PDA

View Full Version : Бръснене на крака (при мъжете)



mr0b1
08-22-2007, 16:30
Аве пичаги като си бръснете краката целите ли ги бръснете или само до коляното ? и втория ми въпрос е дали по посОка на косъма или обратно :-s

sexa_na_kompleksa
08-22-2007, 17:50
Според мен ще е "малко" смешно,ако до коляно си гладък като бебешко дупе,а нагоре си като Кинг Конг. :roll:
Бръсни се по посока обратна на растежа на косъма.
Иначе според мен не е хубаво момче да се обезкосмява,още повече със самобръсначка - по-добре отиди на козметик да ти ги махнат с кола маска.

kr1s0
08-22-2007, 19:16
виде ли марио :) казва ти го някоя мацка ама аз не съм само съгласен за тва ако се бръсне със самобръсначка да бъде обратно на посоката на косъма.. :::

CuRly_Doll
08-22-2007, 19:29
виде ли марио :) казва ти го някоя мацка ама аз не съм само съгласен за тва ако се бръсне със самобръсначка да бъде обратно на посоката на косъма.. :::
obratno na rasteja na kosama trqbva da se brasne.....oba4e nai dobre kakto kazaha i predi men otidi na kozmetik

merilin1
08-22-2007, 19:36
ми ако е по посока на косъма ще е както лицето - няма толкова бързо да се сгъстят и да станат по дебели...но и няма да са ти гладки краката... но съм върл противник на самобръсначката, особено, че си момче... ще дойде момент, в който ще се налага да се бръснеш всеки ден, за да си гладък .. а колата е 1 път на 2 седмици и дори когато израстат косъмчетата не са твърди и не боцкат..

mr0b1
08-22-2007, 19:48
да ако може и едно момче да ми отговори няма значение , ама аз съм още на 14 и ще ходя да се бръсна при некфа пача козметичка ХАХАХАХХА вместо да си купя XXL DUner 50 santimetra (jalko 4e go napraviha 3.50 ot 3 leva ... ) [-X [-X

sexa_na_kompleksa
08-23-2007, 09:40
Ти като си на 14 кви косми имаш ? Не го прави само,защото е модерно.Ще има да береш после ядове ...