наричаха това. Тях(съучениците ми) не ги интересуваше, че бях най-добрия в класа по хиляди критерии. Не ги интересуваше, че бях шампион по шах или по бягане на 100 метра, че имах сертификати по англииски и немски а бях само на 15. На кратко – нямаше нещто в което да са по добри от мен с изключение на отношението към момичетата, простотията и пиенето.
Та, да се върнем към историята. Аз доста мило се държах с нея. Аз съм си романтик, но това умира в днешни дни. Мина време. След като не можах да направя нищо реших да се променя. Доста време ходих на фитнес, смених си стайлинга и поне на външен вид станах готин. Започнах да не се интаресувам от въпросното момиче, от време на време я обиждах(не просташки) и най-странното е, че тя започна да се интаресува от мен. Звъня ми, писа ми по скайп често. И какво излиза: когато се държиш мило с някое момиче, тя не се интаресува от теб, а когато се държиш по лошо- обратното. Странно племе сте т’ва момичетата.

Така е...Аз не мисля,че просташкото сваляне е някакъв успех,но...някои момичета точно на това се хващат...Прав си романтиката в днешно време е забравена...Просто незнам какво да ти кажа,все някое момиче ще те оцени...Някое,което държи на чувствата и истинската любов..Но малко са тези момичета.(аз съм такова)

love_enrique
08-24-2007, 09:23
Защо момичетата са повърхностни (мн глупава дума!) !? Я вижте онази тема "Момчета, харесвате ли дебели момичета?" и виж колко са съгласни да тръгнат с по-пълничко момиче. #-o


Извинявай , ако те засегна , но замислила ли си се защо сте на този свят? Отговора е прост : "Да ни красите живота". Защо винаги се стремите към нещо повече? На работното място се стремите да сте колкото нас , в къщата по същия начин , не се обиждайте просто Бог ( ако вярвате ... ) ви е създал да ни красите житова , колкото и да не искате да го повярвате , е точно така ... Защо жена, която има кариера , няма семейство ( или семейството не е толкова сплотено ... ) , защото вие сами правите този избор , който е направила и мойта майка : кариера или семейство ... 2те немогат , а и не би трябвало... Колкото и болезнено да е за нас , ние сме тези които трябва да се грижим за вас ЖЕНИТЕ , странно звучи , но е така ...

Ахаа жените сме създадени за да ви прислугваме ,а?Така ли мислиш?Абе човече,в кой ве к живееш???И да те светна в много професий има жени,който се справят много по-добре от мъжете на отговорните и високоплатени постове...Значи така,а-ние сме за да ви красим живота?Я не се излагай [-(

mir4ovski
08-24-2007, 09:25
da ne se izlagai shtot si jalak

class
08-24-2007, 10:02
Love_enrique къде съм споменал , че жената е по-слаба в дадени професии ? Просто казах , че пред 1 жена стои дилемата " Семейство или кариера" , 2те немогат да се свържат ... Аз си живея в 21 век , но незнам ти къде живееш , защо трябва да се опитвате да се стремите да правите това което на нас ни е писано да го правим?


АТАКАBG : скоро бях чел , че имало някво проучване и се установило , че жените търсят силните ( здравите , ако така мога да се изразя ) мъже заради изживяването , но когато опре до брак , отива при тъпите зубари ... както ти ги наричаш (което не е точно така , но няма да споря в тази тема ...). Спомена нещо за хората ( пичовете) , които са свикнали да си оправят живота сами , хмм но са свикнали , само техния да си оправят и какво те кара да мислиш , че 1 зубар неможе или не си оправя живота?

`Death`Whore``
08-24-2007, 10:04
В подсъзнанието на жената всеки мъж е потенциален баща на децата И. Сексът не е направен за "изживяване", а за потомство. :)

class
08-24-2007, 11:49
Да , но защо тогава има презервативи ?

`Death`Whore``
08-25-2007, 09:17
МИСЛИ! Презервативът не е създаден от природата.

Psychoalgie
08-25-2007, 09:47
Според твойта тема ний сме глупавите според други вий...явно всички сме повърхностни,безмозъчни създания.

Евала.

FiFcheto
08-25-2007, 10:12
Напоследък навсякаде попадаш на тъпи,недорасли кифлички,незнаещи какво и с кого искат!да така е навсякаде има такива!но не не всички сме такива,не всички се оглеждаме в мускулите на момчето,не всички гледаме колата която кара и парите които има в джоба :D

mir4ovski
08-25-2007, 11:12
Love_enrique къде съм споменал , че жената е по-слаба в дадени професии ? Просто казах , че пред 1 жена стои дилемата " Семейство или кариера" , 2те немогат да се свържат ... Аз си живея в 21 век , но незнам ти къде живееш , защо трябва да се опитвате да се стремите да правите това което на нас ни е писано да го правим?


