PDA

View Full Version : Писмо от 2070 година (трябва да видите това)



gabrielka@a
08-22-2007, 13:38
Вижте това: http://www.spetrov.com/think-about-the-water и ми кажете какво мислите.

~*SILVER*~
08-22-2007, 13:41
Една приказка с перспектива да стане реалност!

Valar
08-22-2007, 13:41
До 2070 водата щяла да изчезне от цялото земно кълбо нещо такова бях чел!
В интерес на истината то и в момента някой да навърши 85 си е късметлия! :roll:

Guderian
08-22-2007, 13:55
Така е, евреите убиват Земята :evil:

nata6ka
08-22-2007, 14:08
:cry: taka e kato nikoi ne spazva zakonite.kato ni6to 6te stane tova

08-22-2007, 14:09
s1glasna s1m ,no nali se se6ta6,4e " :smt011 1 pti4ka prolet ne pravi"

gabrielka@a
08-22-2007, 14:15
До 2070 водата щяла да изчезне от цялото земно кълбо нещо такова бях чел!
В интерес на истината то и в момента някой да навърши 85 си е късметлия! :roll:
Там пише,че той е навършил 50,но ПРИЛИЧА на 85.

Cvetito_master
08-22-2007, 14:20
може да се случи,може и да не се зависи от хората

Disrespect
08-22-2007, 14:22
как да се коментира това нещо?? на никой не му пука и това си е

ще си измрем

както казаха...една птичка пролет не прави

gabrielka@a
08-22-2007, 14:35
как да се коментира това нещо?? на никой не му пука и това си е

ще си измрем

както казаха...една птичка пролет не прави
Егати оптимиста :lol:

RoyTheReaper
08-22-2007, 14:35
Това е нашето бъдеще, ако някои хора не осъзнаят, че има и по-важни неща от парите.

08-22-2007, 15:25
Всеки път като прочета нещо такова се вбесявам на тъпите бизнесмни,които строят фабрики,на всяко празно място строят блокове или молове,както става и в София,а в Канада,както ми каза една позната,която живее там, на където и да погледнеш небостъргачи.Имат и няколко парка, за които трябва да платиш,за да влезеш и са изкуствени паркове! :smt011

ArTanDra
08-22-2007, 15:30
Интересно е... но не виждам бъдещето така.

LizZz
08-22-2007, 15:46
Абе незнам...Повече трябва да се притесняваме за бурите,които ще настъпят до 10-20 години...Вода засега има... :? :? :?

08-22-2007, 15:51
Водата няма да изчезне не се притеснявайте. Земята е затворена система. Количеството вода, респективно кислород и водор си остава все едно и също. Освен това вода може да се пречиства от океаните, да се извлича дори от въздуха, а отпадъчната вода на химичните предприятия да се пречисти до питейна.

freAk_arKa
08-22-2007, 16:31
Аз смятам,че наистина може да останем без вода! С каквато скрост се развива и променя света скоро няма да остане нищо естествено! И Ванга също беше казала нещо за водата...

miminia
08-22-2007, 16:36
az пък бях гледала по телевизията една доц. -ка казваше,че сл няколко год. (бая год. ще да са) България щяла да се превърне в пустиния както и Гърция. :-k

Th3WildAng3l
08-22-2007, 16:47
Да - факт е че човечеството се саморазрушава. Колкото повече технологиите се развиват толкова по-зле става и никой не си дава сметка. Но никой не би се отказал от хладилник, кола, всякакъв вид удобства.
Доста е тъжно, но наистина много неща ше се променят, ако не се погрижим за природата.

RoyTheReaper
08-22-2007, 17:29
Водата няма да изчезне не се притеснявайте. Земята е затворена система. Количеството вода, респективно кислород и водор си остава все едно и също. Освен това вода може да се пречиства от океаните, да се извлича дори от въздуха, а отпадъчната вода на химичните предприятия да се пречисти до питейна.

Има процеси, при които наистина планетата може да остане без вода.

DjBaloon
08-22-2007, 17:44
Nqma da stane :wink: ,chak takia izrodi da staneme da unishtojim tiq okeani.. shte e v 3070 godina mojebi.. no dotogva s ogled na napredvaneto na naukite shte e izmisleno neshto ili samiq progres shte ni ubie :-D

08-22-2007, 17:57
Има процеси, при които наистина планетата може да остане без вода.Къде ще отиде тази вода?

machoka
08-22-2007, 18:04
фантасмагории..

водата няма да свърши, каквото и да стане..

koalka
08-22-2007, 18:18
Това е гадно, който и да го е написал.Надявам се да не се стигне до там, но все пак прекалено ми се струва това писмо.

SuNsEt
08-22-2007, 18:22
Каквото и да говорите НЯМА НИЩО ВЕ4НО! :wink: така,4е кой знае,водата наистина може да из4езне някой ден :? Няма зна4ение,дали вярвате във свършването на водата или не,трябва да пазим природата,защото наистина някой ден вси4ки ще съжаляваме за последствията :smt009 :shock:

quench
08-22-2007, 18:48
фантасмагории..

водата няма да свърши, каквото и да стане..
:lol: ти май наистина си много зле

знаем, че от Гвардията ще пикаете и ще пиете, за да оцелеете през вековете на изпитания и смърт и ще възродите арийската раса ;) чрез инцест...

quench
08-22-2007, 18:50
по-добре на скапан бог, отколкото да лижа ботуша на някой, който се нарича и с езически имена....

