PDA

View Full Version : Апартамент под наем за купон?



miloto_girl_4e
08-22-2007, 21:34
Един приятел има рожден ден :)
Тъпото е, че не знае къде да си го празнува..
У тях не става, защото е супер яко и го е страх да покани 20тина човека, защото знаете, че в повечето случаи става някой инцидент..
Няма си вила човека ...
Та да знаете нещо относно апартаментите под наем?
Или вила под наем?

Lestat357
08-22-2007, 22:12
Един приятел има рожден ден :)
Тъпото е, че не знае къде да си го празнува..
У тях не става, защото е супер яко и го е страх да покани 20тина човека, защото знаете, че в повечето случаи става някой инцидент..
Няма си вила човека ...
Та да знаете нещо относно апартаментите под наем?
Или вила под наем?

http://www.flatsrental.com/bg/flats_condos_villas_hotels5.htm

http://www.rentinsofia.com/bfeaturesdondukov.html

Познай как стигнах до тях.;] Интересно формулирани въпроси - нещо дали знам? Да, знам бил съм на такъв купон неведнъж, лично не съм наемал. У тях като е "супер яко" (кефи ме езика ти по принцип, особено подходящ за модератор) нима мислиш, че като плати 40лв и после няма да плаща, е счупеното? Съвет - по-добре да прати някой друг да го наеме апартамента, защото аз на тийн не бих дал, примерно. Досети се сега сама защо. Вила не е оферта, защото: 1) по-скъпо е (освен ако не е нещо като бунгало, примерно), 2) транспорт дали ще може да им осигури на останалите, защото предполагам сте на блики години и акъл (no offence)?

Други въпроси? :)

miloto_girl_4e
08-22-2007, 22:15
Ако намекваш, че си използвал чичо google :-D , в момента точно там ровя :wink:
Той не е тийн, ще стане на 20 години :wink:
Транспорта е лесен, понеже и той и масата му приятели имат коли :wink:
По-добре да се плати счупеното там, защото нещата ще са по-евтини от тези у тях :wink:
Не виждам какво ми има на говоренето? :shock: Пиша грамотно и правилно, такаче не виждам проблем какви думи ще използвам :wink:
Това, че съм модератор не значи, че ще говоря като делови човек :lol: :lol:

Lestat357
08-22-2007, 22:25
Ако намекваш, че си използвал чичо google :-D , в момента точно там ровя :wink:
Той не е тийн, ще стане на 20 години :wink:
Транспорта е лесен, понеже и той и масата му приятели имат коли :wink:
По-добре да се плати счупеното там, защото нещата ще са по-евтини от тези у тях :wink:
Не виждам какво ми има на говоренето? :shock: Пиша грамотно и правилно, такаче не виждам проблем какви думи ще използвам :wink:
Това, че съм модератор не значи, че ще говоря като делови човек :lol: :lol:

Открий сега сама грешките в този цитат. Мързи ме да ти ги подчертавам. Не, той далеч не е тийн на 20, при това още ненавършени. Много богати приятели има, бре.) Грамотно и правилно не бих казал, можеш и сама да видиш защо, а думите, които употребяваш са характерни за момиче на 17, което в графа професия е писало "модераторка", но ме дразнят въпреки това. "Делови човек" се съмнявам, че можеш дори да го дефинираш в момента сама. Темата ти е безсмислена това исках да ти кажа индиректно или реши да си пуснеш там някаква, докато намериш в google. Вила не е оферта не само заради транспорта. Пестелив съм на емотикони, прочети отново това, което си цитирала.

miloto_girl_4e
08-22-2007, 22:44
От кога да имаш кола е признак, че си богат? :shock:
Това в днешно време е нещо съвсем нормално ...
Пуснах темата, за да ми помогнат хора, които могат :wink:
Защото едно време, когато влизах, нямаше заядливи хора като теб и си помагахме :)
Явно не е хубаво, че все още се надявам да има читави хора във форума :?
Повече няма да ти отговарям :arrow: ако толкова настояваш да освободиш напрежението, което си натрупал, чрез заяждане - очаквам те на ЛС :lol:

08-22-2007, 22:57
Lestat357,
да подчертая ли твоите пунктуационни грешки?