АТАКАBG : скоро бях чел , че имало някво проучване и се установило , че жените търсят силните ( здравите , ако така мога да се изразя ) мъже заради изживяването , но когато опре до брак , отива при тъпите зубари ... както ти ги наричаш (което не е точно така , но няма да споря в тази тема ...). Спомена нещо за хората ( пичовете) , които са свикнали да си оправят живота сами , хмм но са свикнали , само техния да си оправят и какво те кара да мислиш , че 1 зубар неможе или не си оправя живота?
molq?bytame se da pravim neshta koito vie trqbva da pravite.i kakvo trqbva da stoq vkashti da gledam decata dokato ti rabotish?izvinqvai no tova e seksistko otvratitelno i zaradi takiva kato teb...jenite i majete sa ravni.nie mojem da pravim vsi4ko koeto vie mojete.tva 4e za vas e nevoabrazimo da svarjete semeistvo i kariera ne zna4i 4e za vsi4ki e taka.mnenieto ti e prosto glupavo

AFT
08-25-2007, 11:22
class, гледаш прекалено много телевизия.

SomeOneNeedYou
08-25-2007, 12:50
Offf... da ti imam nabliudeniqta... Momi4etata prosto tarsqt zabaven tip s dosata4no akyl za da se darji zrqlo ne e vajno kakva ti e viziqta :)... Ne sam ot huavite mom4eta kato tezi po tapite spisaniq ,no sam hodil s takiva momi4eta koito poprincip ne biha me poglednali ako rasajdavah kato teb... Eto kvo iska edno momi4e: Razbirane, Mom4e koeto da gi izslu6va ,a ne sao da gi e.e... Dobro otno6enie ,zrqlost ,da si do nego kogato ima problemi i nai vajnoto kogato nqpravqt gre6ka da gi izslu6a6 za6to sa zgre6ili i ne da i sa razvika6 kyrva tapa i tn... a da i prosti6 i da proqvi6 malko razbiratelstvo (pone kolkoto moje6) pyk ti si imai 1 na um bez tq da znae :) I ne i go vra6tai tva e nai-tapoto ne6to koeto moi6 da naprai6 :D...

shivacheva
08-25-2007, 15:07
@class-Защо мислиш,че една жена не може да изгради много добра кариера и едновременно да има стабилно семейство?Тва са простотии,изобщо не смятам така...Това,че има някои ...кози...,които разчитат само на мъжа си да ги издържа,не значи че всички жени са такива!И точно тези жени,които чакат издръжка (пари),разбирателство и всичко останало от мъжа си,са повърхностните...Но определено има страшно много жени,които са свестни и могат да подредат така живота си,че да имат време и за кариера и за семейство с деца...така че... :wink:

А към автора...наистина след като не искаш да те числят към повърхностните що си харесваш "най-красивото момиче" в даскалото?Харесай си нормално момиче,а не такова,което знаеш че не е за теб...просто е...и все пак е похвално,че учиш...това е добре за живота ти нататък,за бъдещето...,но момичето не гледа само учението...не казвам,че няма такива които предпочитат простаците,но въпреки всичко не можеш да искаш да ги впечатлиш само с дипломите си...щом си романтик-използвай "преимуществото" си така да го кажем...така,че се постарай,общувай повече с момичето си (бъдещето),за да разбереш от какво се нуждае,какво иска и щом държиш нека е не "повърхностна"...Успех!

Сри,че е малко объркано,но...така се получи... :smt012 :)

Mapi
08-25-2007, 15:20
В тази тема ще напиша личните си наблюдения по темата:"От какво се интаресува 1 момиче?

1.От готино момче, което я сваля по просташки начин и се прави на идиот,а тя му се хили(в добрия
смисъл)
, което е поне 2-3 години по-голямо от нея
, което имам мускули и носи хубави дрехи
, което не се интаресува от нея, а само от тялото и
, което често и изневерява, но тя не прозира всичко това, защото е влюбена.

