PDA

View Full Version : моля помогнете ми - искам да си изсветля косата!



neusan88
08-22-2007, 16:10
хора моля ви помогнете ми...
първо искам да питам колко ще ми излезе в салона боядисването поне горе долу (аз съм от Пловдив)?
после искам да питам дали ще ми отива точно такава коса - изсветлена с руси кичури?
http://www.flirt4e.com/pictures.php
това на снимките съм аз...
и накрая каква боя бихте ми препоръчали?

М_Биг_Фен
08-22-2007, 16:15
Трябва да сте регистриран потребител и да сте логнати във flirt4e.com за да използвате тази услуга!

Иначе струва окло 20 лева :!:

Sssssssssss
08-22-2007, 16:20
nai ka4estvenata boq pone koqto az znam e SERI tazi boq q izpolzvat i vav po4ti vsi4ki friziorski saloni

ArTanDra
08-22-2007, 16:38
хора моля ви помогнете ми...
първо искам да питам колко ще ми излезе в салона боядисването поне горе долу (аз съм от Пловдив)?
после искам да питам дали ще ми отива точно такава коса - изсветлена с руси кичури?
http://www.flirt4e.com/pictures.php
това на снимките съм аз...
и накрая каква боя бихте ми препоръчали?

1. Научи се да пускаш линкове както трябва
2. Ти добре ли си ? Ще си изсветлиш косата (тоест ще я боядисаш) и после ще сложиш кичури на боядисаната коса?! След това да не пускаш тема "Защо косата ми капе" или "Защо косата ми е толкова изтощена" и имаш ли си на представа как се поддържа боядисана коса и че когато ти израсте 1-2 пръста коса трябва да се боядисваш пак ?!
3. На мене за кичури ми взимат 30 лв + 10 мисля че е боядисването значи общо към 40 лв трябва да ти излезе.

sladkata_presi
08-22-2007, 16:41
Съветвам те да отидеш на фризьор,не вземат много пък и ще ти я оформят по-добре.
Ами ще си изтощиш прекалено косата,затова ен си парви кичури.
Можеш да си направиш косата черна и след известно време отдолу червени кичури.
надявам се да съм била полезна 8-[

hauah
08-22-2007, 16:44
Съветвам те да отидеш на фризьор,не вземат много пък и ще ти я оформят по-добре.
Ами ще си изтощиш прекалено косата,затова ен си парви кичури.
Можеш да си направиш косата черна и след известно време отдолу червени кичури.
надявам се да съм била полезна 8-[

mi ne,ne si osobeno polezna!kakto vijdash tq pita za svetla kosa,ne za 4erna s 4erveni ki4uri..
az i predlagam da se napravi rozova ssus sini ki4uri
i mace zemi verno se nau4i da puuskash linkove kakto trqbva,aaaaaaaaaa

neusan88
08-22-2007, 17:15
http://www.flirt4e.com/showuser.php?u=464000
мисля че този линк ще свърши работа просто одеве в бързината съм се объркала...
а колкото до проблемите с косата - да знам кво е- бях руса преди после си потъмних косата...а сега просто искам няква промяна...пък и се чуда дали с къната няма да е по добре - до сега не съм се къносвала де...а и да предположим че не си сложа кичури пак искам просто леко да се изсветля - примерно лешник или тъмно русо...нещо такова... :smt006

08-22-2007, 17:25
Съветвам те да отидеш на фризьор,не вземат много пък и ще ти я оформят по-добре.
Ами ще си изтощиш прекалено косата,затова ен си парви кичури.
Можеш да си направиш косата черна и след известно време отдолу червени кичури.
надявам се да съм била полезна 8-[

mi ne,ne si osobeno polezna!kakto vijdash tq pita za svetla kosa,ne za 4erna s 4erveni ki4uri..
az i predlagam da se napravi rozova ssus sini ki4uri
i mace zemi verno se nau4i da puuskash linkove kakto trqbva,aaaaaaaaaa
и как пускам линкове,а?
ти пък си мноу полезна-розови на сини кичури-егаси идеята,момичето няма да смее да излезе т тях. :smt005

kIsSeSsS lOvE
09-02-2007, 07:56
Ами ако искаш да си изсветлиш косата без да се боядисваш съм чувала че кислородната вода изрусява ,но не съм пробвала :-) .

N0_feAR
09-02-2007, 09:02
с кислородна вода доста трудно ще стане върху косата ти. Според мен ти отива с тъмна коса, но щом си решила да се изрусяваш или отиваш на фризъор и да те почват с боята или можеш да опиташ с прехидрол(продават го в аптеките)

rashito0o
09-02-2007, 09:12
бе ше се уръсиш некъде към 60лева,пък и наистина тас боядисана коса после кичури ти немоеш да я поддържаш