Незабравимата
08-22-2007, 18:59
Интересно е... но не виждам бъдещето така.

Disrespect
08-22-2007, 19:09
Интересно е... но не виждам бъдещето така.

а как го виждате??? всичко ще е в цветенца и сърчица?? я се огледайте малко

#Gravity Of Love#
08-22-2007, 19:18
Една приказка с перспектива да стане реалност!

Съгласна съм :wink:

CuRly_Doll
08-22-2007, 19:22
Интересно е... но не виждам бъдещето така.
az sa6to

RoyTheReaper
08-22-2007, 20:09
Има процеси, при които наистина планетата може да остане без вода.Къде ще отиде тази вода?

В космоса. По принцип няма планета, която да може да задържи течности на повърхността си без атмосфера. Така че ако атмосферата започне да се разрушава, това ще означава и изпаряване на водата.

Disrespect
08-22-2007, 21:58
на мен ми е много интересно как си представят хората бъдещето..

DjBaloon
08-22-2007, 22:00
на мен ми е много интересно как си представят хората бъдещето..
Vseki normalen chovek si predstavq budeshtoto po nai-dobriq nachin,nadali e normalno da si mislish "vsichki shte umreme" :-D
Nie horata si go predstavqme taka :-D
A vie?

08-22-2007, 22:21
Чифутски измишльотини.

DjBaloon
08-22-2007, 22:24
на мен ми е много интересно как си представят хората бъдещето..
Vseki normalen chovek si predstavq budeshtoto po nai-dobriq nachin,nadali e normalno da si mislish "vsichki shte umreme" :-D
Nie horata si go predstavqme taka :-D
A vie? А защо да се заблуждаваме?! Най-добрия начин е това! Другия начин е Апокалипсис. Ядрена война.
Ako chovek ne vijda smisul v budeshteto,zashto da jivee?
Ti zashto jiveesh,chakash da stane qdrena voina? Ili da doide potop? Tova li si mislish :wink:

Disrespect
08-22-2007, 22:29
:shock:

според теб както сме тръгнали сега накъде отиваме??? към рая ли? хахааа...

](*,)

DjBaloon
08-22-2007, 22:30
:shock:

според теб както сме тръгнали сега накъде отиваме??? към рая ли? хахааа...

](*,)
Govorim si prazni prikazki i nishto po tova koeto kazah,procheti mi pak gornoto mnenie nad tvoq post..

Disrespect
08-22-2007, 22:35
Ako chovek ne vijda smisul v budeshteto,zashto da jivee?
Ti zashto jiveesh,chakash da stane qdrena voina? Ili da doide potop? Tova li si mislish :wink:

никой не ги иска тея неща но след като е явно че ще станат за какво да се заблуждаваме?

DjBaloon
08-22-2007, 22:45
Ako chovek ne vijda smisul v budeshteto,zashto da jivee?
Ti zashto jiveesh,chakash da stane qdrena voina? Ili da doide potop? Tova li si mislish :wink:

никой не ги иска тея неща но след като е явно че ще станат за какво да се заблуждаваме?
Ti planove za budeshteto nqmash? Znaesh che shte se mre i tva e,planovete ti edinstveno sa svurzani s tova po kakuf nachin shte umrat vsichki hora. Dobre :-D I az taka si mislq :-D

Leka vecher. :wink:

Владимир Илич Ленин
08-22-2007, 22:45
Има някой истини, но одавна има технологии за пречиственито на морска вода, а за нема и 70 години океаните да пресъхнат?
Така, че спокойно, пък и едва ли ще доживеем точно до тогава.

Deskata_90
08-22-2007, 22:47
Ako chovek ne vijda smisul v budeshteto,zashto da jivee?
Ti zashto jiveesh,chakash da stane qdrena voina? Ili da doide potop? Tova li si mislish :wink:

никой не ги иска тея неща но след като е явно че ще станат за какво да се заблуждаваме?

Ами живееш ден за ден без да му мислиш и квото се случи.Аз си мисля, че при никакви полужения няма да е толкова скоро и се надявам да не съм жива да го видя "България пустиня" това не искам и да си го представям =;

quench
08-23-2007, 04:32
а може екокризата и ядрената война да бъдат изпреварени от някой ретровирусен щам...

quench
08-23-2007, 05:00
http://sfbg.us/authors/a/andre_norton/Stories/London_Bridge.htm

RoyTheReaper
08-23-2007, 07:19
Браво бе, живейте ден за ден. Замърсявайте, изхвърляйте боклуците си където ви падне, палете гори и стърнища, застроявайте защитени територии, харчете петрол и енергия като за последно... Важното е днес да ви е добре; да мислите за утре... еми това е за загубеняци. Нали няма да сте живи, когато дейността ви се прояви - да му мислят децата ви. ](*,)

Disrespect
08-23-2007, 07:29
Ako chovek ne vijda smisul v budeshteto,zashto da jivee?
Ti zashto jiveesh,chakash da stane qdrena voina? Ili da doide potop? Tova li si mislish :wink:

никой не ги иска тея неща но след като е явно че ще станат за какво да се заблуждаваме?
Ti planove za budeshteto nqmash? Znaesh che shte se mre i tva e,planovete ti edinstveno sa svurzani s tova po kakuf nachin shte umrat vsichki hora. Dobre :-D I az taka si mislq :-D

Leka vecher. :wink:

планове си имам и поне малко се надявам да не станат тези неща или поне да не станат толкова скоро

отклоняваш се от темата

накъде според теб отива света както е тръгнал? не е ли очевAдно че ще има такива бедствия?