И другия вариант:
2.От интелигентно момче, което наистина е влюбено в нея, но не смее да и го признае,защото го е
страх да му
кажат за пореден път думите:" Аз не гледам на теб като момче, но все пак може да
останем приятели" и да чака няколко месеца(дори години), за да я забрави
, което не се интаресува само от тялото и
, на което се присмиват в час, зашото знае доста повече от другите и по този начин е
различно, а какво е да си различен в 1 група? - всички те отблъскват.
, което не е по-голямо от нея и не е много атрактивно на външен вид
, което всички го харесват с изключение на връсниците(демек почти никой) и прятелите,
а е трудно да се дефинира поняието приятел но все пак пак аз мисля,ч евсеки може
да има само 1 истински приятел

Просто аз съм от втория тип момчета и не мога да приема реалността, че момичетата са повърхнотсни(не всички), но вярвам, че някой ден ще намеря някое момиче, което да не се интаресува само от външния вид и просташкото държание и от другите глупости, които прави едно готино момче.

Случка №1: преди 1 год. На морето, групичка от 3 момчета(едното аз) дойдоха 2 момичета. Ще опиша начина, по който едното момче свал едното момиче:

Момчето пита: Как се казваш
Момчето: Мълчание
Момичето отново пита
Момчето: ЬЬ, Пеньо, понякога ми викат педала(и се прави на обратен)
Момичео се хили пита отново
Момчето казва: Мама не ми дава да си играя с големи какички, аз съм на 10(беше на 16)
Момичето продължава да се хили
Без да е научила възрастта тя му задава и други въпроси, на които той отговаря по подобен начин.

И след няколко часа се забиха, след което момчето ми вика: „Тая е мн куха, не ми трябва”

Без коментар...

Случка №2: По това време много си харесвах 1 момиче, даже бях влюбен в нея. Тя знаеше, но беше красавицата на даскалото и естествено, че няма да тръгне със „зубър” като мен. Тогава ме наричаха това. Тях(съучениците ми) не ги интересуваше, че бях най-добрия в класа по хиляди критерии. Не ги интересуваше, че бях шампион по шах или по бягане на 100 метра, че имах сертификати по англииски и немски а бях само на 15. На кратко – нямаше нещто в което да са по добри от мен с изключение на отношението към момичетата, простотията и пиенето.
Та, да се върнем към историята. Аз доста мило се държах с нея. Аз съм си романтик, но това умира в днешни дни. Мина време. След като не можах да направя нищо реших да се променя. Доста време ходих на фитнес, смених си стайлинга и поне на външен вид станах готин. Започнах да не се интаресувам от въпросното момиче, от време на време я обиждах(не просташки) и най-странното е, че тя започна да се интаресува от мен. Звъня ми, писа ми по скайп често. И какво излиза: когато се държиш мило с някое момиче, тя не се интаресува от теб, а когато се държиш по лошо- обратното. Странно племе сте т’ва момичетата.


tva be6e mn prosta6ko i grubo, ne vs sa takiva, a ti kazva6 stra6no pleme ste moi4etata.vidql li si vs za da zn 4e vs sa takiva..... kak moje da slaga6 vs momi4eta po 1 ob6t znamenatel ......... az naprimer ne s1m kato goreopisanite ot teb momi4eta, a da i kato ist1kva6 kakvi sertifikati ima6, kakvi nagradi i gramoti ima6..tova e na4ina na umnite da se samoist1kvat

P.S zareji mnenieto na dr i b1di kak1fto si si, ako 6te se promenq6 zaradi 5 momi4eta na kr1st, ti ne si po-razli4en ot goreopisanite mom4eta !

woshata
08-25-2007, 15:21
когато се държиш мило с някое момиче, тя не се интаресува от теб, а когато се държиш по лошо- обратното.
Това е отговора на терзаниата ти!
Не можеш да промени нищо така стоят нещата!
Може само да се приспособиш,направил си го поздравления! :wink:
Мда...жените са малоумни същества. Искат мъжът да им ходи по гъза...нали си имат бащи, е баси...защо са им втори такива?как го измисли тва бе брао ](*,) баща-пффф май не се чуваш а?

`Death`Whore``
08-25-2007, 15:25
Обясни какъв е проблемът ти с мнението и можем да го обсъдим.

woshata
08-25-2007, 15:47
Обясни какъв е проблемът ти с мнението и можем да го обсъдим.ами не мисля че жените са малоумни на първо време :wink:

`Death`Whore``
08-25-2007, 15:50
За мен човек, на когото друг му е интересен, когато се държи лошо с него, а му става безинтересен, ако е мил с него, е малоумен. :) А много от съществата от женски пол са такива.

08-26-2007, 10:09
когато се държиш мило с някое момиче, тя не се интересува от теб, а когато се държиш по лошо- обратното.

