PDA

View Full Version : Кандидатстване след 7 клас



Венци
08-22-2007, 19:17
Момчета, кажете на кои учебни центрове курсовете са хубави #-o Ще кандидатствам след 7 клас - лятото и не знам къде да се запиша на курс #-o Ако някой е ходил и доволен ще каже ли къде е това #-o

CoBRaSTyLе
08-22-2007, 19:29
аз ходих в "образователни технологии" и съм доволна. резултатите са добри също. но не можеш да се доверяваш на хора от тийн форум :wink:

Ryan_105
08-23-2007, 14:39
Момчета, кажете на кои учебни центрове курсовете са хубави #-o Ще кандидатствам след 7 клас - лятото и не знам къде да се запиша на курс #-o Ако някой е ходил и доволен ще каже ли къде е това #-oАз тази година ходих на уроци, защото кандидатствах! По български съм много доволен от даскалицата ми и затова ще ти я препоръчам 8) Преподава на площад Славейков ( сградата точно зад братята) аз искарах 5.536 :oops: , а средното ниво е 5.60!!! Ако искаш повече инфо -питай

08-23-2007, 15:40
Момчета, кажете на кои учебни центрове курсовете са хубави #-o Ще кандидатствам след 7 клас - лятото и не знам къде да се запиша на курс #-o Ако някой е ходил и доволен ще каже ли къде е това #-oАз тази година ходих на уроци, защото кандидатствах! По български съм много доволен от даскалицата ми и затова ще ти я препоръчам 8) Преподава на площат Славейков ( сградата точно зад братята) аз искарах 5.536 :oops: , а средното ниво е 5.60!!! Ако искаш повече инфо -питай
Браво!