DjBaloon
08-23-2007, 07:33
Ako chovek ne vijda smisul v budeshteto,zashto da jivee?
Ti zashto jiveesh,chakash da stane qdrena voina? Ili da doide potop? Tova li si mislish :wink:

никой не ги иска тея неща но след като е явно че ще станат за какво да се заблуждаваме?
Ti planove za budeshteto nqmash? Znaesh che shte se mre i tva e,planovete ti edinstveno sa svurzani s tova po kakuf nachin shte umrat vsichki hora. Dobre :-D I az taka si mislq :-D

Leka vecher. :wink:

планове си имам и поне малко се надявам да не станат тези неща или поне да не станат толкова скоро

отклоняваш се от темата

накъде според теб отива света както е тръгнал? не е ли очевAдно че ще има такива бедствия?
To moje da e taka,no opredeleno planovete mi za budeshteto ne vkluchvat moasoova smurt,mizeren jivot i t.n.t :-D
Puk i sum ubeden makar i kusno horata shte se usetqt za greshkata si i shte se opitat da popravqt nqkoi neshta.. ne sme tolkova glupavi horata,dosta neshta mogat da se predvidqt;]
Izgledai tova klipche,ako ne go znaesh : http://vbox7.com/play:897cbb0f

Disrespect
08-23-2007, 07:38
никой не е говорил за личните планове на един човек за бъдещето

говорим за лошата съдба на планетата...казвам 'съдба' защото мисля че вече е неизбежно

клипчето го знам и не вярвам това да са пророчествата на Ванга а някое пишлеме със доста свободно време

DjBaloon
08-23-2007, 07:43
никой не е говорил за личните планове на един човек за бъдещето

говорим за лошата съдба на планетата...казвам 'съдба' защото мисля че вече е неизбежно

клипчето го знам и не вярвам това да са пророчествата на Ванга а някое пишлеме със доста свободно време
Ot odavna na purvo mqsto veche ne e borbata s terorizma,a borbata za opazvaneto na zemqta :wink:
Shte vidish do 10-20 godini jivota shte se promeni v druga svetlina,shte se zamestqt mnogo vredni neshta s po-nevredni.. taka che vqrvam v dobroto budeshte,ti predstaash li se malkite deca da izrastvat v sreda v koqto im se obqsnqva nqma budeshte!?!? Dali shte stane posle hora ot tqh?

Disrespect
08-23-2007, 07:45
явно не можеш да ме разбереш

според теб аз ИСКАМ това да стане??

Octofunk
08-23-2007, 07:46
никой не е говорил за личните планове на един човек за бъдещето

говорим за лошата съдба на планетата...казвам 'съдба' защото мисля че вече е неизбежно

клипчето го знам и не вярвам това да са пророчествата на Ванга а някое пишлеме със доста свободно време
Ot odavna na purvo mqsto veche ne e borbata s terorizma,a borbata za opazvaneto na zemqta :wink:
Shte vidish do 10-20 godini jivota shte se promeni v druga svetlina,shte se zamestqt mnogo vredni neshta s po-nevredni.. taka che vqrvam v dobroto budeshte,ti predstaash li se malkite deca da izrastvat v sreda v koqto im se obqsnqva nqma budeshte!?!? Dali shte stane posle hora ot tqh?
Първото твърдение не важи за САЩ, а те са един от основните замърсители...

DjBaloon
08-23-2007, 07:48
явно не можеш да ме разбереш

според теб аз ИСКАМ това да стане??
Az sum ubeden,che ne iskash i zatova spora s tebe :-D
No procheti pak tezi dve stranici.. izlezna seedno vie jiveete s misulta za gibel,a sum ubeden che ne e taka :wink:

DjBaloon
08-23-2007, 07:50
никой не е говорил за личните планове на един човек за бъдещето

говорим за лошата съдба на планетата...казвам 'съдба' защото мисля че вече е неизбежно

клипчето го знам и не вярвам това да са пророчествата на Ванга а някое пишлеме със доста свободно време
Ot odavna na purvo mqsto veche ne e borbata s terorizma,a borbata za opazvaneto na zemqta :wink:
Shte vidish do 10-20 godini jivota shte se promeni v druga svetlina,shte se zamestqt mnogo vredni neshta s po-nevredni.. taka che vqrvam v dobroto budeshte,ti predstaash li se malkite deca da izrastvat v sreda v koqto im se obqsnqva nqma budeshte!?!? Dali shte stane posle hora ot tqh?
Първото твърдение не важи за САЩ, а те са един от основните замърсители...
Te tam dostatachno si gi brulqt uragani i oshte kvi li ne :-D

Болшевик
08-23-2007, 07:51
Мнооого жалко :smt010
Точно това ще се случи ако световния империализъм не бъде спрян!!!