милото гърлче, след като твоят приятел се страхува от инцидент, да покани по-отговорни хора, смяната на мястото няма отношение.

Lestat357
08-22-2007, 23:01
От кога да имаш кола е признак, че си богат? :shock:
Това в днешно време е нещо съвсем нормално ...
Пуснах темата, за да ми помогнат хора, които могат :wink:
Защото едно време, когато влизах, нямаше заядливи хора като теб и си помагахме :)
Явно не е хубаво, че все още се надявам да има читави хора във форума :?
Повече няма да ти отговарям :arrow: ако толкова настояваш да освободиш напрежението, което си натрупал, чрез заяждане - очаквам те на ЛС :lol:

Продължаваш с грешките... Да имаш кола, преди всичко предполага, че можеш да си позволиш да я поддържаш. Мога да бъда и по-конкретен. На около 20 - в 99% от случаите това означава "Мама и Тате". Не съм го написал, за да се заяждам. Не ми е в стила, просто за да те осмея малко - 20-тина души, масата с коли, всичко у тях е супер яко.. Намали емотиконите, защото това + писането в болд правят постовете ти твърде шарени и трудни за четене. Сега ще се засегнеш като ги нарека детински. Така и не ми отговори на въпросите. На каква точно помощ се надяваше? Повече от тази, която вече ти оказах аз? Някой да Ви даде под наем апартамента си ли? Попитах те и дали имаш други въпроси, такива не последваха. Само чесане на клавиатури, което и на мен започна да ми омръзва. Не знам какво наричаш "читави хора" и колко мои мнения си чела. Не много, доколкото виждам. Поредния опит да направиш необоснована квалификация, но не ми се рови сега с търсачката, а и темите тук изчезват доста бързо. Причина да ти пиша Л.С. или да ти отговарям на такова няма засега.

08-23-2007, 22:17
дечица :D

сватбара
08-27-2007, 15:24
лестат , чакам да ми преброиш грешките,

колкото до въпроса на момичето , абсолютно актуален , много по удобно е да си наемеш вила за купон отколкото да го правиш у вас или на заведение, аз бих направил същото

RAWRRR
08-27-2007, 17:04
Вила също нямам (щото не съм селянин). :wink:

Нашите имат вила на 500 метра от моркият бряг по южното черноморие,без да познаваме никой и да имаме роднини в областта (Лозенец),селяни ли сме?

FlowerinesS
08-27-2007, 17:20
И аз търся вила или апартамент...или няква зелена площ (двор?! 8-[ ) ,ама в района на Пловдив.
Аз Също не бих направила купон у нас(последното поражение-счупена брава-още не е оправена :-s )
8-[

find_m3
08-27-2007, 17:34
Може ли изобщо за една нощ да вземеш апартамент под наем?Аз на такъв купон не съм ходила и затова не знам :-k 8-[ .Бтв в и аз скоро имам рд-скоро скоро....4 месеца :lol: ,както и да е в нас е супер тясно и няма да мога да си спретна хубаво купонче пък и наще са много....кофти и ми трябва малко инфо относно това за София :roll: кажете плс

DjBaloon
08-30-2007, 20:49
miloto_girl-4e,ako uspeesh da namerish nqkade takuf apartament na hotelski princip i ti go dadat naistina za kupon.. zashtoto trudno shte se skrie :-D ,kaji koi e.. da znam :-D

Kisses_P
08-30-2007, 21:25
бате гугъл каза: http://sofiabulgaria.virtualave.net/bg.html :-D

find_m3
08-30-2007, 21:34
И кво дали някой ще си даде апартамента да се спретне купон в него?

DjBaloon
08-30-2007, 21:51
И кво дали някой ще си даде апартамента да се спретне купон в него?
Tova e vuprosa... taka che ako ima nqkoi probval da svirka... i da kazva koi e apartamenta :-D

купон
10-06-2014, 13:55
Предложение


МЯСТО ЗА КУПОНИ

Вие можете да бъдете собственик на това място за ден и да организирате своя рожден или имен ден,сватба,фирмено или детско парти,тинейджърски купон,семинар презентация,фест,концерт,в черинка,танцова забава .Може да си поканите гости за обяд, за чай или просто да прекарате със семейството си уикенда ,на въздух без никой да ви притеснява.