Давам пример :
Седим две момчета и две момичета на едно сепаре в едно кафе. Едното момиче е тип "лигла", другото съм аз. Седим и тримата си говорим. Другото момиче прави жалки опити да се включи в разговора " Ъъъ... да да прави сте... " По едно време едното момче започва да и показва среден пръст и да и се подиграва за нещо. Тя се направи на сърдита и когато тръгнахме да си ходим ми каза " Лелее Глей го тоя къф е готин !!! Аз май го харесвам."

""""""""""""""

Кво да коментирам ?!? Момичетата мутират в тъпи, кухи и изкуствени лигли ... но момчетата са глупаците, които им се вързват.

assd
08-26-2007, 11:30
и ние сме повърхносни - и ние харесваме момичетата които се държат предизвикателно, парадират с хубавото си тяло и излагат голям процент от него на показ :) защо никой не харесва свитите и добричките момичета? и ние сме като тях - търсим непременно "мръсницата" , а тя търси "лошия пич".... така са нещата явно :D

beyond_transience
08-26-2007, 11:54
Е как пък един път не съм си харесала някой от типа "лош пич"? :roll: :lol:

assd
08-26-2007, 11:58
Е как пък един път не съм си харесала някой от типа "лош пич"? :roll: :lol:
щот не ме познаваш, затва :lol: ела ми на свиждане в затвора да се опознаем :D

beyond_transience
08-26-2007, 12:03
Ммм, вече усещам магията :lol: Само се надявам да не се откажеш от поканата..... :lol:

(Айде, че развалихме темата ) :wink:

MeGiTyY
08-26-2007, 12:19
ми аз дедазнам някои като е супер мил с мен не го искам защото знам че мога да го имам и не ми интересен така а момчетата които се държат гадно ме привличат повече ходех с едно момче беше сладък ама не ми харесваше как се облича и хлътнах по тея "fashion futbolisti4eta" ама след около 10 месеца тои ме потърси а аз не го исках защото знаех че е смотан но когато го видях тои беше уникално готин станал и аз си викам оп пак ще има нещо хаха и имаше разби ми сърцето хаха и ми каза ти направи същото с моито сърце преди 1 месец едно момче ми каза че ме обича а тои е некъф смъкнат и аз не харесвам такифа и му казах да си промени дрехите а иначе е сладък и тои каза ще вида и повече не ме потърси ... хха тоест доста от момичетата сме повърхности дори и аз...

IKisseDAGirL
08-26-2007, 12:46
Пак вадите заключения от частни случаи...

pitan4icata
08-26-2007, 13:03
в тоя живот или тря си като другите за да не те отхварлят или да си тарпиш и да 4акащ вазмездие след време когато 6ще си преуспял благодарение на тва което правиш ся докато връсниците ти се провалят.
Моя савет кам теб е да не летиш в облаците и да си харесваш 'принцеси' а да си намериш някое не токова красиво ,но добро и умно моми4е за да си щтстслив заедно с нея сега и да не ти пука за другите, а ако искаш красавица тря и ти да се правиш на такав кавто изглежда не си-такива които тя харесва.Няма кво да се у4удваш 4е е така нормално е да тарсиш себеподобен, никога една блондинка няма да се фане с някои 'зубар' щот не може тя да се подарйа да е наконтена и да е 'куха',а ти до нея си грозноват и просто обле4ен и умен нали..Все едно тигрица с магаре.. не варви такова.. или тря станеш тигър или тря си тарсиш магарица ...ТВА Е!!!

class
08-27-2007, 06:30
class, гледаш прекалено много телевизия.


Може ... не е ли това модерно ;) Неможе да ме обедите , че кариера и семейство , могат да се съчетаят в 1 и същ момент... Виж, когато попораснат може би е възможно...



ПС: Хмм няма ли да ви харесва , ако мъжът ви ви кара да си стоите в къщи, вместо да се бъхтите в офиса например.

class
08-27-2007, 06:36
в тоя живот или тря си като другите за да не те отхварлят или да си тарпиш и да 4акащ вазмездие след време когато 6ще си преуспял благодарение на тва което правиш ся докато връсниците ти се провалят.
Моя савет кам теб е да не летиш в облаците и да си харесваш 'принцеси' а да си намериш някое не токова красиво ,но добро и умно моми4е за да си щтстслив заедно с нея сега и да не ти пука за другите, а ако искаш красавица тря и ти да се правиш на такав кавто изглежда не си-такива които тя харесва.Няма кво да се у4удваш 4е е така нормално е да тарсиш себеподобен, никога една блондинка няма да се фане с някои 'зубар' щот не може тя да се подарйа да е наконтена и да е 'куха',а ти до нея си грозноват и просто обле4ен и умен нали..Все едно тигрица с магаре.. не варви такова.. или тря станеш тигър или тря си тарсиш магарица ...ТВА Е!!!