Octofunk
08-23-2007, 07:54
никой не е говорил за личните планове на един човек за бъдещето

говорим за лошата съдба на планетата...казвам 'съдба' защото мисля че вече е неизбежно

клипчето го знам и не вярвам това да са пророчествата на Ванга а някое пишлеме със доста свободно време
Ot odavna na purvo mqsto veche ne e borbata s terorizma,a borbata za opazvaneto na zemqta :wink:
Shte vidish do 10-20 godini jivota shte se promeni v druga svetlina,shte se zamestqt mnogo vredni neshta s po-nevredni.. taka che vqrvam v dobroto budeshte,ti predstaash li se malkite deca da izrastvat v sreda v koqto im se obqsnqva nqma budeshte!?!? Dali shte stane posle hora ot tqh?
Първото твърдение не важи за САЩ, а те са един от основните замърсители...
Te tam dostatachno si gi brulqt uragani i oshte kvi li ne :-D
Докато Буш "бори" тероризъм в Ирак и Афганистан, а не подпише протокола от Киото, не само САЩ ще пострадат...

DjBaloon
08-23-2007, 07:59
Докато Буш "бори" тероризъм в Ирак и Афганистан, а не подпише протокола от Киото, не само САЩ ще пострадат...

Vse pak da ne zabravqme,che amerikancite ne sa mnogo umen narod.. spored mene e vupros na vreme da se usetqt i te,e vqrno e che v toz sluchei vremeto igrae golqmo znachenie,no dano da e malko :wink:

Octofunk
08-23-2007, 08:00
Докато някой като Буш е на власт, забрави да е скоро.

DjBaloon
08-23-2007, 08:03
Докато някой като Буш е на власт, забрави да е скоро.
Ako ne se luja toi i da iska ne moje da se kandidatira za 3-ti mandat,taka che oshte malko mu ostava

Octofunk
08-23-2007, 08:06
Докато някой като Буш е на власт, забрави да е скоро.
Ako ne se luja toi i da iska ne moje da se kandidatira za 3-ti mandat,taka che oshte malko mu ostava
Абе точно това е проблема. То да беше само Буш. :roll:

DjBaloon
08-23-2007, 08:08
Докато някой като Буш е на власт, забрави да е скоро.
Ako ne se luja toi i da iska ne moje da se kandidatira za 3-ti mandat,taka che oshte malko mu ostava
Абе точно това е проблема. То да беше само Буш. :roll:
Da se nadqvam me amerikancite da ne gi podvedat kum greshniq kandidat,zashtoto pri tqh opredeleno vsichko stava chrez manipulaciq

Octofunk
08-23-2007, 08:09
Еми скоро ще разберем. Ае стига толкоз по тая тема, че леко сме off-topic :mrgreen:

Disrespect
08-23-2007, 08:34
Буш нищо не прави

на него му казват какво да прави



Балууууууун, аз ти казах...няма смисъл да се заблуждаваме след като е очевадно

ВЕЧЕ има огромни промени в климата навсякъде по света

ArTanDra
08-23-2007, 08:43
Интересно е... но не виждам бъдещето така.

а как го виждате??? всичко ще е в цветенца и сърчица?? я се огледайте малко

Не виждам света без вода.. променя се климата - факт! Но щом се променя , май имаше един континент хм... Антарктида май се казваше , кажи ми какво става от леда когато се разтопи ? И още да помислим ми в момента Африка също не и достига водата и в някои частти от Азия , но хората са се приспособили с по - малко вода. Човекът е умно животно и ще измисли начин да оцелее , да не забравяме че до тогава технологиите ще напреднат .. преди време бях чела някъде , че открили вода на един от спътниците на Юпитер (май беше Европа спътника , ама не съм сигурна) => че точно с вода човечеството няма да се лиши. Вече за въздуха е друг въпрос и за него трябва да се замислим и ти щом виждаш бъдещето , че ще сме гладни и жадни аз не мисля така.

DjBaloon
08-23-2007, 08:47
Az pak shte kaja,spored mene tova koeto e vuzmojno da ubie chovechestvoto e samoto razvitie na chovechestvoto;],sami vijdadeto kolko sme pristrasteni ot malki kum pc-tata,nadali sled gotini tova shte ni se otrazi dobre,a sled 50-10 godini horata moje da sa pristrasteni kum oshte po-losho neshto :wink:

gabrielka@a
08-23-2007, 08:51
Възможно е това да стане!Ако не е това-ще е нещо друго!

Disrespect
08-23-2007, 09:16
:roll:

аз ще си очаквам апокалипсиса и толкова...

YOU WILL ALL PERISH!!!!! :twisted:

crazy_sexy_cool`f
08-23-2007, 09:31
оФфФ..водата от Антарктида ще ни залее...друго няма да стане...аз няк1де четох, че ще има някво цунами, което да залее 3 континента...аве май при всички случаи водата ще е причина за смъртта на човечеството...ама после ко ще стане..динозаврите пак ли ще се появят на мода? хах...аве...аз си пазя околната среда, поне не се чуствам виновна, ся кат видя някой да си хвърли боклука на земята няя да го гоня с една пръчка...

quench
08-23-2007, 09:39
http://farm1.static.flickr.com/159/424402190_ac658fa292.jpg

не ми пука, аз съм безсмъртен....