Парти клуб – Sofia Party Place

По всяко време на годината за вашия празник със или без повод, рожден ден, фирмено парти или купон заповядайте и се веселете при нас.

Ние от SOFIA Party-Place ви предлагаме чудесно, нетипично място за вашето празненство. При нас можете да украсите помещението и да му придадете желания от вас облик. Тук можете заедно с вашите приятели, близки или колеги да си направите барбекю, да слушате желаната музика, да се забавлявате, танцувате и пеете до зори, без да се притеснявате от нищо.

Перфектното място за вашето парти!

В периферията на София – Южната дъга на Околовръстен път и Симеоновско шосе, извън жилищните комплекси с добра локация. SOFIA Party Place предлага, място за паркиране, закрита и открита площ, мултимедия – TV, стереоуредба, атрактивни светлинни ефекти, хладилник и фризер за изстудяване на вашите напитки, барбекю за да изненадате вашите гости с кулинарни умения, с възможност и пространство за много танци и забавления, незабравими мигове с добро настроение.

Тук можете да украсите по свой начин,да придадете на мястото вид,който ви носи усещане за хармония и празничност.

В зимните дни и нощи сме се погрижили за вашата топлина и уют, като сме осигурили отоплителни уреди.
sofiapartyplace.com
0888407766 Dido






Supported by It St Technology Ltd.

fantasy apartments
01-07-2016, 04:18
Здравейте ,искам да ви предложа нашите апартаменти за вашите купони в курорта Свети Константин и Елена,до Варна.
(По повод на коментарите в този сайт искам да споделя своя опит:На 30,31декември и 1 януари при нас празнуваха няколко компании ,които си направиха купоните в апартаментите,а за всички имаше места и за спане в стаите,студиата и апартаментите.Повечето от тях бяха младежи,предимно студенти.Да си призная притеснявах се да няма поражения след купона,но останах приятно изненадана.Те наистина се веселиха на макс,имаше силна музика,танци ,много фоерверки,но го направиха по интелигентен начин.Повечето от тях почистиха и изхвърлиха празните бутилки и отпадъци,а една от компаниите дори измиха чиниите и приборите.Когато тръгваха си направихме снимки на голямата тераса ,всички с шапчици на Дядо Мраз и всички бяхме доволни. )

Вие можете да бъдете собственик на това място за ден,два или три и да организирате своя 2рожден или имен ден,дa празнувате коледа или нова година, юбиилей,сватба,фирмено или детско парти,тинейджърски купон,семинар презентация,фест,концерт,в черинка,танцова забава .Може да си поканите гости за обяд, за чай или просто да прекарате със семейството си уикенда ,на въздух без никой да ви притеснява.

По всяко време на годината за вашия празник със или без повод, рожден ден, фирмено парти или купон заповядайте и се веселете при нас.

Комплекс Фентъзи Апартмънтс предлага климатизирани помещения за настаняване с възможност за самостоятелно готвене и пране.

Всички апартаменти и студиа в комплекса са индивидуално обзаведени в уютен стил. Всички те предлагат модерна баня , уреди за готвене и посуда.

Ние от FANTASY APARTMENTS ви предлагаме чудесно, нетипично място за вашето празненство. При нас можете да наемете апартамент, да го украсите и да му придадете желания от вас облик. Тук можете заедно с вашите приятели, близки или колеги да си направите барбекю, да слушате желаната музика, да се забавлявате, танцувате и пеете до зори, без да се притеснявате от нищо.

Перфектното място за вашето парти!

FANTASY APARTMENTS предлага място за паркиране, закрита и открита площ, мултимедия – TV, хладилник , отличен нет,барбекю за да изненадате вашите гости с кулинарни умения, с възможност и пространство за много танци и забавления, незабравими мигове с добро настроение.

Тук можете да украсите по свой начин,да придадете на мястото вид,който ви носи усещане за хармония и празничност.

В зимните дни и нощи сме се погрижили за вашата топлина и уют в нашите апартаменти.