Моляте отиди на лекар ... Трябвало да съм тигър за да сваля блондинка ли ? (извинявам се , ако някой съм наранил в следващите ми думи). Първо не зубара , а момичето т.е блондикната ще грози гледката... Всъщност в момента според твойте думи аз съм магарето , а момичето което харесвам ( и което тя ме харесва) е тъгърчето ... защото е красива ? НО факт е че има малко повече акъл от тебе ... да разделяш хората на магарета/ тигри СЪДИСКА , замислила ли си се , че може да харесаш , че и магарето си има чар?

Korni_ReSeRvE
08-27-2007, 06:49
ne obob6tavaite si4ki momi4eta samo s tezi dva tipa.za6toto imam o6te mnogo.Tva 4e ti si slu4il na takiva ne zna4i 4e si4ki sme takiva.Az li4no nikoga dosega ne sum si padala po mom4e tip "losho mom4e". i tva 4e kolkoto po lo6o se durjite s nas tolkova pove4e vi haresvame tva sa pulni gluposti i nz koi vuob6te se e setil za tva,ima edna dumi4ka "nedostupen" i to4no tq vi trqbva v toq slu4ei.za6toto i mom4etata ste taka ako vidite edno momi4e deto napravo vi padna v krakata tq za vas e lesna i ne se interesuvate ot neq,no ako vidite druga koqto ne e mn zaintriguvana ot vas otivate pri neq i se opitvate da q svalite,tq se pravi na nedostupna i zatova q svalqte,a ne za6toto se e durjala lo6o s vas.posu6tiq na4in sa i momi4etata.kolkoto po nedostupone e edno mom4e tolkova pove4e go haresvat momi4etata.no tva 4e se durji lo6o i za tova go zvalqt......... pf da be da

find_m3
08-27-2007, 07:18
Еми това не е прозрение.Жените сме тъпи говеда ,но това се отнася и за момчетата.Те по същия начин не биха тръгнали със "зубърката" на класа.Аз отдавна съм за униформите точно по тая причина ,щото тъпите гъзета няма да могат да си показват скъпите дрешки и дори да се правят на тъпанари няма да се забелязват толкова,но просто няма как всички училища да са така....са тука има да слушам глупости как всеки бил индивидуален...е да му ****** не вярно всчики сме еднакво прости и разгадани от всяка една гледна точка и въпреки това продължаваме да се правим на свине за да бъдем забелязани!!!Проумейте го

09-04-2007, 07:09
Браво на автора за темата.Общо-взето пиклите не знаят какво искат

Sk8er_fREak+
09-04-2007, 07:34
И аз не мисля, че всички момичета са такива. Вярно, в днешно време повечето са така, но това, че си срещнал една или две такива, не ни прави всички идентични на тях, повярвай. :wink: Все някъде, някога ще срещнеш някоя, която ще те оцени, какъвто си, ще видиш. Аз пък лично не си спомням някога да съм се влюбвала в т.нар. готин пич. Тоест съм, но не в онова понятие, в което всички се влюбват. Все си падам по някви задръстени на пръв поглед, ама мамка му, така си е и всички около мен гледат тъпо как мога да си падам по такова момче. Ама е факт. Аз не ги приемам за задръстени, но тва е общото мнение... Та както и да е де, но не мисли, че само момичетата сме така. И аз се чудя защо повечето момчета си падат по кухи барбенки, на които като им дадеш последния модел розова моторола и дрешки за нз колко лева от нз кой магазин, вече са най-щастливите хора на света, но... Все още ми се ще да вярвам, че не всички момчета сте така. Както веднъж каза една позната "то от такива кретени, на които случваме всеки ден, човек да се чуди как досега не сме обърнали резбата"...

_Ana_Carenina_
09-04-2007, 09:07
да...разбрал си доста работи и хубавото е,че си ги осмислил..но не ги приемай като истина,само защото си страдал и ти е било кофти и си мислиш,че е така...недей да се променяш като останалите простаци,защото след време когато "кухите" момиченца пораснат,ще търсят нещо като тебе...не всички момичета са такива,просто тези на които ти си попаднал са така..всеки гледа външния вид ,красотата и тнт няма как ,естествено е ! но не всяка ще го сметне за най-важно ...разочаровал си се и си мислиш,че сме повърхностни..недей да се настройваш така,защото такива убеждения ще ти попречат когато срещнеш едно истинско момиче