кристалите криптон ми дават сила ;)

освен това, ще спася само истинските комунисти....което значи, че като сме само 4-ма можем да пецкаме само белот ;)

Disrespect
08-23-2007, 09:52
i'm a commie! i'm a commie!!

aniezina
08-23-2007, 10:26
как да се коментира това нещо?? на никой не му пука и това си е

ще си измрем

както казаха...една птичка пролет не прави
Егати оптимиста :lol: Той е реалист, и наистина една птичка пролет не прави, но ако всички птички или поне повече се сетят че трябва да направят пролетта и започнат да се борят за нея може и да се постигне нещо, за доказатаелство, от приятеля си който бе пълен егоист и непукист успях да направя човек който прави забележки на децата по улицата че изхвърлят закуските ей така без да се сещат за умиращите сумалийчета, и да се кара на брат си за изхвърлените през прозореца фасове. Ако има единство ижелание може да се постигне нещо-малко но все пак ннещо, наречете ме оптимистка или дори мечтателка, но аз мисля че може и да успеем ако се обединим...

Disrespect
08-23-2007, 10:30
а аз мисля че вече е малко късно...

Disrespect
08-23-2007, 10:32
ае ненормалници
дреме ми за тия измислици
живейте си живота
а не се чудете от какво да умрете
к'во ми се палите толко

ше ти задреме много яко след някоя друга година..

Valar
08-23-2007, 11:07
ае ненормалници
дреме ми за тия измислици
живейте си живота
а не се чудете от какво да умрете
к'во ми се палите толко

ше ти задреме много яко след някоя друга година..
Някоя друга силно казано!
Но 20-30 да

Disrespect
08-23-2007, 11:08
ае ненормалници
дреме ми за тия измислици
живейте си живота
а не се чудете от какво да умрете
к'во ми се палите толко

ше ти задреме много яко след някоя друга година..
Някоя друга силно казано!
Но 20-30 да

ще видим :roll:

RoyTheReaper
08-23-2007, 11:13
Все още не е късно да спрем разложението, но сме с вързани ръце, след като хората с пари и власт не подкрепят каузата.


ае ненормалници
дреме ми за тия измислици
живейте си живота
а не се чудете от какво да умрете
к'во ми се палите толко

И докато има такива... хм... персонажи.

DjBaloon
08-23-2007, 13:57
Браво бе, живейте ден за ден. Замърсявайте, изхвърляйте боклуците си където ви падне, палете гори и стърнища, застроявайте защитени територии, харчете петрол и енергия като за последно... Важното е днес да ви е добре; да мислите за утре... еми това е за загубеняци. Нали няма да сте живи, когато дейността ви се прояви - да му мислят децата ви. ](*,) Не говорех за това!

DjBaloon си е планувал цялото бъдеще, сигурно до 55. А не знае дали например утре няма да пукне.



явно не можеш да ме разбереш

според теб аз ИСКАМ това да стане??
Az sum ubeden,che ne iskash i zatova spora s tebe :-D
No procheti pak tezi dve stranici.. izlezna seedno vie jiveete s misulta za gibel,a sum ubeden che ne e taka :wink:

А ти пък мислиш, че ще живееш вечно?
Razbira se che sum ubeden! 8)
No spora mi stana prekaleno tup i pri polojenie che vijdam,che sporq s chovek,koito neznae drugo osvem "shte mreme" ,nqma smisul,okay jivei si den za den planuvai si da mizerstvash i chakai smurtta;]
I ne sum si planiral jivota do 55,a do 155!Puk ti tvoq ne si go planirai,shtom ne si sigoren v sebe si.. okay;] Vsqkakvi hora trqbva da ima :-D

Psychoalgie
08-23-2007, 16:36

UnaBletoLoVeU
08-23-2007, 16:55
Прочетох едно мнение на Мачока, което ме убеди, че е доста тъпичък. " Къде щяла да отиде тази вода?"...Ужас. По биология гледахме едно клипче и наистина водата, все още бавно и незабележимо за обикновения човек, който не се занимава с опазването й, започва да изчезва. Жалко, че не си спомням точно какво беше, но имаше връзка с парниковият ефект, който е причинен от изпускането от двигателите газове. Също така се говореше за някакво езеро в Америка, което ВЕЧЕ е пресушено въпреки големите си размери, но все пак можело да се спаси. Ако всички от Европа и Азия в продължение на 2 дни спират водата докато си мият зъбите, то тогава това езеро щяло отново да се напълни. Жалко, че щом това е единствената възможност за възстановяване езерото повече няма да се нарича воден басейн или най-малкото в него няма да има и капка вода. Освен проблема с водата в близките години се предвиждат и доста други климатични промени...жалко, че проваляме всичко. Прогнозите са доста стряскащи. С развитието на науката убиваме идните поколения...май скоро ще сме поставени пред дилема "Развитие в технологиите или живота на децата ни"...

Disrespect
08-23-2007, 17:10
Прочетох едно мнение на Мачока, което ме убеди, че е доста тъпичък. " Къде щяла да отиде тази вода?"...Ужас. По биология гледахме едно клипче и наистина водата, все още бавно и незабележимо за обикновения човек, който не се занимава с опазването й, започва да изчезва. Жалко, че не си спомням точно какво беше, но имаше връзка с парниковият ефект, който е причинен от изпускането от двигателите газове. Също така се говореше за някакво езеро в Америка, което ВЕЧЕ е пресушено въпреки големите си размери, но все пак можело да се спаси. Ако всички от Европа и Азия в продължение на 2 дни спират водата докато си мият зъбите, то тогава това езеро щяло отново да се напълни. Жалко, че щом това е единствената възможност за възстановяване езерото повече няма да се нарича воден басейн или най-малкото в него няма да има и капка вода. Освен проблема с водата в близките години се предвиждат и доста други климатични промени...жалко, че проваляме всичко. Прогнозите са доста стряскащи. С развитието на науката убиваме идните поколения...май скоро ще сме поставени пред дилема "Развитие в технологиите или живота на децата ни"...

