PDA

View Full Version : Нацепена кожа на главичката на пениса



08-22-2007, 20:56
здравейте тука от няколко дена начи кожичката която е върху главичката на пениса ми нещо се е нацепила и ме боли така има манички цепнатинки иии като си я драпна на доло ме боли от какво може да е тва и как да се отарва от него

08-23-2007, 03:51
Някой път от прекалено силно и грубо мастурбиране или полов акт тъй като кожичката е нежна се протърква. За 1 седмица не пипай раничките и не мастурбирай/прави секс за да зарасне.

slavito007
08-23-2007, 22:21
Някой път от прекалено силно и грубо мастурбиране или полов акт тъй като кожичката е нежна се протърква. За 1 седмица не пипай раничките и не мастурбирай/прави секс за да зарасне.
Човече,ти между протъркване и цепване намираш ли разлика?!
Май не...
Авторе,земи иди на лекар,че чак да ти се цепне нз какво трябва да си я правил.

n0Nam3
08-26-2007, 06:39
Пич и аз имам същия прблем - нацепване. И аз се чудя от какво е и какво да прая.Не е нито от мастурбация нито от много секс. Дано има някой по компетентен да каже :-s

slip4ooo
08-31-2007, 09:58
една-две седмици не пипайте главата и кожата, не я мийте със сапун дори и след секс и проблемите ви ще изчезнат. знам, че звучи странно, но го направете и ще видите.

stako
09-02-2007, 07:11
Най-трудното ако лъскаш и да спреш за 2 седмици-съжелявам го този! :-D

Но действа на всеки се е случвало,първите дни е трудно ама след това.....не ти пука.