PDA

View Full Version : Тя си има приятел...



08-22-2007, 16:42
Първо да кажа от сега ,че тя си има приятел.На 16 съм ,а тя на 17.Познаваме се само по скайп.Поне на мен по характер ми се струва много готино момиче ,а на външ вид да не говорим.Проблемът е ,че тя си има приятел.С нея първоначално се запознахме в един сайт.Аз и писах колко е красива ,тя на мен колко съм сладък и то стана една =; =; И оттам нататък минахме на Скайп.На 2 пъти и предлагах да излезем ,тя все имаше работа.Е да ,но дори и да излезем ,тя си има приятел ,как по дяволите да тръгнем :evil: Директно да се хвърлям в битката ли да поизчакам ли и аз нзн...

Maiden`Fenka
08-22-2007, 16:48
ми предложи и още веднъж да излезете
ако приеме добре
Все пак по скайп може да е една а на живо друга :roll: сам ще прецениш а относно приятеля и мисля че трява да поизчакаш

08-22-2007, 17:12
x!x!X! i pri men be6e stanalo ne6to takova vednaj...prosto moje da te ima za fr i ni6to pove4e...za tfa q pitai kfo izpitva kam teb ..da si naqsno :smt016

ExChange
08-22-2007, 17:18
Ами да..по-добре и предложи да излезете.Ако се съгласи хубаво,но ако откаже по добре кротувай и чакай нещата да утихнат и те да скъсат...4е ако така се хвърлиш не го знаеш оня кво може ти напраи :smt064

sexa_na_kompleksa
08-22-2007, 17:22
Трябва да се видите на живо.Това скайп е една шибана илюзия - всички са мили и добри,а пък на живо в повечето случаи се оказват пълна противоположност.
А това,че си има приятел може да не се окажа някакъв особен проблем.Някои хора уж си имат гаджета от година и половина,пък после се хвърлят на врата на първата срещната при удобен случай - на мен ми се случи ... :smt012
Е,може и наистина да държи на него,но какво ти пречи да пробваш да я поканиш пак да излезнете. :wink:

koalka
08-22-2007, 18:01
Ти не я познаваш, така по скайп не може да знаеш какъв човек си, но това няма да го коментирам.Еми, има си приятел, факт.За сега те съветвам да не правиш нищо, а ако тя реши да направи първата стъпка, защото, ако наистина има чувства, каквото и да направиш няма да има ефект.

08-23-2007, 07:12
Вчера ми обеща ,че след като се върна от балкана ,в края на др. седмица сме щели да излезем 100% :-k :-k :-k Ама ми прави впечатление ,че когато прилагам една от най-положителните си черти от характера -чувството за хумор тя спира да пише :shock: :shock: :shock:

Котарана
08-23-2007, 07:41
Ами тя може просто да те приема като поредния абонат от skype...не се заблуждавай,а още повече щом си има фриенд.Лично аз също си пиша с доста готини хора от skype разменяме си снимки, но нищо повече просто се забавлявам и нямам намерение да има нещо общо с тях.По добро от това да я питаш дали имаш някакъв шанс невиждам.Помолия за честен отговор, за да си наясно.Успех!

Valento
08-23-2007, 08:22
ми предложи и още веднъж да излезете
ако приеме добре
Все пак по скайп може да е една а на живо друга :roll: сам ще прецениш а относно приятеля и мисля че трява да поизчакаш =D>

_Blue Light_
08-23-2007, 08:48
Мисля, че по това, което сте си писали имаш някаква представа дали те приема като приятел или като нещо повече, стига да не се самозаблуждаваш де....Та по темата- ако мислиш, че тя има някакви чувства към теб я покани да излезете. Ако се харесате може пак да излезете и така....Времето ще си покаже. Относно приятеля й- щом тя ти казва колко си сладък и т.н. не го обича истински. Успех!!!

Kaloyan_78
08-23-2007, 08:58
Бе питай си х*я и си пази семето! Какво, като си има приятел? Аз ще те посъветвам следното: Ако наистина държиш на нея и виждаш, че й е добре с онова момче не разваляй щастието й. Ако онзи я има за "поредната бройка" нападай смело. Може момчето да е свестно, но да не иска да се обвързва, а това да я убиди или нарани. В такъв случай опитай 8) !

08-23-2007, 11:09
Хм.Ся стана една в скайпа не отговаря уж е away ,а във flirt4e си е онлайн...Надали ще излезе нещо.

_Blue Light_
08-23-2007, 11:11
Абе тия сайтове са много относително нещо...Тя може да го е минимилизирала и пак да не е на компа. Не се коси!

Valar
08-23-2007, 11:12
Хм.Ся стана една в скайпа не отговаря уж е away ,а във flirt4e си е онлайн...Надали ще излезе нещо.
Осъзнай се бе момче не си изтривалка или парцал!
А мъж дръж се като такъв!

_Blue Light_
08-23-2007, 11:21
Хм.Ся стана една в скайпа не отговаря уж е away ,а във flirt4e си е онлайн...Надали ще излезе нещо.
Осъзнай се бе момче не си изтривалка или парцал!
А мъж дръж се като такъв!

Мъжете нямат ли чувства?!?!

Valar
08-23-2007, 11:28
Хм.Ся стана една в скайпа не отговаря уж е away ,а във flirt4e си е онлайн...Надали ще излезе нещо.
Осъзнай се бе момче не си изтривалка или парцал!
А мъж дръж се като такъв!