Ал Гор :mrgreen:

UnaBletoLoVeU
08-23-2007, 17:11
Прочетох едно мнение на Мачока, което ме убеди, че е доста тъпичък. " Къде щяла да отиде тази вода?"...Ужас. По биология гледахме едно клипче и наистина водата, все още бавно и незабележимо за обикновения човек, който не се занимава с опазването й, започва да изчезва. Жалко, че не си спомням точно какво беше, но имаше връзка с парниковият ефект, който е причинен от изпускането от двигателите газове. Също така се говореше за някакво езеро в Америка, което ВЕЧЕ е пресушено въпреки големите си размери, но все пак можело да се спаси. Ако всички от Европа и Азия в продължение на 2 дни спират водата докато си мият зъбите, то тогава това езеро щяло отново да се напълни. Жалко, че щом това е единствената възможност за възстановяване езерото повече няма да се нарича воден басейн или най-малкото в него няма да има и капка вода. Освен проблема с водата в близките години се предвиждат и доста други климатични промени...жалко, че проваляме всичко. Прогнозите са доста стряскащи. С развитието на науката убиваме идните поколения...май скоро ще сме поставени пред дилема "Развитие в технологиите или живота на децата ни"...

Ал Гор :mrgreen:

Ъъ, я преведи?

Disrespect
08-23-2007, 17:13
Ъъ, я преведи?

водещия на клипчето

Swinkenhoffer
08-23-2007, 17:14
Ако всички от Европа и Азия в продължение на 2 дни спират водата докато си мият зъбите, то тогава това езеро щяло отново да се напълни.
много ме дразнят хора, които разхищават ток и вода... докато сапунисвам чинии/мия си зъбите/чистя около мивката и ваната, винаги си спирам крана. знам, че не е нищо, но поне по този въпрос съм с чиста съвест пред себе си. гузно ми е. никой не цени водата, щото все още я има в изобилие (не навсякъде, но има).
единствената ми утеха е, че до 2070та ще съм умряла. звучи егоистично, ама да са си спирали водата. сори. :lol:

UnaBletoLoVeU
08-23-2007, 17:17
Ако всички от Европа и Азия в продължение на 2 дни спират водата докато си мият зъбите, то тогава това езеро щяло отново да се напълни.
много ме дразнят хора, които разхищават ток и вода... докато сапунисвам чинии/мия си зъбите/чистя около мивката и ваната, винаги си спирам крана. знам, че не е нищо, но поне по този въпрос съм с чиста съвест пред себе си. гузно ми е. никой не цени водата, щото все още я има в изобилие (не навсякъде, но има).единствената ми утеха е, че до 2070та ще съм умряла. звучи егоистично, ама да са си спирали водата. сори. :lol:
=D>

Disrespect
08-23-2007, 17:27
Ако всички от Европа и Азия в продължение на 2 дни спират водата докато си мият зъбите, то тогава това езеро щяло отново да се напълни.
много ме дразнят хора, които разхищават ток и вода... докато сапунисвам чинии/мия си зъбите/чистя около мивката и ваната, винаги си спирам крана. знам, че не е нищо, но поне по този въпрос съм с чиста съвест пред себе си. гузно ми е. никой не цени водата, щото все още я има в изобилие (не навсякъде, но има).
единствената ми утеха е, че до 2070та ще съм умряла. звучи егоистично, ама да са си спирали водата. сори. :lol:

аз...ъъ...таковаа...да те утеша...2012 ще си умряла

:>

Swinkenhoffer
08-23-2007, 17:31
^ това намек, че ще ме пречукаш ли е, или че съм стара, или и двете?! :lol: :shock:

UnaBle_to_LoVe_U, опитвам се да карам и семейството да го прави, ама не се потдава на дресировка. :roll:
edit: ами чешмичките? ужасно разхищение, добре че повечето са разбити и не работят. :lol:

UnaBletoLoVeU
08-23-2007, 17:33
^ това намек, че ще ме пречукаш ли е, или че съм стара, или и двете?! :lol: :shock:

UnaBle_to_LoVe_U, опитвам се да карам и семейството да го прави, ама не се потдава на дресировка. :roll:
Прочетох мнението ти на тати и той беше много вдъхновен, защото рядко се намират млади хора, които да правят така. Баща ми е като теб :smt016 Браво (:

Disrespect
08-23-2007, 17:33
^ това намек, че ще ме пречукаш ли е, или че съм стара, или и двете?! :lol: :shock:

не бе бабооо... :lol:

ъ...само да питам...можеш ли да плуваш?

:>

Swinkenhoffer
08-23-2007, 17:35
^ това намек, че ще ме пречукаш ли е, или че съм стара, или и двете?! :lol: :shock:

не бе бабооо... :lol:

ъ...само да питам...можеш ли да плуваш?

:>
абе, ей! :lol:
колкото ютия.. толкова мога да плувам.

UnaBle_to_LoVe_U, ще взема да се пренеса у вас. :-D

Disrespect
08-23-2007, 17:36
you're dead.
:-D

UnaBletoLoVeU
08-23-2007, 17:46
^ това намек, че ще ме пречукаш ли е, или че съм стара, или и двете?! :lol: :shock:

не бе бабооо... :lol:

ъ...само да питам...можеш ли да плуваш?

