PDA

View Full Version : ЗАЩО ИМАМ БЯЛО ТЕЧЕНИЕ



08-22-2007, 18:19
Защо имам бяло течение почти всеки ден, независимо дали ми наближава или отминава цикъла.Това нормално ли е?А и отгоре на това ми мърси бельото и ми придава гаден мирис отдолу.Бялото течение на какво се дължи ? Впрочем съм на 15 и съм момиче

find_m3
08-22-2007, 18:32
Мила нормално е много момчета имат бяло течение включително и аз,но все пак си е инфекция или е хронично (като при мен) аз имам проблеми с бъбреците от дете и мойто трудно се лекува :smt012 отиди на гениколог и ще ти дадат да се мажеш с нещо ....не е гарантирано ,че ще престане

DIVINE_TIME
08-22-2007, 18:37
Това е вагинален секрет! Напълно нормален е! Използвай ежедневни превръзки,свсем тънки са и не се чувстват,сменяй си ги и ако имаш възможност се мий при смяната. Няма да имаш нито мръсно бельо,нито лоша миризма!

foreverr
08-22-2007, 18:42
da napalno normalno e izpolzvai ejednevni prevrazki-naprimer Discreet Deo-aromatizarani sa i nqma da ima6 mirizma :wink:

08-23-2007, 11:14
da napalno normalno e izpolzvai ejednevni prevrazki-naprimer Discreet Deo-aromatizarani sa i nqma da ima6 mirizma :wink:
А да знаеш горе-долу какви са-копринени или памучни тези Дискрийт Део ?

Presley
08-23-2007, 11:48
Има доста момичета ,които са в твоето положение-неэависимо дали им наближава цикъла,те постоянно имат бяло течение.Эа някой е нормално и нямат проблеми ,но други имат.Попринцип в повечето случаи бялото течение е причинено от вътрешна инфекция.Не съм доктор и не энам при теб как е ,така че най-добре отиди на доктор!

monityY
08-23-2007, 12:59
ми виж ко мацка.. аз иам такова о6те от преди да иам цикъл и знам 4е е не6то съвсем нормално.. това е за да ти се пре4иства п*тката.. сяка жена има такава вагинална те4ност.. и по скоро 6е е странно ако я няма6.. знам 4е е неприятно.. ама ЖЕНИ сме!!! :smt010

08-23-2007, 15:06
ми виж ко мацка.. аз иам такова о6те от преди да иам цикъл и знам 4е е не6то съвсем нормално.. това е за да ти се пре4иства п*тката.. сяка жена има такава вагинална те4ност.. и по скоро 6е е странно ако я няма6.. знам 4е е неприятно.. ама ЖЕНИ сме!!! :smt010
Да,жени сме.Целият ни живот преминава в сменяне на превръзки,течения,цикъли,р ждания,гледанания на деца.Искам да съм мъж поне за ден,за да видя как ли е на мъжете?