Мъжете нямат ли чувства?!?!
И си очудена?!?!
Не можеш да имаш чуваства към всяка срешната!
Трябва да се пазиш!

drfatt
08-23-2007, 11:34
Първо да кажа от сега ,че тя си има приятел.На 16 съм ,а тя на 17.Познаваме се само по скайп.Поне на мен по характер ми се струва много готино момиче ,а на външ вид да не говорим.Проблемът е ,че тя си има приятел.С нея първоначално се запознахме в един сайт.Аз и писах колко е красива ,тя на мен колко съм сладък и то стана една =; =; И оттам нататък минахме на Скайп.На 2 пъти и предлагах да излезем ,тя все имаше работа.Е да ,но дори и да излезем ,тя си има приятел ,как по дяволите да тръгнем :evil: Директно да се хвърлям в битката ли да поизчакам ли и аз нзн...
Това е несериозно, ти не си се виждал с нея. На първо време я покани на кафе за да видиш що за човек е на живо. Момичетата могат да скъсат доста бързо с гаджето си, стига да попаднат на нещо добро. Ако ти си това добро, ще намажеш. Дори да не стане, пак си на кирия - всеки мъж трябва да има поне 5 много красиви жени, с които да потдържа САМО приятелски отношения. При жените конкуренцията е силно изразена и ще бъдеш налазван от яки девойки само за това, че си излязал някъде с красиво момиче. Помисли над това. ;-)

MayKyTy
08-23-2007, 12:11
Ей много се объркаха хората откакто има интернет, мислят си че може да се обичат през скайп или mIRC или някви си сайтове и просто няяямам думи. По темата защо не се поставиш на нейно място - тя си има приятел и щом е с него значи го обича, 2 пъти тактично ти е казала че не иска да излиза с тебе под предтекста че има работа ... не знам какво повече очакваш от нея .. не бъди егоист научи се да гледаш и през очите на другия !!! [-(

08-23-2007, 12:18
Ей много се объркаха хората откакто има интернет, мислят си че може да се обичат през скайп или mIRC или някви си сайтове и просто няяямам думи. По темата защо не се поставиш на нейно място - тя си има приятел и щом е с него значи го обича, 2 пъти тактично ти е казала че не иска да излиза с тебе под предтекста че има работа ... не знам какво повече очакваш от нея .. не бъди егоист научи се да гледаш и през очите на другия !!! [-(Ми все си мисля ,че ако толкова държеше на приятеля си нямаше да се регва във флирт4е и вместо или да не ми отговори или просто да ми пише мерси ,ми казва колко съм бил сладък. :-k [-( =; [-o<

_Blue Light_
08-23-2007, 12:32
Ей много се объркаха хората откакто има интернет, мислят си че може да се обичат през скайп или mIRC или някви си сайтове и просто няяямам думи. По темата защо не се поставиш на нейно място - тя си има приятел и щом е с него значи го обича, 2 пъти тактично ти е казала че не иска да излиза с тебе под предтекста че има работа ... не знам какво повече очакваш от нея .. не бъди егоист научи се да гледаш и през очите на другия !!! [-(Ми все си мисля ,че ако толкова държеше на приятеля си нямаше да се регва във флирт4е и вместо или да не ми отговори или просто да ми пише мерси ,ми казва колко съм бил сладък. :-k [-( =; [-o<

Прав си!

Kaloyan_78
08-23-2007, 12:37
Хм.Ся стана една в скайпа не отговаря уж е away ,а във flirt4e си е онлайн...Надали ще излезе нещо.Току що едно момиче, с което съм се държал невероятно добре, каза, че не иска да сме приятели дори. Просто разбрах какъв егоист е. Знаеш ли ко? Би я в гъза! Ако и ти си се държал добре с нея и си имал само добри чувства и тя е някое разглезено хлапе просто да не ти пука. Е сега на онова момиче му видях истинското поведение - тя е използвачка и лъжла.
В началото се прави на ангелче, после няма да ти казвам какво става, сам ще разбереш, но ще е болезнено.

08-23-2007, 14:14
Ти уби всякакъв оптимизъм в мен...

08-24-2007, 13:48
Сега пак е онлайн във флиртче и пак от един ден не ми пише.Мисля че всичко вече свърши :?

MayKyTy
08-24-2007, 14:33
Ей много се объркаха хората откакто има интернет, мислят си че може да се обичат през скайп или mIRC или някви си сайтове и просто няяямам думи. По темата защо не се поставиш на нейно място - тя си има приятел и щом е с него значи го обича, 2 пъти тактично ти е казала че не иска да излиза с тебе под предтекста че има работа ... не знам какво повече очакваш от нея .. не бъди егоист научи се да гледаш и през очите на другия !!! [-(Ми все си мисля ,че ако толкова държеше на приятеля си нямаше да се регва във флирт4е и вместо или да не ми отговори или просто да ми пише мерси ,ми казва колко съм бил сладък. :-k [-( =; [-o<
опаа я чакай малко, струваш ми се бая заблуден, какво като си има приятел и край, вече е негова покорна жена [-( да ама не ... ако иска и във всички сайтове за запознанства ще се регва .... щом иска, то няма общо с приятеля хич ...
Що се отнася до тва "колко си сладък", тя може да те смята за сладък и без да иска да бъде с теб, на най-добрият ми приятел доста пъти съм му казвала "какво сладурче е" без да искам да имам нищо повече от неговото приятелско отношение ..... :smt019

08-24-2007, 16:50
Виж предния пост.На 99% всичко свърши ;)

MiMcHeToOo
08-24-2007, 16:57
Кво да ти кажа.. Само тва, че ти е отказала да се видите ДВА пъти трябва да те хвърли на некви съмнения... Колкото до тва, че ти е казала, че си сладък.. Еми ти за ко си мислиш, че повечето момичета се регват във флиртче?(казвам повечето не всички!)За да правят некви свалки по нета и после кво.. Заеб*ват сичко... Тъй, че мене ако питаш.. Мани я тая не се занимавай..