:>
абе, ей! :lol:
колкото ютия.. толкова мога да плувам.

UnaBle_to_LoVe_U, ще взема да се пренеса у вас. :-D

Тати най-сетне ще се радва, че не само той толкова старателно пести водата ((:

Swinkenhoffer
08-23-2007, 18:03
^ може да си направим секта. :lol:
ееех, ако повечето хора бяха като твоето родителско тяло... ама то не става така, трябва и акъл. :smt011

_SL_, ще се върна за тебе. :twisted:

Shadow_Walker
08-23-2007, 18:09
пор, ако не знаеш, 2012 е краят на света :smt005
...
ъъм, не знам дали пестя водата 0-o ама като не я пестя..тя отива в канала...от там се предполага - в пречиствателната станция 0-o и пак наново? или друг вариянт - от канала - в реката - пак наново в чешмата :lol: та това с пестенето на вода нещо не ми се връзва... :roll:

Disrespect
08-23-2007, 18:09
оууу, полъскан съм :D

Swinkenhoffer
08-23-2007, 18:15
пор, ако не знаеш, 2012 е краят на света :smt005
...
ъъм, не знам дали пестя водата 0-o ама като не я пестя..тя отива в канала...от там се предполага - в пречиствателната станция 0-o и пак наново? или друг вариянт - от канала - в реката - пак наново в чешмата :lol: та това с пестенето на вода нещо не ми се връзва... :roll:
по-добре да пиеш веднъж пречистена вода, отколкото два пъти пречистена вода... или колкото пъти там я пречистват, ако изобщя я, както каза. :lol: е, ако не я пречистваха, щеше да се усеща вкус на... както и да е. :lol:

_SL_, мислиш ли, че в казана ще ти е по-добре. :twisted:

Disrespect
08-23-2007, 18:18
is there gonna be some pizza?? :D

Swinkenhoffer
08-23-2007, 18:20
is there gonna be some pizza?? :D
хахахахах!! :smt005
неспасяем случай си...

Disrespect
08-23-2007, 18:22
Тинки-Уинки...Дай стотинки..
-Нямам.
Що.

:::

Swinkenhoffer
08-23-2007, 18:24
Тинки-Уинки...Дай стотинки..
-Нямам.
Що.

:::
Тинку-Уинки е педал, а ти му се кефиш.. ето защо. :lol:

Disrespect
08-23-2007, 18:26
че то днешните педали са богати :| т.е. те са педали защото са богати...

Swinkenhoffer
08-23-2007, 18:31
че то днешните педали са богати :| т.е. те са педали защото са богати...
стани податлив и ти ще си богат, пък и ще си в крак с модата. :smt016
но за водата идеше реч. :lol:

Disrespect
08-23-2007, 18:34
водата и тя ще поскъпне.. има няква връзка значи :lol:

Valar
08-23-2007, 18:36
Днеска сте си пили забавните хапчета! :-D

Swinkenhoffer
08-23-2007, 18:43
водата и тя ще поскъпне.. има няква връзка значи :lol:
от което излиза, че само педалите ще имат пари за вода, значи другите ще умрат, а аз против педалите против нямам, така че и аз ще живея... хуреейй. :-D

Valar, _SL_ пръв започна. :lol:

Disrespect
08-23-2007, 18:45
ТЯ ЛЪЖЕ!! ТЯ Е ЖЕНА!!

UnaBletoLoVeU
08-23-2007, 18:52
ХаХа От водата до къде сте докарали разговора :smt005 Сладури :smt016

Swinkenhoffer
08-23-2007, 19:00
^ стараем се. :lol:

а _SL_ има костюм на Тинки-Уинки и танцува с него пред огледалото, докато слуша Телетъбийс тийм сонг. :lol:

Disrespect
08-23-2007, 19:07
:shock: ..

ъъ...нямаш доказателства!!

Mimka_sweet
08-24-2007, 06:47
Nobody cares ...........

Disrespect
08-24-2007, 07:12
^ може да си направим секта. :lol:
ееех, ако повечето хора бяха като твоето родителско тяло... ама то не става така, трябва и акъл. :smt011

оу аз да се пуфаля...

днес спрях водата докато си миех зъбите!
:-D

without_me
08-24-2007, 13:15
Невярвам в толкова сравнително кратко време нещата да се промянят така дръстично...

namina
08-24-2007, 16:06
Една приказка с перспектива да стане реалност!

за сажаление е така! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

InitialD
08-25-2007, 23:47
Щастливи ще бъдат тези,които ще умрат преди това да се случи...

namina
08-26-2007, 00:02
Щастливи ще бъдат тези,които ще умрат преди това да се случи...
за съжаление е така.................... :smt010 :smt010 :smt010 ](*,)

Princesata
08-26-2007, 06:44
Извинявам се ама ти нещо по различно от "за съжаление е така" ще напишеш ли аз до сега никъде не видях твое мнение а само цитати с които се съгласяваш... По темата не мисля че от нас зависи дали ще ма вода след 50 години....

Princesata
08-26-2007, 06:44
Част от предишното ми менние се отнасяше за namina :-D

namina
08-26-2007, 06:57
Част от предишното ми менние се отнасяше за namina :-D
не ми се прави на мн отворена щото като те пипна ще те отворя едно хубаво. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: 8)

Princesata
08-26-2007, 06:59
Ще ме пипнеш за онова дето го нямам...

Muse_of_Madness
08-26-2007, 07:02
Водата няма да изчезне не се притеснявайте. Земята е затворена система. Количеството вода, респективно кислород и водор си остава все едно и също. Освен това вода може да се пречиства от океаните, да се извлича дори от въздуха, а отпадъчната вода на химичните предприятия да се пречисти до питейна.

Има процеси, при които наистина планетата може да остане без вода.
Като например превръщането на Слънцето в Бял Гигант... след някой друг милиард години.

namina
08-26-2007, 07:06
Ще ме пипнеш за онова дето го нямам...
както и да е.....държа нож и се чуда кво да го правя... :twisted: :twisted:

OtherDimension
08-26-2007, 07:54
Извинявам се ама ти нещо по различно от "за съжаление е така" ще напишеш ли аз до сега никъде не видях твое мнение а само цитати с които се съгласяваш...

за сажаление е така :smt010 :D

gabrielka@a
08-26-2007, 09:39
Извинявам се ама ти нещо по различно от "за съжаление е така" ще напишеш ли аз до сега никъде не видях твое мнение а само цитати с които се съгласяваш... По темата не мисля че от нас зависи дали ще ма вода след 50 години....
А от кого зависи? :-s

Disrespect
08-26-2007, 11:58
Водата няма да изчезне не се притеснявайте. Земята е затворена система. Количеството вода, респективно кислород и водор си остава все едно и също. Освен това вода може да се пречиства от океаните, да се извлича дори от въздуха, а отпадъчната вода на химичните предприятия да се пречисти до питейна.

Има процеси, при които наистина планетата може да остане без вода.
Като например превръщането на Слънцето в Бял Гигант... след някой друг милиард години.

Бял Гигант? :|

има Син Гигант, Червен Гигант, Бяло Джудже и Червено Джудже

да не бъркаш със Синия Гигант?

RAWRRR
08-26-2007, 12:03
Извинявам се ама ти нещо по различно от "за съжаление е така" ще напишеш ли аз до сега никъде не видях твое мнение а само цитати с които се съгласяваш...

за сажаление е така :smt010 :D
сАжалението не помага,даже вреди бих констатирала Аз-и не плачи че със сълзите си ще измениш водния обмен,като се изпарят от лицето ти ще променят кондензацията на парите,оттам температурите..и ето от това се получава глобалното затопляне и разтопяването на ледници..от сажаление и циврене :smt010 :D :D

LunaTriCk
08-26-2007, 12:11
Много се съмнявам да стане. Дори и да стане няма да съм жив. Още една причина, поради която да не ми пука. Съжаление...Най-много да съжалявам, че съм си пропилял живота, за да може някой друг след мен да си си го изживей, както аз съм искал.

namina
08-26-2007, 12:35
Извинявам се ама ти нещо по различно от "за съжаление е така" ще напишеш ли аз до сега никъде не видях твое мнение а само цитати с които се съгласяваш...

за сажаление е така :smt010 :D

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :lol: :lol: :lol:

Deni4ka93
08-26-2007, 12:40
200 000дка гори се изсичат ежедневно в горите на Амазанока...
Казват, че изчезне ли тази гора-изчезва и Земята.Това е "белият дроб" на Земята.
На мястото изсечени гори се строят пътища и магистрали, защото пък имат проблеми с населението-няма къде да живеят и ги населяват там...
Така, че нещата няистина никак не отиват на добре...
Ако всеки от нас полагаше усилие поне да си изхвърля боклуците в контейнера и да не оставя в гората неща, които биха могли да предизвикат пожар, щяхме да удължим, живота на земята с поне още 200-300 ако не и повече години... :?

136179
08-26-2007, 13:37
ami to e vuzmojno ////dori e mnogo veroqtno//// da stane taka no pismoto nqma kak da e napisano prez 2070 za6toto se sumnqvam, 4e e moglo da se `vurne vuv vremeto` ... su6to taka ne e napisano koi znae kolko gramotno ...

namina
08-26-2007, 13:58
знаете ли че след около 50г бензина ще свърши и колите ни ще се движат със вода без бъзик имаше и филм за това. :roll:

Disrespect
08-26-2007, 14:07
знаете ли че след около 50г бензина ще свърши и колите ни ще се движат със вода без бъзик имаше и филм за това. :roll:

не с вода, а с отпадъци

Deni4ka93
08-26-2007, 21:17
знаете ли че след около 50г бензина ще свърши и колите ни ще се движат със вода без бъзик имаше и филм за това. :roll:
Много хитро...
А да си погледнала, че разработват вариант да има акумолатори(нз дали така се пише) на електричество, които ще се зареждат???
Както сега има моторчета със зареждащи се акумолатори...

indecent
08-28-2007, 17:56
:smt010 tyjno

sunny_flower
08-28-2007, 18:45
tyjno

да доста тъжничко и страшничко :smt011

mushroomche
09-10-2007, 00:22
:smt017
доста жестоко...

'IrReSiStIblE'
09-10-2007, 07:17
Нищо чудно,както върви света това да се случи.

09-10-2007, 07:17
глупости :smt005

09-10-2007, 07:18
глупости :smt005
Нали? :lol: